دریافت مشاوره آیلتس – IELTS Counseling

آپدیت 6 آبان ماه 99 – October 27th, 2020

 

از زمانی که متوجه شدید نیاز به شرکت، دریافت و اخذ مدرک آیلتس دارید، تصمیمات شما کاملا در کیفیت و سرعت رسیدن به نمره مورد نظر تاثیرگذار است. قطعا دریافت یک مشاوره از یک متخصص می تواند به شما کمک شایانی برای مشخص کردن مسیرتان کند.

 

دوره باز کنونی، آیلتس 7 تا بهمن ماه 1399

در حال حاضر، چند دوره فشرده زبان عمومی و آمادگی آیلتس در آکادمی اکسیر برگزار می شود که با شرکت در آن ها، می توانید تا بهمن ماه 1399 آیلتس 7 بگیرید. کلاس ها از سطح زبان عمومی Intermediate شروع شده و تا آیلتس 7 ادامه دارند. این کلاس ها روزهای:

(شنبه تا چهارشنبه ساعت 16.30 تا 20.30) و (شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 12)

برگزار می شود و با شرکت در آنها می توانید به سرعت رشد کنید. ساعت دوم این کلاس های فوق فشرده اکسیر (IELTS Hype) به تمرین می پردازیم و می توانید به سرعت دانسته هایتان را به مهارت تبدیل کنید.

 

مراقب باشید در دام نیافتید!

متاسفانه بارها مشاهده شده است برخی افراد و آموزشگاه های آیلتس مشاوره های اشتباهی به متقاضیان آیلتس می دهند. با این کار مسیر را برای متقاضیان دور می کنند و یا به خاطر حرفه ای نبودن، باعث ایجاد تفکرهای کلیشه ای و اشتباه در آن ها می شوند. مجموع این اشتباهات باعث می شود پدیده ای به نام Fossilization به وجود بیاید. متاسفانه این اشتباهات دیگر از ذهن متقاضیان آیلتس پاک نمی شود؛ در نتیجه، گرفتن نمره ی مورد نظر بسیار سخت تر از روز اول با روال عادی اش می شود.

     به دو نکته مهم توجه کنید:

 

  1. مشاور شما، علاوه بر اینکه باید تدریس بداند و سابقه آموزشی داشته باشد، باید یک منتور هم باشد؛ یعنی خودش قبلا امتحان داده باشد. پس اگر کسی صرف داشتن مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی یا Native بودن به شما مشاوره بدهد، مشاوره خوبی دریافت نکرده اید!                                                                                                                                                                                                       
  2. اساتید، مراکز و کسانی هستند که اعتقاد دارند آیلتس یک قالب مشخص و کلیشه ای دارد و در بخش های مختلف باید از اصطلاحات، عبارات و کلمات خاصی استفاده کرد. متاسفانه مشاهده شده است مراکز بسیاری که صدای بسیاری هم کرده اند سال هاست در حال آموزش این کلیشه ها هستند. به همین خاطر است که متقاضیان آیلتس معمولا در دریافت نمراتشان دشواری های بسیاری دارند. آیلتس، فرارتر از حفظ کردن قالب ها، جملات، کلمات و اصطلاحات خاص موجود در فلان کتاب است.

 

مراقب باشید اشتباه نکنید!

متاسفانه بارها مشاهده شده است بعضی متقاضیان آیلتس، به این خاطر که مراکز آموزشی ممکن است با اهداف کسب و کاری بخواهند آن ها را گمراه کنند، یا فکر می کنند خودشان بهتر می دانند که چه کنند، یا چند ویدیو در یوتیوب دیده اند و اعتقاد دارند خودشان می توانند هندلش کنند، تصمیم می گیرند به صورت خودخوان برای آیلتس آماده شوند!!!

البته این افراد از مشاوره های رایگان دوستان و اقوام خود، پسرخاله ی آلمان رفته، دختر عمه ی دکترادار، بقال سرکوچه ی پکیج آیلتس فروش، کانال یوتیوب آیلتس باز، و یا کانال تلگرام آیلتس ساز استفاده کرده و کار خود را شروع می کنند 🙂 این دسته از دوستان در تاریکی عمیقی گرفتارند! البته شاید بتوانند از این طرق تا نمره 5.5 خودشان را آماده کنند.

 

برای دریافت مشاوره آیلتس از کجا شروع کنم؟ روال کار

 

قاعدتا برای دریافت یک مشاوره عالی، باید چند فاکتور را دقیق بررسی کرد:

  • سطح زبان عمومی متقاضی در بدو شروع دوره؛
  • سطح مهارت های متقاضی در بدو شروع دوره؛
  • مدت زمانی که متقاضی برای تمرین در خانه وقت دارد؛
  • نمره و ماژولی که در آیلتس نیاز دارد.

برای مشخص شدن این فاکتورها، نیاز به انجام تعیین سطح اولیه و دریافت مشاوره است.

در آکادمی اکسیر، مرحله اول تعیین سطح، به صورت آنلاین و در پرتال اکسیر انجام می شود. مرحله بعدی به صورت شفاهی بوده و می تواند حضوری یا آنلاین باشد. در صورت نیاز و تشخیص کارشناسان ما، ممکن است نیاز باشد در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنید. پس،

 

  1. تعیین سطح زبان در پرتال اکسیر؛
  2. پر کردن فرم مشاوره زبان و آیلتس؛
  3. پرداخت وجه مشاوره در صفحه پرداخت آنلاین (20.000 تومان)؛
  4. گرفتن وقت مصاحبه (تماس با ما)

 

زمان مصاحبه با مشاور آیلتس

مشاوره های آکادمی اکسیر از 11 صبح تا 6 عصر انجام می شود. به علت قرنطینه و بیماری کرونا تعیین سطح موقتا بصورت آنلاین و از طریق Whats app برای شما انجام می شود اما درصورت نیاز مصاحبه و مشاوره حضوری نیز امکان پذیر است.

 

هزینه دریافت مشاوره آیلتس

از آنجایی که آکادمی زبان اکسیر اعتقاد دارد که دانش باید رایگان باشد و راهنمایی و مشاوره بسیار عامل مهمی در پیشرفت است، هرکس جویا و تشنه علم باشد شایسته است مشاوره ای اصولی از متخصصین و مشاوران ارشد اکسیر دریافت کند. شایان ذکر است که این نظارت و مشاوره، حتی پس از ثبت نام در دوره های آموزشی آیلتس به صورت مستمر ادامه دارد🙂 ثمره دریافت مشاوره آیلتس می تواند دریافت برنامه خودخوان زبان، یا شرکت در کلاس های آکادمی اکسیر باشد. در هر صورت این مشاوره به نیاز شما پاسخگو خواهد بود. در حال حاضر، هزینه مشاوره در اکسیر 20.000 تومان می باشد.