دانلود کتاب لغات ضروری برای تافل

Download Essential Words for TOEFL

 

در این اکسیر به معرفی کتاب لغات ضروری برای تافل می پردازیم و در ادامه لینک دانلود رایگان این کتاب را هم در اختیارتان قرار می دهیم.

 

ویرایش هفتم این کتاب نقطه شروعی برای افرادی است که دانش لغوی شان در حد پیشرفته نیست. با مقایسه این کتاب با سایر کتبی که در حوزه لغات آزمون تافل نوشته شده اند، می توانیم به جرئت بگوییم که %90 لغات این کتاب در هیچ کدام از سایر کتب مربوط به تافل وجود ندارند. لغات آورده شده در این کتاب اغلب برای یادگیری ساده و کاربردی هستند و به ندرت لغات سطح فوق پیشرفته در آن به چشم می خورد.

 

اگر بخواهیم به فرمت کلی کتاب بپردازیم، باید بدانید که کتاب شامل یک معرفی در مورد آزمون تافل، کتاب مورد نظر و نحوه ی مطالعه آن است. کتاب شامل 30 یونیت است و در هر یونیت تقریبا 17 لغت آموزش داده می شود. نحوه آموزش لغات کوتاه است و بیشتر به تمرین پرداخته می شود.

 

در کتاب بیش از 500 کلمه مهم و کاربردی برای آزمون تافل و دانش کلی زبان آموزان تعبیه شده است تا بتوانند دایره لغات خود را به صورت چشمگیری تقویت کنند.

 

افراد می توانند برای ارزیابی خود از آزمون های تمرینی کتاب به همراه پاسخ های آن استفاده کنند تا بتوانند روند یادگیری خود را مورد بررسی قرار دهند و اعتماد به نفس لازم را در حیطه لغات به دست آورند.

 

لینک دانلود کتاب لغات ضروری برای تافل کمی پایین تر در باکس دانلود قرار دارد.

 

 

   دوره‌ های آنلاین زبان

آموزش آیلتس | آموزشگاه زبان | خودآموز آیلتس | منابع آیلتس | آموزش انگلیسی