ورود / ثبت نام
0
0

همه چیز درباره ی کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین) آکادمی اکسیر

10705 بازدید
کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین)

ExirAcademy’s IELTS Private Class (Online)

 

آزمون آیلتس که مدت هاست بازار گرمی دارد، از اولین قدم ها برای شروع مهاجرت می باشد. در این پروسه مهاجرت، گاهی متقاضیان نیاز پیدا می کنند که هرچه سریع تر و با تمرکز بیشتر، مدرک آیلتس خود را بدست بیاورند. شاید گزینه این عزیزان دوره خصوصی اکسیر آیلتس باشد.

برای این کار، پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و تعیین سطح آیلتس، و اعلام نمره ی درخواستی به صورت شفاهی یا پر کردن فرم رزرو مشاوره آیلتس، می توان امکان سنجی و پیش بینی کرد که مدت رسیدن متقاضی آیلتس به آن نمره درخواستی چقدر است. اگر فرد مذکور عجله داشته باشد و یا نیاز داشته باشد به صورت تنها مورد ارزیابی یک استاد آیلتس قرار بگیرد، می تواند در دوره خصوصی IELTS شرکت کند.

اما…

 • کلاس خصوصی آیلتس IELTS مناسب چه کسانی است؟
 • چرا کلاس خصوصی آیلتس IELTS؟
 • آیا من نیاز به تدریس خصوصی آیلتس IELTS دارم؟

 

چه کسانی به کلاس خصوصی IELTS احتیاج دارند؟

 • کسانی که از سطح خوبی در زبان دارند و شرکت در کلاس های گروهی آیلتس وقت آن ها را تلف می کند و به خاطر وجود مطالب تکراری، حوصله شان سر می رود؛
 • کسانی که زمان زیادی ندارند و نیاز به پیشروی با سرعت بیشتری در یادگیری آیلتس دارند؛
 • کسانی که دانش و مهارت های آن ها برای آموزش آیلتس هارمونی ندارد و نیاز است استاد با تدریس خصوصی آیلتس با توجه به نیاز های آن ها مطالب را ارایه کرده و به رشد آن ها کمک کند؛
 • کسانی که نمی توانند برنامه ی خود را با زمان بندی کلاس های گروهی آیلتس تطبیق دهند.

 

تدریس خصوصی IELTS آنلاین

تدریس خصوصی  آیلتس IELTS به صورت آنلاین (کلاس آنلاین آیلتس با ادوبی کانکت، اسکایپ، واتسپ و غیره) برگزار گردد.

 

هزینه کلاس خصوصی IELTS

هزینه هر جلسه ۹۰ دقیقه ای کلاس خصوصی آیلتس آنلاین در آکادمی اکسیر برای ده جلسه پیش پرداخت می گردد.

دوره خصوصی آیلتس یک نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه ۲۸۲.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس دو نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۳۳۵.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس سه نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۳۹۱.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی آیلتس چهار نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۴۴۶.۰۰۰ تومان

 

چه تضمینی هست؟

کلاس خصوصی تضمینی آیلتس IELTS برای گرفتن یک نمره ی خاص امکان پذیر نیست و هیچ کس نمی تواند این اطمینان را به شما بدهد که شما در آزمون خود 100% نمره ی خود را خواهید گرفت. آکادمی اکسیر می تواند روی کیفیت آموزش خود تضمین بدهد. همچنین، اگر متقاضی در آزمون های آزمایشی آیلتس IELTS نمره مورد نظر را اخذ کرد، تضمین می دهیم که بتواند در آزمون اصلی، همان نمره را با اختلاف نیم نمره بیشتر یا کمتر اخذ کند.

آکادمی اکسیر اما، تضمین می کند که در صورت عدم رضایت متقاضی، عودت مبلغ جلسات باقی مانده بدون مطرح کردن دلیلش فورا انجام می گردد. این می تواند ضمانت خوبی بر کیفیت آموزش، اخلاق حرفه ای و منعطف بودن این آکادمی زبان باشد. در قرارداد شما، سه جلسه مدت تست وجود دارد تا خودتان صحت مساله را بررسی کنید.

کلاس خصوصی اکسیر آیلتس

 

چند سوال متداول

 1. در کلاس خصوصي آيلتس چه مطالبي درس داده خواهد شد؟
 2. آيا در اين دوره ي خصوصي IELTS فقط دو مهارت Speaking و Writing آيلتس کار مي شود؟
 3. مهارت هاي Reading و Listening آيلتس چه مي شود؟ آيا بر روي لاين دو مهارت نيز در کلاس خصوصي IELTS کار مي شود؟
 4. گرامر آيلتس چطور؟ آيا گرامر را بايد خودمان بخوانيم؟
 5. چه اتفاقي براي واژگان IELTS و لغات آيلتس مي افتد؟ اين ها را بايد self-study کنم؟

پاسخ:

پس از تعيين سطح، شما به ما مي گوييد چه نمره اي مي خواهيد. براي مثال، نتيجه ي تعيين سطح شما نمره 3 آيلتس بوده و شما نمره 6.5 مي خواهيد. در قرارداد شما با آموزشگاه اکسير، نوشته مي شود که هدف اين دوره ي خصوصي آيلتس نمره ي 6.5 مي باشد. اين يعني هر آنچه شما احتياج داريد با شما کار خواهد شد: مهارت هاي آزمون، دانش زباني، دانش و ايده هاي لازم آيلتس، …

پس نگران نباشيد!  اينطور نيست که بگوييم ما فقط روي مهارت Writing شما کار کرده و دو مهارت Reading و Listening را خودتان بخوانيد! يا گرامر را از اين کتب مطالعه کنيد! ما همه را با شما کار خواهيم کرد.

 

سوالات و مشکلاتي که ذهن متقاضيان را مشغول و متشوش مي کند و پاسخ آن ها:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اين کلاس ها فقط مختص عزيزان خارج از کشور و يا شهرستان ها نيست! هر کسي که بخواهد در زمان رفت و آمد صرفه جويي کند مي تواند بصورت آنلاين با اسکايپ / ادوبی کانکت کلاس آيلتس بگيرد.

تجربه نشان داده است اين دوره هاي آنلاين آيلتس چيزي از کلاس هاي حضوري آيلتس کم ندارد! بين محتواي کلاس هاي آنلاين و کلاس هاي حضوري، هيچ تفاوتي وجود ندارد.

خوشبختانه با پيشرفت تکنولوژي و پديد آمدن دهکده ي جهاني (Global Village)، شما هر کجاي دنيا که باشيد، با چند کليک ساده مي توانيد به وسيله ي شبکه جهاني اينترنت با افراد ارتباط برقرار کنيد. اکسير هم اکنون زبان آموزاني از مشهد، اصفهان، گنبدکاووس، گرگان، اروميه، کيش و اهواز در داخل از کشور و همچنين متقاضيان آيلتسي از انگلستان، نروژ، کانادا، روسيه، ترکيه، دبي و غيره از خارج از کشور دارد.

براي اينکه شما از کيفيت و صحت برگزاري کلاس هاي خصوصی آنلاين آيلتس آکادمی اکسير اطمينان حاصل کنيد، اکسير در قرارداد تا سه جلسه مهلت تست قرار می دهد. البته عدم ادامه دوره می تواند به تصمیم متقاضی یا آکادمی باشد.

 

اگر در مواقعي، قطع و وصلي اينترنت از سمت استاد به حدي باشد که به کلاس لطمه وارد کند، آن جلسه به زمان ديگري موکول مي گردد.

اگر قطعی از طرف زبان آموز باشد، باید در اولین فرصت مشکل را برطرف کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس خصوصی آیلتس آنلاین

با آکادمی تماس بگیرید یا مشاوره آیلتس را ببینید.

 

سطح زبانتان را نمی دانید؟

 

شرکت در تعیین سطح زبان

 

بهترین کلاس خصوصی IELTS

در برخی مواقع، متقاضیان IELTS به دلایل مختلفی از جمله کمبود وقت برای گرفتن مدرک بین المللی آیلتس، برای آموختن با کیفیتی بالاتر، متمرکزتر و پیشرفت سریع تر، کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی را انتخاب می کنند اما الزاما یک کلاس خصوصی نمی تواند گزینه ی بهتری باشد مگر اینکه قبل از اقدام به ثبت نام، موارد زیر در نظر گرفته شوند:

تعیین سطح دقیق آیلتسی: اصولا برای اینکه شما تحت آموزش قرار بگیرید، باید در ابتدا تعیین سطح IELTS شوید که شامل بررسی دانش زبان عمومی شخص در انگلیسی و چهار مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن دارد. این امر در مورد کلاس های خصوصی آیلتس نیز اهمیت خاصی دارد چرا که برای برنامه ریزی دوره ی آموزشی هر زبان آموز عزیز، اساتید برای شروع حرکت به سمت قله ی موفقیت، ابتدا نیاز دارند بدانند در نقطه ی شروع، متقاضی آیلتس کجا قرار دارد.

چشم انداز: رسیدن به هدف، بدون داشتن چشم انداز و یک برنامه حرفه ای ممکن نیست. در اکسیر آیلتس، برنامه ریزی برای پیمودن مسیر یک اجبار است مگر اینکه واقعا نخواهیم به هدفمان برسیم!

توجه به نقاط قوت و ضعف: اساتید آیلتس باید کاملا حواسشان به نقاط قوت و ضعف دانشجویان باشد. ممکن است درسی که برای یک زبان آموز بسیار ضروری است، برای دیگری اتلاف وقت، حوصله و انرژی باشد.

توجه به نوع یادگیری هر فرد: هرکس با روشی خاص، بهتر یاد می گیرد؛ برای مثال، ممکن است کسی با شنیدن صوت و تماشای تصاویر بهتر یاد بگیرید، و دیگری با انجام دادنش. باید یافت که نوع هوش یادگیری شما کدام است!

 

نقش انگیزه در برگزاری دوره خصوصی آیلتس: در یک دوره آمادگی IELTS خصوصی، شاید تنها عامل انگیزشی زبان آموزان روند مثبت کلاس آن ها باشد. توجه کنید که در امر آموزش، هدف اساتید باید کمک به متقاضی یا زبان آموز باشد. پس این امر در کلاس خصوصی (آنلاین) باعث دلگرمی زبان آموزان شده و قطعا در گرفتن نتیجه دلخواه عزیزان تاثیر انکارناپذیری دارد.

 

سوال دارید؟ مشاوره آیلتس را بینید 🙂

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳۶ رای
4.8/5 - (35 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=18816
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

54 نظر در مورد همه چیز درباره ی کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین) آکادمی اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. آنوشا خانم عزیز سلام،
   با ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم.

   5

   1. سلام
    میخواستم بدونم چرا باید هزینه ۱۰ جلسه را پیش پرداخت کنیم؟ وقتی میفرمایید میتونید تا سه جلسه که گذشت و راضی نبودین مبلغ مابقی را برگرداند

    8

    1. الی خانم عزیز سلام،
     برنامه ریزی های ما 10 جلسه ای هست و برای گرفتن حداقل نتیجه ما ده جلسه احتیاج داریم.
     اون 3 جلسه هم ضمانت هست که خیال شما راحت باشه، و تاحالا پیش نیومده. صرفا برای راحتی تصمیم گیری شما هست.
     ما از شما نسب به کیفیت آموزش نگران تریم.

     6

 1. ممنون از پاسختون حالا اگه کلاس گروهی بخوام شرکت کنم با توجه به سطحم که المنتری هست میتونم در کلاسی ثبت نام کنم که همه خانم هستن به خصوص مربی چون یک سری مشکلات هست که باید حتما با خانم کلاس بگیرم برای همین خصوصی رو انتخاب کردم ولی کسی رو خودم سراغ ندارم که هم سطح خودم باهام شرکت کنه😔

  5

  1. نه کلاس های گروهی به این شکل نیستن، اگرچه که گاهی هم اینطوری میشن.

   6

 2. سلام وقت بخیر ببخشید اگه من بخوام کلاس خصوصی چهار نفره انتخاب کنم خودم باید اون سه نفرو پیدا کنم؟ واینکه این هزینه که زدید تقسیم بر ۴ میشه ؟ و اینکه امکانش هست مربی و اون سه نفر هم خانم باشن حتما ؟

  5

  1. آریانا خانم عزیز سلام،
   بله باید با همدیگه تشریف بیارید، سطحتون وهدفتون هم یکی باشه.
   بله تقسیم بر تعداد نفرات میشه. بله میتونین جنسیت رو هم مشخص کنین، مثلا بگین فقط استاد خانم میخوایم.

   5

   1. سلام من نمیتونم تو تعیین سطح زیان شرکت کنم سایت باز نمیشه برام و اینکه منظورتو از اینکه هر جلسه خصوصی ایلتس ۲۳۵ تومنه یعنی همون هر جلسه ۹۰ دقیقه ای اینقدر هزینشه؟

    6

    1. دوست عزیز سلام،
     برای تعیین سطح با ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم.
     بله، هر 90 دقیقه الان این قیمت هست.

     6

  1. دوست عزیز سلام،
   اگر منظورتون اینه که کلاس ها کی حضوری می شن، فعلا برنامه ی مشخصی براشون نداریم.

   6

  1. اقا کیانوش عزیز سلام ،
   شما باید در ازمون مشاوره و تعیین سطح ما شرکت کنید تا مشاور کامل بهتون توضیح بدن با توجه به سطحی که هستید و نمره ای که مد نظر شما هست چند جلسه کلاس خصوصی لازم دارید .

   7

  1. اقا/خانم سلیمی عزیز سلام،
   کلاس ها در حال حاضر فقط آنلاین هست و هرجای دنیا باشید می تونید از خدمات بینظیر اکسیر استفاده کنید.

   6

  1. آقا آرش عزیز سلام،
   مبتدی ما 5 ترم هست. باید دقیق بررسی کرد. اما در کل، از صفر تا آیلتس 7، حدود 100 جلسه لازمه.

   11

   1. سلام وقت بخیر من تعیین سطح شدم.. سطح المنتری هستم
    برای گرفتن آیلتس 7چه مدت زمان لازمه؟

    5

    1. زهرا خانم عزیز سلام،
     به صورت خصوصی عادی به این شکل هست:
     زبان عمومی حدود 8 ماه
     آیلتس حدود 4 ماه

     البته بستگی داره الان اول المنتری باشین یا آخر المنتری، چقدر زمان بذارین روزانه، چقدر سخت کوش و حرف گوش کن باشین، عادی بیاین یا فشرده، و …
     برای بررسی دقیق با ما تماس بگیرین.

     5

  1. علی آقای عزیز سلام،
   قیمت های کلاس خصوصی یک تا چهارنفره رو در وسط مقاله میتونید بینید، و تعداد جلسات به سطح کنونی، هدف و تایم روزانه شما بر میگرده. از قسمت مشاوره آیلتس اقدام کنید.

   6

 3. سلام و عرض ادب
  ببخشید بنده میخام برای سال آینده آزمون دکتری تخصصی برق شرکت کنم و مسلما نیاز به زبان قوی دارم.
  پایه بسیار بسیار ضعیفی دارم و احساس میکنم اصلا از زبان هیچی نمیفهمم…ی صفحه متن انگلیسی که می بینم، حس بدی دارم ولی برای آینده بهش نیاز دارم. لطفا منطقی بگین چقدر طول میکشه با شدت و گیرایی متوسط بتونم تافل یا آیلتس بگیرم؟ ممنون

  6

  1. دوست عزیز سلام،
   روال عادی آموزش ما یک سال و نیم هست با روزی سه ساعت تمرین و مطالعه مفید حتی اگر مبتدی در حد Hello How are you باشین. تعیین سطح زبان ما رو بزنید بعد به ما پیام بدین یا تماس بگیرین.

   5

 4. من سال 2018 آیلتس آکادمیک دادم و نمره‌های زیر رو بدست آوردم:
  R:7 W:6 L:7.5 S:6.5
  الآن آیلتس من expire شده.
  خواستم بپرسم چقدر زمان میبره بخوام با معلم خصوصی همین نمره‌ها رو بدست بیارم و رایتینگ هم بجای 6 که قبلا گرفته بودم 6.5 بیارم؟

  5

 5. سلام وقتتون بخیر. من سال پیش امتحان آیلتس دادم و لیسینینگ و ریدینگ ۶۰۵ گرفتم رایتینگ ۶ و اسپیکینگ ۷ اما نمره ۷ توی همه مهارتها می خواستم. آیا شما کلاس فوق فشرده خصوصی آنلاین بر گزار می کنید با توجه با اینکه من یک ماه وقت تا امتحان آیلتس دارم برای نمره ۷

  5

  1. فاطمه خانم عزیز سلام،
   بله داریم. لطفا فرم مشاوره رو بزنید تا باهاتون تماس بگیریم یا مستقیما با ما تماس بگیرید.

   6

 6. درود بر شما.
  من امروز در ساری آزمون تعیین سطح برای آموزش آیلتس دادم. می‌خواستم بدونم با توجه به نمره‌هایی که در زیر خواهم نوشت، من می‌تونم از طریق کلاس فشره‌ی خصوصی آنلاین شما، حداکثر تا ۸ یا ۹ ماه آینده موفق به کسب نمره‌ی آیلتس ۷ در آزمون اصلی بشم؟ چون زمان زیادی ندارم به لحاظ شرایط سنی.
  نمره‌ی تعیین سطح امروز من:
  لیسنینگ:۳.۵ ریدینگ:۵ رایتینگ:۳.۵ اسپیکینگ:۳.۵

  7

  1. اقا بابک عزیز سلام،
   اگر روزی 4 الی 5 ساعت فرصت برای مطالعه و تمرین داشته باشید بله. با ما تماس بگیرید.

   6

 7. سلام خسته نباشین.من اگه مدرک پزشکی عمومی۲سال اینده داشته باشم و زبانم خوب باشه در ۱۰۰جلسه خصوصی و حضوری هم باشه نه انلاین با تمرین حدود ۳ الی۴ساعت در روز میتونم نمره ۸ بگیرم؟

  5

  1. سارا خانم عزیز سلام،
   “زبانم خوب باشه” تصویر درست از وضعیت شما به ما نمیده. باید در تعیین سطح زبان شرکت کنین تا بتونیم بررسی دقیق داشته باشیم. 100 جلسه معمولا از مبتدی تا آیلتس 7 هست.

   5

 8. سلام خسته نباشید وسپاسگزاری می کنم بابت سایت خوبتون ببخشید دوره آیلتس خصوصی یه نفره چند جلسه است؟

  6

  1. حسین آقای عزیز سلام،
   باید ببینیم چقدر لازم دارین. مثلا اگر سطح زبان عمومی شما آخر متوسط باشه و بخواید آیلتس 6.5 بگیرین، تقریبا متوسط 25 جلسه لازم دارین. فرم رزرو مصاحبه و مشاوره آیلتس رو پر کنین تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   6

 9. سلام وقتتون بخیر من 6 سال پیش به مدت دو سال کلاس زبان میرفتم ولی بعدش راهش کردم و الان نیاز دارم تا شهریور سال آینده نمره 6.5 آیلتس بگیرم الان در یک سایتی یک آزمون 100 سوالی برای تعیین سطح دادم که نتیجه ش A2 بود میخوام بدونم امیدی هست که بتونم توی این هفت ماه نمره مورد نظرو بگیرم ضمن اینکه من شاغل هست یعنی روزی ماکسیم 3 ساعت میتونم درس بخونم. ضمنا اینم میخوام بدونم که فعلا کلاس زبان عمومی برم و بعد کلاس آیلتس برم؟

  5

  1. شادی عزیز سلام،
   ما کلاس های فوق فشرده داریم که در صورتی که شما وقت برای شرکت در این کلاس ها داشته باشین، بله می تونید توی این مدت نمره مورد نظرتون رو بگیرید.
   لطفا با آکادمی تماس بگیرید.

   7

  1. لیلا سرداری عزیز سلام،
   کلاس های خصوصی از 7 تا 16 بصورت حضوری و از 7 تا 23 بصورت انلاین برگزار می شه اما جزئیاتش و هماهنگی هاش رو با توجه به وضعیت هر کس هماهنگ می کنیم.
   با ما تماس بگیرید و برای مشاوره تشریف بیارید.

   5

 10. برای دوره خصوصی ielts باید سطح زبن چی باشه و اگر مبتدی باشم چه میشود؟ ممنون

  8

  1. محمدعلی عزیز سلام،
   برای شرکت در دوره ایلتس و گرفتن نمره خوب حداقل باید در سطح زبانی intermediate باشید و اگر نمره تون کمتر باشه، طبیعتا باید مدتی کلاس زبان برید و سطحتون رو بالا بیارید.
   موفق باشید.

   8

 11. سلام .میشه در دوره خصوصی ایلتس فقط رایتینگ کار شود؟ و گرامر ایلتس؟ من لیسنینگ و ریدینگ نمیخواهم

  6

  1. منصور عزیز سلام،
   بله در دوره خصوصی با توجه به نیاز متقاضی آیلتس می تونیم هر مهارت یا مهارت هایی که دوست دارید رو باهاتون کار کنیم. با ما تماس بگیرید.

   5

 12. سلام و تشکر از اکسیر. من خیلی از مطالبتون استفاده کردم و مخصوصا به این نتجه رسیدم که کلاس خصوصی بگیرم با اکسیر. فقط اینکه علاوه بر ایلتس شما گرامر و لغات هم توی کلاس خصوصی ایلتس کار می کنید؟ ممنون و متشکر

  5

  1. حسین عزیز سلام،
   شما هر اونچه که برای گرفتن نمره دلخواهتون به ما اعلام می کنید بهتون آموزش داده میشه، حتی اینکه در مصاحبه اسپیکینگ آیلتس چی بپوشید و چجوری بشینید، چه برسه به گرامر آیلتس.
   برای اطلاعات بیشتر صفحه مشاوره IELTS رو ببینید.

   6

 13. سلام
  میشه با ۱۰۰ جلسه ایلتس ۸ گرفت از مبتدی ؟، باید تا عید برم چین 😐 وقتم ازاده بچه درسخون م هستم

  6

  1. کامیار 2 عزیز سلام،
   بله اگر بچه درسخون باشید 🙂 قطعا میشه با 100 جلسه نمره خوبی توی آیلتس گرفت. فاکتورهای زیادی هستن که باید ارزیابی بشن، مثل انرژی شما، زمان، میزان حرف گوش کنی، تمرین، گیرایی، اطلاعات عمومی، و غیره.
   لطفا از صفحه مشاوره آیلتس اقدام کنید.
   موفق باشید.

   7

  1. سلام mortez عزیز. ما برای امادگی آیلتس، از کتب و مجموعه آموزشی، اسلایدها و محتوای اکسیر آیلتس استفاده می کنیم. مباحثی از همه کتب جمع آوری و بعد به صورتی تالیفی و نه کپی پیست در اکسیر آیلتس هست. برای اطلاعات بیشتر می تونین در مشاوره آیلتس ما شرکت کنین. 🙂

   6

 14. در مورد اینکه تو کلاس خصوصی شما که آیلتس هست نکات و تکنینک آیلتس گفته می شود یا گرامر آیلتس هم میگید

  7

  1. تدریس در منزل نیاز به رفت و آمد استاد آیلتس هست که اگر بخوایم معادلش رو هزینه کلاس حساب کنیم خیلی زیاد می شه. ما در عوض، کلاس خصوصی آنلاین آیلتس رو توصیه می کنیم که هیچ چیزی از کلاس حضوری کم نداره. 🙂

   6

سبد خرید
 • سبد خرید خالی است