مشاوره زبان به صورت اختصاصی برای همه

Counselings on how to learn a language

آپدیت 6 آبان ماه 99 – October 27th, 2020

 

وقتی تصمیم می گیرید زبان خود را تقویت کنید، تصمیمات شما کاملا در کیفیت و سرعت رسیدن وضعیت مورد نظر در زبانتان تاثیرگذار است. قطعا دریافت یک مشاوره زبان از یک متخصص می تواند به شما کمک شایانی برای مشخص کردن مسیرتان بکند. متخصص بودن مشاور، و ارایه یک مشاوره صادقانه زبان چیزی است که شما زبان آموز عزیز به دنبالش هستید. اکسیر برای خدمت گذاری عجله دارد. پیش ما بیایید.

 

مراقب باشید در دام نیافتید!

متاسفانه بارها مشاهده شده است برخی افراد و آموزشگاه های زبان مشاوره هایی هدفدار به متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی می دهند که یا مسیر را برای آن ها دور می کند، و یا به خاطر حرفه ای نبودن، باعث ایجاد تفکرهای کلیشه ای و اشتباه در آن ها شده که منجر به ایجاد پدیده Fossilization می شوند و آن اشتباهات دیگر از ذهن آن ها پاک نمی شود؛ در نتیجه، رسیدن به نتیجه مورد نظر بسیار سخت تر از روز اول با روال درست آن می شود. به دو نکته فوق مهم برای مشاوره یادگیری زبان توجه کنید:

 

  1. مشاور شما، علاوه بر اینکه باید تدریس بداند و سابقه آموزشی داشته باشد، باید یک منتور باشد؛ یعنی خودش آنجایی باشد که شما می خواهید برسید. پس اگر کسی صرف داشتن مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی به شما مشاوره می دهد، یا Native است، مشاوره خوبی دریافت نکرده اید.
  2. اساتید، مراکز و کسانی هستند که اعتقاد دارند زبان تعدادی لغت، گرامر و جملاتی حفظی در یک قالب مشخص و کلیشه ای است و در بخش های مختلف باید از اصطلاحات، عبارات و کلمات خاصی استفاده کرد. متاسفانه مشاهده است مراکز بسیاری که صدای بسیاری هم کرده اند سال هاست در حال آموزش این کلیشه ها هستند؛ به همین خاطر است که زبان آموزان معمولا در دریافت نمراتشان مشکلات بسیاری دارند. زبان فرارتر از حفظ کردن قالب ها، جملات، کلمات و اصطلاحات خاص موجود در فلان کتاب است.

 

مراقب باشید اشتباه نکنید!

خیلی از متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی، به خاطر اینکه آموزشگاه های زبان با اهداف کسب و کاری آن ها را گمراه می کنند، یا فکر می کنند خودشان بهتر می دانند که چه کنند، یا چند ویدیو در YouTube دیده اند و اعتقاد دارند خودشان می توانند هندلش کنند، تصمیم می گیرند به صورت خودخوان زبان و بدون دریافت مشاوره زبان زبان خود را تقویت کنند.

البته این افراد از مشاوره های رایگان دوستان و اقوام خود استفاده کرده و کار خود را شروع می کنند :). این دسته از دوستان در تاریکی عمیقی گرفتارند! البته شاید بتوانند تعدادی جمله تولید کنند اما زبانشان مکانیکی و غیرواقعی است.

 

آکادمی اکسیر برای چه مشاوره می دهد؟

شما میتوانید برای یادگیری و شرکت در کلاس زبان، آمادگی آیلتس، معرفی منابع آمادگی آیلتس، خرید و تهیه پکیج آموزشی زبان و پکیج آموزشی آیلتس، و دریافت برنامه خودخوان زبان از آکادمی اکسیر مشاوره بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره زبان از کجا شروع کنم؟

قاعدتا برای دریافت یک مشاوره عالی، باید چند فاکتور را دقیق بررسی کرد:

  • سطح زبان عمومی متقاضی در بدو شروع دوره؛
  • سطح مهارت های متقاضی در بدو شروع دوره؛
  • مدت زمانی که متقاضی برای تمرین در خانه وقت دارد؛
  • سطحی از زبان که نیاز دارد.

برای مشخص شدن این فاکتورها، نیاز به انجام تعیین سطح اولیه و دریافت مشاوره است.

در آکادمی اکسیر، مرحله اول تعیین سطح، به صورت آنلاین و در پرتال اکسیر انجام می شود. مرحله بعدی به صورت شفاهی بوده و می تواند حضوری یا آنلاین باشد. در صورت نیاز و تشخیص کارشناسان ما، ممکن است نیاز باشد آزمون های دیگری برگزار شود. پس،

  1. تعیین سطح زبان در پرتال اکسیر؛
  2. پر کردن فرم مشاوره زبان و آیلتس؛
  3. پرداخت وجه مشاوره در صفحه پرداخت آنلاین (20.000 تومان)؛
  4. گرفتن وقت مصاحبه (تماس با ما)

 

زمان دریافت مشاوره زبان

مشاوره های آکادمی اکسیر از 11 صبح تا 6 عصر انجام می شود. به علت قرنطینه و بیماری کرونا تعیین سطح موقتا به صورت آنلاین و از طریق Whats app برای شما انجام می شود اما درصورت نیاز، مصاحبه و مشاوره حضوری نیز امکان پذیر است.

 

هزینه دریافت مشاوره زبان

از آنجایی که آکادمی زبان اکسیر اعتقاد دارد که دانش باید رایگان باشد و راهنمایی و مشاوره بسیار عامل مهمی در پیشرفت است، هرکس جویا و تشنه علم باشد شایسته است مشاوره ای اصولی از متخصصین و مشاوران ارشد اکسیر دریافت کند. شایان ذکر است که این نظارت و مشاوره، حتی پس از ثبت نام در دوره های آموزشی آیلتس به صورت مستمر ادامه دارد🙂 ثمره دریافت مشاوره آیلتس می تواند دریافت برنامه خودخوان زبان، یا شرکت در کلاس های آکادمی اکسیر باشد. در هر صورت این مشاوره به نیاز شما پاسخگو خواهد بود. در حال حاضر، هزینه مشاوره در اکسیر 20.000 تومان است.