Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

داستان ما


داستان تاسیس آکادمی اکسیر

پیش از 1393، موسسان اکسیر در شهر تهران، به مدت بیش از 10 سال، مشغول به تدریس دوره های عمومی زبان انگلیسی و آزمون های مرتبط مثل IELTS و TOEFL بودند اما مشکلات بسیاری سر راهشان قرار داشت. برای مثال، تعیین سطح مناسب صورت نمی گرفت، زبان آموزان کلاس ها همسطح نبودند، به اسم دوره های آیلتس، مطالب دیگری در کلاس ها آموزش داده می شد، برای آمادگی آیلتس نیاز به کتب بسیاری بود که زبان آموزان آن ها در ابتدای دوره تهیه می کردند اما بسیاری از آن ها را نمی خواندند. این طور بود که آن اساتید، تصمیم گرفتند مجموعه ای فراهم آورند تا به صورت اصولی و سیستماتیک، متقاضیان آیلتس با فعالیت روی جزواتی چکیده، و یا در واقع اکسیر آیلتس، بتوانند خود را از نزدیک ترین مسیر به نمره ی دلخواهشان نزدیک کنند. مجموعه ای که هسته ای با دغدغه های آموزشی فرهنگی دارد، نه کسب و کاری و تمام هدفش موفقیت متقاضیانی است که با هزار امید و انگیزه، از آن ها تقاضای راهنمایی می کنند… امید و انگیزه ای که مراکزی با هدف کسب و کار، به بازی گرفته می شد. این بود که بنا شد مجموعه ای آموزشی با هدف کمک رسانی به متقاضیان آیلتس تاسیس گردد. هم اکنون، تمرکز اکسیر بر روی ارایه ی خدمات آموزشی آزمون بین المللی IELTS بوده و ارایه کننده ی دوره های آمادگی آیلتس، از سطوح ابتدایی تا پیشرفته در هر دو ماژول آکادمیک و جنرال می باشد.

exirlogoourstory


خطی مشی آموزشی آکادمی اکسیر

درباره آکادمی اکسیر بیشتر بدانید…
اکسیر معتقد است آموزش باید رایگان بوده و در اختیار عوام قرار گیرد. در بازار و کتاب خانه ها، کتب آموزشی به وفور یافت می شود. هر کس که بتواند به صورت self-study معلومات خود را بالا ببرد، می تواند از این منابع عظیم استفاده کند. آکادمی اکسیر، خالق مجموعه های اکسیر آیلتس، اکسیر تافل، اکسیر PTE، اکسیر زبان انگلیسی و غیره را به صورت کاملا رایگان در همین وبسایت در اختیار متقاضیان قرار داده است و این مطالب روز به روز در حال افزایش است. در دوره های آیلتس که در مجموعه ی اکسیر برگزار می گردد، هزینه ای که از زبان آموزان دریافت می شود، تنها به خاطر وقتی است که اساتید برای آموزش و نظارت بر روی متقاضیان آیلتس می گذارند. چیزی که در هیچ کتابی یافت نمی شود! ما باور داریم برای موفقیت در هر کاری، باید یک Mentor داشت و هر چقدر که لازم است سرمایه گذاری کرد؛ با این سرمایه گذاری عملکرد شما حرفه ای تر خواهد بود. Mentor های اکسیر مجرب بوده، و خودشان در آیلتس شرکت کرده اند و نمرات بسیار خوبی کسب کرده اند. تفاوت یک Mentor با یک استاد در این است که او، خودش قبلا مسیر را رفته است و آن کار را انجام داده است. درضمن، منتور یعنی کسی که فقط توضیح نمی دهد و پا به پای شما تا لحظات آخر داخل گود شما را همراهی می کند. شما می خواهید در آیلتس شرکت کنید و صرفا کسی که زبان درس می دهد نمی تواند شما را به درستی هدایت کند! برای موفقیت در هر کاری، به دنبال یک Mentor باشید.

  دنیایتان را تکان می دهیم

  تا دیگران را شکست دهید

  شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی

  آکادمی اکسیر، تنها مرکز تخصصی آمادگی آزمون های IELTS, TOEFL and PTE

  لبه ی چاقو هرچقدر ظریف تر باشد برنده تر است چرا که تمرکز زیادی روی ظرافت و دقت آن گذاشته شده است.
  آکادمی اکسیر تمام تمرکزش روی آمادگی آزمون های IELTS، TOEFL و PTE می باشد.

  تلفن پاسخگو: ۶۶۹۸۰۰۸۲ – ۶۶۹۸۰۰۷۲
  ساعت کاری مجموعه: ۲۱:۰۰ – ۹:۳۰
  روزهای کاری مجموعه: شنبه تا پنجشنبه
  نشانی: تهران – ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان، رو به روی سینما سپیده، ساختمان فروردین، طبقه شش
  کانال تلگرام‌ اکسیرآکادمی: t.me/ExirAcademyOrg