ورود / ثبت نام
0
0

بهترین پکیج آموزشی زبان – یادگیری خودآموز زبان – چطور اکسیر یک معجزه ی دیگر خلق کرد! 🙌👊

8957 بازدید
پکیج اموزشی زبان

پکیج اموزشی زبان – یادگیری خودآموز زبان

Language Packages – Self Study a Language

🙌 این خودآموز یه چیز دیگست! 😵 شاید از کلاس هم بهتر! 🙌

 

پکیج آموزشی زبان چیزی است که بسیاری از افراد موفق سرتاسر جهان، تمام آنچه را که یادگرفته اند به همین صورت یعنی به صورت خودخوان بوده و به عبارتی، خودآموزی یا Self-Education دارند. بسیاری از این مشاهیر موفقیت حتی باور دارند که زندگی شان را همین خودخوانی ساخته است و تحصیلات آکادمیک و سنتی، و به صورت کلاسی فایده چندانی ندارد.

درست است که خودخوان خیلی می تواند مفید باشد، اما یک ایراد بزرگ دارد و آن این است که پیدا کردن مسیر درست سخت و زمان بر است. به همین جهت، اگر شما بتوانید به کمک یک کاربلد مسیر خود را پیدا کرده و کسی باشد که شما را راهنمایی کند، مسیر موفقیت را سریع تر می پیمایید. شاید این یک رویا باشد که بتوانیم موفقیت کلان در یادگیری زبان را به سرعت و با هزینه ای بسیار مناسب و اقتصادی بدست بیاوریم.

😍 آکادمی اکسیر این رویا را به حقیقت تبدیل کرده است! 😍

چرا زبان را خودآموز بخوانیم؟ مزایای خودآموزی زبان

شما برای مطالعه خودآموز زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی، چینی، عربی، روسی، ایتالیایی، و … می توانید هزار دلیل داشته باشید. به چند دلیل متداول آن برای برخی افراد اشاره می کنیم:

 • وقت مشخصی برای شرکت در کلاس ندارم؛
 • فرصت رفت و آمد به کلاس زبان ندارم؛
 • موقع آموزش خسته هستم و می خواهم آموزش را چندبار ببینم؛
 • هزینه شرکت در کلاس های گروهی و خصوصی بسیار بالاست؛
 • می خواهم به سرعت خودم پیش بروم؛ شاید کلاس خیلی سریع یا آرام باشد؛
 • ویدیو تماشا کردن را خیلی دوست دارم؛
 • من دو هفته سر کارم دو هفته وقتم آزاد است؛
 • دوست دارم اول بخش هایی که دوست دارم را بخوانم؛
 • حوصله جمع را ندارم؛
 • حتی کلاس فشرده هم آنقدری که دوست دارم سریع نیست؛
 • حوصله کلاس نشستن را ندارم;
 • و صدها دلیل دیگر…

چرا خودآموز زبان اکسیر را بگیرید؟

مزیت شماره یک) از زندان سردرگمی بیرون میآیید!

اگر این بسته را نگیرید، برای یادگیری و تسلط روی مباحث، باید حدود ده کتاب مختلف را بخوانید و در دچار آشفتگی به خاطر تعدد منابع می شود. در انتها متوجه می شوید که علاوه بر این منابع، احتمالا باید مقالات و ویدیوهای چندین سایت و کانال یوتوب را هم ببینید! 

.

مزیت شماره دو) آخرش باز همان می شود!

اگر بخواهید با کتب و دوره ها و جزوات متفرقه و نااکسیر زبان را یاد بگیرید، قطعا به جایی می رسید که به یک استاد زبان احتیاج پیدا خواهید کرد. کلاس گروهی که نمی شود، مجبورید کلاس خصوصی بگیرید و حداقل برای هر جلسه 200.000 تومان هزینه کنید، و این درحالیست که بسته های اکسیر  پشتیبانی شش ماهه داشته و پاسخگوی بی نهایت سوال شماست! اصلا این خدمت قابل ارزش گذاریست؟؟!!

.

مزیت شماره سه) بخش بزرگی از Ram خود را خالی می کنید!

وقتی می خواهید مسیر سخت را بروید، ذهنتان دائما درگیر و نگران است که چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا موفق خواهم شد؟ من زمان محدودی دارم! و دیگر نگرانی ها. اما با تهیه این بسته، که یک مسیر امتحان شده و جوابگو است، تمرکز شما از روی نگرانی، روی تمرین و مطالعه رفته و قطعا عملکرد بهتری خواهید داشت. مگر شما چیزی غیر از موفقیت می خواهید؟ 

.

مزیت شماره چهار) بی زمانی و بی مکانی!

 شرکت در کلاس های زبان نیازمند آن است که سر ساعاتی خاص حضور فیزیکی یا مجازی داشته باشید اما با تهیه این بسته ی ویدیویی آفلاین، هر زمان که دوست دارید، هرچند بار که دوست دارید، و در هر کجا که دوست دارید خودآموزی کنید. 

.

مزیت شماره پنج) تکلیفتان روشن می شود!

شرکت در کلاس ها همیشه بلاتکلیفی دارد. خیلی وقت ها کلاس به حد نصاب نمی رسد، یا مدرس و یا زمان کلاس تغییر کرده و این تغییرات در روند آموزش گاهی برای شما نگرانی به همراه دارد. با تهیه این بسته، مسیرتان تا نوک کوه مشخص می شود. 

.

خودآموزهای زبان اکسیر چیست؟

تلکس به معنای دوره های اکسیر از راه دور می باشد (TelEx: Tele Elixir) و این دپارتمان در بهار سال 1398 در آکادمی اکسیر راه اندازی شد تا دوره های حضوری اکسیر که استقبال بسیاری از آن ها شده بود بتواند برای عزیزان ساکن شهرستان ها و حتی خارج از کشور استفاده شود. این دوره ها یک روش جدید در آموزش است و چیزی نیست که به سادگی کسی از پس اجرای آن برآید. دوره به صورت مولتی مدیا بود و محتوا ضبط شده است. علاوه بر این محتوا، یک کارشناس آموزشی زبان (یا بهتر بگوییم، یک استاد زبان) به عنوان پشتیبان دوره با زبان آموز در ارتباط بوده تا سوالات او را جواب داده و مشکلاتش را برطرف کند، درست مثل حضور یک معلم خصوصی زبان در کنار شما. شیوه نوین تلکس می تواند مشکل خودآموزهای کلاسیک زبان را برطرف کردن و تحقق پذیری موفق آموزش زبان را به 100% برساند.

 

محتوای پکیج اموزشی زبان اکسیر چیست؟

محتوا مولتی مدیاست؛ یعنی ویدیوهای آموزشی، پادکست های صوتی، و اسلایدهای پاورپوینت که هیچ قفل و بندی هم ندارد. شما می توانید این ویدیوها را روی کامپیوتر، لپتاپ، تبلت یا گوشی تان کپی و تماشا کنید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. فقط یک تعهد اخلاقی به ما بدهید که کپی رایت زحمات اکسیر را حفظ می کنید. 

 

سیستم و متدولوژی آموزش زبان در پکیج های خودخوان زبان اکسیر چیست؟

دوره های خودآموز زبان اکسیر مطابق با طرح درس کلاس های زبان آکادمی هستند و تفاوتی ندارند. این یعنی سیستم آموزشی همان است؛ سیستمی که بسیار اصولی بوده و جواب داده است. آموزش های ما من درآوردی و سلیقه ای نیست، فرد محور هم نیست چرا که عقیده داریم فرد می تواند با توجه به شرایط، عقاید و سلایقش سمت و سو داشته باشد. پکیج های خودخوان زبان ما از روی کتب آموزشی زبان با استانداردهای بین المللی برای زبان آموزان زبان خارجی (EFL: English as a Foreign Language) است و می تواند برای مخاطب ایرانی بسیار بسیار مناسب و کارا باشد.

 

چه ضمانتی هست؟

یک ویژگی باورنکردنی: پشتیبانی!

کیفیت پکیج های اکسیر به قدری بالاست که یک پشتیبانی بی قید و شرط با خرید این محصول برای شما فعال سازی می شود. هر سوالی که داشته باشید، پشتیبانان آکادمی اکسیر حاضرند تا پاسخوی شما بوده و شما را در مسیر یادگیری و رشد هدایت کنند.

ما صرفا یک محصول به شما نمی فروشیم. ما آمده ایم تا کمک کنیم زبان یاد بگیرید. 

پکیج های زبان اکسیر هم اکنون پشتیبانی شش ماهه دارد.

پشتیبانی در حال حاضر روی اپلیکیشن WhatsApp انجام می شود. 

.

تضمین کیفیت پکیج اموزشی زبان

ویدیوهای آموزشی اکسیر با اسلایدهایی گرافیکی و جذاب ساخته شده اند. این کیفیت آموزشی باعث می شود که حوصله زبان آموز سر نرفته و در صورت نیاز بعضی ویدیوها را چندین بار تماشا کند. جذابیت این آموزش کار را همچنین ساده کرده و بالاخره می توانید جلوی دوستانتان، سرتان را بالا بگیرید و با خیال راحت از زبانتان استفاده کنید، حرف بزنید، 

.

نظرات برخی از خودآموزان قبلی پکیج زبان

 

چطور بسته را تهیه کنم؟ قیمت محصول چقدر است؟

محصولی که دریافت می کنید حاصل تلاش هجده ماهه ی گروه علمی و تولید محتوای اکادمی اکسیر است. ما با ایده های چند ساله ی خود، بالاخره پروژه را در تابستان 1399 راه اندازی کردیم و موفق شدیم در مردادماه 1399 آن را منتشر کنیم. تجربه ی 16 ساله ی آموزش زبان انگلیسی و آزمون های زبان مثل آیلتس و تافل در این مجموعه گرد هم آمده است.

 

هدایای پکیج اموزشی زبان – دو هدیه ی بی نظیر و منحصربفرد اکسیر

هدیه ی شماره #1

پشتیبانی شش ماهه به ارزش 3.500.000 تومان! پاسخگویی به سوالات زبان آموزان نیازمند وقت و انرژی ویژه ای بوده که جزء خدمات پس از فروش این محصول در آکادمی اکسیر است. این پشتیبانی حکم چراغی روشن گر در این مسیر ناهموار است.  شما می توانید در این مدت بی نهایت سوال بفرستید و پشتیبانان شما در آکادمی اکسیر پاسخگوی شما هستند. این یک رویایی ست که به واقعیت تبدیل شده است!!!

 

هدیه ی شماره #2

برنامه ریزی برای متقاضیانی که به صورت استاندارد می خواهند مطالعه کنند و یا عزیزانی که به صورت فشرده تصمیم به پیشروی دارند. برنامه با توجه به نیازهای شما و به صورت شخصی شده برای شما نوشته می شود. این هدیه به ارزش 200.000 تومان تقدیم شما می شود.

 

این پکیج اموزشی زبان را چطور دریافت کنم؟

این خودآموزهای زبان اکسیر به دو صورت قابل دریافت است:

 

نسخه دانلودی: دانلود محتوای آموزشی زبان

نسخه فیزیکی: دریافت محتوای چاپ و رایت شده

 

کدام را بگیرم؟ نسخه فیزیکی یا دانلودی؟ 👴

اگر داخل ایران هستید و پرینتر رایگان ندارید، توصیه می کنیم نسخه فیزیکی را دریافت کنید چرا که بهرحال باید برای تمرین نسخه کاغذی زیر دستتان باشد. البته، اگر می خواهید امتحان Computer Based بدهید، دیگر اصراری نیست. در مورد دسترسی به محتوا، قفل گذاری و پشتیبانی، هیچ محدودیتی نیست و در هر دو نسخه، دسترسی به محتوا و پشتیبانی شش ماهه است.

 

قوانین و شرایط دریافت پکیج های خودآموز اکسیر

 • پشتیبانی این دوره ها شش ماهه و برای یک نفر بوده و قابل انتقال به غیر نیست.
 • دوره های تلکس، چه نسخه الکترونیک و چه نسخه چاپ شده هر دو مختص تنها خریدار آن بوده و قابل انتقال به غیر نیست.
 • حتما قبل از خرید، از خدمات مشاوره زبان آکادمی اکسیر استفاده کنید؛ درغیراینصورت ممکن است خرید و استفاده پکیج های آموزشی زبان برای شما مفید نباشد.
 • پس از خرید محصول الکترونیک، دسترسی بلافاصله برای شما ایجاد می شود اما اگر نسخه چاپ شده را بخرید، ارسال آن می تواند از یک روز تا یک هفته با توجه به مسافت شما زمان بر باشد.

 

 

پکیج اموزشی زبان

 

نمونه محتوای پکیج اموزشی زبان را کجا ببینم؟

می تونید محتوای دوره ها و پکیج های آموزشی زبان را در زیر ببینید. فهرست مطالب برای شما گذاشته شده و برخی از ویدیوها به صورت رایگان قابل استفاده است.

 

دو نمونه (Preview) از ویدیوهای آموزشی پکیج های خودخوان زبان آکادمی اکسیر

 

 

چطور بخرم؟ 

زبان مورد نظر را در زیر انتخاب کنید و بعد تهیه کنید.

.

انواع پکیج های آموزشی زبان آکادمی اکسیر

لینک های غیرفعال در حال آماده سازی هستند.

پکیج آموزشی زبان انگلیسی

پکیج آموزشی زبان فرانسوی

پکیج آموزشی زبان آلمانی

پکیج آموزشی زبان ترکی استانبولی

پکیج آموزشی زبان اسپانیولی

پکیج آموزشی زبان ایتالیایی

پکیج آموزشی زبان چینی

پکیج آموزشی زبان روسی

پکیج آموزشی زبان ایتالیایی

پکیج آموزشی زبان عربی

 

——————————————–

لینک های مفید

تعیین سطح آنلاین زبان

مشاوره زبان

مشاوره آیلتس

 

پکیج اموزشی زبان پکیج زبان خوداموز

محتوای این مطلب

https://exiracademy.org/?p=27543
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

51 نظر در مورد بهترین پکیج آموزشی زبان – یادگیری خودآموز زبان – چطور اکسیر یک معجزه ی دیگر خلق کرد! 🙌👊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام ببخشید من برای مطالعه کتاب های تخصصی و دوره های انکپگلیسی لهجه داری که باید نگاه کنم میخوام این دوره رو خرید کنم من میتونم کامل کتاب ها و دوره ها رو متوجه بشم؟

  2

 2. سلام، من زبان روسی را تقریباٌ می توانم بگویم خوب بلدم ولی مشکل من در این زبان فقط پسوندها است که به کلمات اضافه می شود در پادیژهای مختلف و موقع صحبت و نوشتن نمی توانم آنها را رعایت کنم. آیا می توان با خودآموزهای شما این مشکل را برطرف کرد؟

  2

  1. آقا افشین عزیز سلام،
   اکسیر فعلا متمرکز روی پکیج های زبان انگلیسی هست. زبان فرانسوی به زودی اضافه خواهد شد و در ادامه بقیه زبان ها اما برای زبان روسی فعلا چیزی نداریم. شاید از اواسط 1400 به بعد.

   لایک

  1. امین اقای عزیز سلام،
   اگر زبان عمومی تون در حد upper inter باشه، نمره 7.5 الی 8. اگر inter باشه، 7.

   لایک

  1. دوست عزیز سلام،
   پکیج زبان انگلیسی سطح متوسط تولید شده. این پکیج الان حدود 22 ساعت هست و باید حداقل 3 بار دیده بشه.
   توضیحات بقیه بسته ها بزودی.

   3

  1. اقا اسماعیل عزیز سلام،
   فعلا دوره مبتدی اماده نیست.
   تا انتهای سال اماده میشه.

   2

 3. سلام.من میخوام از صفر تا صد زبان انگلیسی رو یاد بگیرم و بخصوص میخوام به خوبی بتونم مکالمه رو یاد بگیرم .شما چه بسته ای رو واسه من پیشنهاد میکنید؟

  2

 4. سلام. منظور از بالا که گفتید حتما مشاوره ی زبان انگلیسی بگیرید یعنی چی دقیقا راهنمایی خاصی انجام میدن؟ اخه فقط قصد من تقویت زبانه

  لایک

  1. مریم خانم عزیز سلام.
   تصور کنین میخواین از اصفهان برید تهران. شما میگید قصد من فقط رفتنه! کجا می خواید برید؟
   در مشاوره ما اول مشخص می کنیم کجا هستید، و با اعلام هدف، میتونیم مسیر خوبی رو براتون مشخص کنیم.

   2

  1. امیرضا جان سلام،
   متاسفانه هنوز بسته مبتدی ما حاضر نشده.
   تا انتهای سال اماده میشه. شما میتونید الان کلاس ثبت نام کنید.

   لایک

 5. سلام و وقت بخیر
  من تا کتاب American file 2 رو خوندم میخوام بقیه کتابهاش رو تا فایل ۵ رو از روی این پکیج بخونم توی تایم ازادم .
  Ok هست ؟

  2

 6. سلام و وقت بخیر
  من تا کتاب English file 2 رو خوندم ، از کدوم پکیج آموزشی باید استفاده کنم ؟
  فعلا که وقت کلاس ندارم میخوام توی خونه توی تایم ازادم برنامه زبان داشته باشم .

  3

  1. اقا حمید عزیز سلام،
   اگر خوب مباحثش رو بلد باشید، میتونید با دوره زبان عمومی اینترمدیت شروع کنین. لطفا با ما تماس بگیرید.

   2

  2. سلام وعرض ادب خدمت اددمین گرامی میخوام زبان رو از صفر شروع کنم ایا همچین بسته خودآموز دارید برای مبتدی ممنون

   1

   1. احمداقای عزیز سلام،
    در حال حاضر بسته مبتدی ما حاضر نشده و انشالله تا انتهای سال اماده میشه. الان میتونین از کلاس های انلاین و حضوری مون استفاده کنین.

    2

 7. بهترین و کاملترین پکیجی هست که تاحالا دیدم
  یه دور Preview داره، بعد آموزش میده، بعد تمرین هارو داره با نمونه جواب ها، بعد Review داره، و همچنین پشتیبانی توسط اساتید عزیز. واقعا باید تشکر ویژه ای از اکسیر داشت بابت تهیه این مجموعه ی فوق العاده ارزشمند مرسی مرسی

  1

 8. سلام.من زبان انگلیسی رو فقط در حد مدرسه و چند واح مختصر تو دانشگاه خوندم و میشه گفت تقریبا مبتدی هستم.من به دلیل کارم که زیاد منزل حضور ندارم و بیشتر در حال سفرم دنبال یه پکیج آموزشی بودم که از صفر زبان انگلیسی رو آموزش بده و در واقع مطالعه درست و اصولی و منابع مشخص رو داشته باشه که سردرگم نشیم واسه یادگیری.لطفا راهنمایی کنید

  لایک

  1. اقا احسان عزیز سلام،
   شما احتمالا پکیج مبتدی یا بگینر رو لازم دارین که الان اماده نیست و تا 4 ماه اینده اماده میشه. سر بزنید. 🙂

   2

 9. سلام.من زبان انگلیسی رو فقط در حد مدرسه و چند واحد مختصر تو دانشگاه خوندم و خیلی وقته فاصله گرفتم و فراموش کردم و می خواستم از صفر شروع کنم ولی به دلیل کارم که باید مدام سفر کنم وقت مطالعه مشخصی ندارم.دنبال یه پکیج آموزشی هستم که از صفر بهم آموزش بده و روش و اصول درست مطالعه و منابع مشخص رو نشونم بده.لطفا راهنماییم کنید

  1

  1. اقا سجاد عزیز سلام،
   میلیون ها نفر آدم سراسر دنیا دارن خیلی چیزارو خودآموز یاد میگیرن. قطعا می شه.

   لایک

   1. سلام
    پیکج دارید که از صفر تا صد کامل کامل نوشتاری و مکالمه یاد بگیریم؟؟؟ آیا بعدش مدرک هم میدید؟؟؟
    و سوال دیگه اینکه پکیج آموزش زبان فرانسه و کره ای هم دارید؟؟؟

    2

    1. دوست عزیز سلام،
     فعلا پکیج مبتدی ما حاضر نشده اما در اینده میتونید ازش استفاده کنید.

     1

   1. آقا محمد عزیز سلام،
    شرح دوره و هزینه هارو روی پلتفرم تلکس ببینید: Telex.Exiracademy.org

    1

 10. چقدر عالی که پکیج های اموزشی زبان رو از اکادمی اکسیر میتونیم داشته باشیم من کیفیت کار شمارو می دونم خیلی خوشحال شدم. کی حاضر میشن

  لایک

  1. ستایش خانم عزیز سلام،
   پک اینتر آماده هست و بقیه شون هم دارن دونه دونه حاضر میشن.

   3

 11. وااااای چقدر خوووب من پکیج اکسیر ایلتس رو تهیه کرده بودم عالی بود الان پسرخالم میخواد بخونه ولی زبانش ضعیفه خیلی خوشحال شدم که اماده کردین و میتونه استفاده کنههه واییی دستتون درد نکنه

  1

  1. سپیده خانم عزیز سلام،
   چقدر خوب که شما انقدر راضی هستین و حتما در خدمت دوستانتون هم هستیم 🙂

   2

  1. سلام وقتتون بخیر من یه پکیج میخوام واسه اینکه از حدود صفر شروع کنم تا آمادگی تافل یعنی جامع باشه
   دوره ی شما این شرایطو دارن؟

   2

   1. حسین آقای عزیز سلام،
    اکسیر تافل در حال حاضر آماده نیست اما توی برنامه ما هست و به زودی آماده میشه.

    2

  1. حسین اقای عزیز سلام،
   همونطور که توضیح دادیم، برای یاد گرفتن، علاوه بر محتوای ویدیویی که بهتون کمک می کنه یاد بگیرین، گاهی سوالاتی براتون پیش میاد، و گاهی نیاز به ارزیابی و دریافت برنامه ویژه دارین که همه این ها توسط پشتیبانتون براتون انجام میشه. می تونین مشاوره دریافت کنین و همه سوالاتتون رو بپرسین :).

   2

  1. آهوی عزیز سلام،
   حدود 2500 نفر تا به امروز دارن از این بسته ها استفاده می کنن که 400 تاشون بسته کامل ایلتس رو دارن و دارن برای ایلتس اماده می شن و بقیه هم پکیج های آموزشی دیگه رو دارن. این پشتیبانی بی قید و شرطه و تا ابد ادامه داره منتهی فقط برای یک شخص هست و غیرقابل انتقال به غیره.

   1

  1. سحرناز عزیز سلام،
   بله بلخره آماده شد. البته هنوز در حال اماده سازی هستیم و کم کم گسترده تر خواهد شد. با ما در ارتباط باشید و حتما صفحه اینستاگرام مارو دنبال کنین.

   2