جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
 ورود / ثبت نام
جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
0
0

دوره های هوشمند و اثربخش آمادگی آیلتس – بهترین نتیجه، کمترین هزینه در این کلاس IELTS

17546 بازدید

برنامه دوره های آیلتس – کلاس IELTS ایلتس

IELTS Preparation Courses in Exir Academy

دوره های آمادگی  IELTS در آکادمی اکسیر از سطح Upper-intermediate آغاز می شوند و تا سطح Advance/Proficiency ادامه دارند. محتوای این کلاس های ایلتس کاملا تالیفی بوده و درواقع اکسیر ده ها کتاب آموزشی آیلتس، نتیجه تحلیل صدها آزمون آزمایشی آیلتس، و ترکیب تجربه ی ده ها استاد خبره آیلتس در آکادمی زبان اکسیر است.

 

برنامه کلی دوره های آمادگی IELTS

IELTS 3 IELTS 2 IELTS 1
مدت و مجموع ساعات دوره مدت و مجموع ساعات دوره مدت و مجموع ساعات دوره
 ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته

+ یک آزمون آزمایشی آیلتس هدیه

 ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته

+ یک آزمون آزمایشی آیلتس هدیه

 ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته

+ یک آزمون آزمایشی آیلتس هدیه

 

نمره 7.5 آیلتس با کلاس گروهی اکسیر آیلتس

 

شهریه دوره های آیلتس (حضوری و آنلاین) ترمیک ۱۰ نفره

در حال حاضر، دوره جدید اکسیر آیلتس در سه ترم برگزار شده، و شرح هزینه به شکل زیر می باشد.

سطح

شهریه دوره آنلاین IELTS

هزینه محتوای دانلودی 

IELTS 1

763.000 تومان

400.000 تومان

IELTS 2

763.000 تومان

400.000 تومان

IELTS 3

763.000 تومان

400.000 تومان

 

توجه: کلاس ایلتس به صورت آنلاین / مجازی / غیرحضوری به خاطر شیوع کرونا

تا اطلاع ثانوی همه کلاس ها تا اطلاع ثانوی به صورت آنلاین برگزار می شوند.

 

محتوای آموزشی این اکسیر آیلتس معروف و روال دوره ایلتس آن چیست؟

محتوای اکسیر آیلتس، کتب تالیفی اکسیر به علاوه محتوای دیجیتالی، یعنی اسلاید، ویدیو، پادکست، جزوات آیلتس، فعالیت های خاص، بازی، فیلم و غیره است که تجربه و اکسیر دو دهه فعالیت، مطالعه، تحقیق و بررسی نتایج عملکرد متقاضیان آموزش آیلتس است. روال برگزاری دوره آیلتس در زیر آمده است:

 • آشنایی با کلیت آزمون آیلتس، در هر چهار مهارت، نکات، وضعیت برگزاری، زمان، مراحل، ثبت نام، و غیره
 • شناخت تک تک مهارت ها و روال برگزاری آن ها
 • آشنایی با استراتژی های پاسخگویی به هر مدل سوال در هر مهارت
 • تمرین های هدفمند و استاندارد برای ایجاد مامنتوم و رسیدن به بهترین آمادگی
 • آشنایی با مباحث با ترتیب درست و اصولی برای یادگیری بهتر و اثربخشی بیشتر (تخصص اکسیر)
 • شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس به صورت منظم برای ایجاد تغییرات لازم در وضعیت شخصی
 • ادامه یادگیری استراتژی ها و تکنینک ها، ایجاد مامنتوم های تمرینی
 • حفظ و یاداوری مباحث قبلی (چرا که همه یکجا در انتها لازم هستند)
 • توجه ویژه به زبان عمومی در کل طول مسیر و اشاره به نقاط ضعف و قوت
 • آزمون های آزمایشی تحلیلی برای رفع ضعف ها و تمرکز روی قوت ها
 • رسیدن به وضعیت آمادگی لازم و ثبت نام در آزمون اصلی
 • دریافت نتیجه لازم

 

محتوای دوره گروهی اکسیر آیلتس

 

یک نمونه ویدیوی آموزشی اکسیر آیلتس – دوره تخصصی ایلتس

نمونه اسلایدهای آموزشی و پادکست های صوتی اکسیر آیلتس چیزی دقیقا شبیه محتوایی هست که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید.

 

دوره های ایلتس  یا در کارگاه های تک مهارتی آیلتس؟

اگر چیزی از آیلتس نمی دانید و می خواهید تازه شروع کنید، دوره آیلتس کامل، با توجه به طرح درس اصولی تنظیم شده اکسیر برای شما بسیار مفید و کاربردی است. اگر قبلا در دوره های آمادگی IELTS شرکت کرده اید و الان فقط در یک مهارت ضعف دارید و می خواهید آن را تقویت کنید، می توانید در همان کارگاه آیلتس یک مهارت خاص شرکت کنید. به تشخیص کارشناس، ممکن است کارگاه هم برای شما مناسب نباشد و مساله شما با چند جلسه کلاس خصوصی آیلتس، یا مثلا چند مرحله تصحیح رایتینگ برطرف شود.

اما قطعا، شروع مسیر آیلتس با شرکت در کارگاه های تک مهارتی IELTS کار اشتباهی است.

 

چرا کلاس های آیلتس آکادمی اکسیر؟

مجموعه آکادمی اکسیر، در ایران، شهرت خوبی در برگزاری کلاس آیلتس دارد چرا که سیستم آموزشی ما، تحت عنوان اکسیر آیلتس، توانسته است به متقاضیان آیلتس کمک شایانی کرده و مسیر را برایشان کوتاه کند. مزیت کلاس IELTS اکسیر تنها کوتاهی مسیر نیست؛ بلکه این یک مسیر کامل و جامع است که نه تنها رسیدن به نمره دلخواه را تضمین می کند، بلکه در طولِ مسیر، شما به آن آدم لازم برای ادامه زندگی، چه تحصیل، چه کار و چه زندگی در آن کشور مقصد تبدیل می شوید. اکسیر یک سبک زندگی ست.:)

دوره هایی که در آکادمی اکسیر برای آموزش آیلتس برگزار می شوند، دوره ایلتس منحصربفرد اند.

 

اکسیر آیلتس، یک دوره ماهه است که بازه ای بین نمره 5.5 تا 8 را

برای هر دو ماژول Academic و General Training پوشش می دهد.

 

قطعا، با توجه به میزان تلاش، تمرین، وقت و معیار حرف گوش کنی متقاضی، این نمره می تواند متفاوت باشد. دوره آیلتس آکادمی اکسیر به صورت کلاس های حضوری و کلاس های آنلاین IELTS برگزار می شود. درضمن، یک سرویس جدید برای برگزاری دوره های آنلاین آیلتس نیز راه اندازی شده است. تمام نیازهای شما در این دوره IELTS که توسط تیم فوق العاده اکسیر تهیه شده است برطرف می شود.

دوره های اکسیر آیلتس، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شوند. توضیحات دوره های آنلاین آیلتس پایین تر داده شده است.

 

دوره پیش آیلتس – Pre IELTS

قبل از اینکه وارد مباحث جدی تری در آموزش آیلتس بشویم، مباحث پایه ای تری وجود دارد که در دوره های پیش آیلتس برگزار می شود. دوره پیش آیلتس یا پری آیلتس تلاش می کند بستر فعالیت های زبانی آکادمیک را در چهار مهارت برای شرکت در آزمون IELTS در متقاضی ایجاد کند. در آکادمی اکسیر سه ترم Pre IELTS وجود دارد که در واقع همان دوره زبان عمومی سطح Intermediate است.

 

 

اطلاعات بیشتر در

کلاس زبان انگلیسی

 

دیگر دوره های اکسیر آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس

پکیج ویدیویی آیلتس

درست مثل کلاس خصوصی آیلتس که به صورت حضوری برگزار می شود، در کلاس خصوصی آنلاین آیلتس، یک تماس اسکایپی یا واتسپی گرفته شده و کلاس به صور Live برگزار می شود. تعرفه، طرح درس و مدت زمان رسیدن به هدف با کلاس حضوری تفاوتی ندارد. در این دوره آیلتس، آموزش ها به صورت ویدیویی از روی اسلایدهای آیلتس که توسط اکسیر تولید شده اند ارایه می شود. پادکست های صوتی هم برای گوش دادن در وقت هایی که نمی توانید ویدیوهارا تماشا کنید در اختیار شما قرار می گیرند. همچنین شما دسترسی کامل به اسلایدهای آموزشی اکسیر آیلتس دارید. با خرید هر دوره، می توانید از آن استفاده کرده و پشتیبان اکسیر نیز همواره پاسخگوی مشکلات احتمالی شماست. طرح درس دوره آنلاین تماما مثل حضوری بوده و نمره ۸ نیز با گذراندن این دوره آیلتس امکان پذیر است.
ورود به صفحه کلاس خصوصی آیلتس ورود به صفحه توضیحات پکیج آیلتس

 

طرح درس کارگاه تک مهارتی آیلتس (آفلاین)

این دوره های تک مهارتی به صورت آنلاین یا پکیجی برگزار شده و پشتیبانی شش ماهه به صورت خصوصی دارند. این دوره ها خوداموز ایلتس و ایلتس انلاین هستند.

پکیج اکسیر اسپیکینگ آیلتس پکیج اکسیر رایتینگ آیلتس پکیج اکسیر ریدینگ آیلتس پکیج اکسیر لیسنینگ آیلتس

 

کارگاه آیلتس باید چطور باشد؟

مدتی ست که برگزاری و شرکت در کارگاه های IELTS متداول شده است و هیچ تعیین سطح و توصیه خاصی پشت این فعالیت ها نیست. به نکات زیر دقت کنید تا اگر هم می خواهید در یک کارگاه آیلتس شرکت کنید، بتوانید بهترین نتیجه را از این دوره ایلتس یکروزه بگیرید:

 • کارگاه باید تک مهارتی بوده و به صورت گروهی، با فعالیت چند نفر به صورت گروه گروه انجام شود. پس اگر فعالیت یک کارگاه شخصی باشد، یا صرفا متکلم وحده بوده و مدرس آموزش دهد دیگر کارگاه نیست.
 • آزمون آیلتس امتحانیست که به صورت فردی برگزار شده و تیم ورک نیست. پس تمرین اینکه یک رایتینگ را گروهی بنویسیم یا یک قطعه لیسنینگ را با هم جواب بدیم فایده ای ندارد. شاید برای ابتدای کار و آشنایی با آن تسک مناسب باشد، اما در ادامه باید تمرکز آن روی فعالیت فردی باشد.
 • همانطور که می دانید، در آزمون آیلتس، عملکرد متقاضی در چهار مهارت مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد و مهارت چیزی نیست که دو روزه ایجاد شود. اخیرا، برخی موسسات آیلتس، کارگاه های یک روزه یا دو روزه مثلا رایتینگ آیلتس برگزار می کنند! چطور می شود یک روزه مهارت رایتینگ را ایجاد کرد؟ حتی اگر قرار بر رفع اشکال هم باشد، در یک فعالیت ۸ ساعته در فقط یک روز نمی توان کاری کرد! متقاضیان ربات نیستند، آدم هستند!
 • زمان مناسب یک کارگاه آیلتس حداقل یک ماه است و درکل، بهتر است که در دوره های آیلتس شرکت شود، و نه در کارگاه IELTS.

 

آکادمی اکسیر هم اکنون سیاستی برای برگزاری کارگاه های یکروزه و دوروزه آیلتس ندارد چرا که بازدهی ندارد. 

 

خب پس چه کار کنیم؟

آکادمی اکسیر، به جای برگزاری کارگاه آیلتس، دوره های تک مهارتی ای نوشته و تالیف کرده است که با قیمت بسیار مناسب در حال حاضر، به صورت پکیج های آموزشی آیلتس و دوره های آنلاین ایلتس اجرا می کند که می تواند 100% پاسخگوی نیاز شما باشد و برخلاف یک ورکشاپ که یک روزه تمام می شود، این ویدیوهای آموزشی ضبط شده بود و می توانید هر زمان، هر جا، صبح یا نصف شب، آن ها را تماشا کرده و یاد بگیرید. پشتیبانی پکیج ها هم زمان و مکان خاصی لازم ندارد. این فوق العاده نیست؟ 🙂

 

سرویس تصحیح و ارزیابی رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس

خیلی از متقاضیان آیلتس ما می پرسند که عملکرد متقاضی را در دوره های آنلاین و پکیج های مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ چطور ارزیابی می کنید. دو سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس و ارزیابی اسپیکینگ آیلتس را ببینید. این سرویس های آکادمی اکسیر حتی برای متقاضیان دوره های حضوری آکادمی اکسیر نیز بینظیرند.

 

آزمون آزمایشی آیلتس

همانطور که می دانید، هزینه آزمون آیلتس در حال حاضر در ایران حدود پنج میلیون تومان است. چه ساکن ایران هستید چه خیر، به هرحال پرداخت همچین هزینه ای بیشتر از یک بار منطقی نیست.

متاسفانه، بسیاری از متقاضیان آیلتس، چند مرحله در آزمون آیلتس اصلی شرکت می کنند غافل از اینکه با پرداخت مبلغی بسیار کمتر، می توانند در آزمون آزمایشی آیلتس (همچنین آیلتس ماک IELTS Mock) شرکت کرده و شرایط را عینا تجربه کنند. البته، باز هم متاسفانه، خیلی از آموزشگاه های آیلتس، این آزمون آزمایشی را با رعایت استانداردهای لازم انجام نمی دهند. به همین جهت، حتما در انتخاب مرکز برگزاری آزمون آزمایشی IELTS دقت کنید. با استانداردترین آزمون آزمایشی را اکسیر برگزار می کند.

 

هنوز تمام نشده! اوضاع از چه قرار است؟

الزاما اگر در آزمون آزمایشی IELTS نمره دلخواه خود را گرفتید، نمی توان مطمئن بود که در آزمون اصلی نیز همان نمره را می گیرید. پس چکار کنیم؟

شما باید حداقل در سه مرحله از آزمون های آزمایشی آیلتس شرکت کرده و میانگین نمره خود را در نظر بگیرید. مثلا اگر نتیجه سه آزمون شما به ترتیب 5.5، 6 و 6.5 می باشد، قطعا در آزمون اصلی IELTS، نمره ای بین 5.5 تا 6.5 می گیرید. معدل این سه نمره 6 بوده و یک تلورانس نیم نمره ای ممکن است. البته فقط به آن شرط که عملکرد Candidate دقیقا متشابه با عملکردش در آزمون ماک آیلتس باشد.

 

 

رزرو آنلاین آزمون ماک آیلتس

 

 

قبل از دوره آیلتس در آزمون ماک اکسیر آیلتس شرکت کنم؟ یا بعد از آن؟

بسته به تشخیص کارشناس، ممکن است لازم باشد قبل از برگزاری دوره اموزش IELTS، بعد از آن یا حین آن در ماک آیلتس شرکت کنید. باید وضعیت متقاضی بررسی گردد.

 • ممکن است وقت زیادی نداشته باشید و سریعا بخواهید نمره ای نزدیک به 5 بگیرید.
 • ممکن است وقت زیادی داشته باشید و بخواهید 5.5 بگیرید.
 • ممکن است وقت نداشته و 7 در هر مهارت بخواهید.
 • ممکن است 2 سال وقت داشته و 8 معدل بخواهید.
 • ممکن است بخواهید در آزمون آیلتس لایف اسکیلز شرکت کنید.
 • ممکن است زبان عمومی شما در سطح Elementary باشد.
 • و ده ها شرایط دیگر.

به همین دلیل، همیشه معتقدیم شما همیشه نیاز به مشاوره یادگیری زبان و/یا مشاوره آیلتس دارید.

 

اکسیر برای شما کافیست!

بعضی متقاضیان اموزش IELTS گاهی سوالات عجیبی می پرسند. مثلا می پرسند آیا باید لیسنینگ را خودم بخوانم و شما فقط رایتینگ کار می کنید؟ دوره ایلتس استاد فلانی را بروم؟

اکسیر آیلتس یک مجموعه جامع است که تمام نیازهای شما را، حتی برای گرفتن نمرات بالا مثل 8 پاسخگوست. پس نگران نباشید، شما فقط توی مسیر بیوفتید. 🙂

 

برای شروع از کجا اقدام کنم؟

 

ساخت حساب کاربری

برای شرکت در تعیین سطح

 

محتوای این مطلب

https://exiracademy.org/?p=18835
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

116 نظر در مورد دوره های هوشمند و اثربخش آمادگی آیلتس – بهترین نتیجه، کمترین هزینه در این کلاس IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. با سلام من با سطح intermediate در آموز تعیین سطح (92 از 120 ) چند ماه طول میکشه تا به آیلتس 7 برسم تا خرداد 1400 مهلت دارم که مدرک آیلتس بگیرم ممنون از آکادمی خوبتون

  لایک

  1. آقا ارشیای عزیز سلام،
   به صورت گروهی حدود 6 ترم کلاس نیاز دارین. سه ترم اینترمدیت و سه ترم آیلتس. که اگر عادی بخونید حدودا 7 ماه طول میکشه.
   خرداد 1400 گذشت؛ احتمالا منظورتون 1401 بوده که بله فرصت مناسبی هست فقط نندازین دیقه 90.
   با ما تماس بگیرین کمک تون کنیم.

   لایک

  1. علی آقای عزیز سلام،
   اگر B1 به معنای ابتدای پری اینترمدیت باشه، مسیر زیر.
   1. 3 ترم پری اینترمدیت
   2. 3 ترم اینترمدیت
   3. 3 ترم آیلتس
   مجموعا 9 ترم، حدود 11 ماه

   نکته 1) سطح B1 میتونه اینترمدیت هم باشه و بازم نمیدونم که شما ابتدای پری اینتر هستید یا انتهای اینترمدیت.
   نکته 2) علاوه بر سطوحی که گفته شد به صورت کلاس گروهی آیلتس، شما میتونین کلاس خصوصی یا پکیج هم بگیرین و همه اینا با توجه به شرایط شما میتونه سریع تر یا کندتر اتفاق بیوفته.
   توصیه میکنیم در تعیین سطح انگلیسی اکسیر شرکت کنین و بعد با ما تماس بگیرید.

   لایک

 2. استاد من با سطح intermediate
  (۱۰۳ از ۱۲۰) میتونم تو ۱۲ ماه آیلتس ۷.۵ تا ۸ رو بگیرم یا ممکن نیست؟تا ۴ ساعت در روز میتونم وقت بزارم براش

  لایک

  1. اقا احمد عزیز سلام،
   شما میتونید به سادگی به نمره 7 برسید و این در حدود 4 ماه امکان پذیره، به شرط اینکه هیچ پیش زمینه ای راجع به آیلتس نداشته باشید. اگر داشته باشید ممکنه زودتر بشه یا بخاطر آموزش های اشتباه دیرتر بشه.
   بعد از اینکه به 7 رسیدید (به صورت حسی نه، به صورت نتیجه رسمی آزمون آزمایشی)، میشه راجع به 7.5 صحبت کرد و پیش بینی میشه 6 ماه کار داشته باشه اما کاملا به خودتون بستگی داره. به میزان تلاشتون، گیرایی تون، تغییرپذیری تون، تمایل به یادگیری و پیشرفتتون، استعداد و استقامتتون، چپ مغزی راست مغزی، هوش های یادگیری، استایل یادگیری و بقیه فاکتورهای تعیین کننده.
   فعلا شروع کنید و تمرکزتون رو روی ایستگاه اول یعنی 7 بذارین.

   لایک

  1. حسین آقای عزیز سلام،
   باید موارد دیگه ای از جمله نوع آموزش (گروهی خصوصی پکیج فشرده ترمیک) و زمانی که روزانه برای تمرین میذارین ارزیابی بشه تا بتونیم بهتون بگیم. لطفا با ما تماس بگیرید.

   لایک

 3. سلام من سطحم pre intermediate شد برای آیلتس 7 بخوام کلاس های غیر فشرده ثبت نام کنم چقدر طول میکشه تا بتونم به این سطح برسم؟

  لایک

  1. دوست عزیز سلام،
   اگر ابتدای پری اینتر باشید، 9 ترم و حدود 11 ماه. با ما تماس بگیرین تا مورد رو دقیق بررسی کنیم.

   لایک

  1. آقا آرشام عزیز سلام،
   اگر زبان عمومی تون انتهای اینترمدیت باشه، میتونین تقریبا 4 ماهه نمره 7 رو بگیرین.

   لایک

  1. اقا مجتبی عزیز سلام،
   اگر فشرده بخونین، حدود 8 الی 10 ماه و اگر عادی بخونید، 15 ماه.
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین.

   لایک

 4. سلام خسته نباشید
  من در حال حاضر دارم american english file 4 رو میخونم و ۱۶ سال هم سن دارم
  میخواستم ببینم من در عرض چند وقت میتونم خودم رو به نمره ی حداقل ۶ IELTS برسونم

  لایک

 5. سلام خسته نباشید
  من در حال حاضر دارم american english file 4 رو میخونم و ۱۶ سال هم سن دارم
  میخواستم ببینم من در عرض چند وقت میتونم خودم رو به نمره ی حداقل ۶ IELTS برسونم؟

  لایک

 6. با سلام و خسته نباشید من 9 ماه وقت دارم که ایلتس 6 به بالا بگیرم زبانم خوب نیست ایا تو این مدت میتونم نمره دلخواه را بدست بیارم روزی 3 تا 4 ساعت وقت میگذارم برای یادگیری

  لایک

  1. اقا مجتبی عزیز سلام،
   سطح زبانم خوب نیست تصویر درسته به ما نمیده. ممکنه بگینر باشید، ممکنه پری اینترمدیت. پس اول باید در تعیین سطح زبان شرکت کنین. اگر اواسط اینترمدیت باشین، توی 4 ماه میتونین به 6 برسین. جزئیات رو میتونیم در جلسه مشاوره آیلتس صحبت کنیم.

   لایک

   1. اقا امید عزیز سلام،
    اول نسخه دانلودی رو در پکیج آیلتس تهیه کنید. بعد با ما تماس بگیرید و کتب فیزیکی رو به صورت مجزا سفارش بدید.

    لایک

  1. علی اقای عزیز سلام،
   فعلا برنامه ای برای کلاس های حضوری نداریم.
   اگر برنامه ای شد اطلاع رسانی می کنیم.

   لایک

 7. کلاس آیلتس اکسیر بی نظیره. مرسی از تیم خوبتون که واقعا آموزش رو درست و اصولی انجام میدین. من قبلش کلاس ایلتس موسسه … رو میفرتم که صرفا گرامر و ساختارکلیشه ای درس میدادن و واقعا مارو متضرر کردن.

  لایک

  1. اقا پارسای عزیز سلام،
   پکیج اکسیر آیلتس اگر به صورت کامل تهیه بشه داخل یک کیف تحویل شما می شه.
   پکیج دارای پشتیبانی هست و به شکلی پشتیبان شما به صورت خصوصی راهنمای راه شماست.
   توی این صفحه برای دوره های گروهی، پشتیبانی ای صورت نمی گیره و در عوض متقاضیان آیلتس در یک بازه ی سه ترمه، می تونن با استادشون در کلاس گروهی در ارتباط باشن.
   اختلاف هزینه پکیج و محتوای خالی، در پشتیبانی هست.

   لایک

 8. سلام و وقت بخیر
  آیا الان با این شرایط تهران کلاس حضوری میتونیم ثبت نام کنیم؟
  چون به نظر من با ویدیو و فیلم آموزشی و وبینار نمیشه زبان یاد گرفت
  آیا اون هزینه هایی که در جدول بالا نوشتین هزینه های از پایست؟ چون من زبانم متوسط به پایینه. و الان هم دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم
  ممونن

  لایک

  1. سلام،
   بله کلاس های حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر هست.
   برای هر ترم هزینه ها مشخص شده.
   با ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم.

   لایک

 9. سلام
  من سطح زبانم متوسطه
  2-3 سال وقت دارم برای آیلتس
  و نمره ی 8 میخوام و میخوام زبانم عالی شه به جز مهارت های آیلتس،
  به نظر شما الان باید از کجا شروع کنم؟؟ یعنی الان کلاس های آیلتس رو شروع کنم یا کلاس زبان عمومی
  اگه ممکنه راهنماییم کنین ممنون

  لایک

  1. نگار خانم عزیز سلام،
   در مرحله اول باید در تعیین سطح زبان ما شرکت کنین تا مشخص شه باید از کجا شروع کنین.
   مدت 2 الی 3 سال مدت خیلی خوبیه و قطعا به نتیجه می رسید.
   برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

   لایک

 10. سلام و عرض ادب
  می خواستم ببینم جلسه های خصوصیتون به چه نحوه ایی است؟
  و هزینه های جلسه خصوصی؟؟
  چه مدت می شود حداقل در یک سال آیلتس 7 گرفت
  چون روزی حداقل 5 ساعت خالی گذاشتم

  ممنون می شم جواب بدین (در صورت امکان ایمیل جواب بدین ممنون می شم)

  لایک

 11. سلام وقت بخیر
  کل دوره آیلتس در 6 ترم تمام میشه؟ من شنیده بودم حدود 9 تا 12 ماه وقت لازم هست. به طور متوسط افرادی که بعد از 6 ترم دوره های شمارو با موفقیت تمام می کنند، مثل بقیه مراکز و موسسه های زبان که حدود یک سال طول میکشه دورشون میتونن برای آزمون آیلتس و نمرات 7 اقدام کنند. می خوام ببینم این دوره همان دوره یک ساله آیلتس که به صورت فشرده برگزار میشه؟؟من واقعا تا تیر 1400 وقت دارم برای گرفتن مدرک و نمیخوام انتخاب اشتباه بکنم. ممنون از وقتی که می گذارید.

  لایک

  1. صدیقه خانم عزیز سلام،
   بعضی مراکز اموزشی دوره آیلتس شون رو از سطح Pre Intermediate شروع می کنن. ما در آکادمی اکسیر طوری برنامه ریزی کردیم که زبان آموزای عزیزمون اول زبان عمومی سطح Intermediate رو تموم کنن و بعد وارد دوره های آیلتس بشن. اینطوری نتیجه ی خیلی بهتری هم می گیرن.

   لایک

  2. سلام و عرض ادب
   ممنون میشوم در حد امکان در مورد ازمون تعیین سطحتان توضیح بفرمایید و اینکه کلاسهای انلاین شما دقیقا مانند حضوری راندمان مثبت دارن ؟

   لایک

   1. مهسا خانم عزیز سلام،
    صفحه ی تعیین سطح زبان رو ببینید.
    بله اگر بتونید خوب با اینترنت و لپتاپ کار کنید، شاید به قول بعضی ها از کلاس حضوری هم بهتر باشه.

    لایک

  1. سپیده عزیز سلام،
   باید بررسی کنیم ببینیم وضعیت شما به چه شکل هست، چقدر زمان دارید روزانه مطالعه کنید و سطح زبان عمومی تون چی هست.

   لایک

  1. مرضیه عزیز سلام،
   در بدترین حالت، به صورت غیرفشرده یا ترمیک میتونید در 2 سال به نمره 7 ایلتس برسید فقط روزی باید 3 ساعت تمرین کنید.

   لایک

 12. سلام
  شما که انقدر کلاساتون خوبه جرا اقدر ارزون هست ؟ موسسه مسخره سفیر که همه جا شعبخ داره و معلم زبانش هیچی حالیشون نیست بیا ببین چقدر گرونه

  لایک

  1. نیلوفر عزیز سلام،
   هدف در اکسیر کمک رسانی هست و ما تلاشمون اینه که زمان و انرژی مردم هدر نره. امیدواریم که بتونید از خدمات استفاده مفیدی داشته باشید.

   لایک

  1. مرتضی عزیز سلام،
   شروع دوره های جدید ما (حدود 25 کلاس جدید) از هفته اول بعد تعطیلات یعنی 16 فروردین هست. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشین.

   لایک

 13. من احسان هستم ساکن سوئد هستم و از دوستم شنیدم شما دوره انلاین ایلتس دارین و خیلی هم خوبه و تونسته 7.5 بگیره منم میخوام مهاجرت کنم کانادا و نیاز به این دوره اکسیر ایلتس دارم لطفا راهنمایی کنید از کجا شروع کنم ..

  لایک

 14. ممنون از توضیحاتتون
  من تا مرداد 1399 نیاز به ایلتس دارم چطور می تونم تو کلاس ایلتس اکسیر شرکت کنم چونکه تا ساعت 6 سرکار هستم . و نمره 7.5 لازمن دارم

  لایک

 15. کلاس اکسیر آیلتس همونی هست که جزوه و اسلاید و ویدیو داره؟ چون من دوستام خیلی تعریف می کنن تو دانشگاه میخواستم بیام گفتم بپرسم این اکسیر همونه؟ تشکر

  لایک

  1. سلماز عزیز سلام،
   بله اکسیر آیلتس مجموعه ی ده ها کتاب، جزوه، ویدیو، وبسایت و سیستم آموزشی هست که به صورت تالیفی چکیده ی هر آنچه که برای موفقیت در آزمون آیلتس احتیاج دارید رو در اختیارتون قرار میده.

   لایک

  1. Homa عزیز سلام،
   باید دید سطح زبان عمومی کنونی شما چی هست، چقدر زمان برای مطالعه دارید، و چقدر از آیلتس می دونید. لطفا از صفحه مشاوره IELTS اقدام کنین.

   لایک

  1. مائده عزیز سلام،
   دوره اکسیر آیلتس تمامی مباحث لازم برای آمادگی آیلتس رو پوشش میده و شما به هیچ چیز دیگه ای بجز آیلتس احتیاج ندارید. اسمش روشه؛ اکسیرِ آیلتس.
   هم تمرین های اسپیکینگ و ارزیابی های بسیاری انجام میشه و هم برگه های رایتینگ زیادی تصحیح میشه.
   در خدمتتون هستیم.

   لایک

  1. هانیه عزیز سلام،
   تلکس TelEx پلتفرم برگزاری دوره های آنلاین زبان و آیلتس آکادمی اکسیر هست. شما با شرکت در این دوره ها، یا به قولی تلکسی شدن، میتونید برای همیشه به محتوای اموزشی تلکس دسترسی و پشتیبانی دائم العمر داشته باشید.

   لایک

 16. سلام
  ریدینگ ایلتس مثلا چی درس میدین
  من واقعا ریدینگ کلافم میکنه و وقت کم میارم چیکار کنم
  شما چی مثلا درس نیدین و چطور کمکون میکنه

  لایک

  1. الناز عزیز سلام،
   برای ریدینگ آزمون آیلتس، ما به معرفی کلی این مهارت، دو استراتژی برای مدیریت آزمون، معرفی انواع سوالات، دسته بندی سوالات، ترتیب بندی سوالات، انجام تمرین های مختلف از هر نوع سوال، آموزش لغات و گرامر و جمع بندی کلی می پردازیم.

   لایک

  1. عسل عزیز سلام،
   بله عبارت های قشنگ یاد میدیم ولی عبارت قشنگ الزاما براتون 8 نمیاره خیلی معیارها و ضوابط هست که باید بررسی بشه 🙂 مشاوره آیلتس دریافت کنید براتون توضیح می دیم.

   لایک

  1. اکرم عزیز سلام،
   برای هر دوره آموزشی اکسیر آیلتس، یک ازمون ازمایشی در انتهای ترم هست که ضروری هست و مشخص کننده وضعیت شماست. اگر شما کل 6 ترم رو شرکت کنید، طبیعتا حداقل در 6 مرحلمه ازمون ماک ایلتس شرکت می کنید.

   لایک

  1. مجید عزیز سلام،
   نه دوره های اکسیر آیلتس تمام چیزی که لازم دارید رو بهتون میده. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   لایک

  1. فرشاد عزیز سلام،
   محتوا کاملا یکسان هست و باید ببینید چطور خودتون راحت ترین. اگر با گوشی و یادگیری مجازی ارتباط خوبی دارید، دوره های آنلاین اکسیر (TelEx) میتونه براتون فوق العاده باشه.

   لایک

  1. سینای عزیز سلام،
   دوره امادگی ایلتس در اکادمی اکسیر تا نمره 7.5 رو پوشش می ده اما همونطور که در مقاله چرا رایتینگ آیلتس بالای 7 نمیدن گفتیم، بالاترین نمره ای که میشه گرفت در رایتینگ آیلتس 7 هست و بله میشه گرفتش.
   موفق باشید.

   لایک

 17. سلام. من تا زبان پیش دانشگاهی خوندم و الان دانشجوی لیسانس هستم. چطور می تونم تا عید به ایلتس 7 برسم ؟ ایا امکانپذیر است ؟! ممنونم .

  لایک

  1. حسام عزیز سلام،
   “تا زبان پیش دانشگاهی خوندم” تصور درستی از وضعیت زبانی شما به ما نمیده. نیاز هست تا در تعیین سطح زبان انگلیسی ما شرکت کنید و بعد در جلسه مصاحبه شفاهی و مشاوره بهمون بگین وضعیتتون چطور هست و چقدر وقت برای تمرین کردن دارید تا بتونیم دقیق بررسی کنیم برای رسیدن به آیلتس 7 چقدر زمان و انرژی لازم هست. 🙂

   لایک

  1. نسترن عزیز سلام،
   مراکز برگزاری ازمون ایلتس تمهیدات خاصی برای متقاضیانی که شرایط ویژه ای دارن در نظر می گیرن. لطفا صفه بهترین موسسات برگزارکننده آیلتس رو ببینید و باهاشون مساله رو مطرح کنید تا راهنماییتون کنن.
   موفق باشید.

   لایک

 18. سلام و و قت بخیر
  توی دوره ایلتس شما بهمون یاد میدید چجوری رایتینگ غیرکلیشه ایی بنویسیم ؟ من هرچی رایتینگ بهم اموزش دادن می نویسم میشه 5.5 میگن کلیشه ای هست. ممنون از شما

  لایک

  1. ریحانه عزیز سلام،
   چه در دوره IELTS آکادمی اکسیر شرکت کنید، چه در دوره های آنلاین آیلتس (TelEx)، و چه از سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس استفاده کنید، یکی از فیدبک هایی که به شما داده میشه، مرتبط به کلیشه نویسی است. قطعا با یادگیری اصول درست نگارش، مشکل شما برطرف خواهد شد.
   با ما در ارتباط باشید.

   لایک

 19. سلام تو دوره ایلتس شما رایتینگ تصحیح میشه؟ فیدبک داده میشه؟ اسپیکینگ تمرین میشه مثلا پارت 2 و پارت 3؟ ازمون ازمایشی ایلتس ماک چجوریه خودمون باید شرکت کنیم؟ متشکرم

  لایک

  1. خانم/آقای عسگری عزیز سلام،
   در طول دوره آموزشی اکسیر آیلتس، هم آموزش تکنیک ها و استراتژی ها انجام میشه، هم روی تک تک مهارت ها تمرین می شه. این یعنی شما سر کلاس هم تمرین رایتینگ دارید، هم اسپیکینک، هم ریدینگ، و هم لیسنینگ. در پایان هر دوره امادگی ایلتس در اکسیر، یک آزمون ماک آیلتس به صورت اجباری هم برگزار میشه.

   لایک

 20. سلام من زبان عمومی صفره و کلاً زبانم صفره ولی میخواستم مدرک آیلتس رو بگیرم و همچنین مکالمم هم خوب بشه چون میخواستم مهاجرت کنم چیکار کنم لطفا راهنمایم کنیم

  لایک

  1. امیر عزیز سلام،
   برای شرکت در دوره های آمادگی آیلتس، اول شما باید زبان عمومی تون رو حداقل به سطح متوسط یا Intermediate برسونید که زبان عمومی و مکالمه تون خیلی خوب میشه. بعد، در دوره های ایلتس شرکت می کنید که با ازمون IELTS آشنا می شید، تکنیک ها و استراتژی های آیلتس رو یاد میگیرید و تمرین می کنید، و همچنین، زبان عمومیتون رشد میکنه و به سطح پیشرفته می رسه. می تونید با ما تماس بگیرید یا اول تعیین سطح آنلاین زبان رو شرکت کنید و بعد برای مصاحبه و مشاوره اقدام کنید (تماس بگیرید).

   لایک

 21. سلام. وقت بخیر.
  من کارم طوری هست که دو هفته کار میکننم و دو هفته تعطیل هستم. برای من کلاس هست ؟ ایلتس 8 می خوام

  لایک

  1. پدرام عزیز سلام،
   برای شما برنامه دوره های آنلاین آیلتس تلکسی و کلاس خصوصی آیلتس (Live) رو می تونیم آفر بدیم که دومی چون بدون محدودیت زمان و مکان هست برای شما خیلی خوبه. برای اطلاعات بیشتر، دوره آنلاین آیلتس رو بینید.

   لایک

  1. اسماعیل عزیز سلام،
   اکسیر مدت هست کارگاه تک مهارتی برگزار نمی کنه چونکه بچه ها توی یک مدت کوتاه چیزی یاد نمی گیرن و یا براشون کاربردی نمیشه و بعدم که میرن سراغ مهارت های دیگه، مهارت های قبلی رو فراموش می کنن. بجاش، ما دوره های کامل ایلتس داریم که حدودا 5 ماه طول میکشه اما مهارت ها با همدیگه رشد می کنن و نتیجه مطلوبی حاصل میشه.
   همچنین، دوره های انلاین TelEx داریم که پشتیبانی 3 ماهه داره و موفقیت در آیلتس رو شدنی می کنه.
   برای اطلاعات بیشتر، لطفا مشاوره آیلتس رو ببینید.

   لایک

  1. سروش عزیز سلام،
   این اسلایدهای اموزشی ایلتس تهیه شدن تا به متقاضیان آیلتس توی دوره ها داده بشن؛ پس بله، قطعا اسلایدها به شما داده میشه تا استفاده کنید. 🙂
   این اسلایدها در هر دوره ای که شرکت کنید بهتون داده میشه، دوره های حضوری IELTS، دوره های خصوصی IELTS یا دوره های آنلاین IELTS.
   موفق باشید.

   لایک

 22. درود و تشکر از زحماتتان . بنده سطم پری اینرمدیت هست و میخواهم انشا… تا تابسات اینده نمره 7 بگیرم برای استرالیا. لطفا راهنمایی بفرمایید با سپاس

  لایک

  1. سهیل عزیز سلام،
   با ما تماس بگیرید تا روال کار رو براتون توضیح بدیم. هرچی زودتر شروع کنید چونکه گرفتن 7 کار ساده ای نیست.
   موفق باشید.

   لایک

  1. حیدر عزیز سلام،
   چقدر خوب که ویدیو براتون اموزنده بوده.
   دوره آیلتس ما یا اکسیر آیلتس 4 ترم هست و تقریبا 5 ماه طول میشه و نمره 5 تا 7.5 رو پوشش میده.
   موفق باشید.

   لایک

  1. مهاجرمصصم عزیز سلام،
   دوره های آیلتس در اکادمی اکسیر نمره 4 تا 7.5 آیلتس رو پوشش می ده و بستگی به فاکتورهای زیادی مثل سطح زبان عمومی، وقت برای تمرین، اطلاعات عمومی و غیره داره. برای بررسی دقیق و موشکافانه، لطفا از صفحه مشاوره IELTS با ما در ارتباط باشید.

   لایک

  1. سیمای عزیز سلام،
   همونطور که به خوش ذوقی اکسیر اشاره کردید، ما در اکسیر روی کتب و مجموعه آموزشی اکسیر آیلتس کار می کنیم که کاملا تالیفی هست و با توجه به نیازهای متقاضی آیلتس ایرانی نگارش شده. عصاره ی تمامی کتب آیلتس، بصورت اکسیر توی این مجموعه هست. برای اطلاعات بیشتر، اکسیر آیلتس رو ببینید.

   لایک

  1. سلام. بله راه حل داره اما اینکه نهایتا به 7 می رسه. یه مقاله براتون نوشتیم به اسم چرا رایتینگ آیلتس بالای 7 نمی دن.
   بعد از مطالعه، می تونین برای مشاوره آیلتس اقدام کنین، رایتینگ شما بررسی بشه تا معلوم بشه چرا نمی تونین به 7 برسین. موفق باشید. 🙂

   لایک