ورود / ثبت نام
0
0

همه چیز درباره ی کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

5439 بازدید
کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

ExirAcademy’s IELTS Private Class (Online/in Person)

 

آزمون آیلتس که مدت هاست بازار گرمی دارد، از اولین قدم ها برای شروع مهاجرت می باشد. در این پروسه مهاجرت، گاهی متقاضیان نیاز پیدا می کنند که هرچه سریع تر و با تمرکز بیشتر، مدرک آیلتس خود را بدست بیاورند. شاید گزینه این عزیزان دوره خصوصی اکسیر آیلتس باشد.

برای این کار، پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و تعیین سطح آیلتس، و اعلام نمره ی درخواستی به صورت شفاهی یا پر کردن فرم رزرو مشاوره آیلتس، می توان امکان سنجی و پیش بینی کرد که مدت رسیدن متقاضی آیلتس به آن نمره درخواستی چقدر است. اگر فرد مذکور عجله داشته باشد و یا نیاز داشته باشد به صورت تنها مورد ارزیابی یک استاد آیلتس قرار بگیرد، می تواند در دوره خصوصی IELTS شرکت کند.

اما…

 • کلاس خصوصی آیلتس IELTS مناسب چه کسانی است؟
 • چرا کلاس خصوصی آیلتس IELTS؟
 • آیا من نیاز به تدریس خصوصی آیلتس IELTS دارم؟

 

چه کسانی به کلاس خصوصی IELTS احتیاج دارند؟

 • کسانی که از سطح خوبی در زبان دارند و شرکت در کلاس های گروهی آیلتس وقت آن ها را تلف می کند و به خاطر وجود مطالب تکراری، حوصله شان سر می رود؛
 • کسانی که زمان زیادی ندارند و نیاز به پیشروی با سرعت بیشتری در یادگیری آیلتس دارند؛
 • کسانی که دانش و مهارت های آن ها برای آموزش آیلتس هارمونی ندارد و نیاز است استاد با تدریس خصوصی آیلتس با توجه به نیاز های آن ها مطالب را ارایه کرده و به رشد آن ها کمک کند؛
 • کسانی که نمی توانند برنامه ی خود را با زمان بندی کلاس های گروهی آیلتس تطبیق دهند.

 

تدریس خصوصی IELTS حضوری یا آنلاین؟

تدریس خصوصی  آیلتس IELTS می تواند به صورت حضوری در محل آموزشگاه، در محل زبان آموز و یا به صورت آنلاین (کلاس آنلاین آیلتس با اسکایپ، واتسپ و غیره) برگزار گردد. از دید اکسیر، این کلاس های خصوصی هیچ تفاوتی باهم ندارند، هزینه ها یکسان هستند، پیگیری و جلسات مشاوره به همان شکل هستند، برنامه درسی یکی است و هیچ تفاوتی وجود ندارد.

 

هزینه کلاس خصوصی IELTS (حضوری و/یا آنلاین)

هزینه هر جلسه ۹۰ دقیقه ای کلاس خصوصی آیلتس آنلاین یا حضوری در آکادمی اکسیر برای ده جلسه پیش پرداخت می گردد.

دوره خصوصی آیلتس یک نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه ۲۳۵.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس دو نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۷۹.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس سه نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۳۲۶.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس چهار نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۳۷۲.۰۰۰ تومان

 

چه تضمینی هست؟

کلاس خصوصی تضمینی آیلتس IELTS برای گرفتن یک نمره ی خاص امکان پذیر نیست و هیچ کس نمی تواند این اطمینان را به شما بدهد که شما در آزمون خود 100% نمره ی خود را خواهید گرفت. آکادمی اکسیر می تواند روی کیفیت آموزش خود تضمین بدهد. همچنین، اگر متقاضی در آزمون های آزمایشی آیلتس IELTS مجموعه نمره مورد نظر را اخذ کرد، قظعا می تواند در آزمون اصلی، همان نمره را با اختلاف نیم نمره بیشتر یا کمتر اخذ کند.

آکادمی اکسیر اما، تضمین می کند که در صورت عدم رضایت متقاضی، عودت مبلغ جلسات باقی مانده بدون مطرح کردن دلیلش فورا انجام می گردد. این می تواند ضمانت خوبی بر کیفیت آموزش، اخلاق حرفه ای و منعطف بودن این آکادمی زبان باشد. در قرارداد شما، سه جلسه مدت تست وجود دارد تا خودتان صحت مساله را بررسی کنید.

 

چند سوال متداول

 1. در کلاس خصوصی آیلتس چه مطالبی درس داده خواهد شد؟
 2. آیا در این دوره ی خصوصی IELTS فقط دو مهارت Speaking و Writing آیلتس کار می شود؟
 3. مهارت های Reading و Listening آیلتس چه می شود؟ آیا بر روی لاین دو مهارت نیز در کلاس خصوصی IELTS کار می شود؟
 4. گرامر آیلتس چطور؟ آیا گرامر را باید خودمان بخوانیم؟
 5. چه اتفاقی برای واژگان IELTS و لغات آیلتس می افتد؟ این ها را باید self-study کنم؟

پاسخ:

پس از تعیین سطح، شما به ما می گویید چه نمره ای می خواهید. برای مثال، نتیجه ی تعیین سطح شما نمره 3 آیلتس بوده و شما نمره 6.5 می خواهید. در قرارداد شما با آموزشگاه اکسیر، نوشته می شود که هدف این دوره ی خصوصی آیلتس نمره ی 6.5 می باشد. این یعنی هر آنچه شما احتیاج دارید با شما کار خواهد شد: مهارت های آزمون، دانش زبانی، دانش و ایده های لازم آیلتس، …

پس نگران نباشید!  اینطور نیست که بگوییم ما فقط روی مهارت Writing شما کار کرده و دو مهارت Reading و Listening را خودتان بخوانید! یا گرامر را از این کتب مطالعه کنید! ما همه را با شما کار خواهیم کرد.

 

سوالات و مشکلاتی که ذهن متقاضیان را مشغول و متشوش می کند و پاسخ آن ها:

این کلاس ها فقط مختص عزیزان خارج از کشور و یا شهرستان ها نیست! هر کسی که بخواهد در زمان رفت و آمد صرفه جویی کند می تواند بصورت آنلاین با اسکایپ کلاس آیلتس بگیرد.

تجربه نشان داده است این دوره های آنلاین آیلتس چیزی از کلاس های حضوری آیلتس کم ندارد! بین محتوای کلاس های آنلاین و کلاس های حضوری، هیچ تفاوتی وجود ندارد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دهکده ی جهانی (Global Village)، شما هر کجای دنیا که باشید، با چند کلیک ساده می توانید به وسیله ی شبکه جهانی اینترنت با افراد ارتباط برقرار کنید. اکسیر هم اکنون زبان آموزانی از مشهد، اصفهان، گنبدکاووس، گرگان، ارومیه، کیش و اهواز در داخل از کشور و همچنین متقاضیان آیلتسی از انگلستان، نروژ، کانادا، روسیه، ترکیه، دبی و غیره از خارج از کشور دارد.

برای اینکه شما از کیفیت و صحت برگزاری کلاس های خصوصی حضوری آیلتس و همچنین کلاس های خصوصی آنلاین آیلتس آکادمی اکسیر اطمینان حاصل کنید، اکسیر در قرارداد تا سه جلسه مهلت تست قرار می دهد. البته عدم ادامه دوره می تواند به تصمیم متقاضی یا آکادمی باشد.

 

اگر در مواقعی، قطع و وصلی اینترنت از سمت استاد به حدی باشد که به کلاس لطمه وارد کند، آن جلسه به زمان دیگری موکول می گردد.

اگر قطعی از طرف زبان آموز باشد، باید در اولین فرصت مشکل را برطرف کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری

با آکادمی تماس بگیرید یا مشاوره آیلتس را ببینید.

 

بهترین کلاس خصوصی IELTS

در برخی مواقع، متقاضیان IELTS به دلایل مختلفی از جمله کمبود وقت برای گرفتن مدرک بین المللی آیلتس، برای آموختن با کیفیتی بالاتر، متمرکزتر و پیشرفت سریع تر، کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی را انتخاب می کنند اما الزاما یک کلاس خصوصی نمی تواند گزینه ی بهتری باشد مگر اینکه قبل از اقدام به ثبت نام، موارد زیر در نظر گرفته شوند:

تعیین سطح دقیق آیلتسی: اصولا برای اینکه شما تحت آموزش قرار بگیرید، باید در ابتدا تعیین سطح IELTS شوید که شامل بررسی دانش زبان عمومی شخص در انگلیسی و چهار مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن دارد. این امر در مورد کلاس های خصوصی آیلتس نیز اهمیت خاصی دارد چرا که برای برنامه ریزی دوره ی آموزشی هر زبان آموز عزیز، اساتید برای شروع حرکت به سمت قله ی موفقیت، ابتدا نیاز دارند بدانند در نقطه ی شروع، متقاضی آیلتس کجا قرار دارد.

چشم انداز: رسیدن به هدف، بدون داشتن چشم انداز و یک برنامه حرفه ای ممکن نیست. در اکسیر آیلتس، برنامه ریزی برای پیمودن مسیر یک اجبار است مگر اینکه واقعا نخواهیم به هدفمان برسیم!

توجه به نقاط قوت و ضعف: اساتید آیلتس باید کاملا حواسشان به نقاط قوت و ضعف دانشجویان باشد. ممکن است درسی که برای یک زبان آموز بسیار ضروری است، برای دیگری اتلاف وقت، حوصله و انرژی باشد.

توجه به نوع یادگیری هر فرد: هرکس با روشی خاص، بهتر یاد می گیرد؛ برای مثال، ممکن است کسی با شنیدن صوت و تماشای تصاویر بهتر یاد بگیرید، و دیگری با انجام دادنش. باید یافت که نوع هوش یادگیری شما کدام است!

 

نقش انگیزه در برگزاری دوره خصوصی آیلتس: در یک دوره آمادگی IELTS خصوصی، شاید تنها عامل انگیزشی زبان آموزان روند مثبت کلاس آن ها باشد. توجه کنید که در امر آموزش، هدف اساتید باید کمک به متقاضی یا زبان آموز باشد. پس این امر در کلاس خصوصی (آنلاین یا حضوری) باعث دلگرمی زبان آموزان شده و قطعا در گرفتن نتیجه دلخواه عزیزان تاثیر انکارناپذیری دارد.

 

سوال دارید؟ مشاوره آیلتس را بینید 🙂

https://exiracademy.org/?p=18816
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

44 نظر در مورد همه چیز درباره ی کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ممنون از پاسختون حالا اگه کلاس گروهی بخوام شرکت کنم با توجه به سطحم که المنتری هست میتونم در کلاسی ثبت نام کنم که همه خانم هستن به خصوص مربی چون یک سری مشکلات هست که باید حتما با خانم کلاس بگیرم برای همین خصوصی رو انتخاب کردم ولی کسی رو خودم سراغ ندارم که هم سطح خودم باهام شرکت کنه😔

  لایک

 2. سلام وقت بخیر ببخشید اگه من بخوام کلاس خصوصی چهار نفره انتخاب کنم خودم باید اون سه نفرو پیدا کنم؟ واینکه این هزینه که زدید تقسیم بر ۴ میشه ؟ و اینکه امکانش هست مربی و اون سه نفر هم خانم باشن حتما ؟

  1

  1. آریانا خانم عزیز سلام،
   بله باید با همدیگه تشریف بیارید، سطحتون وهدفتون هم یکی باشه.
   بله تقسیم بر تعداد نفرات میشه. بله میتونین جنسیت رو هم مشخص کنین، مثلا بگین فقط استاد خانم میخوایم.

   1

  1. دوست عزیز سلام،
   اگر منظورتون اینه که کلاس ها کی حضوری می شن، فعلا برنامه ی مشخصی براشون نداریم.

   لایک

  1. اقا کیانوش عزیز سلام ،
   شما باید در ازمون مشاوره و تعیین سطح ما شرکت کنید تا مشاور کامل بهتون توضیح بدن با توجه به سطحی که هستید و نمره ای که مد نظر شما هست چند جلسه کلاس خصوصی لازم دارید .

   لایک

  1. اقا/خانم سلیمی عزیز سلام،
   کلاس ها در حال حاضر فقط آنلاین هست و هرجای دنیا باشید می تونید از خدمات بینظیر اکسیر استفاده کنید.

   لایک

  1. آقا آرش عزیز سلام،
   مبتدی ما 5 ترم هست. باید دقیق بررسی کرد. اما در کل، از صفر تا آیلتس 7، حدود 100 جلسه لازمه.

   لایک

  1. علی آقای عزیز سلام،
   قیمت های کلاس خصوصی یک تا چهارنفره رو در وسط مقاله میتونید بینید، و تعداد جلسات به سطح کنونی، هدف و تایم روزانه شما بر میگرده. از قسمت مشاوره آیلتس اقدام کنید.

   لایک

 3. سلام و عرض ادب
  ببخشید بنده میخام برای سال آینده آزمون دکتری تخصصی برق شرکت کنم و مسلما نیاز به زبان قوی دارم.
  پایه بسیار بسیار ضعیفی دارم و احساس میکنم اصلا از زبان هیچی نمیفهمم…ی صفحه متن انگلیسی که می بینم، حس بدی دارم ولی برای آینده بهش نیاز دارم. لطفا منطقی بگین چقدر طول میکشه با شدت و گیرایی متوسط بتونم تافل یا آیلتس بگیرم؟ ممنون

  لایک

  1. دوست عزیز سلام،
   روال عادی آموزش ما یک سال و نیم هست با روزی سه ساعت تمرین و مطالعه مفید حتی اگر مبتدی در حد Hello How are you باشین. تعیین سطح زبان ما رو بزنید بعد به ما پیام بدین یا تماس بگیرین.

   لایک

 4. من سال 2018 آیلتس آکادمیک دادم و نمره‌های زیر رو بدست آوردم:
  R:7 W:6 L:7.5 S:6.5
  الآن آیلتس من expire شده.
  خواستم بپرسم چقدر زمان میبره بخوام با معلم خصوصی همین نمره‌ها رو بدست بیارم و رایتینگ هم بجای 6 که قبلا گرفته بودم 6.5 بیارم؟

  لایک

 5. سلام وقتتون بخیر. من سال پیش امتحان آیلتس دادم و لیسینینگ و ریدینگ ۶۰۵ گرفتم رایتینگ ۶ و اسپیکینگ ۷ اما نمره ۷ توی همه مهارتها می خواستم. آیا شما کلاس فوق فشرده خصوصی آنلاین بر گزار می کنید با توجه با اینکه من یک ماه وقت تا امتحان آیلتس دارم برای نمره ۷

  لایک

 6. درود بر شما.
  من امروز در ساری آزمون تعیین سطح برای آموزش آیلتس دادم. می‌خواستم بدونم با توجه به نمره‌هایی که در زیر خواهم نوشت، من می‌تونم از طریق کلاس فشره‌ی خصوصی آنلاین شما، حداکثر تا ۸ یا ۹ ماه آینده موفق به کسب نمره‌ی آیلتس ۷ در آزمون اصلی بشم؟ چون زمان زیادی ندارم به لحاظ شرایط سنی.
  نمره‌ی تعیین سطح امروز من:
  لیسنینگ:۳.۵ ریدینگ:۵ رایتینگ:۳.۵ اسپیکینگ:۳.۵

  لایک

  1. اقا بابک عزیز سلام،
   اگر روزی 4 الی 5 ساعت فرصت برای مطالعه و تمرین داشته باشید بله. با ما تماس بگیرید.

   لایک

 7. سلام خسته نباشین.من اگه مدرک پزشکی عمومی۲سال اینده داشته باشم و زبانم خوب باشه در ۱۰۰جلسه خصوصی و حضوری هم باشه نه انلاین با تمرین حدود ۳ الی۴ساعت در روز میتونم نمره ۸ بگیرم؟

  لایک

  1. سارا خانم عزیز سلام،
   “زبانم خوب باشه” تصویر درست از وضعیت شما به ما نمیده. باید در تعیین سطح زبان شرکت کنین تا بتونیم بررسی دقیق داشته باشیم. 100 جلسه معمولا از مبتدی تا آیلتس 7 هست.

   لایک

  1. حسین آقای عزیز سلام،
   باید ببینیم چقدر لازم دارین. مثلا اگر سطح زبان عمومی شما آخر متوسط باشه و بخواید آیلتس 6.5 بگیرین، تقریبا متوسط 25 جلسه لازم دارین. فرم رزرو مصاحبه و مشاوره آیلتس رو پر کنین تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   لایک

 8. سلام وقتتون بخیر من 6 سال پیش به مدت دو سال کلاس زبان میرفتم ولی بعدش راهش کردم و الان نیاز دارم تا شهریور سال آینده نمره 6.5 آیلتس بگیرم الان در یک سایتی یک آزمون 100 سوالی برای تعیین سطح دادم که نتیجه ش A2 بود میخوام بدونم امیدی هست که بتونم توی این هفت ماه نمره مورد نظرو بگیرم ضمن اینکه من شاغل هست یعنی روزی ماکسیم 3 ساعت میتونم درس بخونم. ضمنا اینم میخوام بدونم که فعلا کلاس زبان عمومی برم و بعد کلاس آیلتس برم؟

  لایک

  1. شادی عزیز سلام،
   ما کلاس های فوق فشرده داریم که در صورتی که شما وقت برای شرکت در این کلاس ها داشته باشین، بله می تونید توی این مدت نمره مورد نظرتون رو بگیرید.
   لطفا با آکادمی تماس بگیرید.

   لایک

  1. لیلا سرداری عزیز سلام،
   کلاس های خصوصی از 7 تا 16 بصورت حضوری و از 7 تا 23 بصورت انلاین برگزار می شه اما جزئیاتش و هماهنگی هاش رو با توجه به وضعیت هر کس هماهنگ می کنیم.
   با ما تماس بگیرید و برای مشاوره تشریف بیارید.

   لایک

  1. محمدعلی عزیز سلام،
   برای شرکت در دوره ایلتس و گرفتن نمره خوب حداقل باید در سطح زبانی intermediate باشید و اگر نمره تون کمتر باشه، طبیعتا باید مدتی کلاس زبان برید و سطحتون رو بالا بیارید.
   موفق باشید.

   لایک

  1. منصور عزیز سلام،
   بله در دوره خصوصی با توجه به نیاز متقاضی آیلتس می تونیم هر مهارت یا مهارت هایی که دوست دارید رو باهاتون کار کنیم. با ما تماس بگیرید.

   لایک

 9. سلام و تشکر از اکسیر. من خیلی از مطالبتون استفاده کردم و مخصوصا به این نتجه رسیدم که کلاس خصوصی بگیرم با اکسیر. فقط اینکه علاوه بر ایلتس شما گرامر و لغات هم توی کلاس خصوصی ایلتس کار می کنید؟ ممنون و متشکر

  لایک

  1. حسین عزیز سلام،
   شما هر اونچه که برای گرفتن نمره دلخواهتون به ما اعلام می کنید بهتون آموزش داده میشه، حتی اینکه در مصاحبه اسپیکینگ آیلتس چی بپوشید و چجوری بشینید، چه برسه به گرامر آیلتس.
   برای اطلاعات بیشتر صفحه مشاوره IELTS رو ببینید.

   لایک

  1. کامیار 2 عزیز سلام،
   بله اگر بچه درسخون باشید 🙂 قطعا میشه با 100 جلسه نمره خوبی توی آیلتس گرفت. فاکتورهای زیادی هستن که باید ارزیابی بشن، مثل انرژی شما، زمان، میزان حرف گوش کنی، تمرین، گیرایی، اطلاعات عمومی، و غیره.
   لطفا از صفحه مشاوره آیلتس اقدام کنید.
   موفق باشید.

   لایک

  1. سلام mortez عزیز. ما برای امادگی آیلتس، از کتب و مجموعه آموزشی، اسلایدها و محتوای اکسیر آیلتس استفاده می کنیم. مباحثی از همه کتب جمع آوری و بعد به صورتی تالیفی و نه کپی پیست در اکسیر آیلتس هست. برای اطلاعات بیشتر می تونین در مشاوره آیلتس ما شرکت کنین. 🙂

   لایک

  1. تدریس در منزل نیاز به رفت و آمد استاد آیلتس هست که اگر بخوایم معادلش رو هزینه کلاس حساب کنیم خیلی زیاد می شه. ما در عوض، کلاس خصوصی آنلاین آیلتس رو توصیه می کنیم که هیچ چیزی از کلاس حضوری کم نداره. 🙂

   لایک