آزمون پی تی ای آکادمیک

PTE Academic

[/movedo_title][/vc_column][/vc_row]

[movedo_typed_text typed_values=”چه کسی می تواند در آزمون PTE Academic شرکت کند؟” align=”center” animation=”grve-fade-in-up”]

خیر! آزمون PTE Academic فقط توانایی شما را در زبان انگلیسی می سنجد. موضوعات بسیار زیادی در این آزمون پوشش داده می شوند اما دانش متقاضی شرکت کننده مورد سنجش قرار نمی گیرد.

هیچ مهارت خاص کامپیوتری مورد نیاز نیست. با شرکت در یک آزمون ساده، متوجه سادگی روند برگزاری آزمون می شوید. با تماشای این ویدیو، به سادگی آزمون پی ببرید. صفحه کلید کامپیوتری یا کیبورد مورد نیاز در آزمون PTE اصطلاحا “QWERTY” می باشد. این حروف در ردیف بالا سمت چپ پشت سر هم قرار گرفته اند. کیبوردهای ایرانی به همین شکل هستند و شما مشکلی با آزمون نخواهید داشت.

حداقل باید 16 سال تمام داشته باشید.

برای اینکه بتوانید به صورت مستقل در این آزمون شرکت کنید، باید حداقل 18 سالتان باشد و اگر 16 یا 17 سال دارید، می بایست قبل از شرکت در آزمون، یک “فرم امضا شده ی رضایت والدین – signed parental consent form” تهیه کنید. شما می توانید این فرم را اینجا دانلود کرده و سپس با توجه به دستورالعمل آن، پیشروی کنید.

خیر! آزمون پی تی ای PTE به شکلی طراحی شده است که زبان انگلیسی کسانی را که به صدها زبان دیگر صحبت می کنند مورد ارزیابی قرار دهد.

بله! در آزمون پی تی ای PTE، چهار مهارت PTE Writing، PTE Reading، PTE Listening و  PTE Speaking نمره و امتیاز یکسانی دارند.

هرچند بار که دوست دارید می توانید در آزمون پی تی ای PTE شرکت کنید. البته باید صبر کنید تا نتایج آزمون قبلی به دستتان برسد.

خیر. شما می توانید در هر PTE Center‌ یا مرکز PTE‌ که دوست دارید در سراسر دنیا شرکت کنید. فقط می بایست نوع کارت شناسایی خاصی را که مورد تایید آزمون هست به همراه داشته باشید. احتمالا اگر خارج از کشور خودتان بخواهید امتحان بدهید، نیاز به پاسپورت خواهید داشت.

[movedo_button button_text=”Button”]

مطالب مرتبط

ساختار آزمون پی تی ای آکادمیک