ورود / ثبت نام
0
0

بهترین موسسات مهاجرتی استرالیا در سال ۱۳۹۹ – ۱۱ آژانس برتر

۱۱ موسسه برتر مهاجرتی ایران برای مهاجرت به استرالیا در سال ۱۳۹۹

بهترین موسسات مهاجرتی استرالیا

مقدمه، مهاجرت به استرالیا

بخاطر آب و هوای گرم و معتدل، زبان انگلیسی، و هویت مهاجرپذیری کشور بزرگ استرالیا، در چند سال اخیر متقاضیان مهاجرت به این کشور گرم بسیار زیاده شده اند و استرالیا را برای مهاجرت های کاری، تحصیلی یا زندگی خود انتخاب می کنند.

اقدام برای مهاجرت، بدون کمک وکلای مهاجرت به استرالیا و موسسات برتر مهاجرتی به استرالیا، همانطور در مقاله بهترین موسسات مهاجرتی ایران نیز گفته شد، اشتباه است. اکسیر زمان تایم زیادی را به بررسی موشکافانه موسسات و دفاتر حقوقی مهاجرتی کشور استرالیا سپری کرده و امیدواریم این مقاله بتواند کمک شایانی به مهاجران استرالیا کند. با اکسیر همراه باشید.

 

در بیست سال گذشته، به مرور دیدیم که تعداد موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو به استرالیا زیاد تر شده و منطبق بر استانداردهایمان در آکادمی اکسیر که همیشه به دنبال کیفیت و استانداردهای بالا است، در این مقاله نیز بر آن شدیم تا موسسات برتر مهاجرتی استرالیا که با استانداردهای بالا اقدام به اجرای خدمات مهاجرتی و اعزام دانشجو می کنند معرفی کنیم.

شما باید با یک تصمیم هوشمندانه، اقدام به دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا کنید زیرا پس از شروع و عقد قرارداد مهاجرتی استرالیا، راه پس و پیش ندارید. مهاجرت به این کشور شاید از دیگر کشورها چالش برانگیزتر باشد چرا که کشور مهاجرپذیر استرالیا قوانین سرسختی داشته و قطعا بدون مشاوره و داشتن وکلا و راهنمایان این عرصه، ثروت شما (پول، وقت، انرژی) تلف می شود. آکادمی زبان اکسیر تلاش می کند در این تصمیم گیری چراغ راهتان باشد و بهترین موسسات مهاجرت به استرالیا را معرفی کند.

البته اصولا، موسسات جدیدی نیز همیشه درحال ورود به بازار مهاجرت به استرالیا می باشند که در بخش تبلیغات این مقاله، فرصتی برای دیده شدن به آن ها داده شده است. تجربه نشان داده است که مراکز جدید، معمولا برای کسب شهرت و گرفتن بازار، در ابتدای کارشان به صورت فوق العاده ای خوب عمل می کنند، به همین جهت، بخش تبلیغات نیز برای ایشان در نظر گرفته شده است. این دسته می توانند برای هماهنگی با ما فرم تبلیغات موسسات مهاجرتی را پر کنند.

 

 

حوزه فعالیت موسسه های مهاجرت به استرالیا

موسسات مهاجرت به استرالیا معمولا در سه زمینه فعالیت دارند:

 • مهاجرت برای تحصیل در استرالیا
 • مهاجرت برای کار در استرالیا
 • مهاجرت برای زندگی در استرالیا

 

شرکت ها و موسسات حقوقی مهاجرت به استرالیا دقیقا چه کار می کنند؟

این موسسات با استفاده از وکلایی که در کشور استرالیا دارند، بدون رفت و آمد و هزینه های آن توسط خودِ مهاجر به این کشور، کار ها را به نیابت انجام داده و مهاجرت به استرالیا تسهیل می شود. شما به تشکیل پرونده در ادارات مختلف از جمله اداره مهاجرت استرالیا، دانشگاه مورد نظر، مثلا دانشگاه کوئینزلند، محل اقامت و بقیه مسائل وجود دارد که بدون نیاز به رفت و آمد و حضور مهاجر، با پرداخت هزینه هایی طبق تعرفه آن موسسه مهاجرت به استرالیا انجام می شوند. به این شکل، کار مهاجرت مهاجر مثل آب خوردن انجام می شود.

درضمن، با توجه به تجربه و آگاهی موسسات مهاجرتی، متقاضی مشاوره هایی دریافت می کند که کمک می کند اشتباه نکند و منابعش را هدر ندهد. مثلا، ممکن شما بخواهید در استرالیا تحصیل کنید و با قوانین، شرایط و هزینه ها به درستی آشنا نباشید. بعد، بدون دریافت مشاوره، هزینه های گزافی می کنید و در نهایت به هدف خود نرسیده و ناکام می مانید. یک مشاور خوب مهاجرت به Australia قطعا راهنمایی مناسبی برای تصمیم درست به شما می کند.

خیلی کوتاه می توان گفت که مهاجرت به Australia بدون کمک یک موسسه مهاجرتی تقریبا نشدنی است مگر آنکه بستگان شما خودشان مهاجرِ ساکنِ این کشور باشند و با کمک ایشان، مهاجرت شما آغاز گردد، اگرچه که خیلی ها، حتی با داشتن دوستان، آشنایان و اقوامی در استرالیا، باز هم، به توصیه شان، از طریق موسسات مهاجرت به استرالیا برای کار، زندگی یا تحصیل اقدام می کنند.

 

بهترین موسسات مهاجرتی کانادا

مهاجرت به استرالیا، کار، تحصیل یا زندکی؟

مهاجرت تحصیلی به استرالیا (اخذ ویزای دانشجویی)

قبل از اینکه برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا درخواست بدهید، باید در یکی از مراکز تحصیلی استرالیا پذیرفته شده و همچنین شرایط مالی زندگی و تحصیلی در استرالیا را داشته باشید. مهاجرت دانشجویی به استرالیا نیاز به داشتن ویزای تحصیلی می باشد و متقاضیان تحصیل در Australia که می خواهند در این کشور پهناور ادامه تحصیل دهند باید قبل از اقدام برای اخذ ویزای دانشجویی، در یکی از دوره های تحصیلی ثبت شده در (CRICOS) پذیرفته شده باشد. در صورتیکه متقاضی از خارج از استرالیا برای ویزای دانشجویی اقدام می کند باید تایید ثبت نام (CoE) را نیز ارایه نماید. تنها نامه پذیرش مرکز آموزشی کافی نیست.

متقاضی مهاحرت می تواند در دو یا چند دوره به صورت همزمان ثبت نام کرده و برای یک ویزا اقدام نماید که به این حالت، دوره های پکیج شده یا CoE می گویند. مدت اعتبار ویزای دانشجویی در این حالت حداکثر پنج سال می باشد.

 

مهاجرت کاری به استرالیا بر اساس امتیاز

داشتن حداقل 65 امتیاز شرط اقدام برای دریافت ویزای کاری استرالیاست و سیستم گزینشی متقاضیان منوط به این امتیاز است. یک لیست مشاغل حرفه ای وجود دارد که در آن مشاغل به سه دسته تقسیم شده و درضمن، یک دسته بندی دیگر برای مهاجرت پزشکان وجود دارد.

دسته اول مشاغل، به صورت MLTSSL که مخفف عبارت Medium and Long Term Strategic Skill List است انجام می شود. این دسته برای اقامت بلندمدت است.

دسته دوم مشاغل، به صورت STSOL مخفف عبارت Short Term Skilled Occupation List است. این گروه برای اقامت کوتاه مدت است.

دسته سوم مشاغل، به صورت Regional بوده و شامل مشاغلی است که کشور استرالیا صرفا در مناطق خاص به آنها نیاز دارد.

 

سن

اولین شرط مهاجرت کاری به استرالیا، داشتن سن کمتر از ۴۵ سال است. جدول امتیاز سن برای مهاجرت کاری به استرالیا به این شکل است:

 • ۱۸ تا ۲۵ سال – ۲۵ امتیاز
 • ۲۶ تا ۳۳ سال – ۳۰ امتیاز
 • ۳۴ تا ۴۰ سال – ۲۵ امتیاز
 • ۴۱ تا ۴۵ سال – ۱۵ امتیاز

میبینید که حداکثر امتیاز سن به متقاضیان بین ۲۵ تا ۳۳ سال تعلق دارد.

مدرک زبان

مطلب مدارک زبان برای مهاجرت به استرالیا را ببینید.

امتیاز همسر

اگر همسر متقاضی همه شرایط زیر را داشته باشد، امکان کسب ۵ امتیاز به عنوان امتیاز همسر وجود دارد:

 • سن پایینتر از ۴۵ سال
 • داشتن شغلی از لیست MLTSSL با تایید سازمان ارزیابی کننده مربوطه
 • حداقل نمره آیلتس ۶ در همه مهارت ها (IELTS band 6 each skill)

 

انواع ویزا برای مهاجرت کاری به استرالیا

ویزای ۱۸۹ استرالیا

ویزای ۱۸۹، ویزایی دائم و مطلوبترین نوع ویزا برای اخذ اقامت استرالیا است که نیازی به حمایت یا Sponsorship نداشته و صرفا کسب امتیاز لازم در رشته مورد نظر، برای دریافت این ویزای استرالیا کافی است.

ویزای ۱۸۹ استرالیا فقط مختص افرادی است که مشاغلشان در لیست اول مشاغل استرالیا یا همان MTLSSL قرار دارد.

 

ویزای ۱۹۰ استرالیا

ویزای ۱۹۰ استرالیا مشابه ویزای ۱۸۹ است ولی نیاز به اسپانسرشیپ ایالتی دارد. برای جبران کمبود نیروی کار محلی، ایالت های شش گانه استرالیا اقدام به اسپانسر کردن متقاضیانی کرده که حرفه آن ها صرفا در آن ایالت مورد نیاز است. شرط کلی برای این موضوع، دادن تعهد برای اقامت حداقل دو ساله در ایالت مربوطه توسط متقاضی است.

ویزای ۴۸۹ استرالیا

ویزای ۴۸۹ استرالیا دارای اعتبار ۴ ساله است و مانند ویزای ۱۹۰، برای اقدام برای این ویزا، نیاز به اسپانسرشیپ ایالتی خواهد بود. البته امکان استفاده از امتیاز اقامت خویشاوندان نزدیک در استرالیا نیز برای این ویزا وجود دارد.

 

 

محدوده ی هزینه های مهاجرت به استرالیا

حدود ۲۷۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار هزینه های مهاجرت شماست. اما بگذارید کمی دقیق تر شویم.

هزینه های ارزیابی مهارت

هزینه های ارزیابی مهارت شما اجباری بوده و بین حدود ۲۹۰ دلار تا ۱۵۰۰ دلار استرالیا هزینه دارد. مشاغل مختلف ارائه دهندگان ارزیابی مهارت های مختلفی دارند؛ برای مثال، معامله گران باید ارزیابی عملی انجام دهند در حالی که برای اکثر حرفه ها این ارزیابی نیازی به تست کردن نیست و روی کاغذ انجام می شود.

 

چقدر باید به دولت استرالیا بپردازم؟

مهاجرت به استرالیا با حساب 3 ماه زندگی اولیه در استرالیا، بین ۱۵ هزار تا ۳۰ هزار دلار استرالیا برای یک خانواده چهار نفره هزینه دارد. برای متقاضیان مجرد، حدود ۷ الی ۱۰ هزار دلار استرالیا می توان انتظار داشت. تمام این هزینه ها بستگی به الزامات شیوه زندگی فردی شما دارد.

 

هزینه زندگی در استرالیا

قیمت خدمات و محصولات به میزان زیادی به نوع محصول و تامین کننده ی آن بستگی دارد. لیست زیر، قیمت میانگین در سیدنی را در ماه آپریل سال ۲۰۱۹ نشان می دهد.

هزینه مسکن در استرالیا

اپارتمان یک خوابه در مرکز شهر : ۲۷۰۰ دلار استرالیا

اپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر: ۱۹۰۰ دلار استرالیا

اپارتمان سه خوابه در مرکز شهر: ۴۷۰۰ دلار استرالیا

اپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر: ۳۱۰۰ دلار استرالیا

هزینه غذا در استرالیا

یک وعده بیک مک: ۱۰ دلار استرالیا

کوکا کولا: ۳ دلار و ۴۰ سنت

کاپوچینو: ۴ دلار استرالیا

یک بطری آبجوی محلی: ۸ دلار

سه وعده غذا برای دو نفر در یک رستوران سطح متوسط: ۸۰ دلار استرالیا

نرخ تسهیلات در استرالیا

نرخ تماس موبایل به موبایل در هر دقیقه: ۶۵ سنت

اینترنت (میانگین هر ماه) : ۷۰ دلار استرالیا

تسهیلات اساسی (اب و برق و گاز و… برای یک آپارتمان کوچک در هر ماه) : ۱۹۰ دلار

هزینه حمل و نقل در استرالیا

نرخ تاکسی (هر کیلومتر) : ۲ دلار و ۲۰ سنت

اتوبوس/قطار در مرکز شهر: ۴ دلار استرالیا

بنزین (هر لیتر) : ۱ دلار و ۵۰ سنت

 

مدارک زبان لازم برای مهاجرت به استرالیا

آزمون انگلیسی IELTS

اگر نیازمند اخذ مدارک زبان انگلیسی هستید، برخی از آزمون های زبان انگلیسی مورد تایید استرالیا عبارتند از:

 

آزمون انگلیسی PTE Academic

نحوه انتخاب بهترین موسسات مهاجرت به استرالیا در ایران در سال ۱۳۹۹

به سراغ بهترین موسسات مهاجرتی استرالیا سال ۱۳۹۹ می رویم. این لیست چند بار در سال ویرایش شده و عملکرد این موسسات با توجه به فاکتور های زیر مورد ارزیابی قرار می گیرد:

 

فاکتور اول) تحت نظارت وزارت علوم

هر ساله لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز در سایت وزارت علوم در این لینک منتشر می شود.

 

فاکتور دوم) داشتن وکلای مجاز

مهاجرت بر پایه ی قانون و علم حقوق بنا شده است که کار وکلای دادگستری است.

 

فاکتور سوم) داشتن پروانه فعالیت

هر موسسه، شرکت یا سازمان معتبر در هرجای دنیا، صرف نظر از کیفیت اجرائی اش، باید مجوز و پروانه فعالیت حقیقی یا حقوقی داشته باشد و تصویر آن را روی دیوار و در معرض دید همگان قرار دهد. قطعا انجام کاری که تا این حد قانونی است (مهاجرت به استرالیا) بدون ثبت و کسب پروانه های فعالیت امکان پذیر نیست.

فاکتور چهارم) داشتن هویت و برند

مرکز مهاجرتی شما باید مکانی ثابت با تلفن هایی ثابت به همراه وبسایتی معتبر با لوگوهای اعتماد (ساماندهی و ای نماد) داشته باشد. یک موسسه بزرگ مهاجرت به استرالیا! نمی تواند فقط یک صفحه اینستاگرام با یک تلفن همراه داشته باشد!

 

فاکتور پنجم) به روز بودن

موسسات مهاجرت به استرالیا بسیاری هستند که سال هاست فعالیت های اعزام دانشجو و مهاجرتی انجام می دهند. صرف قدیمی بودن نمی توان گفت این موسسات در زمره بهترین قرار می گیرند. قوانین و شرایط مهاجرتی، شرایط مردم، اقتصاد، فرهنگ و بسیاری از فاکتورهای دخیل در پروسه مهاجرت روز به روز تغییر کرده و موسسه ای که انتخاب می کنید باید بسیار هوشمندانه، و با آگاهی از اخبار روز دست به راهنمایی شما بزند.

 

فاکتور ششم) صداقت و دادن مشاوره غیرمشروط

قدم اول در تصمیم گیری مهاجرت به Australia، بررسی شرایط متقاضی و امکان سنجی توسط یک مشاور مهاجرتی است. این مشاور می تواند هر کسی باشد و این که این مشاوره، تا چه حد درست و اصولی است، به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. مشاور مهاجرت نباید با توجه به صلاح موسسه و منابع مالی خود به شما مشاوره بدهد. مشاوره باید خالص و منطبق با نیازهای متقاضی مهاجرت باشد.

 

فاکتور هفتم) تخصص در مهاجرت به استرالیا

موسسات مهاجرتی بسیاری وجود دارند که به تمام کشورهای دنیا مهاجر و دانشجو اعزام می کنند. قاعدتا، کسی که می خواهد به استرالیا مهاجرت کند، بهتر است با یک متخصص مهاجرت به کشور استرالیا که فقط استرالیا کار می کند صحبت و مشورت کند.

 

نقشه دمایی استرالیا

لیست ۱۰ موسسه برتر مهاجرت به استرالیا در ایران – آپدیت سال ۱۳۹۹

به سراغ بهترین موسسات مهاجرتی استرالیا سال ۱۳۹۹ می رویم.

 

رتبه اول) موسسه مهاجرت به استرالیا ایران استرالیا

دفتر حقوقی دکتر امیرشاهی و همکاران حوالی سال ۱۳۸۰ توسط دکتر حسن امیرشاهی، وکیل پایه یک و مترجم رسمی دادگستری، تاسیس گردید و از همان سال در امور مربوط به ارائه خدمات حقوقی و ترجمه رسمی مدارک فعالیّت می کند. علاوه بر خدمات حقوقی و ترجمه رسمی از حوالی سال ۱۳۹۴، خدمات مهاجرت و ترجمه ناتی (مختص استرالیا) توسط متین امیرشاهی، وکیل رسمی مهاجرت استرالیا (شماره مارا ۱۶۸۵۱۱۰) ، مترجم ناتی و مترجم رسمی دادگستری، در این مجموعه با بهره گیری از شعب در مرکز و شمال شهر تهران ارائه میشود.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه مراجعه کنید.

 

رتبه دوم) موسسه مهاجرتی استرالیا تو اوشنیا 2 Oceania

مهاجرت به استرالیا اولین بار از طریق جزایر جنوب شرق آسیا به این کشور آغاز گردید و همواره رشدی صعودی داشته است. اما از اواخر سال های 1970 بر سرعت این فرآیند به طور چشمگیری افزوده شد به طوری که تعداد مهاجرین از حدود 20 هزار نفر در سال های 1992 و 1993 میلادی به یکباره به تعدادی در حدود 180 هزار نفر در سال های 2015و 2016 رسید. نیوزیلند نیز از این قاعده مستثنا نبوده و مانند استرالیا جزو کشورهایی است که مقصد نهایی بسیاری از مهاجرین در جهان می باشد.

 

با توجه به موج گسترده مهاجرت از اقصی نقاط دنیا به دو کشور استرالیا و نیوزیلند قوانین و مقررات خاصی نیز برای ساماندهی به این کار طراحی و به اجرا درآمده است. قوانینی که عدم استفاده صحیح و دقیق از آنها در مسیر مهاجرت، مشکلات و صدمات بسیار سخت و جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

گروه مهاجرتی تو اوشنیا همواره در تلاش است تا با تکیه بر تخصص و سابقه ای بسیار طولانی خود در امر مهاجرت، بهترین راه کارهای عملی را به متقاضیان محترم مهاجرت استرالیا ارائه نماید تا آینده ای بسیارخوب و موفق را برای دوستان خود به ارمغان بیاورد.

وب سایت گروه مهاجرتی تو اوشنیا همواره تلاش کرده است تا اطلاعات دقیق و به روزی را در رابطه با مهاجرت به استرالیا و نیوزیلند در اختیار شما عزیزان قرار دهد. شما میتوانید از طریق این وب سایت به آخرین اطلاعات و اخبار مهاجرت دسترسی پیدا کرده و همچنین از آخرین تغییرات لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا به همراه اطلاعات تکمیلی آن از جمله شرایط پذیرش رشته ها و شرایط خاص ایالت ها مطلع گردید.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه تو اوشنیا مراجعه کنید.

 

رتبه سوم) موسسه مهاجرت به استرالیا سلکت ویزا

مهاجرت به استرالیا زیر نظارت مستقیم آقای دامون آرین وکیل مهاجرت به استرالیا و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا و ثبت شده در سازمان مارا استرالیا با شماره ثبت 1384623 باعث می شود تا ریسک پرونده شما به شدت کاهش یابد و از با کیفیت ترین راهنمایی و مشاوره مهاجرت در طول پروسه خود بهره مند شوید. از این طریق شما با بالاترین سطح از اطمینان خاطر مراحل و پروسه اخذ ویزای خود را پیش خواهید برد. با بهره­گیری از تجارب و دانش وکیل مهاجرت به استرالیا که دارای سوابق کاری متعدد در زمینه اخذ انواع ویزاهای اقامتی استرالیا در زمینه های مختلف است، و همچنین پشتیبانی و حمایت تیمی دلسوز و متعهد، در این راه با اطمینان گام بردارید. با استفاده از تجارب و سوابق کاری جناب آقای دامون آرین و تیم ایشان، مسیر مهاجرت خود را انتخاب کرده و از خدمات ارزشمند آنها بهره مند شوید.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه سلکت ویزا مراجعه کنید.

 

رتبه چهارم) موسسه مهاجرت به استرالیا آراد

استرالیا کشوری ثروتمند، توسعه یافته و مهاجر پذیر است و به همین دلیل تعداد زیادی از افرادی که قصد مهاجرت دارند،استرالیا را بعنوان مقصد نهایی خود انتخاب می کنند.قوانین مهاجرتی استرالیا دایما در حال تغییر است و در سال های اخیر نیز قوانین مهاجرتی استرالیا کمی سختگیرانه تر از قبل اجرا میشوند. بنابراین شرط لازم و اساسی موفقیت در مهاجرت، اطلاع از قوانین و مقررات مهاجرتی استرالیا می باشدواین امر فقط از عهده وکلای رسمی مهاجرت استرالیا بر می آید که دارای تحصیلات تخصصی در رشته حقوق مهاجرت از استرالیا بوده و توسط اداره مهاجرت استرالیا نیز تائید شده اند.

موسسه مهاجرتی آراد تنها موسسه مهاجرتی است که دارای وکیل رسمی ثبت شده عضو مارا مستقر در دفتر تهران است که با استفاده از دانش تخصصی و به روز خود در زمینه مهاجرت استرالیا از ابتدای راه تا پایان کار مهاجرت همراه شما خواهد بود.مشتریان ما می توانند با شخص وکیل در ایران ملاقات کرده و علاوه بر دریافت مشاوره تخصصی ، امور مربوط به ویزا و مهاجرت خود را به سهولت پیگیری کنند.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه آراد مراجعه کنید.

 

رتبه پنجم) موسسه مهاجرت به استرالیا رابین

 • موسسه مهاجرتی رابین، متخصص در امرمهاجرت وبا هدف ارتقاء سطح دانش مهاجرت، در خدمت متقاضیانی است که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند.
 • از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اعتماد در مقاطع مختلف می باشد، موسسه رابین با به کار گیری وکیل مارا و سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد اطمینان و آسودگی خیال را برای شما عزیزان فراهم آورده است.
 • این موسسهبا بکارگیری وکلا و مشاورین برجسته و با سابقه ای ده ساله در اخذ انواع ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، گرفتن اقامت دائم برای والدین، فرزندان، همسر و اخذ ویزای توریستی استرالیا، آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای و انجام امور مهاجرتی برای هموطنان محترم می باشد.
 • اخذ نمایندگی از دانشگاه‌ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر شما موکلین عزیز، همواره بزرگ ترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه رابین مراجعه کنید.

 

رتبه ششم) موسسه مهاجرت به استرالیا یونیک ویزا

موسسه مهاجرتی یونیک ویزا از سال 2008 فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به استرالیا آغاز نموده و از همان بدو امر ارتباط تنگاتنگی با بخش های مختلف اداره مهاجرت استرالیا داشته است. تمام وکلای موسسه مهاجرتی یونیک ویزا مورد تایید سازمان MARA می باشند و پرونده موکلین زیرنظر این وکلا مورد بررسی قرار گرفته و انجام می شوند.

این موسسه از زمان شروع فعالیت تاکنون ده ها پرونده موفق در زمینه های ویزای تخصص و مهارت، سرمایه گذاری در استرالیا، کار، ازدواج، تحصیلی و توریستی داشته است و در حال حاضر نیز پرونده های متفاوتی در زمینه مهاجرت به استرالیا در دستور کار این شرکت قرار دارد.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه یونیک ویزا مراجعه کنید.

 

رتبه هفتم) موسسه مهاجرت به استرالیا شادا

مؤسسه مهاجرتی و کاریابی بین المللی شادا، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران می باشد و نمایندگی انحصاری دفتر خدمات مهاجرتی و تحصیلی شادا از کشور استرالیا را بر عهده دارد و با به کارگیری تجربه وکلای رسمی مهاجرت، خدمات خود را منحصراً در زمینه اخذ ویزای دائم و موقت استرالیا ارائه می دهد. جهت مشاهده مجوز رسمی این مؤسسه می توانید اینجا را کلیک نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه شادا مراجعه کنید.

 

رتبه هشتم) موسسه مهاجرت به استرالیا (و کانادا) کاراوان

این مجموعه چهار تیم حرفه ای دارد و از ایران، به منطقه اوشینا و امریکای شمالی مهاجر می فرستد.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه کاراوان مراجعه کنید.

 

رتبه نهم) موسسه مهاجرت به استرالیا راهیان آبی دانش یا ایران راد

افتخار گروه راد رضایت متقاضیان و نتایج درخشان دانشجویان در تمامی مقاطع برای اعزام دانشجو به خارج از کشور بوده است. اکثر متقاضیان ما توسط دانشجویان پیشین مان معرفی شده اند چرا که احترام، پاسخگویی ، سرعت و دقت در کار خط مشی اعضای گروه راد برای تحقق شعار ”موفقیت دانشجو هدف ماست” می باشد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه راد مراجعه کنید.

 

رتبه دهم) موسسه مهاجرت به استرالیا Sliver Route

این موسسه مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه مشاوره و اخذ ویزاهای مختلف بسته به شرایط متقاضی تمامی مراحل اخذ ویزای متقاضیان را از آغاز تا زمان اعطای ویزا پیگیری می نماید. متقاضیان ویزا می توانند با تکیه بر تجربیات این گروه کارگزار درخواست خود را با اطمینان خاطر به اداره مهاجرت و حفاظت از مرزهای کشور مورد نظرخویش ارائه نمایند و با استفاده از تجربیات این گروه کارگزار مراحل مربوطه را به صورت کامل و صحیح از آغاز تا پایان طی نمایند.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه Silverroute مراجعه کنید.

 

رتبه یازدهم) موسسه مهاجرتی کارینا

موسسه کارینا با برخورداری از یک دهه فعالیت مستمر و مفید در زمینه مهاجرت با جهت جلب نظر متقاضیان گرامی، در سال 1395 موفق به اخذ مجوز رسمی کاریابی بین المللی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گردید. این موسسه با دارا بودن دفاتر نمایندگی در کشورهای کانادا، استرالیا، اتحادیه اروپا، نیوزیلند و همراهی وکلای زبده دارای بزرگترین دیتابیس برای مهاجرت (کاری، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت) در کشور می ‌باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه کارینا مراجعه کنید.

 

شما چه فکر می کنید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

پایان مقاله انتقادی تبلیغاتی

 

محتوای این مطلب

نظرات

9 نظر در مورد بهترین موسسات مهاجرتی استرالیا در سال ۱۳۹۹ – ۱۱ آژانس برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. تعجب می کنم چرا اسم سلکت ویزا نیست هرکسی بخواد بره استرالیا این شرکت می شناسه بنظر من تو یکسالی که تو پروسه مهاجرت به استرالیا بود با اختلاف از همه جلوتره چون به صورت تخصصی رو استرالیا کار می کنن

  لایک

 2. من هم با موسسه امیرشاهی (ایران استرالیا) کارم رو انجام دادم و ویزای نامزدیم رو دسامبر ۲۰۱۹ گرفتم. نوع خدمات و برخوردشون با مشتریها کاملا حرفه ای هست و تعجبی هم نکردم که اول هستن.

  لایک