سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

داستان ما در آکادمی زبان اکسیر

 

آکادمی زبان اکسیر

 

شاید اکسیر تنها مرکزی باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برد. اکسیر یعنی ترکیب هنر، عشق و آموزش.

اکسیر، با شعار “سبکِ زندگی“، عنوان آکادمی را برای خود انتخاب کرده است چرا که عمیقا بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف متمرکز بوده و این کار به جز با ایجاد یک سبک زندگی اصولی امکان پذیر نیست.

صرف تشکیل چند کلاس زبان، با حضور اساتید زبان و تعدادی زبان آموز، عنوان یک مجموعه بیشتر از آموزشگاه، یا محلی برای آموزش نیست.

 

خدمات آموزشی آکادمی زبان اکسیر

اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره آیلتس بود و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. اکسیر آیلتس IELTS Elixir، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی نوشیدن، کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند.

از آنجا که مردم خواهان این کیفیت آموزشی بودند، تصمیم گرفته شد تا حیطه فعالیت گسترده تر شود و دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، و دوره گرامر انگلیسی (iGram) به برنامه دوره های آموزشی اضافه شد. این دامنه، به لطف خداوند، و با حمایت شما عزیزان، با حفظ کیفیت و استانداردها به افزایش خود ادامه خواهد داد.

 

آموزش های رایگان آکادمی اکسیر

اگر به وبسایت و شبکه های اجتماعی اکسیر سر زده باشید، آموزش رایگان از روز اول از ارکان اساسی اکسیر بوده است. ما همیشه معتقد بوده ایم آموزش باید رایگان باشد تا همه فرصت یادگیری و رشد فردی داشته باشند. هزینه ی دوره های اکسیر صرفا برای نظارت و وقتی که برای اجرای این سیستم آموزشی و نظارت بر عملکرد زبان آموزان صرف می شود پرداخت می گردد.

 

پلتفرم برگزاری دوره های آنلاین اکسیر

خوشبختانه، به همت بخش آموزش، دپارتمان رسانه، و دپارتمان IT، پلتفرم تلکس در تابستان 1398 راه اندازی شد و هم اکنون، دوره های آکادمی اکسیر به صورت آنلاین نیز در دسترس است. شما می توانید در دوره های آنلاین آیلتس و دیگر دوره های آنلاین زبان عمومی شرکت کنید و از پشتیبانی بی قید و شرط و بینظیر اکسیر لذت ببرید.

 

ویژگی های زبانزد و مزیت های رقابتی آکادمی زبان اکسیر چیست؟

بگذارید برخی از ویژگی هایی که اکسیر را برجسته می کند به رشته تحریر درآید. این ویژگی ها در واقع بیانگر استانداردهای بالای مجموعه آکادمی اکسیر می باشد. موارد زیر به ندرت در آموزشگاه های زبان ایران یافت می شوند.

 • صداقت و درستی حرف اول را می زند.
 • با حفظ مورد اول، نظم و فعالیت حرفه ای و تخصصی همیشه در دستور کار اکسیر است.
 • در آکادمی اکسیر، یک سیستم آموزشی یکدست وجود دارد. یعنی با تعویض استاد زبان، سطح یا تایم کلاس، شرایط بهم نمی ریزد. هر آموزشگاه زبانی که اینطور است بهترین است چرا که یک سیستم آموزشی در نهایت موفق به رشد شما می شود، نه افراد.
 • در آکادمی اکسیر برای اهداف و انرژی شما خدمات ارایه شود، نه صرفا به خاطر پرداخت پول. یعنی ارزش ها فراتر از مادیات است. می بینید که مسئولین اکسیر برای وقت، انرژی و انگیزه شما ارزش قائل هستند. شما قطعا می توانید درک کنید چه کسی به چه اندازه برای شما وقت و انرژی می گذارد.
 • در آکادمی اکسیر، زبان آموزان واقعا در سطح دوره شان باشند و صرفا با پرداخت هزینه وارد ترم های بالاتر نمی شوند.
 • در آکادمی اکسیر، زبان آموزان هر کلاس در یک سطح می باشند. البته همیشه یک تلورانس ده درصدی در بین مهارت های زبان آموزان وجود دارد اما هیچ گاه برای استارت زدن یک دوره، متقاضیانی که در یک دوره خاصی برای تعیین سطح آمده اند کنار یکدیگر چیده نمی شوند!
 • در آکادمی اکسیر، زبان آموزان کم کار Fail می شوند و این در حالیست که در اکثر آموزشگاه های زبان با پرداخت پول راهی ترم بعد می شوند، چه صلاحیت داشته باشند، چه نداشته باشند!!
 • در آکادمی اکسیر مدیران و سرپرستان برخورد دوستانه و صمیمی با تک تک زبان آموزان دارند. در اکثر مراکز، مدیران و سرپرستان بادی در غبغب دارند و به زور جواب سلام شما را می دهند. تازه اگر مدام در اتاقشان با در بسته در جلسه نباشند! درهای آکادمی اکسیر همیشه بر روی همه باز است.
 • مشاوره همیشه در آکادمی زبان اکسیر رایگان بوده و خواهد بود.
 • مشاوره در آکادمی زبان اکسیر به هیچ عنوان ربطی به صلاح آکادمی و وضعیت خالی و پر بودن کلاس هایش ندارد و کاملا یک مشاوره درست و اصولی فارغ از شرایط آکادمی و تماما منطبق با شرایط متقاضیان می باشد. مثلا اگر برای اخد مدرک آیلتس ۴ ماه وقت دارید و ۸ ماه آمادگی شما زمان می برد، با محاسبات چرند و بیان متودهای مریخی نمی گوییم که شما را ۴ ماهه می رسانیم!!!
 • در آکادمی اکسیر مسئولین هماهنگی و ثبت نام کاملا برخورد صمیمی داشته و پیگیر وضعیت شما هستند و پس از دریافت فیدبک و انتقال به مدیران، تغییرات لازم به وجود می آید. در اکثر آموزشگاه ها، بصورت فرمالیته با زبان آموزان تماس گرفته می شود که بگویند ما پیگیری می کنیم، اما آیا شما تا به حال بهبودی در وضعیت دیده اید؟!
 • در آکادمی اکسیر مدیران آموزش صرفا با داشتن مدارک دکتری منصوب نشده اند و کاربلد و باسواد هستند. هم خودشان مدرک آیلتس با نمره بالاتر از ۸ یا آزمون های استاندارد بین المللی دیگر دارند. همچنین، عاشق و کاردرست در تدریس هستند؛ از سر ناچاری معلم نشده اند.
 • در آکادمی اکسیر همه ی پرسنل آن رفتار محترمانه ای با یکدیگر دارند و سلسله مراتب به معنای جا به جا شدن مراتب ارزش انسانی نیست.
 • در آکادمی اکسیر خدمات آموزشی بسیاری به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد. معمولا فعالان آموزشی در ایران دغدغه آموزشی فرهنگی ندارد؛ تنها می خواهند کسب درآمد کنند.
 • اکسیر یک آموزشگاه نیست؛ اکسیر یک سبک زندگیست.

 

مهرعلیان حسینی

موسسین آکادمی اکسیر، سجاد حسینی و محمود مهرعلیان

هرکس که در دو دهه اخیر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی، و به ویژه آمادگی آزمون آیلتس بوده باشد، قطعا اسم این دو استاد برتر زبان انگلیسی و آیلتس را از خیلی ها شنیده است. کارنامه درخشان فعالیت و رزومه این دو استاد به قدری پربار است که زبان از توصیف قاصر است. زبان آموزان بسیار زیادی، هر دوی این استاد انگلیسی را توصیه کرده و همیشه به ویژگی های متمایز کننده ایشان اشاره می کنند. دغدغه آموزش با کیفیت، وقت و انرژی زبان آموز و کاربردی بودن فعالیت شان همیشه بارز بوده است. سال ها تدریس سطوح مختلف، سوپروایزری و مدیریت آموزش چندین موسسه آموزشی، نوشتن سیستم های آموزشی، ایجاد تغییرات برای اصلاح آموزش برخی آموزشگاه ها، نوشتن ۷ کتاب آموزشی زبان انگلیسی و آیلتس، تهیه بیش از ۷ هزار اسلاید آموزشی، تهیه بیش از ۳۰۰ ساعت ویدیوها و پادکست های صوتی آموزشی، نوشتن حدود ۴۰۰ طرح درس کامل برای کتب و سیستم های آموزشی، و بیشتر از ۱۵۰ سمینار آموزشی نتیجه ی این جریان آموزشی است.

 

پس از چند سال همکاری آموزشی، و جستجوی مدام برای یافتن بستری برای فعالیت های آموزشی بدور از حواشی و اولویت های دیگر مثل کسب و کار، و ناکام ماندن در یافتن آن مرکز خاص، آقایان حسینی و مهرعلیان تصمیم گرفتند آن سیستم آموزشی خلق کنند تا با ارایه خدماتی با استانداردهای فوق العاده، آموزش را در کشور متحول کنند. نتیجه آن خط فکری، تولد آکادمی زبان اکسیر شد.

این دو نفرُ یک تفکر مشترک را به اجرا می گذارند. در ادامه این مقاله، به چندی از امتیازات و ویژگی هایشان اشاره می کنیم.

سجاد حسینی و محمود مهرعلیان

سجاد حسینی

سجاد از ۱۰ سالگی زبان خواندن را شروع کرد و در ۱۷ سالگی، اولین کلاس گروهی خود را تجربه کرد. او در اولین تجربه هایش، متوجه شد که چیزی در درون اون وجود دارد که با تدریس شکوفا و ارضا می شود: کمک به دیگران. ایشان اعتقاد دارند که معلمی، دنیای خاصی است که متاسفانه تعریف درستی از آن در جامعه وجود ندارد. صرف داشتن دانش، یا دانستن متد تدریس، یا داشتن ظاهر آراسته، یا مدرک دکتری، معلم معلم نمی شود. معلمی، دنیایی از معرفت، شکیبایی، تخصص، تجربه، احساسات و بازیگری است. زبان آموزان ایشان برای توصیفشان از صفاتی مثل پرانرژی، مسلط، باسواد، مهربان، خوش اخلاق، خوره، الگو، حامی و مشوق استفاده می کنند. استاد حسینی، فعالیت خود را با شروع تدریس آزمون آیلتس حرفه ای تر دنبال کرده و توانست نمره 8.5 آکادمیک را کسب کند و در دهه اخیر، به صورت تخصصی در حوزه آیلتس فعال است. سپس، با تاسیس آکادمی اکسیر، او، به همراه محمود مهرعلیان در حال افزایش کیفیت آموزش زبان انگلیسی و آزمون های مرتبط می باشد. سجاد معتقد است که موفقیت، به سبک زندگی شما بستگی داشته و مربی­گری و ایجاد تغییرات بنیادین، و فرای آموزش های سطحی، به افراد هدفمند در مسیر موفقیتشان کمک می کند.

برای اطلاعات بیشتر و تماس با ایشان، می توانید لینک سجاد حسینی را ببینید.

 

محمود مهرعلیان

همه محمود را به دنیایی از محبت می شناسند؛ ویژگی ای که زبان آموز را محو درس می کند و یادگیری را سهل. استاد مهرعلیان در تعداد بیشماری از موسسات زبان تهران و شهرستان ها زبان انگلیسی و آزمون های مرتبط مثل تافل و آیلتس را آموزش داده اما همیشه ذهن دغدغه مندشان دنبال یک آرمان­شهر آموزشی بوده است که وقتی با استاد حسینی آشنا شد، دغدغه یکسان فکری­شان منجر به خلق سیستم آموزشی اکسیر شد. ایشان، صرفا یک استاد زبان نیستند، بلکه درس زندگی می دهند. کلاس های وی، با در نظر گرفتن هوش های چندگانه زبان آموزان، از جمله هوش هیجانی، بصری، صوتی، کلامی، جنبشی، موسیقیایی، میان فردی، درون فردی و حتی طبیعت گرا، تقریبا ربطی به کلاس زبان هایی که رفته اید ندارد. مباحث شاید یکسان باشند، اما منش، اخلاق، تجربه، و اجرای او تجربه ای منحصربفرد برای زبان آموزان ایجاد می کند. استاد مهرعلیان با کسب نمره 8.5 آیلتس آکادمیک، هم اکنون فضای کیفی آموزشی آیلتس را به همراه استاد حسینی در آکادمی اکسیر در درست گرفته است و هرکس که دنبال آموزش با کیفیت بوده، آن را در کلاس های آیلتس آکادمی اکسیر پیدا کرده است. کلیپ های آموزشی زیادی از ایشان در وبسایت های مختلف وجود دارد که می توانید با یک جستجوی ساده به آن ها دست پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر و تماس با ایشان، می توانید لینک محمود مهرعلیان را ببینید.

 

صحبت مستقیم این دو با زبان آموزان سرتاسر جهان

اگر شما هدفی در سر دارید، و پله اول برای شما زبان و آزمون هایی مثل آیلتس است، رویاپردازی و امیدواری مسیر شما نیست. شما نیاز به یک برنامه جامع سیستماتیک دارید، چیزی که به صورت فرد محور امکان پذیر نیست. به اعتقاد ما، یک سیستم آموزشی اصولی، و قطعا عمل گرا، تنها مسیر موفقیت پیش روی شماست. به خانواده بزرگ آکادمی اکسیر ❤ بپیوندید.

 

4.6/5 - (45 امتیاز)

نظرات

6 نظر در مورد داستان ما در آکادمی زبان اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام وقت به خیر
  من قصد دارم پکیج های اکسیر رو تهیه کنم و الان در حال مشاهده قسمت های رایگان پکیج ها هستم و فکر نمیکنم که اغراقی در این داستان ها وجود داشته باشه واقعا حس خوبی در مورد این اساتید بزگوار دارم از اون حس و حالی که استاد مهر علیان در ویدئو ها به زبان آموزها منتقل میکنند واقعا مفهوم اون شعری هست که میگه درس معلم ار بود زمزمه محبتی جمعه به مکتب آورد طفل گریز پای رو 😊 درمورد من که اینجور بود.
  در خصوص استاد حسینی البته بیشتر ویس هاشون رو گوش دادم و میبینم که نهایت انرژیشون رو میزارن و تمام تلاششون رو میکنن که زبان آموزها مسیر اشتباه رو نرن و میبینم که تمام تجربه های خودشون رو سخاوتمندانه در بخش های رایگانی که در مجموعه هست در اختیار همه قرار میدن. و حس میکنم دوست دارند که همه صداشون رو بشنوند و مسیرهای اشتباه رو تجربه نکنند.با تشکر یسنا بهادری

  24

  1. خانم بهادری عزیز سلام،
   چقدر پیام شما خوش انرژی و مثبت بود. امیدواریم که براتون برکت داشته باشه و کمک کرده باشه مسیر رو پیدا کنین.
   ممنون از توجه تون به هر دو استاد، آرزوی ما رشد و تعالی شماست.
   در پناه حق

   29

 2. درود بر مجموعه بینظیر اکسیر و مدیران لایقش برای ایجاد یک سیستم آموزش صحیح و متعهد که باعث شده هر ساله بسیاری از زبان آموزان در تهران و یا دیگر شهرها از طریق آموزش آنلاین خروجی این مجموعه معتبر باشند. راه پیش روی شما روشن هست. خدا قوت

  45

  1. مجموعه ایران آموزشگاه عزیز ممنون از review زیباتون، نظر لطفتون هست. به امید فردایی بسیار زیبا و موفق برای مردم ایران زمین، در کنار همه خوبان من جمله شما. زنده باد…

   53

    1. اقا/خانم حسینی عزیز سلام،
     در حال حاضر اکسیر فقط به صورت آنلاین فعال هست و آموزش آنلاین و آفلاین (ویدیویی) داره.
     برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین.

     34