سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

کلاس زبان حضوری و آنلاین – کلاس مکالمه انگلیسی – کلاس زبان عمومی آکادمی اکسیر ☺️

31140 بازدید
کلاس زبان انگلیسی اکسیر

کلاس زبان – کلاس مکالمه انگلیسی – کلاس زبان عمومی آنلاین

Conversation and General English Courses Schedule in Exir Academy

توضیحات و برنامه کلاس زبان کلاس مکالمه انگلیسی کلاس زبان عمومی اکادمی اکسیر

برنامه کلی دوره های مکالمه انگلیسی و کلاس زبان

به مسیری متفاوت برای یادگیری زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس خوش اومدی! 😉 

آکادمی اکسیر جایی نیست که

 • انرژی و زمانت رو هدر بدی،
 • صرفا با پرداخت شهریه از این ترم به ترم بعدی بری،
 • سر کلاسا بشینی و بازم زبانت تغییری نکنه،
 • پنج سال کلاس بری و تغییری نبینی،
 • بعد از کلی کلاس بازم بهت بگن لهجت فارسیه،
 • وقتی میخوای با یه خارجی حرف بزنی، به تته پته بیوفتی،
 • کلی هزینه برای آیلتس کنی ولی بازم روی نمره پایین گیر کنی،
 • و در کل از زبان آموزی مایوس بشی.

 

زبان آموزی رو مثل یک کوه در نظر بگیر. همه میخوان به قله برسن اما هرکسی از یه مسیر شما رو میبره. یکی از روی سنگ ها، یکی از تو گل ها، یکی از میان چمن زار، یکی از لبه ی پرتگاه، و یکی از پاکوب کنار جویبار. شما باید راهنمای بهتری رو برای خودتون انتخاب کنین تا کلاس زبان ایده آل رو پیدا کنید.

 

توضیحات ویدیویی کلاس زبان آکادمی اکسیر، سرعت توام با کیفیت

 

برای اطلاع از جزئیات برگزاری دوره ها،

صفحه تقویم آموزشی اکسیر را ببینید. 

 

کلاس زبان آکادمی اکسیر

مکالمه زبان انگلیسی در آکادمی اکسیر از سطوح ابتدایی تا پیشرفته زبان انگلیسی برگزار می شود. هر ترم آموزشی کلاس زبان در آکادمی اکسیر، مباحث مختلف گرامری، واژگان و تلفظ را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و در نهایت روی چهار مهارت ارتباطی لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ کار می کند.

 

 

اطلاعات کلی برگزاری کلاس های زبان انگلیسی آنلاین را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

نام دوره نام دوره
2 Pre Intermediate 3 Intermediate
مواد آموزشی مواد آموزشی
English File Pre Intermediate English File Intermediate
Pre-Intermediate Intermediate
تعداد ترم تعداد ترم
2 2

 

از اینجا به بعد، می توانید یا در دوره های زبان عمومی سطح Upper Intermediate و Advanced شرکت کنید و یا وارد دوره های آمادگی آزمون ها مثل آیلتس شوید.

نکته مهم، برای ورود به دوره آیلتس، کافیست تا انتهای دوره Intermediate پیشروی کنید و نیاز به دو دوره بعدی ندارید

نام دوره نام دوره نام دوره
4 Upper Intermediate 5 Advanced 4 و 5 ) دوره آمادگی آیلتس
مواد آموزشی مواد آموزشی مواد آموزشی
English File Upper Intermediate English File Advanced اکسیر آیلتس (تالیفی)
Upper-Intermediate Advance
تعداد ترم تعداد ترم تعداد ترم
2 2 2

*عزیزانی که می خواهید وارد دوره های تخصصی آیلتس بشوید، توضیحات را در دوره آیلتس ببینید.

 

محتوای آموزشی کلاس زبان آکادمی اکسیر

کتاب اصلی کلاس های انگلیسی آکادمی زبان اکسیر، نسخه انگلیسی English File ویرایش چهارم است. به همراه کتاب English File، دو کتاب دیگر برای تمرین بیشتر و تقویت گرامر انگلیسی، لغات انگلیسی، تلفظ انگلیسی و چهار مهارت زبان یعنی لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ در برنامه آموزشی اکسیر قرار دارد.

 

کلاس های این کتب در اکسیر از سطح پیش متوسطه یا Pre Intermediate که طبق مرجع چهارچوب مشترک اروپایی B2 است شروع شده و تا C1 یا پیشرفته ادامه دارد. آموزش با بهترین متد ممکن انجام می شود، یعنی مباحث به صورت موضوعی (Thematic) و درهم آمیخته (Integrated) ارائه می شوند.

 

برای اطلاع از جزئیات برگزاری دوره ها،

صفحه تقویم آموزشی اکسیر را ببینید. 

 

متد ESA در آموزش زبان انگلیسی در کلاس های زبان اکسیر (آنلاین – حضوری)

در اکسیر، روال آموزشی انگلیش فایل درست اجرا شده و در مواقع لازم و در صورت هرگونه کمبود در دروس، یا عدم تطبیق آن با فرهنگ ایرانی و زبان آموز ایرانی، با استفاده از متد آموزش زبان انگلیسی ESA، مباحث طرح ریزی شده و آموزش داده می شود.

 

این متد آموزشی به روز ترین متد است و مخفف عبارت Engagement, Study, Activation است. در این متد، زبان آموز ابتدا با محتوایی که قرار است یاد بگیرد درگیر شده (Engagement)، سپس مطلب را دریافت می کند (Study) و در انتها، باید آموخته اش را تولید کند (Activation). به این ترتیب، می توان مطمئن شد که آموزش موفقیت آمیز بوده و زبان آموز مطلب را یاد گرفته است.

 

با استفاده از این متد آموزشی زبان، زبان آموزان دغدغه های روزانه شان را فراموش کرده و فقط در کلاس حضور فیزیکی ندارند.

آموزش زبان در اکسیر مثمرثمر است!

 

اهمیت تمرین برای پیشرفت و ارتقای دانش و مهارت های زبانی

همانطور که یکی از شعارهای آموزشی اکسیر،توانا بُود هرکه تمرین کند است، تمرین های بسیاری پس از شرکت در کلاس داده می شود تا مطمئن شویم مطالب را به خوبی یاد گرفته اند. کتب گرامر، لغت، لیسنینگ و غیره برای هر سطح متفاوت بوده و حسب مورد اعلام می شود. ما معتقدیم که “خواستن توانستن نیست” بلکه “توانستن خواستن است“، بدین معنا که با افزایش توانایی هایمان به آنچه میخواییم می رسیم اما صرفا اینکه بخواهیم چیزی را بدست بیاوریم و برای افزایش توانایی ها و مهارت هایمان برنامه کاربردی و تلاش در مسیر درست نداشته باشیم به نتیجه نخواهیم رسید. 

 

توانا بُود هرکه تمرین کند
 

 چرا کلاس های زبان اکسیر می تواند فرقی ایجاد کند؟

ما در آموزش Demanding هستیم؛ یعنی از شما می خواهیم رشد کنید و نمره پایانی شما فقط یک آزمون در پایان دوره نیست بلکه جمع فعالیت های شما در طول ترم است. تکالیف 20 نمره، رایتینگ 20 نمره، اسپیکینگ 20 نمره، امتحان فاینال 20 نمره، و فعالیت و حضور در کلاس زبان 20 نمره دارد و در مجموع، گرفتن نمره از 100 در آکادمی اکسیر کار ساده ای نیست. باید یاد بگیرید و رشد کنید! اینجا خاله بازی نیست!

 

استفاده از متد مدرن Flipped، یکی از ویژگی های منحصربفردکننده ی آکادمی اکسیر

 

نکته مهم! مدرس موظف است در کلاس فقط روی کتاب اصلی کار کند و کتب جانبی برای تمرین بیشتر زبان آموز در خارج از کلاس می باشند.

 

برای اطلاع از جزئیات برگزاری دوره ها،

صفحه تقویم آموزشی اکسیر را ببینید. 

سوالات متداول شرکت در کلاس های زبان انگلیسی در آکادمی زبان اکسیر

آکادمی اکسیر ماهیانه ده ها شروع کلاس زبان آنلاین در سطوح مختلف دارد. “سطح من مبتدی است” تصویر درستی از وضعیت درست شما به ما نمی دهد. ما، از آنجا که خود را مسئول می دانیم، باید با آگاهی تام شما را در کلاس زبان مناسب قرار دهیم. سطح درست باعث افزایش بهره وری، یادگیری بیشتر و موثر تر و با سرعت بیشتر می شود. درضمن، تمامی هم کلاس های شما تقریبا در یک سطح هستند و در نتیجه فعالیت های گروهی کلاس نه کسی را خسته می کند و نه باعث عقب افتادن می شود.

خیر. حتما باید در تعیین سطح زبان اکسیر شرکت کنید و با نظر کارشناس در کلاس حضور پیدا کنید.

وقت نداشتن یک مبحث است، شرکت در کلاس های ترمیک یک مبحث و اینکه بخواهیم زبان عمومی را اصلا نادیده گرفته و مستقیما وارد دوره آیلتس شویم مبحث دیگری ست.

نکته اول: برای اینکه مشخص شود از سطح کنونی شما تا هدف مورد نظر چقدر زمان احتیاج است، نیاز به مشاوره زبان یا مشاوره آیلتس داریم.

نکته دوم: اگر زبان عمومی شما نیاز به تقویت داشته باشد، و مثلا الان در سطح Pre inter باشید و بخواهید نمره 7 آیلتس را بگیرید، قطعا نیاز به دوره داشته و حالا می توانید انتخاب کنید که در دوره های گروهی شرکت کنید یا خصوصی. هر دو، حالت عادی، فشرده و فوق فشرده دارند.

نکته سوم: در کلاس آیلتس، ما آموزش می دهیم که چطور از داشته های زبان عمومی تان، با استراتژی ها، تکنینک ها و شناختی که نسبت به آیلتس پیدا می کنید استفاده کنید. زبان عمومی ای که شاید الان ندارید! پس چطور ممکن است بتوانید موفق شوید؟

نکته آخر: اگر زبان عمومی خوبی دارید (تقریبا Upper Intermediate)، شاید بتوانید مستقیما وارد دوره های آیلتس بشوید. فقط کافیست تایید کارشناس اکسیر را بگیرید.

مکالمه یعنی بتوانیم در یک سری موضوعات خاص گفتگو کنیم، مثلا وقتی به کشورهای انگلیسی زبان مسافرت می کنیم، یا در یک محیط کاری، در جلسات و ملاقات ها انگلیسی گفتگو کنیم. منتهی سوال اینجاست که این گفتگو، با هر موضوع خاصی، عبارت است تعدادی جمله که این جملات با دانستن لغات و گرامر های خاصی ساخته می شوند. حالا وقتی می گویید فقط مکالمه می خواهم و گرامر نمی خواهم، ما درک نمی کنیم چه می خواهید!

اگر قرار است که تعدادی جمله و عبارت را حفظ کنید و تحویل مخاطب بدهید و اصطلاحا گلیمتان را از آب بیرون بکشید، می توانید کتاب انگلیسی در سفر را بخرید و نیاز به کلاس زبان هم ندارید. البته قطعا فقط می توانید تعدادی جمله را طوطی وار بگویید و حرف های مخاطبتان را نمی فهمید چرا که ایشان احتمالا کلاس های فقط مکالمه نرفته اند!

پس باید این تفکر فقط مکالمه را دور بریزید و زبان عمومی خود را تقویت کنید. برای هدف مکالمه، شما حداقل باید لغات و گرامر انگلیسی را تا سطح Pre intermediate یاد گرفته و همچنین بتوانید دو مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ خود را به این سطح برسانید. نیازی به مهارت های ریدینگ و رایتینگ ندارید اما چه بهتر که در آن مسیر، تمرینی روی این دو هم داشته باشید که با خواندن و نوشتن، زبان عمومی شما بهتر تقویت می شود.

بله مدرک به درخواست شما صادر می شود اما اگر می خواهید مدرک معتبر بگیرید، مدارک آموزشگاهی آن اعتبار را نداشته و باید به سراغ آزمون های بین المللی مثل آیلتس، تافل، PTE یا CAE بروید.

می توانید به صورت مشروط در ترم بعدی حضور پیدا کنید. ترم بعد باید نمره ای بالاتر از 80 بگیرید. البته به صلاحدید ممتحن آزمون فاینال شما، شاید از شرکت در سطح بعدی جلوگیری شده و نیاز باشد شما روال تعیین سطح را مجدد طی کنید.

برای کلاس های دو جلسه در هفته ما، شما روزی به سه ساعت تمرین مفید احتیاج دارید. برای کلاس های فشرده 4 جلسه در هفته، روزی 5 الی 6 ساعت تمرین مفید. آیا این همه زمان دارید؟

تصور اشتباه عوام این است که اگر هر روز کلاس بروند، سریع تر به مقصد می رسند غافل از آنکه میزان تمرین شما پس از حضور در کلاس است که در میزان پیشروی شما تاثیرگذار است. کلاس هر روز می خواهید چه کنید؟!

البته، به لطف تیم آموزشی اکسیر، طرح درس کلاس فوق فشرده زبان انگلیسی هر روز (شنبه تا چهارشنبه) نیز اخیرا نوشته شده است و در این دوره، علاوه بر درس، تمرین نیز سر کلاس انجام می شود. با اینکار، زبان آموزان نتیجه فوق العاده بهتری نسبت به قبل گرفته و یادگیری هایشان کاربردی می شود. برای اطلاعات بیشتر، کلاس فشرده زبان و کلاس فشرده آیلتس را ببینید.

کجا می خواهید بروید؟ هدف شما چیست؟ صرفا در کلاس بنشینید؟ حس می کنید دارید رشد می کنید؟

چیزی که اندازه گیری نشود قابل اعتماد نیست. ما نمی توانیم به حس و حالمان استناد کنیم. حتما باید معیار مشخص و دقیق برای اندازه گیری وجود داشته باشد. باید در امتحان شرکت کنید.

این مساله یادگیری لغات انگلیسی به طوری شایع و مشکل ساز است که در یک مقاله اکسیری تحت عنوان چطور لغات انگلیسی را یاد بگیریم به تفصیل راجع به آن صحبت کردیم.

اینکه گرامر انگلیسی را دوست ندارید به این خاطر است که به درستی آموزش ندیده اید یا معلم های بداخلاقی در گذشته داشته اید. معمولا وقتی از مبحثی بدمان می آیند، خاطرات و گذشته تلخی با آن گره خورده است. گرامر انگلیسی بسیار ساده و جذاب است، فقط باید بدانید روش درست مطالعه گرامر چیست. در مطلب گرامر انگلیسی، بخشی داریم که به آن اشاره کرده ایم. در کلاس زبان آکادمی اکسیر، گرامر با روش های درست و اصولی و به صورت جذاب آموزش داده می شود.

شرح دوره های زبان عمومی آکادمی زبان اکسیر

شرح دوره های زبان عمومی

در ادامه به شرح دوره های زبان عمومی آکادمی زبان اکسیر پرداخته ایم و طول هر ترم و مواد آموزشی آن را برای شما توضیح داده ایم. در شرح دوره های زبان عمومی از سطح Elementary تا سطح Intermediate، تلاش کرده ایم اهداف آموزشی هر دوره را نیز بیان کنیم. به این معنا که در پایان هر دوره، شما باید چه توانایی ها و قابلیت هایی در زبان انگلیسی پیدا کرده باشید. البته برای اینکه بدانید دقیقا باید در کدام سطح ثبت نام کنید، ابتدا باید تعیین سطح شوید.

.

شرکت در تعیین سطح زبان

 

سطح Pre-intermediate زبان انگلیسی در کلاس زبان اکسیر

طول دوره: ۲ ترم (هر ترم ۱۲ جلسه معادل ۶ هفته عادی یا ۳ هفته فشرده)

مواد آموزشی: کتاب English file: Pre-intermediate به عنوان منبع اصلی + Essential Grammar in use برای مطالعه و تمرین ساختارها و نکات دستوری + Tactics for listening (Expanding) برای مطالعه و تمرین مهارت شنیداری، و یادگیری تلفظ، و لغات جدیدی به صورت موضوعی

زمان لازم برای تمرین و مطالعه در طول هر ترم: ۱۲۴ ساعت مفید

.

اهداف کلی آموزشی:

طبق استاندارد CEFR اروپا انتظار می رود زبان آموز در پایان این سطح بتواند:

 • مفاهیم کلی را در ورودی های استاندارد اطلاعات بفهمد. (مفاهیمی که در محل کار، مدرسه، محل تفریح و … به طور منظم اتفاق می افتد.)
 • از موقعیت هایی برآید که با سفر به کشورها و مناطق انگلیسی زبان ممکن است اتفاق بیفتد.
 • متن های ساده ای در مورد موضوعاتی که با آنها آشناست یا علایق شخصی اش تولید کند.
 • تجارب، موقعیت ها، علایق، رویاها و امیدهایش را به صورت مختصر و با دلیل و توضیح برای برنامه هایش شرح دهد.

.

سطح Intermediate زبان انگلیسی در کلاس زبان اکسیر

طول دوره: ۲ ترم (هر ترم ۱۲ جلسه معادل ۶ هفته عادی یا ۳ هفته فشرده

مواد آموزشی: کتاب English file: Intermediate به عنوان منبع اصلی + English Grammar in use برای مطالعه و تمرین ساختارها و نکات دستوری + کتاب Listen Here برای مطالعه و تمرین مهارت شنیداری، و یادگیری تلفظ، و لغات جدیدی به صورت موضوعی.

زمان لازم برای تمرین و مطالعه در طول هر ترم: ۱۶۰ ساعت مفید

.

اهداف کلی آموزشی:

طبق استاندارد CEFR اروپا انتظار می رود زبان آموز در پایان این سطح بتواند:

 • مفاهیم کلی را در یک متن پیچیده در مورد یک مفهول واقعی یا انتزاعی شامل مباحث فنی در حوزه تخصصش درک کند.
 • با سطحی از تسلط با دیگران تعامل کند؛ طوری که بتواند بدون مشکل و نیاز به فرد دیگری با یک فرد بومی صحبت کند.
 • برای طیف وسیعی از موضوعات متن هایی دقیق و واضح تولید کند و دیدگاه خود را در مورد موضوع توضیح داده و نقاط ضعف و قوت آن را مشخص کند.

.

هدف اصلی برنامه آموزشی آکادمی اکسیر تقویت هر چهار مهارت زبانی و همچنین دانش زبان آموزان در تمامی سطوح بوده و حتی سطح مبتدی هم از این قاعده مستثنی نیست؛ چرا که کارشناسان آموزشگاه زبان اکسیر معتقدند پایین بودن سطح زبان آموز دلیلی بر عدم توانایی استفاده از زبان او نیست. برای رسیدن به این هدف، زبان آموزان سطوح مختلف به دو عامل مهم نیاز دارند: انگیزه و پشتیبانی. دوره های اکسیری ما هر دوی این عوامل را پوشش می دهد. ابتدا باید ببینیم یک زبان آموز در هر سطحی به چه مقدار و کیفیتی از زبان نیاز دارد. به همین منظور کارشناسان آموزش آکادمی اکسیر طبق استانداردهای جهانی آموزش زبان انگلیسی اقدام به تعیین سطح زبان کرده و حسبِ نیاز هر فرد، برای او برنامه ها و پکیج های آموزشی استانداردی را نوشته و اجرا می کنند. این نیازسنجی تمام نیازهای زبان آموز را پوشش می دهد:

نیازهای گرامری یا دستور زبانی (Grammar) زبان آموزان:

نیازهای آموزشی زبان آموزان در مورد دانش و مهارت گرامر انگلیسی به شرح زیر است:

 • ارائه ­ی واضح و قابل درک ساختارهای ساده. (Beginner)
 • تمرین های کاربردی متعدد و متنوع در موقعیت های جذاب و طبیعی روزمره. (Beginner – Elementary)
 • مرور و توسعه دانش گرامری. (Intermediate – Pre Intermediate)
 • تمرین استفاده از زمان ها و ساختارهای متنوع به صورت مرکب. (intermediate+)
 • استفاده از ساختارها به سادگی (طوری که علاوه بر خسته کننده نبودن، جذابیت داشته باشند). (all levels)

.

نیازهای لغت یا لغوی (Vocabulary) زبان آموزان:

نیازهای آموزشی زبان آموزان در مورد دانش و مهارت لغات انگلیسی به شرح زیر است:

 • آشنایی با لغات و عبارات پرکاربرد زبان انگلیسی. (هر سطح برای خودش)
 • استفاده از لغات جدید در موقعیت های مختلف.
 • منابع لغت با دسترسی آسان برای کمک به تمرین، مرور و جمع بندی دانش لغوی زبان آموزان. (All Levels)
 • ارتقای دانش لغات و عبارت پرکاربرد. (Pre-intermediate+)
 • تمرین هایی که زبان آموزان را به استفاده از لغات جدید ترغیب نماید.
 • استفاده از تعداد لغات سطح بالای هر چه بیشتر در گفتار و نوشتار. (intermediate+)
 • تمرین سیستماتیک لغات به صورت موضوع محور. (All Levels)
 • تمرین ساخت کلمه بوسیله پیشوندها و پسوندهای انگلیسی. (intermediate+)

.

نیازهای تلفظی (Pronunciation) زبان آموزان:

نیازهای آموزشی زبان آموزان در مورد دانش و مهارت تلفظ انگلیسی به شرح زیر است:

.

نیازهای مهارت گفتاری (Speaking) زبان آموزان:

نیازهای آموزشی زبان آموزان از لحاظ مکالمه و صحبت کردن به شرح زیر است:

 • داشتن فرصت های کافی برای صحبت کردن. (All Levels)
 • موضوع های جذاب برای ایجاد انگیزه در زبان آموزان برای ترغیب و تشویق به صحبت کردن. (All Levels)
 • تمرین های کاربردی که انجامشان توسط زبان آموزان باعث انگیزش هرچه بیشتر می شود. (All Levels)
 • ایجاد حس درونی شیرین پیشرفت در مکالمه انگلیسی. (Pre-Intermediate)
 • تمرین های خاص برای مکالمه سریع تر و کارآمد تر. (Intermediate)
 • ایجاد احساس رضایت از تلفظ صحیح و زیبا با لهجه مناسب. (Pre-Intermediate+)
 • ایجاد مهارت بداهه گویی (Improvisation)، مهارتی لازم برای هر سخنران حرفه ای. (Upper Intermediate+)

.

نیازهای شنیداری (Listening) زبان آموزان:

نیازهای آموزشی زبان آموزان از لحاظ توانایی درک مطلب شنیداری به شرح زیر است:

 • آشنایی با موقعیت ها و مکالمات شنیداری روزانه. (Beginner)
 • ایجاد تمایل به گوش دادن و نترسیدن. (Beginner – Elementary)
 • تقویت اعتماد به نفس و تمایل زبان آموزان با انجام تمرین های جذاب و قابل فهم. (Beginner – Elementary)
 • توانایی برداشت خلاصه مطلب با تمرکز بر کلمات کلیدی در تمرین های شنیداری. (Pre-Intermediate)
 • تمرکز بر صحبت کردن روان و پیوسته. (Pre-Intermediate+)
 • تمرین استخراج جزئیات و خلاصه مطلب از تمرین های شنیداری. (Intermediate+)
 • آشنایی با لهجه های متنوع. (Intermediate+)

.

نیازهای مهارت خواندن (Reading) زبان آموزان:

نیازهای آموزشی زبان آموزان از لحاظ توانایی خواندن و درک مطلب متون انگلیسی به شرح زیر است:

 • ایجاد عادت خواندن متون انگلیسی. (Beginner)
 • ایجاد مهارت درک مطلب متون با سرعت بالا. (Beginner – Elementary)
 • تمرین های استاندارد و کنترل شده برای کمک به ارتقای توانایی خواندن. (All Levels)
 • آموزش چگونگی برخورد با کلمات جدید در متون. (Pre-Intermediate+)
 • تمرین های چالشی برای کمک به ارتقای مهارت های خواندن و درک مطلب. (Intermediate+)

 .

نیازهای نوشتاری (Writing) زبان آموزان:

نیازهای آموزشی زبان آموزان از لحاظ توانایی نوشتاری یا نگارش متون انگلیسی به شرح زیر است:

 • توانایی نگارش ابتدایی ترین بخش زبان، جمله. (Beginner)
 • توانایی تولید پاراگراف، چند جمله و ربط آن ها به هم. (Elementary)
 • توانایی ایجاد متن در چند پاراگراف و استفاده از ساختارهای متنوع تر و دایره لغات بیشتر. (Pre-Intermediate+)
 • آشنایی با ساختارها و عبارت های رایج در نوشتارهای رسمی و غیر رسمی. (Intermediate)
 • آشنایی و تمرین با مهارت های نوشتاری آکادمیک پایه. (Intermediate+)

.

اگر سوال دیگری در مورد کلاس زبان اکسیر دارید، در زیر کامنت کنید تا به لیست سوالات متداول

بالا اضافه شود و پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

 

اگر نیاز به راهنمایی دارید، این فرم را پر کنید:

 

I am raw html block.
Click edit but

4.9/5 - (88 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=18463
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

135 نظر در مورد کلاس زبان حضوری و آنلاین – کلاس مکالمه انگلیسی – کلاس زبان عمومی آکادمی اکسیر ☺️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. درود به شما
   فعلا در برنامه اجرایی از سطح پری اینتر به بالا در خدمت هستیم.

   35

  1. بهار خانم عزیز سلام،
   آخرین استارت های امسال از اواسط بهمن ماه هست. لطفا با ما تماس بگیرید.

   47

 1. سلام
  من میخوام ثبت نام کنم البته 2 سال پیش هم میومدم. روال کار همونطوریه؟ تعیین سطح و بعد تماس و اینا
  مرسی

  48

  1. نیکا خانم عزیز سلام،
   باعث افتخاره در خدمت زبان آموزان سابق باشیم. بله اول تعیین سطح رو بزنین و بعد با ما تماس بگیرین.

   48

 2. سلام به پرسونل با حوصله اکسیر
  من یه سوال داشتم من تو آموزشگاه پردیس خدابنده در استان زنجان زبان رو میخونم اول تو یه آموزشگاه دیگه میخوندم و ول کردم زبان رو بعدش بعد چند سال رفتم آموزشگاه پردیس و از کتابFamily۲ شروع کردم از ترم هفتم ولی تو مکالمه یکم مشکل دارم و همین طور تو لغات میخواستم بدونم شما تو استان زنجان شعبه دارین منطقه خدابنده

  57

  1. آیلار خانم عزیز سلام،
   ممنون از محبت و لطفتون.
   ما در حال حاضر فقط آموزش های آنلاین و آفلاین داریم و به صورت حضوری فعال نیستیم.
   اگر دوست داشتین میتونیم در این خدمات درخدمتتون باشیم.

   47

 3. سلام خسته نباشید
  ی سوالی داشتم
  شما هر دو لهجه امریکن و بریتیش رو یاد میدید؟ چون کتاب انگلیش فایل رو استفاده میکنید و کتاب با لهجه بریتیش هستش
  من میخوام با لهجه امریکن یاد بگیرم و صحبت کنم

  50

  1. بیتا خانم عزیز سلام،
   بله هردو آموزش داده میشه. در کنار کتاب انگلیش فایل، کتاب Tactics رو داریم که با لهجه امریکایی هست.

   54

 4. من خارج از ایران هستم و می خوام کلاس های آنلاین شما رو شرکت کنم .
  لطفاً یک شماره بدید که از طریق واتساپ در تماس باشیم و بتونم از شما اطلاعات بگیرم .

  سپاس از شما

  63

  1. غزاله خانم عزیز سلام،
   بله میشه. تعیین سطح رو بزنید و بعد با ما تماس بگیرین.

   64

 5. سلام
  وقت بخیر
  شما کتاب American English File رو که لهجه امریکن داره کار میکنید یا English File رو که لهجه بریتیش هست؟
  اگه English File رو کار میکنید چرا برای لیسنینگ از tactic for listening که امریکن هست توی دوره pre intermediate استفاده می کنید؟

  59

  1. آقا مسعود عزیز سلام،
   هدف نهایی ما یادگیری استاندارد زبان انگلیسی هست. درست مثل فارسی، که ما همه ی لهجه های کردی شیرازی اصفهانی گیلکی مشهدی و غیره رو متوجه میشیم، در انگلیسی هم باید بتونیم همه لهجه هارو متوجه بشیم. در نتیجه ترکیب ایندو کمک میکنه این اتفاق بیوفته. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   62

  1. فرزانه خانم عزیز سلام،
   دوره ها از 450 تا 600 هزار تومان هست. برای اطلاع دقیق با ما تماس بگیرید.

   67

 6. با سلام.
  در حال حاضر برای گذراندن دوره های پیش آیلتس می توان معلم خصوصی به صورت حضوری انتخاب کرد¿هزینه چقدر می شود¿

  67

  1. افروز خانم عزیز سلام،
   در حال حاضر متاسفانه حضوری فعالیتی نداریم در حال حاضر مگر کلاس های خصوصی در شرایط خیلی سخت.

   57

 7. سلام
  هزینه کلاس ترمیک آنلایم از المنتری به بالا رو میشه بگید ؟ جایی بهش اشاره نشده

  64

  1. اقا اجسان عزیز سلام،
   لطفا با ما در روزهای کاری بین ساعت 9 تا 19 تماس بگیرید.

   54

 8. با سلام
  هزینه هر ترم کلاس انلاین گروهی از elementry تا intermediaye چقدر هست؟ جایی بهش اشاره نشده.

  63

  1. اقا محمد عزیز سلام،
   فعلا به خاطر بحران کرونا برگزار نمی کنیم.

   66

    1. فاطیما خانم عزیز سلام،
     ما در حال حاضر فقط برای رنج بزرگسال فعال هستیم.

     52

 9. سلام. چطور میتونم توی دوره های آنلاین ثبت نام کنم. من هرچه گشتم توی سایتتون جایی برای ثبت نام نبود

  66

  1. اقا هادی عزیز سلام،
   صفحه مشاوره زبان رو ببینین لطفا.
   1. اول باید تعیین سطح بدین.
   2. فرم مشاوره رو پر کنین.
   3. هزینه مشاوره رو پرداخت کنین.
   4. برای مشاوره وقت بگیرین.

   63

  1. اقا مجید عزیز سلام،
   در حال حاضر همه ی فعالیت های اکسیر به صورت آنلاین هست و شما دوست عزیز از یزد هم میتونید در این دوره ها شرکت کنین و از خدمات استفاده کنید.

   73

  1. آقا میلاد عزیز سلام،
   بله برای آیلتس بیشتر باید لهجه بریتیش کار کرد. اگرچه لهجه امریکن هم با کتاب Tactics for Listening کار میشه.

   62

 10. سلام وقتتون بخیر
  بنده دو سال وقت دارم که ایلتس یا تافل رو بگیرم. و زبانم مبتدی هست.
  میخواستم ببینم از نظر شما واقعا رفتن به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مناسب تر هست یا شرکت در کلاس های حضوری اکسیر؟ البته دانشگاه فقط برای یادگیری در حد زبان عمومی.
  توی منابع دوره زبان عمومی نوشتین از روی کتاب های انگلیش فایل تدریس میکنین و بنده این کتاب ها رو به همراه پکیج اموزشیشون از قبل تهیه کردم، ایا نیازه به اموزشگاه یا دانشگاه برم یا خودم از طریق پکیج ها یاد بگیرم هم خوبه؟
  ممنون میشم همینجا راهنمایی کنید
  باتشکر

  63

  1. اقا/خانم محمدی عزیز سلام،
   قطعا دانشگاه رفتن برای زبان یاد گرفتن کاری نیست که توصیه کنیم.
   پکیج های ما از پری اینترمدیت شروع میشن. باید تعیین سطح بشید و هدف گذاری کنید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   65

   1. سلام بنده میخام کنکور ارشد بدم و زبان ارشد وزارت بهداشت بیشتر عمومی هست و جدا از خوندن منابع بنده میخام شروع کنم ب کلاس رفتن از سطح ابتدایی تا پیشرفته و طبق توضیح تو سایت میشه هر سه سطح 3 ترم
    ینی هر ترم 5 هفته
    و سه ترم میشه 15 هفته!
    ینی حول و هوش 15 هفته یا حدودا 4 ماه بنده میتونم ب سطح پیشرفته برسم؟ ممنون میشم اینو توضیح بدید ک تو 4 ماه میشه اون 9 ترم رو تموم کرد؟؟؟
    بعدش وارد چ سطحی میشم؟
    توی یک سال میتونم بخونم؟

    61

    1. فاطیما خانم عزیز سلام،
     به صورت فشرده هر سطح میشه 1.5 ماه، ینی از المنتری تا انتهای اینترمدیت میشه حدود 5 ماه. اگر ترمیک بخونید، میشه یک سال.
     باید وضعیتتون رو دقیق بررسی کنیم. با ما تماس بگیرید.

     57

  1. دوست عزیز سلام،
   سقف کلاس های گروهی اکسیر در حال حاضر 8 نفر هست.

   67

  1. اقا محسن عزیز سلام،
   در حال حاضر (دی ماه 1399) کلاس های زبان عمومی از 350.000 تومان تا 450.000 تومان هست در 9 ترم، و آمادگی آیلتس 636.000 تومان در سه ترم.

   63

 11. سلام من از مبتدی و صفر میخوام شروع کنم تا ایلس هم میخوام فشرده باشه راهنماییم میکنید

  62

  1. ملینا خانم عزیز سلام،
   اگر سطح شما بگینر باشه، فعلا در آکادمی اکسیر برگزار نمیشه اما اگر المنتری باشید، میتونید شروع کنید. هم ترمیک داریم که یکسال و نیم طول میکشه، و هم فشرده داریم که تقریبا 8 ماه روی کاغذ طول می کشه. با تعیین سطح زبان شروع کنین.

   58

  1. سانا خانم عزیز سلام،
   با ما تماس بگیرید تا توضیحات رو خدمتتون بدیم. اول باید بدونیم قراره از چه سطحی شروع کنید. بعد میتونیم اعلام هزینه کنیم.

   64

  1. آقا یوسف عزیز سلام،
   فعلا دوره های بگینر برگزار نمی شود.

   61

 12. سلام من تعیین سطح کردم ولی فقط نمرمو گفت. 81 درست و 31 غلط و چنتا نزده. الان تو کدوم سطح قرار گرفتم؟

  60

  1. مریم خانم عزیز سلام،
   با ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم.

   65

 13. سلام
  توي ايران لهجه و نگارشي که از دوران مدرسه تا دانشگاه بهمون تدريس شده امريکن هستش ، در واقع صدها لغت و تلفظي که از بچه گي تا الان ياد گرفتيم امريکنه ، الان که موسسه کتاب English File نسخه British رو مد نظر قرار دادن ، واقعا سخته تلفظ و نگارشي که چنديدن ساله ياد گرفتيم رو تغيير بديم !!

  61

  1. اقا یوسف عزیز سلام،
   مدرسه و دانشگاه لهجه فارسی بیشتر آموزش داده تا هر لهجه ی دیگه ای، اگرچه که کتب زبان مدرسه بر اساس لهجه بریتانیایی هست اما هیچ وقت اجرا نمی شه.
   در هر صورت فراموش نکنید که باید با هر دو لهجه آشنا باشید و متوجه بشید اما برای صحبت کردن یکی رو انتخاب کنید.
   تقریبا همه ی ازمون های زبان الان بخش عمده بخش شنیداریشون با لهجه بریتانیایی هست (حتی تافل) و چون تمرکز آکادمی اکسیر بیشتر روی آزمون آیلتس هست، کتب زبان عمومی با لهجه بریتانیایی انتخاب شدن.

   63

  1. فاطمه خانم عزیز سلام،
   ما American English File کار نمی کنیم اما شماره 4 میشه Upper Intermediate.
   ما در اکسیر از English File استفاده می کنیم.

   69

 14. سلام. میخواستم بدونم شما تخفیف هم دارید؟ به من اعلام شد به خاطر کمبود زمان باید خصوصی بگیرم. خصوصی حضوری هم دارید؟ (تعیین سطح شده ام)

  56

 15. سلام
  من ایرانمهر میرفتم ده تا کتاب به زور بهمون میفروختن میگفتن همه رو استاد درس میده و درکل همش دروغ می گفتن. شما چنتا کتاب برای هر ترم دارین؟ ایا همشون کار میشه؟

  65

  1. ثریا خانم عزیز سلام،
   ما کتاب کمک آموزشی برای ترم ها داریم اما وظیفه استاد نیست که سر کلاس درس بدن. استاد فقط کتاب اصلی رو درس می دن و بقیش برای تمرین بیشتر شما هست.

   55

 16. سلام.آخرین تایم کلاس آنلاین و حضوریتون چه ساعتی هست؟
  و اینکه مدت زمان ترم حضوری و آنلاین با هم فرق داره؟

  64

  1. سحر خانم عزیز سلام،
   نه مدت زمان دوره ها یکی هست و طرح درس و اساتید هم یکی هستند. آخرین تایم کلاس های ما 6.30 تا 8.30 هست.

   51

 17. با سلام
  هزینه کلاس هایی که وارد شده برای هر ترم هست یا به عنوان مثال 3 ترم نوشته شده هر ترم 277 هزارتومن هستش؟

  58

 18. با سلام
  هزینه کلاس هایی که وارد شده برای هر ترم هست یا به عنوان مثال 3 ترم نوشته شده هر ترم 277 هزارتومن هستش؟

  67

  1. آقا حمزه عزیز سلام،
   نه یه مقدار قیمت ها متفاوت هست که در آپدیت بعدی اصلاح خواهد شد.

   54

  1. دوست عزیز سلام،
   برای دوره های زبان عمومی از کتب English File استفاده میشه.

   53

  1. دوست عزیز سلام،
   ما در اکادمی اکسیر در حال حاضر فقط برای رنج بزرگسال کلاس داریم.

   55

  1. فائقه عزیز سلام،
   اکسیر الان فقط یک شعبه در تهران داره.
   شما میتونین در کلاس های آنلاین ما شرکت کنین.

   63

 19. سلام برای کلاس انلاین چجوری باید ثبت نام کنیم؟ فرقی نمیکنه تو چه شهری زندگی میکنیم؟

  55

  1. فائقه عزیز سلام،
   نه فرقی نداره کجا هستید. با پشتیبان انلاین در ارتباط باشید.

   54

   1. سولماز خانم عزیز سلام،
    سقف کلاس ها در حال حاضر 8 نفر هست، هم در کلاس های حضوری و هم در کلاس ها آنلاین.
    با ادوبی کانکت و اسکایپ.

    52

 20. سلام کلاس زبان باید فان باشه و خوش بگذره وگرنه تو مدرسه و دانشگاه هم بهمون زیاد زبان یاد دادن ولی همیشه حوصلمون سر می رفت. بعضی اموزشگاهای زبان هم همینطوری ان مثل مدرسه هستن شما چطوری اید

  52

  1. آقا سینای عزیز سلام،
   تشریف بیارین خودتون ببینین.

   52

 21. سلام
  کلاس زبان اکسیر از متد امریکن انگلیش فایل هست ؟ چطور میشه ثبت نام کنم

  48

  1. علی آقای عزیز سلام،
   ما نسخه انگلیسی این متد یعنی English File رو در دوره های زبان عمومی اکسیر استفاده می کنیم. برای ثبت نام با ما تماس بگیرید.

   52

 22. سلام
  ببخشید در ستون مربوط به دوره های آیلتس دقیق مشخص نکرده اید هرکدام شامل کدام مهارتهاست. و اینگه هزینه حدودی کسی که دانشجوی ارشد برب دانشگاه تهران است و که زبان متوسط به پایین دارد حدوپا چقدر میشود و آموزش چندماه میشود حدودی

  49

  1. اقا رضای عزیز سلام،
   دوره های آیلتس ترمیک ما (PreExir/iExir) هر 4 مهارت رو پوشش می ده. هر ترم، هر مهارت یه مقدار رشد می کنه و در نهایت به نمره 7 الی 7.5 می رسید.
   بعد این نوشته برای کلاس زبان هست. لطفا کلاس ایلتس رو ببینین.
   اگر به صورت تک مهارتی می خواین، که فقط به صورت دوره های مولتی مدیا هست، دوره انلاین ایلتس رو ببینین.
   بازم هر سوالی داشتین، تماس بگیرین یا به پشتیبان واتسپ پیام بدین.

   48

 23. معلم های شما هم مثل سفیر و ایرانمهر کم سواد هستن؟ ما چنتا معلم داشتیم همشون اونجا یاد گرفهبودن هیچی بلد نبودن خودشون
  ما میخوایم پول میدیم جایی باشه زبان یاد بگیریم

  53

  1. حسنای عزیز سلام،
   تقریبا می شه گفت فرق زیادی ندارن چرا که کیفیت آموزشی، طرح درس و اساتید همه یکی هستن. فقط نمی تونید لُپ همکلاسیتون رو بکشین! 🙂

   47

 24. توضیحات فوق العاده بود. آدم پرزنت کردن شمارو میبینه متوجه میشه بین دلالی سفیر و کیش و شمای دغدغه مند چقدر فرق هست. قول میدم بهتون به زودی پرچم دار آموزش زبان در ایران شما هستید. فاتحه این موسسه دوزاریای هزار شعبه ای خوندست. دست مریزاد…

  53

 25. من خیلی تعریف اکسیر رو شنیده بودم و بعد کلاسشون رو ثبت نام کردم. اگر فقط یک تفاوت رو بخوام بگم اینه که حرف آدم رو گوش می دن و پیگیری میکنن این خیلی برام مهمه. من یه اموزشگاه میرفتم که هزارتا شعبه داره اصلا هیچکی حرف ادمو گوش نمیداد و پیگیری نمیشد مگر اینکه مرتبط به مسائل مالی بود. موقع پول گرفتن خیلی خوب پیگیر بودن ولی بحث کیفیت میشد هیچی. ممنونم واقعا از اکسیر

  55

  1. همای عزیز سلام،
   ممنون که تجربه تون رو با بقیه به اشتراک گذاشتین. اکسیر برای خدمت گذاری تاسیس شد. 🙂

   55

 26. سلام و وقت بخیر
  اگر درست متوجه شده باشم بغد از سطح اینترمدیت وارد دوره ایلتس میشیم ؟

  59

  1. سعیده عزیز سلام،
   بله. دوستانی که تصمیم دارن برای آیلتس آماده بشن، می تونن بعد از سطح متوسط وارد دوره های آمادگی آیلتس بشن.

   51

   1. امیراقای عزیز سلام،
    آکادمی اکسیر در حال حاضر فقط برای رنج بزرگسال کلاس برگزار می کنه (18+).

    48

 27. سلام. من عجله ای برای ایلتس ندارم و میخوام تا سطح advance تو آموزشگاه شما بخونم . ایا در آموزشگاه شما سطح های upper و advance هم ترم تشکیل میشه براش ؟

  53

  1. علی پورملای عزیز سلام،
   معمولا این کلاس ها کمتر به صورت گروهی تشکیل می شن چرا که تعداد متقاضی ها کم هست. اما می تونید به صورت خصوصی در این دوره ها شرکت کنین.

   49

 28. من کلاس زبان زیاد رفتم و لی خسته شدم از درس دادن گرارم استادا و خودم گرامر خوندن شما راهکاری دارین توکلا ساتون که مشکل گرامر ریشه کن بشه دیگه خسته شدم همش اشتباه میگم

  47

 29. ممنون از توضیحات شفاف شما در مورد کلاس زبان اکسیر و من کسی رو میخوام که ازم کار بکشه. کلاس زبان شما اینطوریه؟ مچکرم

  57

  1. حسن عزیز سلام،
   بله قطعا توضیحاتی که داده شد در کلاس زبان اکسیر اجرا میشه.
   در خدمتتون هستیم.

   49

 30. سلام و عرض ادب
  میخواستم راجبه دوره های عمومی یه مطلبیرو عرض کنم
  در کلاس وقتی که نیاز به بیان جملاته جدید باشه کاملا مشهوده که همه به شدت در اسپیکینگ ضعف داریم ؛ واقعا هر کدوم از ما به هر حال کلی لغاتو گرامر بلدیم، که از همون لغات و گرامری هم که بلدیم نمیتونیم استفاده کنیم!!
  اینکه در هر ترم باید 4 درس از کتاب داده بشه واقعا کیفیته کلاس رو پایین میاره چون ما فقط داریم تند تند جای خالی های کتابو پر میکنیم 🙁 وقت کافی برای جمله بندی و اسپیکینگ کوتاه راجبه مبحث همون روز را نداریم

  باتوجه به اینکه همه قادر به شرکت در دوره های هرروزه (فشرده) نیستند ؛ دوستانه دارم میگم کاش لااقل تعداده دروس در هر ترمِ غیرفشرده، مثلا یک درس کمتر بود…
  اگر در جمع کلاسه زبان جمله بندی و صحبت مرتبط با مبحث درسی تند تند و کم باشه ، چطور پیشرفت داشته باشیم؟
  ببخشید طولانی شد

  51

  1. prosperous عزیز سلام،
   ممنون از وقتی که برای مطح کردن این مساله گذاشتید.
   تفکر وسیعی پشتِ تقسیم بندی و اجرای آموزش در اکادمی اکسیر هست. اگر شما زبان آموز ما هستید، حتما این مساله رو با دفتر آموزش به صورت حضوری درمیون بذارید تا توضیحات برای شما گفته بشه. اگر هم تازه می خواین به آکادمی اکسیر بپیوندین، یک وقت مشاوره بگیرید تا براتون توضیح داده بشه.
   فراموش نکنیم که همیشه موقع تعیین سطح، به متقاضیای عزیز اعلام می کنیم که تقریبا نیاز به 3 ساعت تمرین روزانه دارن و پشت این برنامه تفکر و تجربه هست.
   در مورد ریتم کلاس (تند تند) هم حتما از مسئولان آموزش سوال بپرسید.
   موفق باشید.

   45

  1. مرجان عزیز سلام،
   بله داریم. الان پنجشنبه ها برگزار میشه. برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

   53

 31. من از کلاسهای زبان گرامر محور بدم میاد شما که کلاستون گرامر محور نیست ؟

  44

  1. فرجاد عزیز سلام،
   ما در کلاس های زبان عمومی تمامی مهارت های ارتباطی و دانش زبان عمومی از جمله گرامر انگلیسی، لغات انگلیسی و تلفظ انگلیسی رو کار می کنیم. همه شون باید باشه.

   50

 32. من خیلی تعریف کلاس زبان اکسیر رو شنیدم چطور مطمئن بشم که نتیجه میگیرم با اکسیر

  46

  1. پرندیس عزیز سلام،
   شما می تونید در جلسه مشاوره ما شرکت کنید، با زبان آموزان سابق ما صحبت کنید، وبسایت ما رو بیشتر بررسی کنید، و از دوستان و اطرافیانتون راجع به اکسیر بپرسید تا با دریافت اطلاعات کافی، بتونید تصمیم محکمی بگیرید.

   54

 33. سلام
  ببخشید یه سوال؛ حجم کتابی که آموزش داده میشه؛ در دوره ی فشرده با دوره ی غیر فشرده هیچ فرقی نداره؟
  در کلاس گروهی، چقدر اسپیکینگ باهامون کار میشه؟ آیا اسپیکینگمونم تقویت میشه؟

  48

  1. Neda عزیز سلام،
   حجم مواد برای یادگیری یکسان هست اما چیزی که فرق داره، طول دوره هست. برای دوره های عادی، دو جلسه دو ساعته در هفته وقت گذاشته میشه اما دوره های فشرده شنبه تا چهارشنبه روزی 4 ساعت کلاس برگزار می شه.
   همه مهارت ها از جمله انگلیسی کار میشه. دوره های اکسیر جامع هست و روی زبان عمومی و همه مهارت ها کار میشه.
   موفق باشید.

   52

  1. تینای عزیز سلام،
   ترمیک عادی 2 جلسه 2 ساعته در هفته 5 هفته طول می کشه.
   فوق فشرده شنبه تا چهارشنبه هر جلسه 4 ساعت 2 هفته.
   برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

   52

 34. سلام
  من اپر سطح elementry کتاب interchange رو خونده بشم میتونم ادامه ش رو بیام و کتاب شمارو بخونم؟؟ تشکر

  54

  1. نیما عزیز سلام،
   شما ممکنه این سطح رو در اکادمی خود ما خونده باشید اما اکر بخواین تغییر وضعیت بدین، زمانی بینش افتاده باشه، یا اتفاقات این چنینی، به هر حال نیاز هست روال تهیین سطح مارو از نو طی کنید. لطفا صفحه مشاوره زبان رو ببینید.

   55

 35. سلام.لهجه فایل صوتی کتب English file بریتیشه؟ اخه به ذهنم خطور کرد که بعدها اگه خواستم مجددا برم کلاس زبان گزینه مدنظرم شمایید ولی از لهجه بریتیش واقعا خوشم نمیاد و اینجوری لیسنینگ برام عذاب اور میشه

  59

  1. زهرا عزیز سلام،
   اولا که شما باید با همه لهجه ها آشنا بشید و متوجه بشید چی میگن. مثلا در فارسی، شما همه لهجه ها رو متوجه می شید و عذابی هم نداره. بعد، ما به همراه کتاب English File، کتاب لیسنینگ Tactics for Listening استفاده می شه که زبان آموزان با لهجه امریکایی هم آشنا بشن. پس در هر صورت، باید سعی کنید با هر لهجه ای که صحبت می شه شما کامل متوجه بشید.
   موفق باشید.

   53

  1. خانم/آقای شریفی عزیز سلام،
   بله قطعا در کلاس زبان آکادمی اکسیر، تمامی مهارت ها من جمله لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ کار میشه.
   تشریف بیارید و به جامعه اکسیر بپیوندین. 🙂

   45

  1. نرگس عزیز سلام، 🙂
   بستگی داره سطح شما و هدف شما چی باشن و برای افراد مختلف متفاوته. اما در کل، بصورت ترمیک، 17 ترم داریم که 2 سال طول می کشه و بصورت فشرده هم داریم که کلا 8 ماه طول می کشه از مبتدی تا آیلتس 7. این دوره فشرده درواقع کلاس زبان و دوره فوق فشرده آیلتس هست.

   57

   1. سلام ببخشید فرمودید برای لسینینگ کتاب taktis for listening که امریکن است اموزش می دهید این خود با کتاب که بریتیش هست باعث گیج شدن نمی شود. اخه من میخوام بریتیش یاد بگیرم

    52

    1. حسن اقای فرزین عزیز سلام،
     زبان آموز باید هر دو لهجه رو بشناسه و درک کنه. خیلی مهمه که بتونه متوجه بشه هردو چی می گن، مثل ما که در فارسی همه ی لهجه هارو متوجه میشیم، مشهدی، اصفهانی، گیلکی، مازنی، و غیره. پس زبان انگلیسی رو هم باید حداقل با دو تا لهجه استاندارد بدونیم.
     برای صحبت کردن اما مختار هستید یک الگو رو انتخاب کنید: یا با لهجه امریکایی حرف بزنید یا با لهجه بریتانیایی.

     46