کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

 IELTS Private Class (Online/in Person)

 

آزمون آیلتس که مدت هاست بازار گرمی دارد، از اولین قدم ها برای شروع مهاجرت می باشد. در این پروسه مهاجرت، گاهی متقاضیان نیاز پیدا می کنند که هرچه سریع تر و با تمرکز بیشتر، مدرک آیلتس خود را بدست بیاورند. شاید گزینه این عزیزان کلاس خصوصی آیلتس باشد.

برای این کار، پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و تعیین سطح آیلتس، و اعلام نمره ی درخواستی به صورت شفاهی یا پر کردن فرم رزرو مشاوره آیلتس، می توان امکان سنجی و پیش بینی کرد که مدت رسیدن متقاضی آیلتس به آن نمره درخواستی چقدر است. اگر فرد مذکور عجله داشته باشد و یا نیاز داشته باشد به صورت تنها مورد ارزیابی یک استاد آیلتس قرار بگیرد، می تواند در دوره خصوصی IELTS شرکت کند.

اما…

 • کلاس خصوصی آیلتس IELTS مناسب چه کسانی است؟
 • چرا کلاس خصوصی آیلتس IELTS؟
 • آیا من نیاز به تدریس خصوصی آیلتس IELTS دارم؟

 

چه کسانی به کلاس خصوصی IELTS احتیاج دارند؟

 • کسانی که از سطح خوبی در زبان دارند و شرکت در کلاس های گروهی آیلتس وقت آن ها را تلف می کند و به خاطر وجود مطالب تکراری، حوصله شان سر می رود؛
 • کسانی که زمان زیادی ندارند و نیاز به پیشروی با سرعت بیشتری در یادگیری آیلتس دارند؛
 • کسانی که دانش و مهارت های آن ها برای آموزش آیلتس هارمونی ندارد و نیاز است استاد با تدریس خصوصی آیلتس با توجه به نیاز های آن ها مطالب را ارایه کرده و به رشد آن ها کمک کند؛
 • کسانی که نمی توانند برنامه ی خود را با زمان بندی کلاس های گروهی آیلتس تطبیق دهند.

 

کلاس خصوصی آیلتس IELTS حضوری یا آنلاین؟

تدریس خصوصی  آیلتس IELTS می تواند به صورت حضوری در محل آموزشگاه، در محل زبان آموز و یا به صورت آنلاین (کلاس آنلاین آیلتس با اسکایپ، واتسپ و غیره) برگزار گردد. از دید اکسیر، این کلاس های خصوصی هیچ تفاوتی باهم ندارند، هزینه ها یکسان هستند، پیگیری و جلسات مشاوره به همان شکل هستند، برنامه درسی یکی است و هیچ تفاوتی وجود ندارد.

 

هزینه کلاس خصوصی آیلتس IELTS (حضوری و/یا آنلاین)

هزینه هر جلسه ۹۰ دقیقه ای کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری در آکادمی اکسیر ۱۷۴.۰۰۰ تومان می باشد. مبلغ ۱.۷۴۰.۰۰۰ تومان برای ده جلسه پیش پرداخت می گردد.

 

دوره خصوصی آیلتس یک نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه ۱۷۴.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس دو نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۰۸.۸۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس سه نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۴۳.۶۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس چهار نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۷۸.۰۰۰ تومان

 

کلاس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی!

کلاس خصوصی تضمینی آیلتس IELTS برای گرفتن یک نمره ی خاص امکان پذیر نیست و هیچ کس نمی تواند این اطمینان را به شما بدهد که شما در آزمون خود 100% نمره ی خود را خواهید گرفت. آکادمی اکسیر می تواند روی کیفیت آموزش خود تضمین بدهد. همچنین، اگر متقاضی در آزمون های آزمایشی آیلتس IELTS مجموعه نمره مورد نظر را اخذ کرد، قظعا می تواند در آزمون اصلی، همان نمره را با اختلاف نیم نمره بیشتر یا کمتر اخذ کند.

آکادمی اکسیر اما، تضمین می کند که در صورت عدم رضایت متقاضی، عودت مبلغ جلسات باقی مانده بدون مطرح کردن دلیلش فورا انجام می گردد. این می تواند ضمانت خوبی بر کیفیت آموزش، اخلاق حرفه ای و منعطف بودن این آکادمی زبان باشد. در قرارداد شما، سه جلسه مدت تست وجود دارد تا خودتان صحت مساله را بررسی کنید.

 

چند سوال متداول در خصوص کلاس های خصوصی IELTS:

 1. در کلاس خصوصی آیلتس چه مطالبی درس داده خواهد شد؟
 2. آیا در این دوره ی خصوصی IELTS فقط دو مهارت Speaking و Writing آیلتس کار می شود؟
 3. مهارت های Reading و Listening آیلتس چه می شود؟ آیا بر روی لاین دو مهارت نیز در کلاس خصوصی IELTS کار می شود؟
 4. گرامر آیلتس چطور؟ آیا گرامر را باید خودمان بخوانیم؟
 5. چه اتفاقی برای واژگان IELTS و لغات آیلتس می افتد؟ این ها را باید self-study کنم؟

پاسخ:

پس از تعیین سطح، شما به ما می گویید چه نمره ای می خواهید. برای مثال، نتیجه ی تعیین سطح شما نمره 3 آیلتس بوده و شما نمره 6.5 می خواهید. در قرارداد شما با آموزشگاه اکسیر، نوشته می شود که هدف این دوره ی خصوصی آیلتس نمره ی 6.5 می باشد. این یعنی هر آنچه شما احتیاج دارید با شما کار خواهد شد: مهارت های آزمون، دانش زبانی، دانش و ایده های لازم آیلتس، …

پس نگران نباشید!  اینطور نیست که بگوییم ما فقط روی مهارت Writing شما کار کرده و دو مهارت Reading و Listening را خودتان بخوانید! یا گرامر را از این کتب مطالعه کنید! ما همه را با شما کار خواهیم کرد.

 

سوالات و مشکلاتی که ذهن متقاضیان کلاس خصوصی آنلاین آیلتس را مشغول و متشوش می کند و پاسخ آن ها:

این کلاس ها فقط مختص عزیزان خارج از کشور و یا شهرستان ها نیست! هر کسی که بخواهد در زمان رفت و آمد صرفه جویی کند می تواند بصورت آنلاین با اسکایپ کلاس آیلتس بگیرد.

تجربه نشان داده است این دوره های آنلاین آیلتس چیزی از کلاس های حضوری آیلتس کم ندارد! بین محتوای کلاس های آنلاین و کلاس های حضوری، هیچ تفاوتی وجود ندارد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دهکده ی جهانی (Global Village)، شما هر کجای دنیا که باشید، با چند کلیک ساده می توانید به وسیله ی شبکه جهانی اینترنت با افراد ارتباط برقرار کنید. اکسیر هم اکنون زبان آموزانی از مشهد، اصفهان، گنبدکاووس، گرگان، ارومیه، کیش و اهواز در داخل از کشور و همچنین متقاضیان آیلتسی از انگلستان، نروژ، کانادا، روسیه، ترکیه، دبی و غیره از خارج از کشور دارد.

برای اینکه شما از کیفیت و صحت برگزاری کلاس های خصوصی حضوری آیلتس و همچنین کلاس های خصوصی آنلاین آیلتس آکادمی اکسیر اطمینان حاصل کنید، اکسیر در قرارداد تا سه جلسه مهلت تست قرار می دهد. البته عدم ادامه دوره می تواند به تصمیم متقاضی یا آکادمی باشد.

 

اگر در مواقعی، قطع و وصلی اینترنت از سمت استاد به حدی باشد که به کلاس لطمه وارد کند، آن جلسه به زمان دیگری موکول می گردد.

اگر قطعی از طرف زبان آموز باشد، باید در اولین فرصت مشکل را برطرف کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری در تلگرام با آکادمی تماس بگیرید یا فرم رزرو مشاوره آیلتس را پر کنید.

 

پکیج های کلاس های خصوصی آیلتس در آکادمی اکسیر

پکیج سخت کوش کلاس خصوصی آیلتس

پکیج منطقی کلاس خصوصی آیلتس: برای همه

پکیج کول کلاس خصوصی آیلتس: برای افراد پر مشغله

بهترین کلاس خصوصی IELTS

در برخی مواقع، متقاضیان IELTS به دلایل مختلفی از جمله کمبود وقت برای گرفتن مدرک بین المللی آیلتس، برای آموختن با کیفیتی بالاتر، متمرکزتر و پیشرفت سریع تر، کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی را انتخاب می کنند اما الزاما یک کلاس خصوصی نمی تواند گزینه ی بهتری باشد مگر اینکه قبل از اقدام به ثبت نام، موارد زیر در نظر گرفته شوند:

 

تعیین سطح دقیق آیلتسی: اصولا برای اینکه شما تحت آموزش قرار بگیرید، باید در ابتدا تعیین سطح IELTS شوید که شامل بررسی دانش زبان عمومی شخص در انگلیسی و چهار مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن دارد. این امر در مورد کلاس های خصوصی آیلتس نیز اهمیت خاصی دارد چرا که برای برنامه ریزی دوره ی آموزشی هر زبان آموز عزیز، اساتید برای شروع حرکت به سمت قله ی موفقیت، ابتدا نیاز دارند بدانند در نقطه ی شروع، متقاضی آیلتس کجا قرار دارد.

 

چشم انداز: رسیدن به هدف، بدون داشتن چشم انداز و یک برنامه حرفه ای ممکن نیست. در اکسیر آیلتس، برنامه ریزی برای پیمودن مسیر یک اجبار است مگر اینکه واقعا نخواهیم به هدفمان برسیم!

 

توجه به نقاط قوت و ضعف: اساتید آیلتس باید کاملا حواسشان به نقاط قوت و ضعف دانشجویان باشد. ممکن است درسی که برای یک زبان آموز بسیار ضروری است، برای دیگری اتلاف وقت، حوصله و انرژی باشد.

توجه به نوع یادگیری هر فرد: هرکس با روشی خاص، بهتر یاد می گیرد؛ برای مثال، ممکن است کسی با شنیدن صوت و تماشای تصاویر بهتر یاد بگیرید، و دیگری با انجام دادنش. باید یافت که نوع هوش یادگیری شما کدام است!

 

نقش انگیزه در برگزاری دوره خصوصی آیلتس: در یک دوره آمادگی IELTS خصوصی، شاید تنها عامل انگیزشی زبان آموزان روند مثبت کلاس آن ها باشد. توجه کنید که در امر آموزش، هدف اساتید باید کمک به متقاضی یا زبان آموز باشد. پس این امر در کلاس خصوصی (آنلاین یا حضوری) باعث دلگرمی زبان آموزان شده و قطعا در گرفتن نتیجه دلخواه عزیزان تاثیر انکارناپذیری دارد.

 

سوال دارید؟ مشاوره آیلتس را بینید 🙂