Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری) 1350 600 آکادمی اکسیر

کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

 IELTS Private Class (Online/in Person)

 

آزمون آیلتس که مدت هاست بازار گرمی دارد، از اولین قدم ها برای شروع مهاجرت می باشد. در این پروسه مهاجرت، گاهی متقاضیان نیاز پیدا می کنند که هرچه سریع تر و با تمرکز بیشتر، مدرک آیلتس خود را بدست بیاورند. شاید گزینه این عزیزان کلاس خصوصی آیلتس باشد.

برای این کار، پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و تعیین سطح آیلتس، و اعلام نمره ی درخواستی به صورت شفاهی یا پر کردن فرم رزرو مشاوره آیلتس، می توان امکان سنجی و پیش بینی کرد که مدت رسیدن متقاضی آیلتس به آن نمره درخواستی چقدر است. اگر فرد مذکور عجله داشته باشد و یا نیاز داشته باشد به صورت تنها مورد ارزیابی یک استاد آیلتس قرار بگیرد، می تواند در دوره خصوصی IELTS شرکت کند.

اما…

کلاس خصوصی آیلتس IELTS مناسب چه کسانی است؟

چرا کلاس خصوصی آیلتس IELTS؟

آیا من نیاز به تدریس خصوصی آیلتس IELTS دارم؟

 

 

چه کسانی به کلاس خصوصی IELTS احتیاج دارند؟

 • کسانی که از سطح خوبی در زبان دارند و شرکت در کلاس های گروهی آیلتس وقت آن ها را تلف می کند و به خاطر وجود مطالب تکراری، حوصله شان سر می رود؛
 • کسانی که زمان زیادی ندارند و نیاز به پیشروی با سرعت بیشتری در یادگیری آیلتس دارند؛
 • کسانی که دانش و مهارت های آن ها برای آموزش آیلتس هارمونی ندارد و نیاز است استاد با تدریس خصوصی آیلتس با توجه به نیاز های آن ها مطالب را ارایه کرده و به رشد آن ها کمک کند؛
 • کسانی که نمی توانند برنامه ی خود را با زمان بندی کلاس های گروهی آیلتس تطبیق دهند.
این مطلب رو هم بخوانید  برنامه دوره های آمادگی تافل در آکادمی اکسیر

 

کلاس خصوصی آیلتس IELTS حضوری یا آنلاین؟

تدریس خصوصی  آیلتس IELTS می تواند به صورت حضوری در محل آموزشگاه، در محل زبان آموز و یا به صورت آنلاین (کلاس آنلاین آیلتس با اسکایپ، واتسپ و غیره) برگزار گردد. از دید اکسیر، این کلاس های خصوصی هیچ تفاوتی باهم ندارند، هزینه ها یکسان هستند، پیگیری و جلسات مشاوره به همان شکل هستند، برنامه درسی یکی است و هیچ تفاوتی وجود ندارد.

هزینه هر جلسه کلاس خصوصی آیلتس IELTS حضوری یا آنلاین چقدر است؟

هزینه هر جلسه ۹۰ دقیقه ای کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری در آکادمی اکسیر به شرح زیر می باشد. پرداخت ها ۱۰ جلسه ای می باشند.

دوره خصوصی آیلتس یک نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه ۱۵۴.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس دو نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۱۸۰.۸۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس سه نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۱۹۴.۲۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس چهار نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۰۷.۶۰۰ تومان

 

آیا کلاس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی است؟

کلاس خصوصی تضمینی آیلتس IELTS برای گرفتن یک نمره ی خاص امکان پذیر نیست و هیچ کس نمی تواند این اطمینان را به شما بدهد که شما در آزمون خود 100% نمره ی خود را خواهید گرفت. آکادمی اکسیر می تواند روی کیفیت آموزش خود تضمین بدهد. همچنین، اگر متقاضی در آزمون های آزمایشی آیلتس IELTS مجموعه نمره مورد نظر را اخذ کرد، قظعا می تواند در آزمون اصلی، همان نمره را با اختلاف نیم نمره بیشتر یا کمتر اخذ کند.

آکادمی اکسیر اما، تضمین می کند که در صورت عدم رضایت متقاضی، عودت مبلغ جلسات باقی مانده بدون مطرح کردن دلیلش فورا انجام می گردد. این می تواند ضمانت خوبی بر کیفیت آموزش، اخلاق حرفه ای و منعطف بودن این آکادمی زبان باشد. در قرارداد شما، سه جلسه مدت تست وجود دارد تا خودتان صحت مساله را بررسی کنید.

 

چند سوال متداول در خصوص کلاس های خصوصي IELTS:

 1. در کلاس خصوصي آيلتس چه مطالبي درس داده خواهد شد؟
 2. آيا در اين دوره ي خصوصي IELTS فقط دو مهارت Speaking و Writing آيلتس کار مي شود؟
 3. مهارت هاي Reading و Listening آيلتس چه مي شود؟ آيا بر روي لاين دو مهارت نيز در کلاس خصوصي IELTS کار مي شود؟
 4. گرامر آيلتس چطور؟ آيا گرامر را بايد خودمان بخوانيم؟
 5. چه اتفاقي براي واژگان IELTS و لغات آيلتس مي افتد؟ اين ها را بايد self-study کنم؟

پاسخ:

پس از تعيين سطح، شما به ما مي گوييد چه نمره اي مي خواهيد. براي مثال، نتيجه ي تعيين سطح شما نمره 3 آيلتس بوده و شما نمره 6.5 مي خواهيد. در قرارداد شما با آموزشگاه اکسير، نوشته مي شود که هدف اين دوره ي خصوصي آيلتس نمره ي 6.5 مي باشد. اين يعني هر آنچه شما احتياج داريد با شما کار خواهد شد: مهارت هاي آزمون، دانش زباني، دانش و ايده هاي لازم آيلتس، …

پس نگران نباشيد!  اينطور نيست که بگوييم ما فقط روي مهارت Writing شما کار کرده و دو مهارت Reading و Listening را خودتان بخوانيد! يا گرامر را از اين کتب مطالعه کنيد! ما همه را با شما کار خواهيم کرد.

 

این مطلب رو هم بخوانید  شروع کلاس زبان و دوره آیلتس

سوالات و مشکلاتي که ذهن متقاضيان کلاس خصوصی آنلاين آيلتس را مشغول و متشوش مي کند و پاسخ آن ها:

 • اين کلاس ها فقط مختص عزيزان خارج از کشور و يا شهرستان ها نيست! هر کسي که بخواهد در زمان رفت و آمد صرفه جويي کند مي تواند بصورت آنلاين با اسکايپ کلاس آيلتس بگيرد.

  تجربه نشان داده است اين دوره هاي آنلاين آيلتس چيزي از کلاس هاي حضوري آيلتس کم ندارد! بين محتواي کلاس هاي آنلاين و کلاس هاي حضوري، هيچ تفاوتي وجود ندارد.

  خوشبختانه با پيشرفت تکنولوژي و پديد آمدن دهکده ي جهاني (Global Village)، شما هر کجاي دنيا که باشيد، با چند کليک ساده مي توانيد به وسيله ي شبکه جهاني اينترنت با افراد ارتباط برقرار کنيد. اکسير هم اکنون زبان آموزاني از مشهد، اصفهان، گنبدکاووس، گرگان، اروميه، کيش و اهواز در داخل از کشور و همچنين متقاضيان آيلتسي از انگلستان، نروژ، کانادا، روسيه، ترکيه، دبي و غيره از خارج از کشور دارد.

 • براي اينکه شما از کيفيت و صحت برگزاري کلاس هاي خصوصی حضوری آيلتس و همچنین کلاس هاي خصوصی آنلاين آيلتس آکادمی اکسير اطمينان حاصل کنيد، اکسير در قرارداد تا سه جلسه مهلت تست قرار می دهد. البته عدم ادامه دوره می تواند به تصمیم متقاضی یا آکادمی باشد.

   

 • اگر در مواقعي، قطع و وصلي اينترنت از سمت استاد به حدي باشد که به کلاس لطمه وارد کند، آن جلسه به زمان ديگري موکول مي گردد.

  اگر قطعی از طرف زبان آموز باشد، باید در اولین فرصت مشکل را برطرف کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری در تلگرام با آکادمی تماس بگیرید یا فرم رزرو مشاوره آیلتس را پر کنید.

 

پکیج های کلاس های خصوصی آیلتس در آکادمی اکسیر

 • پکیج سخت کوش کلاس خصوصی آیلتس

 • پکیج منطقی کلاس خصوصی آیلتس

 • پکیج کول کلاس خصوصی آیلتس

بهترین کلاس خصوصی IELTS

در برخی مواقع، متقاضیان IELTS به دلایل مختلفی از جمله کمبود وقت برای گرفتن مدرک بین المللی آیلتس، برای آموختن با کیفیتی بالاتر، متمرکزتر و پیشرفت سریع تر، کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی را انتخاب می کنند اما الزاما یک کلاس خصوصی نمی تواند گزینه ی بهتری باشد مگر اینکه قبل از اقدام به ثبت نام، موارد زیر در نظر گرفته شوند:

تعیین سطح دقیق آیلتسی: اصولا برای اینکه شما تحت آموزش قرار بگیرید، باید در ابتدا تعیین سطح IELTS شوید که شامل بررسی دانش زبان عمومی شخص در انگلیسی و چهار مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن دارد. این امر در مورد کلاس های خصوصی آیلتس نیز اهمیت خاصی دارد چرا که برای برنامه ریزی دوره ی آموزشی هر زبان آموز عزیز، اساتید برای شروع حرکت به سمت قله ی موفقیت، ابتدا نیاز دارند بدانند در نقطه ی شروع، متقاضی آیلتس کجا قرار دارد.

چشم انداز: رسیدن به هدف، بدون داشتن چشم انداز و یک برنامه حرفه ای ممکن نیست. در اکسیر آیلتس، برنامه ریزی برای پیمودن مسیر یک اجبار است مگر اینکه واقعا نخواهیم به هدفمان برسیم!

توجه به نقاط قوت و ضعف: اساتید آیلتس باید کاملا حواسشان به نقاط قوت و ضعف دانشجویان باشد. ممکن است درسی که برای یک زبان آموز بسیار ضروری است، برای دیگری اتلاف وقت، حوصله و انرژی باشد.

توجه به نوع یادگیری هر فرد: هرکس با روشی خاص، بهتر یاد می گیرد؛ برای مثال، ممکن است کسی با شنیدن صوت و تماشای تصاویر بهتر یاد بگیرید، و دیگری با انجام دادنش. باید یافت که نوع هوش یادگیری شما کدام است!

نقش انگیزه در برگزاری دوره خصوصی آیلتس: در یک دوره آمادگی IELTS خصوصی، شاید تنها عامل انگیزشی زبان آموزان روند مثبت کلاس آن ها باشد. توجه کنید که در امر آموزش، هدف اساتید باید کمک به متقاضی یا زبان آموز باشد. پس این امر در کلاس خصوصی (آنلاین یا حضوری) باعث دلگرمی زبان آموزان شده و قطعا در گرفتن نتیجه دلخواه عزیزان تاثیر انکارناپذیری دارد.

6 دیدگاه
 • سلام خسته نباشید ببهشید میخواستمببینم شما تدریس خصوصی ایلتس در منزل هم دارید ؟

  • پشتیبان آنلاین آکادمی اکسیر 25-08-2019 در 10:13

   تدریس در منزل نیاز به رفت و آمد استاد آیلتس هست که اگر بخوایم معادلش رو هزینه کلاس حساب کنیم خیلی زیاد می شه. ما در عوض، کلاس خصوصی آنلاین آیلتس رو توصیه می کنیم که هیچ چیزی از کلاس حضوری کم نداره. 🙂

 • در مورد اینکه تو کلاس خصوصی شما که آیلتس هست نکات و تکنینک آیلتس گفته می شود یا گرامر آیلتس هم میگید

 • تدریس خصوصی ielts شما از روی کتاب complete ielts 7 هست؟

  • پشتیبان آنلاین آکادمی اکسیر 02-09-2019 در 14:28

   سلام mortez عزیز. ما برای امادگی آیلتس، از کتب و مجموعه آموزشی، اسلایدها و محتوای اکسیر آیلتس استفاده می کنیم. مباحثی از همه کتب جمع آوری و بعد به صورتی تالیفی و نه کپی پیست در اکسیر آیلتس هست. برای اطلاعات بیشتر می تونین در مشاوره آیلتس ما شرکت کنین. 🙂