ورود / ثبت نام
0
0

دوره های آمادگی اکسیر آیلتس – زمان و انرژی خود را در این کلاس IELTS به بهترین شکل مدیریت کنید!

11913 بازدید
دوره ایلتس

برنامه دوره های آمادگی آیلتس – کلاس IELTS – کلاس ایلتس – دوره IELTS – اموزش ایلتس – دوره تخصصی ایلتس

IELTS Preparation Courses in Exir Academy

دوره های آمادگی  IELTS در آکادمی اکسیر از سطح Upper-intermediate آغاز می شوند و تا سطح Advance/Proficiency ادامه دارند. محتوای این کلاس های ایلتس کاملا تالیفی بوده و درواقع اکسیر ده ها کتاب آموزشی آیلتس، نتیجه تحلیل صدها آزمون آزمایشی آیلتس، و ترکیب تجربه ی ده ها استاد خبره آیلتس در آکادمی زبان اکسیر است.

 

برنامه کلی دوره های آمادگی IELTS در آکادمی اکسیر

اطلاعات برگزاری دوره های آیلتس IELTS را می توانید در جدول زیر ببینید.

IELTS 3 IELTS 2 IELTS 1
مدت و مجموع ساعات دوره مدت و مجموع ساعات دوره مدت و مجموع ساعات دوره
 ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته

+ یک آزمون آزمایشی آیلتس هدیه

 ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته

+ یک آزمون آزمایشی آیلتس هدیه

 ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته

+ یک آزمون آزمایشی آیلتس هدیه

 

 

شهریه دوره های آیلتس (حضوری و آنلاین) ترمیک ۸ نفره

در حال حاضر، دوره جدید اکسیر آیلتس در سه ترم برگزار شده، و شرح هزینه به شکل زیر می باشد.

سطح

شهریه دوره آنلاین IELTS

هزینه محتوای دانلودی 

IELTS 1

763.000 تومان

400.000 تومان

IELTS 2

763.000 تومان

400.000 تومان

IELTS 3

763.000 تومان

400.000 تومان

 

توجه: کلاس ایلتس به صورت آنلاین / مجازی / غیرحضوری به خاطر شیوع کرونا

با توجه به اینکه ادامه فعالیت به صورت حضوری مشخص شد، دوره های آیلتس آکادمی اکسیر از هفته اول تیرماه به صورت حضوری برگزار خواهد شد اما کلاس های انلاین نیز برنامه خود را ادامه می دهند. هم اکنون هم کلاس های حضوری ایلتس و هم کلاس های انلاین ایلتس در اکادمی اکسیر برگزار می شود.

آپدیت: تا اطلاع ثانوی همه کلاس ها تا اطلاع ثانوی به صورت آنلاین برگزار می شوند.

 

محتوای آموزشی این اکسیر آیلتس معروف و روال دوره ایلتس آن چیست؟

محتوای اکسیر آیلتس، کتب تالیفی اکسیر به علاوه محتوای دیجیتالی، یعنی اسلاید، ویدیو، پادکست، جزوات آیلتس، فعالیت های خاص، بازی، فیلم و غیره است که تجربه و اکسیر ۱۵ سال فعالیت، مطالعه، تحقیق و بررسی نتایج عملکرد متقاضیان آموزش آیلتس است. روال برگزاری دوره آیلتس در زیر آمده است:

 • آشنایی با کلیت آزمون آیلتس، در هر چهار مهارت، نکات، وضعیت برگزاری، زمان، مراحل، ثبت نام، و غیره
 • شناخت تک تک مهارت ها و روال برگزاری آن ها
 • آشنایی با استراتژی های پاسخگویی به هر مدل سوال در هر مهارت
 • تمرین های هدفمند و استاندارد برای ایجاد مامنتوم و رسیدن به بهترین آمادگی
 • آشنایی با مباحث با ترتیب درست و اصولی برای یادگیری بهتر و اثربخشی بیشتر (تخصص اکسیر)
 • شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس به صورت منظم برای ایجاد تغییرات لازم در وضعیت شخصی
 • ادامه یادگیری استراتژی ها و تکنینک ها، ایجاد مامنتوم های تمرینی
 • حفظ و یاداوری مباحث قبلی (چرا که همه یکجا در انتها لازم هستند)
 • توجه ویژه به زبان عمومی در کل طول مسیر و اشاره به نقاط ضعف و قوت
 • آزمون های آزمایشی تحلیلی برای رفع ضعف ها و تمرکز روی قوت ها
 • رسیدن به وضعیت آمادگی لازم و ثبت نام در آزمون اصلی
 • دریافت نتیجه لازم

 

یک نمونه ویدیوی آموزشی اکسیر آیلتس – دوره تخصصی ایلتس

نمونه اسلایدهای آموزشی و پادکست های صوتی اکسیر آیلتس چیزی دقیقا شبیه محتوایی هست که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید.

 

دوره های ایلتس  یا در کارگاه های تک مهارتی آیلتس؟

اگر چیزی از آیلتس نمی دانید و می خواهید تازه شروع کنید، دوره آیلتس کامل، با توجه به طرح درس اصولی تنظیم شده اکسیر برای شما بسیار مفید و کاربردی است. اگر قبلا در دوره های آمادگی IELTS شرکت کرده اید و الان فقط در یک مهارت ضعف دارید و می خواهید آن را تقویت کنید، می توانید در همان کارگاه آیلتس یک مهارت خاص شرکت کنید. به تشخیص کارشناس، ممکن است کارگاه هم برای شما مناسب نباشد و مساله شما با چند جلسه کلاس خصوصی آیلتس، یا مثلا چند مرحله تصحیح رایتینگ برطرف شود.

اما قطعا، شروع مسیر آیلتس با شرکت در کارگاه های تک مهارتی IELTS کار اشتباهی است.

 

چرا کلاس های آیلتس آکادمی اکسیر؟

مجموعه آکادمی اکسیر، در ایران، شهرت خوبی در برگزاری کلاس آیلتس دارد چرا که سیستم آموزشی ما، تحت عنوان اکسیر آیلتس، توانسته است به متقاضیان آیلتس کمک شایانی کرده و مسیر را برایشان کوتاه کند. مزیت کلاس IELTS اکسیر تنها کوتاهی مسیر نیست؛ بلکه این یک مسیر کامل و جامع است که نه تنها رسیدن به نمره دلخواه را تضمین می کند، بلکه در طولِ مسیر، شما به آن آدم لازم برای ادامه زندگی، چه تحصیل، چه کار و چه زندگی در آن کشور مقصد تبدیل می شوید. اکسیر یک سبک زندگی ست.:)

دوره هایی که در آکادمی اکسیر برای آموزش آیلتس برگزار می شوند، دوره ایلتس منحصربفرد اند.

 

اکسیر آیلتس، یک دوره 4 الی 6 ماهه است که بازه ای بین نمره 5 تا 8 را

برای هر دو ماژول Academic و General Training پوشش می دهد.

 

قطعا، با توجه به میزان تلاش، تمرین، وقت و معیار حرف گوش کنی متقاضی، این نمره می تواند متفاوت باشد. دوره آیلتس آکادمی اکسیر به صورت کلاس های حضوری و کلاس های آنلاین IELTS برگزار می شود. درضمن، یک سرویس جدید برای برگزاری دوره های آنلاین آیلتس نیز راه اندازی شده است. تمام نیازهای شما در این دوره IELTS که توسط تیم فوق العاده اکسیر تهیه شده است برطرف می شود.

دوره های اکسیر آیلتس، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شوند. توضیحات دوره های آنلاین آیلتس پایین تر داده شده است.

 

دوره پیش آیلتس – Pre IELTS

قبل از اینکه وارد مباحث جدی تری در آموزش آیلتس بشویم، مباحث پایه ای تری وجود دارد که در دوره های پیش آیلتس برگزار می شود. دوره پیش آیلتس یا پری آیلتس تلاش می کند بستر فعالیت های زبانی آکادمیک را در چهار مهارت برای شرکت در آزمون IELTS در متقاضی ایجاد کند. در آکادمی اکسیر سه ترم Pre IELTS وجود دارد که در واقع همان دوره زبان عمومی سطح Intermediate است.

 

دوره های اموزشی آنلاین ایلتس – IELTS Online Courses

کلاس خصوصی آنلاین آیلتس

دوره ویدیویی آیلتس با پشتیبانی آنلاین

درست مثل کلاس خصوصی آیلتس که به صورت حضوری برگزار می شود، در کلاس خصوصی آنلاین آیلتس، یک تماس اسکایپی یا واتسپی گرفته شده و کلاس به صور Live برگزار می شود. تعرفه، طرح درس و مدت زمان رسیدن به هدف با کلاس حضوری تفاوتی ندارد. در این دوره آیلتس، آموزش ها به صورت ویدیویی از روی اسلایدهای آیلتس که توسط اکسیر تولید شده اند ارایه می شود. پادکست های صوتی هم برای گوش دادن در وقت هایی که نمی توانید ویدیوهارا تماشا کنید در اختیار شما قرار می گیرند. همچنین شما دسترسی کامل به اسلایدهای آموزشی اکسیر آیلتس دارید. با خرید هر دوره، می توانید از آن استفاده کرده و پشتیبان اکسیر نیز همواره پاسخگوی مشکلات احتمالی شماست. طرح درس دوره آنلاین تماما مثل حضوری بوده و نمره ۸ نیز با گذراندن این دوره آیلتس امکان پذیر است.
ورود به صفحه کلاس خصوصی آیلتس ورود به صفحه توضیحات دوره های آنلاین آیلتس

 

آمادگی آیلتس با استفاده از بسته جامع کتاب و DVD پکیج آیلتس

همان محتوای دوره آیلتس آکادمی اکسیر را می توانید به صورت هاردکپی و به صورت چاپ شده و رایت شده روی کتاب و DVD درب منزل تحویل بگیرید و با استفاده از پشتیبانی شش ماهه اکسیر، شروع به آمادگی کنید. آموزش ها به صورت آموزش ویدیویی آیلتس بوده و نکات و یادداشت ها را روی کتب اکسیر آیلتس یادداشت کنید. به این شکل، آموزش منسجم و منظم پیش می رود و نتیجه ای که می گیرید سریع تر و بهتر خواهد بود.

طرح درس کارگاه تک مهارتی آیلتس – کارگاه IELTS

اطلاعات برگزاری کارگاه های IELTS را می توانید در جدول زیر ببینید. این دوره های تک مهارتی به صورت آنلاین یا پکیجی برگزار شده و پشتیبانی شش ماهه به صورت خصوصی دارند. این دوره ها خوداموز ایلتس و ایلتس انلاین هستند.

عنوان کارگاه تک مهارتی آیلتس
عنوان کارگاه تک مهارتی آیلتس عنوان کارگاه تک مهارتی آیلتس عنوان کارگاه تک مهارتی آیلتس
IELTS

Speaking Elixirshop

IELTS

Writing Elixirshop

IELTS

Reading Elixirshop

IELTS

Listening Elixirshop

 

کارگاه آیلتس باید چطور باشد؟

مدتی ست که برگزاری و شرکت در کارگاه های IELTS متداول شده است و هیچ تعیین سطح و توصیه خاصی پشت این فعالیت ها نیست. به نکات زیر دقت کنید تا اگر هم می خواهید در یک کارگاه آیلتس شرکت کنید، بتوانید بهترین نتیجه را از این دوره ایلتس یکروزه بگیرید:

 • کارگاه باید تک مهارتی بوده و به صورت گروهی، با فعالیت چند نفر به صورت گروه گروه انجام شود. پس اگر فعالیت یک کارگاه شخصی باشد، یا صرفا متکلم وحده بوده و مدرس آموزش دهد دیگر کارگاه نیست.
 • آزمون آیلتس امتحانیست که به صورت فردی برگزار شده و تیم ورک نیست. پس تمرین اینکه یک رایتینگ را گروهی بنویسیم یا یک قطعه لیسنینگ را با هم جواب بدیم فایده ای ندارد. شاید برای ابتدای کار و آشنایی با آن تسک مناسب باشد، اما در ادامه باید تمرکز آن روی فعالیت فردی باشد.
 • همانطور که می دانید، در آزمون آیلتس، عملکرد متقاضی در چهار مهارت مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد و مهارت چیزی نیست که دو روزه ایجاد شود. اخیرا، برخی موسسات آیلتس، کارگاه های یک روزه یا دو روزه مثلا رایتینگ آیلتس برگزار می کنند! چطور می شود یک روزه مهارت رایتینگ را ایجاد کرد؟ حتی اگر قرار بر رفع اشکال هم باشد، در یک فعالیت ۸ ساعته در فقط یک روز نمی توان کاری کرد! متقاضیان ربات نیستند، آدم هستند!
 • زمان مناسب یک کارگاه آیلتس حداقل یک ماه است و درکل، بهتر است که در دوره های آیلتس شرکت شود، و نه در کارگاه IELTS.

 

آکادمی اکسیر هم اکنون سیاستی برای برگزاری کارگاه های یکروزه و دوروزه آیلتس ندارد چرا که بازدهی ندارد. 

 

خب پس چه کار کنیم؟

آکادمی اکسیر، به جای برگزاری کارگاه آیلتس، دوره های تک مهارتی ای نوشته و تالیف کرده است که با قیمت بسیار مناسب در حال حاضر، به صورت پکیج های آموزشی آیلتس و دوره های آنلاین ایلتس اجرا می کند که می تواند 100% پاسخگوی نیاز شما باشد و برخلاف یک ورکشاپ که یک روزه تمام می شود، این ویدیوهای آموزشی ضبط شده بود و می توانید هر زمان، هر جا، صبح یا نصف شب، آن ها را تماشا کرده و یاد بگیرید. پشتیبانی پکیج ها هم زمان و مکان خاصی لازم ندارد. این فوق العاده نیست؟ 🙂

 

سرویس تصحیح و ارزیابی رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس

خیلی از متقاضیان آیلتس ما می پرسند که عملکرد متقاضی را در دوره های آنلاین و پکیج های مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ چطور ارزیابی می کنید. دو سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس و ارزیابی اسپیکینگ آیلتس را ببینید. این سرویس های آکادمی اکسیر حتی برای متقاضیان دوره های حضوری آکادمی اکسیر نیز بینظیرند.

 

آزمون آزمایشی آیلتس

همانطور که می دانید، هزینه آزمون آیلتس در حال حاضر در ایران حدود پنج میلیون تومان است. چه ساکن ایران هستید چه خیر، به هرحال پرداخت همچین هزینه ای بیشتر از یک بار منطقی نیست.

متاسفانه، بسیاری از متقاضیان آیلتس، چند مرحله در آزمون آیلتس اصلی شرکت می کنند غافل از اینکه با پرداخت مبلغی بسیار کمتر، می توانند در آزمون آزمایشی آیلتس (همچنین آیلتس ماک IELTS Mock) شرکت کرده و شرایط را عینا تجربه کنند. البته، باز هم متاسفانه، خیلی از آموزشگاه های آیلتس، این آزمون آزمایشی را با رعایت استانداردهای لازم انجام نمی دهند. به همین جهت، حتما در انتخاب مرکز برگزاری آزمون آزمایشی IELTS دقت کنید. با استانداردترین آزمون آزمایشی را اکسیر برگزار می کند.

 

هنوز تمام نشده! اوضاع از چه قرار است؟

الزاما اگر در آزمون آزمایشی IELTS نمره دلخواه خود را گرفتید، نمی توان مطمئن بود که در آزمون اصلی نیز همان نمره را می گیرید. پس چکار کنیم؟

شما باید حداقل در سه مرحله از آزمون های آزمایشی آیلتس شرکت کرده و میانگین نمره خود را در نظر بگیرید. مثلا اگر نتیجه سه آزمون شما به ترتیب 5.5، 6 و 6.5 می باشد، قطعا در آزمون اصلی IELTS، نمره ای بین 5.5 تا 6.5 می گیرید. معدل این سه نمره 6 بوده و یک تلورانس نیم نمره ای ممکن است. البته فقط به آن شرط که عملکرد Candidate دقیقا متشابه با عملکردش در آزمون ماک آیلتس باشد.

 

قبل از دوره آیلتس در آزمون ماک اکسیر آیلتس شرکت کنم؟ یا بعد از آن؟

بسته به تشخیص کارشناس، ممکن است لازم باشد قبل از برگزاری دوره اموزش IELTS، بعد از آن یا حین آن در ماک آیلتس شرکت کنید. باید وضعیت متقاضی بررسی گردد.

 • ممکن است وقت زیادی نداشته باشید و سریعا بخواهید نمره ای نزدیک به 5 بگیرید.
 • ممکن است وقت زیادی داشته باشید و بخواهید 5.5 بگیرید.
 • ممکن است وقت نداشته و 7 در هر مهارت بخواهید.
 • ممکن است 2 سال وقت داشته و 8 معدل بخواهید.
 • ممکن است بخواهید در آزمون آیلتس لایف اسکیلز شرکت کنید.
 • ممکن است زبان عمومی شما در سطح Elementary باشد.
 • و ده ها شرایط دیگر.

به همین دلیل، همیشه معتقدیم شما همیشه نیاز به مشاوره یادگیری زبان و/یا مشاوره آیلتس دارید.

 

اکسیر برای شما کافیست!

بعضی متقاضیان اموزش IELTS گاهی سوالات عجیبی می پرسند. مثلا می پرسند آیا باید لیسنینگ را خودم بخوانم و شما فقط رایتینگ کار می کنید؟ گرامر آیلتس چطور؟ دوره ایلتس استاد فلانی را بروم؟

اکسیر آیلتس یک مجموعه جامع است که تمام نیازهای شما را، حتی برای گرفتن نمرات بالا مثل 8 پاسخگوست. پس نگران نباشید، شما فقط توی مسیر بیوفتید. 🙂[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

محتوای این مطلب

https://exiracademy.org/?p=18835
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

93 نظر در مورد دوره های آمادگی اکسیر آیلتس – زمان و انرژی خود را در این کلاس IELTS به بهترین شکل مدیریت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. اقا مهدی عزیز سلام.
   بله میشه منتهی باید دید روزی چند ساعت براش وقت میذارید. با ما تماس بگیرین.

   1

  1. علی اقای عزیز سلام،
   فعلا برنامه ای برای کلاس های حضوری نداریم.
   اگر برنامه ای شد اطلاع رسانی می کنیم.

   1

 1. کلاس آیلتس اکسیر بی نظیره. مرسی از تیم خوبتون که واقعا آموزش رو درست و اصولی انجام میدین. من قبلش کلاس ایلتس موسسه … رو میفرتم که صرفا گرامر و ساختارکلیشه ای درس میدادن و واقعا مارو متضرر کردن.

  1

  1. اقا پارسای عزیز سلام،
   پکیج اکسیر آیلتس اگر به صورت کامل تهیه بشه داخل یک کیف تحویل شما می شه.
   پکیج دارای پشتیبانی هست و به شکلی پشتیبان شما به صورت خصوصی راهنمای راه شماست.
   توی این صفحه برای دوره های گروهی، پشتیبانی ای صورت نمی گیره و در عوض متقاضیان آیلتس در یک بازه ی سه ترمه، می تونن با استادشون در کلاس گروهی در ارتباط باشن.
   اختلاف هزینه پکیج و محتوای خالی، در پشتیبانی هست.

   1

 2. سلام و وقت بخیر
  آیا الان با این شرایط تهران کلاس حضوری میتونیم ثبت نام کنیم؟
  چون به نظر من با ویدیو و فیلم آموزشی و وبینار نمیشه زبان یاد گرفت
  آیا اون هزینه هایی که در جدول بالا نوشتین هزینه های از پایست؟ چون من زبانم متوسط به پایینه. و الان هم دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم
  ممونن

  1

  1. سلام،
   بله کلاس های حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر هست.
   برای هر ترم هزینه ها مشخص شده.
   با ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم.

   2

 3. سلام
  من سطح زبانم متوسطه
  2-3 سال وقت دارم برای آیلتس
  و نمره ی 8 میخوام و میخوام زبانم عالی شه به جز مهارت های آیلتس،
  به نظر شما الان باید از کجا شروع کنم؟؟ یعنی الان کلاس های آیلتس رو شروع کنم یا کلاس زبان عمومی
  اگه ممکنه راهنماییم کنین ممنون

  1

  1. نگار خانم عزیز سلام،
   در مرحله اول باید در تعیین سطح زبان ما شرکت کنین تا مشخص شه باید از کجا شروع کنین.
   مدت 2 الی 3 سال مدت خیلی خوبیه و قطعا به نتیجه می رسید.
   برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

   1

 4. سلام و عرض ادب
  می خواستم ببینم جلسه های خصوصیتون به چه نحوه ایی است؟
  و هزینه های جلسه خصوصی؟؟
  چه مدت می شود حداقل در یک سال آیلتس 7 گرفت
  چون روزی حداقل 5 ساعت خالی گذاشتم

  ممنون می شم جواب بدین (در صورت امکان ایمیل جواب بدین ممنون می شم)

  1

 5. سلام وقت بخیر
  کل دوره آیلتس در 6 ترم تمام میشه؟ من شنیده بودم حدود 9 تا 12 ماه وقت لازم هست. به طور متوسط افرادی که بعد از 6 ترم دوره های شمارو با موفقیت تمام می کنند، مثل بقیه مراکز و موسسه های زبان که حدود یک سال طول میکشه دورشون میتونن برای آزمون آیلتس و نمرات 7 اقدام کنند. می خوام ببینم این دوره همان دوره یک ساله آیلتس که به صورت فشرده برگزار میشه؟؟من واقعا تا تیر 1400 وقت دارم برای گرفتن مدرک و نمیخوام انتخاب اشتباه بکنم. ممنون از وقتی که می گذارید.

  1

  1. صدیقه خانم عزیز سلام،
   بعضی مراکز اموزشی دوره آیلتس شون رو از سطح Pre Intermediate شروع می کنن. ما در آکادمی اکسیر طوری برنامه ریزی کردیم که زبان آموزای عزیزمون اول زبان عمومی سطح Intermediate رو تموم کنن و بعد وارد دوره های آیلتس بشن. اینطوری نتیجه ی خیلی بهتری هم می گیرن.

   1

  2. سلام و عرض ادب
   ممنون میشوم در حد امکان در مورد ازمون تعیین سطحتان توضیح بفرمایید و اینکه کلاسهای انلاین شما دقیقا مانند حضوری راندمان مثبت دارن ؟

   1

   1. مهسا خانم عزیز سلام،
    صفحه ی تعیین سطح زبان رو ببینید.
    بله اگر بتونید خوب با اینترنت و لپتاپ کار کنید، شاید به قول بعضی ها از کلاس حضوری هم بهتر باشه.

    1

  1. سپیده عزیز سلام،
   باید بررسی کنیم ببینیم وضعیت شما به چه شکل هست، چقدر زمان دارید روزانه مطالعه کنید و سطح زبان عمومی تون چی هست.

   1

  1. مرضیه عزیز سلام،
   در بدترین حالت، به صورت غیرفشرده یا ترمیک میتونید در 2 سال به نمره 7 ایلتس برسید فقط روزی باید 3 ساعت تمرین کنید.

   2

 6. سلام
  شما که انقدر کلاساتون خوبه جرا اقدر ارزون هست ؟ موسسه مسخره سفیر که همه جا شعبخ داره و معلم زبانش هیچی حالیشون نیست بیا ببین چقدر گرونه

  1

  1. نیلوفر عزیز سلام،
   هدف در اکسیر کمک رسانی هست و ما تلاشمون اینه که زمان و انرژی مردم هدر نره. امیدواریم که بتونید از خدمات استفاده مفیدی داشته باشید.

   1

  1. مرتضی عزیز سلام،
   شروع دوره های جدید ما (حدود 25 کلاس جدید) از هفته اول بعد تعطیلات یعنی 16 فروردین هست. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشین.

   1

 7. من احسان هستم ساکن سوئد هستم و از دوستم شنیدم شما دوره انلاین ایلتس دارین و خیلی هم خوبه و تونسته 7.5 بگیره منم میخوام مهاجرت کنم کانادا و نیاز به این دوره اکسیر ایلتس دارم لطفا راهنمایی کنید از کجا شروع کنم ..

  1

 8. ممنون از توضیحاتتون
  من تا مرداد 1399 نیاز به ایلتس دارم چطور می تونم تو کلاس ایلتس اکسیر شرکت کنم چونکه تا ساعت 6 سرکار هستم . و نمره 7.5 لازمن دارم

  1

 9. کلاس اکسیر آیلتس همونی هست که جزوه و اسلاید و ویدیو داره؟ چون من دوستام خیلی تعریف می کنن تو دانشگاه میخواستم بیام گفتم بپرسم این اکسیر همونه؟ تشکر

  2

  1. سلماز عزیز سلام،
   بله اکسیر آیلتس مجموعه ی ده ها کتاب، جزوه، ویدیو، وبسایت و سیستم آموزشی هست که به صورت تالیفی چکیده ی هر آنچه که برای موفقیت در آزمون آیلتس احتیاج دارید رو در اختیارتون قرار میده.

   1

 10. من ایلتس ۶ جنرال میخوام و همسرم اکتدمیک روزی ۳ ساعت مطالعخ میتونیم بکنیم ایا تا مرداد میتونیم بگیریم

  1

  1. Homa عزیز سلام،
   باید دید سطح زبان عمومی کنونی شما چی هست، چقدر زمان برای مطالعه دارید، و چقدر از آیلتس می دونید. لطفا از صفحه مشاوره IELTS اقدام کنین.

   1

  1. حوری عزیز سلام،
   باید دید سطح زبان عمومی کنونی شما چی هست، چقدر زمان برای مطالعه دارید، و چقدر از آیلتس می دونید. لطفا از صفحه مشاوره آیلتس اقدام کنین.

   1

  1. مائده عزیز سلام،
   دوره اکسیر آیلتس تمامی مباحث لازم برای آمادگی آیلتس رو پوشش میده و شما به هیچ چیز دیگه ای بجز آیلتس احتیاج ندارید. اسمش روشه؛ اکسیرِ آیلتس.
   هم تمرین های اسپیکینگ و ارزیابی های بسیاری انجام میشه و هم برگه های رایتینگ زیادی تصحیح میشه.
   در خدمتتون هستیم.

   1

  1. هانیه عزیز سلام،
   تلکس TelEx پلتفرم برگزاری دوره های آنلاین زبان و آیلتس آکادمی اکسیر هست. شما با شرکت در این دوره ها، یا به قولی تلکسی شدن، میتونید برای همیشه به محتوای اموزشی تلکس دسترسی و پشتیبانی دائم العمر داشته باشید.

   1

 11. سلام
  ریدینگ ایلتس مثلا چی درس میدین
  من واقعا ریدینگ کلافم میکنه و وقت کم میارم چیکار کنم
  شما چی مثلا درس نیدین و چطور کمکون میکنه

  1

  1. الناز عزیز سلام،
   برای ریدینگ آزمون آیلتس، ما به معرفی کلی این مهارت، دو استراتژی برای مدیریت آزمون، معرفی انواع سوالات، دسته بندی سوالات، ترتیب بندی سوالات، انجام تمرین های مختلف از هر نوع سوال، آموزش لغات و گرامر و جمع بندی کلی می پردازیم.

   2

  1. عسل عزیز سلام،
   بله عبارت های قشنگ یاد میدیم ولی عبارت قشنگ الزاما براتون 8 نمیاره خیلی معیارها و ضوابط هست که باید بررسی بشه 🙂 مشاوره آیلتس دریافت کنید براتون توضیح می دیم.

   1

 12. سلام
  برای دوره اموزشی ایلتس شما چنتا باید ازمایشی ماک ایلست شرکت کرد وو هزینه چقدر هست

  1

  1. اکرم عزیز سلام،
   برای هر دوره آموزشی اکسیر آیلتس، یک ازمون ازمایشی در انتهای ترم هست که ضروری هست و مشخص کننده وضعیت شماست. اگر شما کل 6 ترم رو شرکت کنید، طبیعتا حداقل در 6 مرحلمه ازمون ماک ایلتس شرکت می کنید.

   1

  1. مجید عزیز سلام،
   نه دوره های اکسیر آیلتس تمام چیزی که لازم دارید رو بهتون میده. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   1

 13. دوره انلاین ایلتس شما با حضوریش چه فرقی داره ؟! من کرج هستم میخام بدونم بیام جضوری یا فرقی نداره. مرسی

  1

  1. فرشاد عزیز سلام،
   محتوا کاملا یکسان هست و باید ببینید چطور خودتون راحت ترین. اگر با گوشی و یادگیری مجازی ارتباط خوبی دارید، دوره های آنلاین اکسیر (TelEx) میتونه براتون فوق العاده باشه.

   1

  1. سینای عزیز سلام،
   دوره امادگی ایلتس در اکادمی اکسیر تا نمره 7.5 رو پوشش می ده اما همونطور که در مقاله چرا رایتینگ آیلتس بالای 7 نمیدن گفتیم، بالاترین نمره ای که میشه گرفت در رایتینگ آیلتس 7 هست و بله میشه گرفتش.
   موفق باشید.

   2

 14. سلام. من تا زبان پیش دانشگاهی خوندم و الان دانشجوی لیسانس هستم. چطور می تونم تا عید به ایلتس 7 برسم ؟ ایا امکانپذیر است ؟! ممنونم .

  1

  1. حسام عزیز سلام،
   “تا زبان پیش دانشگاهی خوندم” تصور درستی از وضعیت زبانی شما به ما نمیده. نیاز هست تا در تعیین سطح زبان انگلیسی ما شرکت کنید و بعد در جلسه مصاحبه شفاهی و مشاوره بهمون بگین وضعیتتون چطور هست و چقدر وقت برای تمرین کردن دارید تا بتونیم دقیق بررسی کنیم برای رسیدن به آیلتس 7 چقدر زمان و انرژی لازم هست. 🙂

   1

  1. نسترن عزیز سلام،
   مراکز برگزاری ازمون ایلتس تمهیدات خاصی برای متقاضیانی که شرایط ویژه ای دارن در نظر می گیرن. لطفا صفه بهترین موسسات برگزارکننده آیلتس رو ببینید و باهاشون مساله رو مطرح کنید تا راهنماییتون کنن.
   موفق باشید.

   1

 15. سلام و و قت بخیر
  توی دوره ایلتس شما بهمون یاد میدید چجوری رایتینگ غیرکلیشه ایی بنویسیم ؟ من هرچی رایتینگ بهم اموزش دادن می نویسم میشه 5.5 میگن کلیشه ای هست. ممنون از شما

  1

  1. ریحانه عزیز سلام،
   چه در دوره IELTS آکادمی اکسیر شرکت کنید، چه در دوره های آنلاین آیلتس (TelEx)، و چه از سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس استفاده کنید، یکی از فیدبک هایی که به شما داده میشه، مرتبط به کلیشه نویسی است. قطعا با یادگیری اصول درست نگارش، مشکل شما برطرف خواهد شد.
   با ما در ارتباط باشید.

   1

 16. سلام تو دوره ایلتس شما رایتینگ تصحیح میشه؟ فیدبک داده میشه؟ اسپیکینگ تمرین میشه مثلا پارت 2 و پارت 3؟ ازمون ازمایشی ایلتس ماک چجوریه خودمون باید شرکت کنیم؟ متشکرم

  1

  1. خانم/آقای عسگری عزیز سلام،
   در طول دوره آموزشی اکسیر آیلتس، هم آموزش تکنیک ها و استراتژی ها انجام میشه، هم روی تک تک مهارت ها تمرین می شه. این یعنی شما سر کلاس هم تمرین رایتینگ دارید، هم اسپیکینک، هم ریدینگ، و هم لیسنینگ. در پایان هر دوره امادگی ایلتس در اکسیر، یک آزمون ماک آیلتس به صورت اجباری هم برگزار میشه.

   1

 17. سلام من زبان عمومی صفره و کلاً زبانم صفره ولی میخواستم مدرک آیلتس رو بگیرم و همچنین مکالمم هم خوب بشه چون میخواستم مهاجرت کنم چیکار کنم لطفا راهنمایم کنیم

  1

  1. امیر عزیز سلام،
   برای شرکت در دوره های آمادگی آیلتس، اول شما باید زبان عمومی تون رو حداقل به سطح متوسط یا Intermediate برسونید که زبان عمومی و مکالمه تون خیلی خوب میشه. بعد، در دوره های ایلتس شرکت می کنید که با ازمون IELTS آشنا می شید، تکنیک ها و استراتژی های آیلتس رو یاد میگیرید و تمرین می کنید، و همچنین، زبان عمومیتون رشد میکنه و به سطح پیشرفته می رسه. می تونید با ما تماس بگیرید یا اول تعیین سطح آنلاین زبان رو شرکت کنید و بعد برای مصاحبه و مشاوره اقدام کنید (تماس بگیرید).

   1

 18. سلام. وقت بخیر.
  من کارم طوری هست که دو هفته کار میکننم و دو هفته تعطیل هستم. برای من کلاس هست ؟ ایلتس 8 می خوام

  1

  1. پدرام عزیز سلام،
   برای شما برنامه دوره های آنلاین آیلتس تلکسی و کلاس خصوصی آیلتس (Live) رو می تونیم آفر بدیم که دومی چون بدون محدودیت زمان و مکان هست برای شما خیلی خوبه. برای اطلاعات بیشتر، دوره آنلاین آیلتس رو بینید.

   1

  1. اسماعیل عزیز سلام،
   اکسیر مدت هست کارگاه تک مهارتی برگزار نمی کنه چونکه بچه ها توی یک مدت کوتاه چیزی یاد نمی گیرن و یا براشون کاربردی نمیشه و بعدم که میرن سراغ مهارت های دیگه، مهارت های قبلی رو فراموش می کنن. بجاش، ما دوره های کامل ایلتس داریم که حدودا 5 ماه طول میکشه اما مهارت ها با همدیگه رشد می کنن و نتیجه مطلوبی حاصل میشه.
   همچنین، دوره های انلاین TelEx داریم که پشتیبانی 3 ماهه داره و موفقیت در آیلتس رو شدنی می کنه.
   برای اطلاعات بیشتر، لطفا مشاوره آیلتس رو ببینید.

   1

  1. سروش عزیز سلام،
   این اسلایدهای اموزشی ایلتس تهیه شدن تا به متقاضیان آیلتس توی دوره ها داده بشن؛ پس بله، قطعا اسلایدها به شما داده میشه تا استفاده کنید. 🙂
   این اسلایدها در هر دوره ای که شرکت کنید بهتون داده میشه، دوره های حضوری IELTS، دوره های خصوصی IELTS یا دوره های آنلاین IELTS.
   موفق باشید.

   1

 19. درود و تشکر از زحماتتان . بنده سطم پری اینرمدیت هست و میخواهم انشا… تا تابسات اینده نمره 7 بگیرم برای استرالیا. لطفا راهنمایی بفرمایید با سپاس

  1

  1. سهیل عزیز سلام،
   با ما تماس بگیرید تا روال کار رو براتون توضیح بدیم. هرچی زودتر شروع کنید چونکه گرفتن 7 کار ساده ای نیست.
   موفق باشید.

   1

 20. سلام. ویدیوویی که گذاشته بودید خیلی عالی بود. میشه بگید که برنامه شما برای گرفتن 7 توی 5 ماه چیه؟ ممنون

  1

  1. حیدر عزیز سلام،
   چقدر خوب که ویدیو براتون اموزنده بوده.
   دوره آیلتس ما یا اکسیر آیلتس 4 ترم هست و تقریبا 5 ماه طول میشه و نمره 5 تا 7.5 رو پوشش میده.
   موفق باشید.

   1

  1. مهاجرمصصم عزیز سلام،
   دوره های آیلتس در اکادمی اکسیر نمره 4 تا 7.5 آیلتس رو پوشش می ده و بستگی به فاکتورهای زیادی مثل سطح زبان عمومی، وقت برای تمرین، اطلاعات عمومی و غیره داره. برای بررسی دقیق و موشکافانه، لطفا از صفحه مشاوره IELTS با ما در ارتباط باشید.

   1

 21. سلام ببهخشید بقیه کتاب Complet ielts که یعه موسسه دیگه خوندم رو میشه اکسیر بخوئنم ؟ خیلی از ذوق اکسیر خوششم اومد 🙂

  1

  1. سیمای عزیز سلام،
   همونطور که به خوش ذوقی اکسیر اشاره کردید، ما در اکسیر روی کتب و مجموعه آموزشی اکسیر آیلتس کار می کنیم که کاملا تالیفی هست و با توجه به نیازهای متقاضی آیلتس ایرانی نگارش شده. عصاره ی تمامی کتب آیلتس، بصورت اکسیر توی این مجموعه هست. برای اطلاعات بیشتر، اکسیر آیلتس رو ببینید.

   1

 22. شما کلاس ایلتس فقط رایتینگ هم دارید یا همه کارگاه ها با هم برگزار می شون؟ بعد گرامر ایلتتس و لغات ایلس چی ؟

  1

  1. سلام. بله راه حل داره اما اینکه نهایتا به 7 می رسه. یه مقاله براتون نوشتیم به اسم چرا رایتینگ آیلتس بالای 7 نمی دن.
   بعد از مطالعه، می تونین برای مشاوره آیلتس اقدام کنین، رایتینگ شما بررسی بشه تا معلوم بشه چرا نمی تونین به 7 برسین. موفق باشید. 🙂

   1

  1. سلام. بله، دوره های اکسیر آیلتس هست. 🙂 ما هر ماه تعدادی استارت داریم. می تونین برای تعیین سطح و مشاوره اقدام کنین تا بعد از مشخص شدن سطحتون بتونین از دوره های اکسیر آیلتس استفاده کنید.

   1