بهترین آموزشگاه های آموزش آنلاین زبان (آپدیت شهریور ۱۳۹۹ – September 2020)

پلتفرم های برگزاری دوره های آنلاین زبان – آموزش غیرحضوری، مجازی

بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان

 

مقدمه، آموزش آنلاین زبان

تقریبا از سال 2010، با رشد کیفیت و سرعت اینترنت، و همچنین پیشرفت روش های آموزشی، بسیاری از مراکز شروع به برگزاری دوره های آنلاین کرده و حتی دانشگاه ها و کالج های آنلاین نیز متعدد شدند. دوره های آموزش آنلاین زبان نیز مستثنی نیستند. امروز، سرچ گوگل عبارت “Online Course” حدود 13.550.000.000 و عبارت “IELTS Online Course” حدود 66.000.000 نتیجه دارد! این به حکم انقلابی در نحوه آموزش در سطح جهانی است.

این روند تقریبا از سال 2015 در ایران نیز گسترش یافت و امروز، تقریبا پلتفرم های آموزش آنلاین زبان بسیاری در حال فعالیت هستند. این وبسایت ها یا آموزشگاه های زبان آنلاین، تمام دوره های کلاس زبان آنلاین، مکالمه، دوره های تخصصی مثل آمادگی آیلتس، PTE، زبان های دیگر مثل فرانسوی و حتی ترکی استانبولی را به صورت آنلاین و غیرحضوری آموزش می دهند.

بعضی دوره های آنلاین زبان، به صورت وبیناری بوده و عین کلاس حضوری سر زمان مشخصی با حضور استاد زبان و زبان آموز تشکیل می شوند. بعضی دوره های نرم افزاری تعاملی (interactive) بوده اما زمان خاصی ندارد و زبان آموز باید در بخش هایی جواب دهد (کلیک کند، تایپ کند، …) تا آموزش ادامه پیدا کند. بعضی دیگر نیز ویدیوهای آموزشی بوده که زبان آموز تماشا می کند و بعد تمرین هایی به او داده می شود تا انجام داده و تحویل دهد. دسته دیگری از این وبسایت ها، هیچ دوره ای برگزار نمی کنند و فقط آموزش آنلاین دارند؛ یعنی چندین بسته آموزشی مثل گرامر انگلیسی دارند و به فروش می رسانند.

در کنار دوره های Online زبان، کلاس های خصوصی آنلاین به صورت Live و با استفاده از اپلیکیشن هایی مثل Skype یا WhatsApp نیز برای رفع اشکال و اهداف خاص نیز برگزار می شوند.

دوره های لایو جدیدی نیز روی پلتفرم های کنفرانسی بوده و روز به روز در حال گسترش هستند. این پلتفرم های آموزش آنلاین معمولا از پلتفرم Adobe Connect استفاده می کنند. 

پکیج های پشتیبانی نیز شکل دیگر خدمات وبسایت های آموزش مجازی زبان است. مثلا، در دوره آنلاین رایتینگ آیلتس، متقاضی آیلتس پس از و در حین گذراندن دوره، نیاز دارد چند رایتینگ بنویسد و برایش تصحیح شود. به همین دلیل، این پلتفرم ها باید دارای سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس به عنوان پشتیبانی این دوره باشند.

اخیرا، به خاطر شیوع ویروس کرونا، کلاس ها و دوره های آنلاین زبان و آیلتس بسیار متداول شده و تقریبا اکثر آموزشگاه ها به سمت برگزاری دوره های آنلاین رفته اند. 

بهترین وبسایت های ایرانی آموزش آنلاین زبان

چرا آموزش آنلاین زبان؟

دنیا در حال تغییر است. فقط آموزش نیست که به سمت آنلاین شدن می رود، همه چیز دارد مجازی و غیرحضوری می شود. نه تنها زبان، بلکه دوره های آکادمیک دانشگاهی با مدارک معتبر از همان دانشگاه ها در سراسر دنیا از جمله ایران در سال های اخیر بسیار متداول شده و استقبال زیادی نیز از طرف دانشجویان شده است. چرا؟ به سراغ مزایای یادگیری آنلاین، البته تخصصی تر در مورد دوره های آنلاین زبان می رویم.

 

مزایای یادگیری آنلاین زبان

1) سهولت دسترسی بهترین آموزشگاه ها و وبسایت های آموزش آنلاین زبان

برخلاف دوره های حضوری زبان که نیازمند رفت و آمد زبان آموز، وجود یک مکان فیزیکی، حضور فیزیکی استاد، وجود منابع (کتب، …) به صورت فیزیکی، و زمانبندی های خاص (فقط در طول روز، یا صبح ها) می باشد، دوره های آنلاین مجازی زبان هیچ محدودیتی نداشته و نه وقتی در رفت و آمد تلف می شود، نه نیاز است مکانی برای برگزاری کلاس ها باشد، نه لازم است است زبان آموزان و استاد حتما سر تایمی مشخص در کلاس حضور یابند، و در کل محدودیت ها بسیار کمتر است.

 

2) هزینه های پایین تر

با توجه به مواردی که در مورد سهولت دسترسی در رابطه با آموزش آنلاین زبان گفته شد، طبیعتا هزینه ها خیلی کاهش یافته و می توان اقتصادی تر برای امر مهم آموزش هزینه کرد. علی رغم هزینه های آموزش، هزینه های جانبی مثل خرید کتب Hard Copy، هزینه های حمل و نقل، مالیات و غیره، و دیگر هزینه ها نیز یا وجود ندارند یا خیلی کمترند.

 

3) محیط راحت تر برای یادگیری توسط بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

تبلیغاتی که زبان آموزان را با بیژامه و لباس خانگی روی مبل نشان می دهند فقط ظاهر این راحتی را بیان می کنند و حتی این راحتی بیشتر است. بجز کلاس های Live، بخش زیادی از محتوا به صورت inactive به آن ها داده شده (مثل ویدیوهای سخنرانی ها، تکالیف، تمرین ها، و غیره) که می توانند هر زمانی از شبانه روز که دوست دارند تماشا کنند و نه پوشش خاصی لازم است، نه نشستن در ترافیک، نه ایستادن در مترو، نه زود رفتن برای دیر نرسیدن، نه از دست دادن مهمانی ها و مسافرت ها، و نه سیخ نشستن روی صندلی های چوبی کلاس.

 

4) نداشتن محدودیت های زمانی و مکانی

هماهنطور که اشاره کردیم، شما هیچ محدودیت زمانی مکانی ندارید. نیازی نیست سر زمانی مشخص، تاکسی سوار شوید تا به کتابخانه بروید یا وقتی خواهرتان نیاز به کمک دارد، به خاطر کلاس جبرانی در دانشگاه یا آموزشگاه حاضر شوید؛ شما می توانید با شرکت در دوره های انلاین زبان، به بی مکانی و بی زمانی برسید. 🙂

 

5) تمرکز و ارتباط بیشتر با بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

برخلاف کلاس های حضوری زبان، که در آن ها زبان آموزان خجالتی حرف نمی زنند و سوال نمی پرسند، یا نگران و حواس پرت وضعیت کلاس و دیگر زبان آموزان (پوشش، حضور، غیره) هستند، یا بقیه زبان آموزان خوشمزه بازی درآورده و تمرکز یادگیری را بهم می زنند، در کلاس های آنلاین، این مساله کمتر بوده و همه می توانند تعامل بیشتر با کلاس و معلم خود داشته باشند.

 

6) همزمانی

خیلی زبان آموزان به صورت همزمان با مناسبات، کار و تحصیلات دیگر، با شرکت در دوره های انلاین زبان، مساله زبانشان را نیز حل می کنند. ممکن است شما بخواهید به خاطر مراسم ازدواجتان، مدتی زبان نخوانید. در کلاس زبان حضوری، شما دو هفته غیبت کرده و باید پروسه تعیین سطح زبان را از نو طی کنید اما در یک دوره آنلاین زبان، شما می توانید 2 هفته وقفه داده و به کارهای عروسی تان برسید و سپس با سرعت بیشتری عقب افتادگی تان را جبران کرده و به روتین آموزشی خود برگردید.

 

7) رفت و آمد در شرایط خاص بدون بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

بگذارید یک مزیت جداگانه را به شرایط خاص رفت و آمدی اختصاص بدهیم، زمانی که برف، باران، طوفان، سرما و گرمای شدید، رفت و آمدها را سخت تر می کند. در این شرایط، برای شرکت در کلاس های حضوری زبان، اگر بروید، سختی های بسیار دارید و شاید اصلا ترجیح بدهید نروید، و اگر نروید که کلاس را از دست می دهید. تازه، شاید بروید و معلم تان نیاید! خلاصه که در کلاس های حضوری، آن هم در کشوری مثل ایران که با یک بارش مختصر باران، اکثر ملاقات ها و قرار ها نیم الی یک ساعت دیر می شوند، وضعیت راه ها می تواند بسیار مشکل ساز شود.

 

8) افزایش مهارت های روز

می گفتند که تا سال 2000 میلادی، هر کس زبان انگلیسی بلد نباشد بی سواد است. از سال 2000، دیگر هر کس زبان کامپیوتر نداند نیز بی سواد به حساب می آید. هم اکنون، تقریبا سال 2020 است و دیگر بدون ایندو، نمی توان زندگی کرد اما متاسفانه مشاهده می شود که خیلی از مردم حتی یک خرید آنلاین ساده را نیز نمی توانند انجام دهند. با شرکت در دوره های آنلاین زبان، مهارت های کامپیوتری خود را افزایش می دهید و با پلتفرم های آموزش زبان، پرتال ها، سیستم های تیکتینگ، ارتباط از طریق اپلیکیشن های مختلف، و درکل فضای آنلاین تعامل داشته و کیفیت و استانداردهای زندگی و کار و حرفه شما به روز می شود.

 

9) هزینه های سکونت

زبان آموزان بسیاری می خواهند در کلاس های زبان شرکت کنند اما چون در کلان شهرها زندگی نمی کنند، نمی توانند به آموزشگاه زبان خوب بروند و اینکه بخواهند در شهری مثل تهران ساکن شوند برایشان بسیار پرهزینه است. این در حالی ست که با یک اینترنت ساده، می توانند حتی از روستای خود به دوره های آنلاین زبان دسترسی داشته و تحصیل کنند.

 

10) طرح های تخفیفاتی

خیلی از پلتفرم های آموزش آنلاین زبان به صورت رندم یا مناسبتی، تخفیفات خوبی برای دوره هایشان می گذارند. این تخفیفات نیز می تواند لذت آموزش آنلاین زبان را نور علی نور کند.

 

معیار انتخاب بهترین پلتفرم های اموزش مجازی – بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان

فاکتور اول) گواهی امنیتی SSL Certificate

یک گواهی امنیتی آنلاین به اسم SSL وجود دارد که اطلاعاتی را که بین صاحب وبسایت و کاربر رد و بدل می شود امن نگاه می دارد. برای مثال، درگاه های بانکی بر پایه SSL اطلاعات حساب متقاضی را دریافت کرده و اجازه می دهند مبلغ با حفظ اطلاعات امنیتی انتقال پیدا کرده و پروسه خرید انجام شود. البته SSL رایگان هم وجود دارد که امنیت آن سایت مشکوک است و فقط ظاهر را امن می کند. برای تشخیص SSL ها از این لینک استفاده کنید.

 

فاکتور دوم) ریسپانسیو بودن و داشتن اپلیکیشن

علاوه بر تغییر فرم آموزش و رفتن به سمت آموزش مجازی زبان، ابزار یا Device مورد استفاده هم تغییر کرده است. دیگر مثل گذشته، مردم نه پای PC می روند و نه لپتاپ باز می کنند. مردم گوشی به دست می خواهند جواب بگیرند. حتی تبلت هم ابزار هدف نیست؛ فقط گوشی همراه. پس وبسایت این آموزشگاه آنلاین زبان باید در مرحله اول واکنش گرا یا Responsive باشد، یعنی روی دستگاه های مختلف با ابعاد و سیستم عامل های مختلف کاملا درست کار کند، و دوم باید اپلیکیشن Application داشته و بدون مرورگر روی گوشی زبان آموز اجرا شود.

 

فاکتور سوم) داشتن هویت (اعتبار) و تخصص (آموزش)

صاحبان این پلتفرم های آموزشی زبان اکثرا برنامه نویس و وبمسترکار (Programmers and Web developers) هستند و سررشته ای از زبان ندارند. حتی بعضی هایشان متخصصی هم نمی آورند که کارهای آموزشی را انجام دهد و شاید با جستجو و مشاوره ای ساده شروع به آموزش کنند. این دسته، سایت های فنی خوبی دارند اما از نظر پاسخگویی خدمات مشتریان و کیفیت آموزش، شک و شبهه وجود داشته و به تحقیق احتیاج است.

برخی دیگر از این صاحبان، کارآفرین هستند که این دسته خیلی حرفه ای تر عمل می کنند. آموزشگان آنلاین زبان هیچ تفاوتی با کسب و کارهای دیگر، چه به صورت سنتی و چه به صورت آنلاین نداشته و هرکس باید در جایگاه خود بشیند. در اینگونه مجموعه ها، وبمسترها کارهای فنی سایت را انجام می دهند، اساتید و متخصصان آموزش تولید و مدیریت کیفیت آموزشی را به عهده داشته و کار حرفه ای تر به صورت سازمانی پیش می رود. خدمات مشتریان قوی تر بوده اما کیفیت آموزش و خدمات فنی معمولا معمولی است و کاملا به استانداردها و خطی مشی آن ها بستگی دارد.

دسته سوم هم وبسایت های یک استاد آنلاین هستند که برای خودشان به صورت خویش فرمایی کسب و کار آنلاین آموزشی راه اندازی کرده اند که پیش بینی می شود کیفیت آموزشی شان بهتر از بقیه باشد.

در بخش درباره ما این وبسایت ها، به دنبال مجوزها، عکس افراد، روزمه، خطی مشی و اهداف بگردید.

داشتن نماد اعتماد (اینماد و نه ساماندهی) نیز بسیار حائز اهمیت بوده و پرداخت امن و پاسخ گو بودن آن وبسایت را اثبات می کند. سعی کنید حدالامکان در دوره های وبسایت های بدون eNamad شرکت نکرده و محصولات آن ها را تهیه نکنید مگر آنکه شخصا از حسن نیت و خدمات ایشان مطمئن شوید.

برخی وبسایت های آموزش آنلاین زبان حتی یک شماره تلفن همراه هم ندارند، چه برسد به شماره ثابت، آدرس دفتر، مجوزهای لازم و غیره. در انتخاب خود دقت کنید.

 

فاکتور چهارم) شناخت ارزش آموزش

برخی آموزشگاه های آنلاین دوره هایی پیدا یا تولید کرده و به قیمت هایی بسیار پایین به فروش می رسانند. اغلب این آموزش ها یا کپی هستند یا اگر تولیدی باشند، کیفیت شان بسیار پایین است. به همین دلیل، پاسخ لازم به نیازهای زبان آموز داده نمی شود. آموزش باید با کیفیت، اصولی، با دانش و تجربه کافی، سیستماتیک و جذاب باشد.

 

فاکتور پنجم) آموزش یا سوپرمارکت زبان؟

بعضی دیگر از این وبسایت های آموزش آنلاین نیز دوره هایی آماده کرده و مثل محصول می فروشند غافل از اینکه آموزش یک امر مستمر بوده و بسیار نیازمند پشتیبانی و راهنمایی در طول دوره است. شما هیچ راه ارتباطی با ایشان ندارید و کسی پاسخگوی شما نیست؛ اگر هم سوالی برایتان پیش بیاید، باید به سراغ دیگران بروید. یک مجموعه آموزشی، چه آنلاین چه حضوری، باید متوجه نیازهای زبان آموزان بوده و پشتیبانی مداوم در طول دوره داشته باشد.

 

فاکتور ششم) رتبه الکسا

رتبه الکسا وبسایت مورد نظر بیانگر سابقه فعالیت ایشان است. این رتبه نشان می دهد این وبسایت چقدر ورودی دارد، روی چه کلیدواژه هایی ورودی کاربر می گیرید، متوسط حظور کاربر در آن روزانه چند دقیقه است، و اطلاعت بسیار دیگر. درست است که راه هایی برای تقلب روی این رتبه با استفاده از بت های افزایش بازدید وجود دارد اما یک متخصص سئو می تواند به راحتی این خطاها را تشخیص دهد.

 

فاکتور هفتم) بستر مناسب برگزاری دوره های آنلاین

خیلی مهم است که از چه پلتفرمی برای برگزاری دوره های آنلاین استفاده می شود. بهتر است از دو اپلیکیشن ادوبی کانکت و اسکایپ استفاده شود.

 

برترین وبسایت های ایرانی آموزش آنلاین زبان

اگرچه که انتخاب بهترین ها بسیار بسیار کار سختی بوده و از هر دید قضاوتی با سمت و سوی خاصی است، هرکسی باید با توجه به شرایط خاص خودش، اقدام به انتخاب این آموزشگاه آنلاین زبان کند. در زیر، لیستی از بهترین پلتفرم های آموزش مجازی زبان برای شما لیست شده اند.

بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان 

 

رتبه پانزدهم) وبسایت https://tlps.ir/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

در ابتدا باید خدمت شما عرض بکنم که، TLPS مجموعه ای از تکنیک ها و تاکتیک هایی است که زبان آموز می تواند با یادگیری، تکرار و تمرین آنها و تسلط به این تکنیک ها و تاکتیک ها در کمتر از یکسال زبان انگلیسی را به راحتی یاد بگیرید و مثل یک انگلیسی زبان، انگلیسی را صحبت بکند؛ فیلم و خبر را درک بکند و همچنین قادر باشد، روزنامه ها و کتاب های انگلیسی را بخواند و درک بکند و به دوستانش در سراسر جهان به راحتی ارتباط برقرار بکند.

مجموعه TLPS شامل سه بسته ی آموزشیمی باشد.

 

رتبه چهاردهم) وبسایت https://amokhtan.com/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

وب سایت آموختن به مدیریت «سید محمد حسینی نژاد» به شما کمک خواهد کرد که بتوانید در محیطی کاملا سالم زبان انگلیسی را به بهترین شکل بیاموزید. تمامی تلاش این وب سایت این است که آموزش‌هایی برای زبان انگلیسی تولید نماید که مطابقت کامل با موازین اسلامی داشته باشند و تمامی خانواده‌های ایرانی بتوانند با خیال آسوده از آن استفاده کنند. آموزش‌های این وب سایت به دو صورت رایگان و غیررایگان ارایه می‌گردند.

بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان 

 

رتبه سیزدهم) وبسایت https://oxinchannel.app/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

آموزش زبان اکسین چنل همگام با جدیدترین متد آموزشی دنیا، از طریق موبایل یا M-Learning صورت می‌گیرد.

در طول دوره با تماشای ویدئوهای آموزشی و انجام تمرینات روزانه تمامی مهارت‌های زبانی از جمله گفتاری، شنیداری، درک مطلب و نوشتاری را به طور کامل فرا می‌گیرید. برای تکمیل آموزش زبان هم یک مدرس در تمام طول دوره در کنار شما خواهد بود و مطالب مورد نیاز را برای شما ارسال خواهد کرد.

 

رتبه دوازدهم) وبسایت http://armanienglish.com/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

وب سایت آرمانی ارائه دهنده دوره های آنلاین و تعاملی آموزش زبان و آموزش آیلتس می باشد.

·محتوا و سیلابس شگفت انگیز توسط ایمان مافی

·توضیح شفاف و کامل مطالب درسی

·امکان 3 بار مطالعه کامل هر درس با خرید یک بسته

·موثرتر از کلاس حضوری با صدها تمرین متنوع

·امکان رفع اشکال حضوری با هماهنگی قبلی در محل دفتر مرکز

·پیشرفت تقریبی 1.5 نمره در IELTS Writing و 7 نمره درTOEFL iBT Writing

·قابلیت استفاده بسیار ساده از فضای کامپیوتری دروس و قابل استفاده با اینترنت سرعت معمولی

بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان 

 

رتبه یازدهم) وبسایت https://zabanafza.com/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

آموزش زبان انگلیسی از طریق ارسال محتوای آموزشی به صورت مستمر برای زبان آموز از طریق ایمیل (در این راستا سیستم منحصر به فرد زبان افزا برای هر یک از زبان آموزان محترم پرونده ای تشکیل داده و محتوای ارسال شده برای هرکاربر کاملا تحت مدیریت و کنترل سیستم می باشد).

 

رتبه دهم) وبسایت https://ataeionline.com/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

استاد علی اکبر عطایی با بیش از 13 سال تجربه تدریس ارایه دهنده سرویس های متنوع آموزش زبان انگلیسی هستند که هر کدام مناسب یک قشر از جامعه میباشد. سایت عطایی آنلاین ارایه دهنده و مدیریت کننده کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی استاد عطایی میباشد.

بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان

رتبه نهم) وبسایت https://hamilanguage.ir/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

مرکز زبان حامی، مرکز تخصصی ترجمه و آموزش زبان انگلیسی که در سال ۱۳۹۵ تاسیس شده است. خدمات مختلفی در این مرکز ارائه می شود. ترجمه متون، مقالات تخصصی و دانشگاهی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می شود. همچنین در بخش آموزش ربان انگلیسی از استاتید پرنشاطی استفاده شده است تا زبان را به شکل هیجان انگیز تری به عزیزان بیاموزند. کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی، کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی و کلاس های گروهی از جمله متدهای برگزاری کلاس ها است. به علاوه، خدمات و دوره های دیگری در این مرکز ارائه می شود. دوره های بحث آزاد، مکالمه، دوره های IELTS و TOEFL از جمله دوره های محبوب است. همچنین، متدهای نوین آموزشی نظیر، آموزش زبان از طریق فیلم و سریال نیز از وجود دارد. جهت تکمیل آموزش های آنلاین، امکان دانلود کتاب ها و جزوات متعدد زبان انگلیسی فراهم شده است. مجموعه خدمات مرکز زبان حامی در شکل زیر آورده شده است.

 

رتبه هشتم) وبسایت https://www.en45.com/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

EN45 به شما کمک خواهد کرد تا زبان انگلیسی را یاد بگیرید و مهارت های انگلیسی خود را ارتقا دهید. ما در اینجا با روشی جدید و موثر به شما انگلیسی را آموزش می دهیم، شما میتوانید در کوتاهترین زمان ممکن، انگلیسی را یاد گرفته و به راحتی صحبت کنید. ما راه آسان و سریع را برای شما آماده نموده ایم. شما می توانید تمام مهارت های زبان انگلیسی از جمله: خواندن، نوشتن، گوش دادن، گرامر، صحبت کردن، لغات و موارد دیگر را به صورت آنلاین در هر کجا و هر زمان در تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته تمرین کنید.

بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان 

رتبه هفتم) وبسایت http://lmapgroup.com/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

صاحب امتیاز سایت آموزش زبان اِلـ مَپ شرکت ارتباط سازان ایتوک به شماره ثبت 400426 می باشد که در تاریخ 1390/1/31در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران ثبت گردیده است. ارتباط سازان ایتوک در طی بیش از 5 سال حضور خود همواره در پروژه های متعدد ITC شامل برنامه نویسی کامپیوتر، پیاده سازی شبکه های رایانه ای و امنیت آنها، راه اندازی وب سایتها و پروژه های مشابه ایفای نقش داشته است و از سال 1391 به عضویت شورای عالی انفورماتیک در آمده است. با توجه به کمبودهای اساسی در زمینه آموزش مجازی و نبود راه کارهای جامع بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت آموزش زبان اِلـ مَپ ، در این راستا قدم برداریم.

 

رتبه ششم) وبسایت https://course.salamzaban.com/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

سایت سلام زبان با مدیریت محسن متین از سال 2006 تاکنون مشغول آموزش رایگان زبان انگلیسی و یا اجرای دوره های کوتاه مدت آنلاین، مجازی، خصوصی و یا غیر حضوری آموزش زبان انگلیسی بدون ارائه مدرک می باشد. شعارمان این ضرب‌المثل چینی است که می‌گوید: «اگر فقط به فکر سال آینده هستی، بذری بکار. اگر به ده سال دیگر می‌اندیشی، نهالی غرس کن و اگر به صد سال دیگر فکر می‌کنی، در آموزش و ارتقاء فرهنگ جامعه بکوش.»

بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان 

رتبه پنجم) وبسایت https://oteacher.org

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

اُتیچر یک استارتاپ در حال رشد است که در سال 1396 با این هدف تاسیس شد تا به هر شخصی بر روی این کره خاکی این امکان را بدهد تا یک زبان جدید را فراگیرد!استاد زبان‌ها و زبان آموزان میتوانند کلاس های آنلاین به صورت تماس تصویری از تمامی نقاط جهان بدون دغدغه اختلاف زمانی برگزار کنند. برای مثال یک فرد ایرانی می‌تواند به آسانی با یک معلم زبان انگلیسی از انگلستان کلاس خود را برگزار کنند. در این بستر، شما یک برنامه آموزشی منحصر به فرد و شخصی سازی شده متناسب با اهداف و سلیقه خود خواهید داشت.

 

رتبه چهارم) وبسایت https://avasshop.ir/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

وب سایت ” زبانکده اَوَس ” در سال 1395 به صاحب امتیازی مجتبی ادبی ومجوز نشر دیجیتال از وزارت ارشاد با هدف ارائه محتواهای آموزشی کتابهای آموزش زبان انگلیسی شروع به فعالیت نمود و سعی بر آن دارد تا با ارائه نسخه های دیجیتال کتب ، سی دی ، آزمون ، تمرین از مجموعه های آموزش زبان، به مدیران مراکز زبان ، اساتید و زبان آموزان کمک نماید.

بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان 

 

رتبه سوم) وبسایت https://b-amooz.com/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

هدف بیاموز به طور خلاصه “گسترش دانش به زبان فارسی” است. گردانندگان این سایت برآنند تا با ایجاد یک محیط آموزشی منظم و موثر امکان گسترش علوم و فنون را برای فارسی زبانان ایجاد کنند.هدف بیاموز به طور خلاصه “گسترش دانش به زبان فارسی” است. گردانندگان این سایت برآنند تا با ایجاد یک محیط آموزشی منظم و موثر امکان گسترش علوم و فنون را برای فارسی زبانان ایجاد کنند.

 

رتبه دوم) وبسایتhttps://24talk.ir/

توضیحات این وبسایت در مورد خودشان:

آکادمی ۲۴talk یک آموزشگاه اینترنتی و آنلاین با بالاترین سطح کیفی استاندارد در بخش آموزش و پشتیبانی که در اون زبان آموزان دوره های زبان انگلیسی رو با اساتید حرفه ای، از طریق ارتباط زنده ویدیویی و به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی فرا می گیرند.

 بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

 

رتبه اول) وبسایت https://ExirAcademy.org/

توضیحات این وبسایت:

دوره های آنلاین زبان تلکس (Tele Elixir) که به معنای “اکسیر از راه دور” می باشند، همان محتوای فوق العاده آکادمی زبان اکسیر را به صورت آنلاین، تمام و کمال در اختیار شما عزیزان می گذارد. مولفین دوره های TelEx، سابقه 15 ساله آموزشی داشته، آیلتس 8.5 آکادمیک دارند، و خالق بیش از ۷ هزار اسلاید آموزشی، بیش از ۳۰۰ ساعت ویدیوها و پادکست های صوتی آموزشی، حدود ۴۰۰ طرح درس کامل برای کتب و سیستم های آموزشی، و بیشتر از ۱۵۰ سمینار آموزشی بوده و تلکس، نتیجه ی این جریان آموزشی است.

این پلتفرم آموزشی، تمام نیازهای شما را برای شرکت در یک کلاس زبان آنلاین برطرف کرده و با پشتیبانی آنلاین، هیچگونه نیازی به منابع و مراجع دیگر ندارید. دوره های تلکس شامل دوره های زبان عمومی، دوره گرامر انگلیسی، لغات، و آزمون های زبان مثل آیلتس می باشد. این دوره های آنلاین دارای پشتیبانی 3 ماهه بی قید و شرط بوده و همچنین سرویس های ارزیابی اسپیکینگ و تصحیح رایتینگ برای تکمیل روند آموزش و ثمربخشی هرچه بیشتر ارایه می شوند.

 

اگر شما هم صاحب یک آموزشگاه مجازی زبان هستید یا یک پلفترم غیرحضوری زبان را می شناسید که در لینک بالا وجود نداشته اما دارای فاکتورهای لازم می باشد، لطفا از طریق بخش نظرات در زیر همین مقاله آن ها را به ما معرفی کنید تا در آپدیت بعدی وارد لیست شوند. 

بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان – بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان

پلتفرم تلکس – دوره های آنلاین زبان

پایان مقاله انتقادی تبلیغاتی

محتوای این مطلب