تعیین سطح انلاین زبان های خارجی

تعیین سطح انلاین زبان های خارجی به صورت حضوری و آنلاین در آکادمی اکسیر انجام می پذیرد. برای تعیین سطح حضوری، حتما از قبل یک هماهنگی تلفنی انجام دهید اما برای تعیین سطح آنلاین، هر زمان و هرجا که باشید، می توانید از طریق همین سامانه، خود را دقیقا تعیین سطح کنید.

تعیین سطح آنلاین زبان های خارجی

زبان آموز: آقا سطح زبان ما چیه؟ | مشاور اکسیر: تست آنلاین زبان اکسیر رو بزن تا بهت بگم. 🙂

 

چرا تعیین سطح آنلاین زبان های خارجی

در آکادمی اکسیر، از آن جا که ما برای وقت گران بهای شما بسیار ارزش قایل هستیم، امکان آن فراهم گردیده است که تعیین سطح زبان، علاوه بر حضوری، به صورت آنلاین نیز برگزار گردد. این آزمون دانش متقاضی زبان انگلیسی را در حوزه های گرامر انگلیسی و واژگان انگلیسی می سنجد. سنجش عملکرد شما در این آزمون آنلاین زبان انگلیسی بر حسب مرجع چهارچوب مشترک اروپایی (CEFR) بوده و نتیجه آزمون در قالب 6 سطح زیر اعلام می گردد:

A1: Beginner / Starter

A2: Elementary

B1: Pre Intermediate

B2: Upper Intermediate

C1: Advanced

C2: Proficiency

تعیین سطح آنلاین زبان های مختلف

در حال حاضر، تنها تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی فعال بوده و به زودی زبان های دیگر مثل فرانسوی، آلمانی، ترکی استانبولی، چینی و غیره به این پرتال اکسیر اضافه خواهند شد.

 

مرحله بعدی تعیین سطح چیست؟

پس از انجام تعیین سطح زبان عمومی، با توجه به سطح متقاضی شرکت در کلاس زبان انگلیسی، ممکن است لازم باشد شما در تعیین سطح شفاهی زبان انگلیسی نیز شرکت کنید. تعیین سطح آنلاین زبان های خارجی

اگر متقاضی عزیز بخواهد در دوره های آمادگی آزمون های زبان انگلیسی مثل آزمون آیلتس IELTS، آزمون تافل TOEFL، یا آزمون پی تی ای PTE شرکت کند، شاید لازم باشد مهارت های وی نیز مورد ارزیابی قرار گیرد. به این منظور، باید در آزمون تعیین سطح IELTS، آزمون تعیین سطح TOEFL و یا آزمون تعیین سطح PTE شرکت کند. در مرحله بعدی ازمون آنلاین زبان عمومی، برای تست مهارت، مشاوران آکادمی اکسیر شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

ورود به تعیین سطح آنلاین انگلیسی روی پرتال اکسیر

ورود به صفحه اصلی پرتال تعیین سطح آنلاین اکسیر

——————————————

لینک های مفید

کلاس زبان | کلاس آیلتس 

با تعیین سطح آنلاین انگلیسی شروع کن و مشاوره زبان یا مشاوره آیلتس دریافت کن. ♡

آموزشگاه زبان اکسیر، آموزش زبان انگلیسی، دوره های آنلاین زبان

اهمیت آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی