ورود / ثبت نام
0
0

بهترین موسسات مهاجرتی کانادا در سال ۱۳۹۹

۱۰ موسسه برتر مهاجرتی ایرانی کانادایی برای مهاجرت به کانادا در سال ۱۳۹۹

آپدیت یکم آذرماه ۱۳۹۹ – November 2020

بهترین موسسات مهاجرتی کانادا

مقدمه، مهاجرت به کانادا

بهترین موسسات مهاجرتی کانادا در چند سال گذشته تعداد داوطلبین مهاجرت بسیار زیاده شده و جالب تر آنکه، بخاطر هویت مهاجرپذیری کشور کانادا، سهم بزرگی از این عده، کانادا را هدف مهاجرت تحصیلی، کاری یا زندگی خود می کنند .

همانطور در مقاله بهترین موسسات مهاجرتی ایران نیز گفتیم، برای مهاجرت، از هر نوعش، شما قطعا نیاز به وکلای مهاجرت به کانادا و موسسات برتر مهاجرتی به کانادا دارید. به همین خاطر، تایم زیادی را به بررسی موشکافانه موسسات و دفاتر حقوقی مهاجرتی در مورد کشور کانادا سپری کرده و ماحصل مقاله پیش رو می باشد که امید است مفید واقع شود. با اکسیر همراه باشید.

در دهه اخیر، ایران شاهد تعدد موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو به کانادا بوده که در سراسر ایران حضور پیدا کرده اند. طبق رسالت، آکادمی اکسیر همیشه به دنبال کیفیت و استانداردهای بالا بوده و در این مقاله نیز بر آن شدیم تا موسسات برتر مهاجرتی کانادا که با استانداردهای بالا اقدام به اجرای خدمات مهاجرتی و اعزام دانشجو می کنند معرفی گردند.

اگر کانادا را انتخاب کردید، باید هوشمندانه اقدام به دریافت مشاوره کنید چرا که پس از شروع و عقد قرارداد مهاجرتی، راه پیش ندارید. مهاجرت به کانادا می تواند از کشورهای دیگر چالش برانگیزتر باشد چرا که کانادا مهاجر پذیر بوده و بالطبع، قوانین سفت و سخت خود را دارد و قطعا بدون مشاوره و داشتن وکلا و راهنمایان این عرصه، وقت و ثروت شما تلف خواهد شد. آکادمی اکسیر تلاش می کند در این تصمیم گیری راهنمای شما باشد و بهترین موسسات مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کند.

البته، موسسات جدیدی نیز همیشه درحال ورود به بازار مهاجرت به کانادا می باشند که در بخش تبلیغات این مقاله، فرصتی برای دیده شدن به آن ها داده شده است. تجربه نشان داده است که مراکز جدید، معمولا برای کسب شهرت و گرفتن بازار، در ابتدای کارشان به صورت فوق العاده ای خوب بهترین موسسات مهاجرتی کانادا عمل می کنند، به همین جهت، بخش تبلیغات نیز برای ایشان در نظر گرفته شده است. این دسته می توانند برای هماهنگی با ما فرم تبلیغات موسسات مهاجرتی را پر کنند.

 

حوزه فعالیت موسسه های مهاجرت به کانادا

بهترین موسسات مهاجرتی کانادا معمولا در سه زمینه فعالیت دارند:

 • مهاجرت برای تحصیل در کانادا
 • مهاجرت برای کار در کانادا
 • مهاجرت برای زندگی در کانادا

 

شرکت ها و موسسات حقوقی مهاجرت به کانادا دقیقا چه می کنند؟

این موسسات با استفاده از وکلایی که در کانادا دارند، بدون رفت و آمد و هزینه های آن توسط خودِ مهاجر، کار ها را به نیابت انجام می دهند و مهاجرت به کانادا تسهیل می شود. برای مثال، برای مهاجرت تحصیلی به کانادا نیاز به تشکیل پرونده در ادارات مختلف از جمله اداره مهاجرت کانادا، دانشگاه مورد نظر، مثلا دانشگاه ساسکاچوان، محل سکونت و غیره وجود دارد که همه این ها، بدون نیاز به رفت و آمد و حضور مهاجر، با پرداخت هزینه هایی طبق تعرفه آن موسسه مهاجرت به کانادا انجام می شوند. به این شکل، کار مهاجرت شما مثل آب خوردن انجام می شود.

بعلاوه، با توجه به تجربه و آگاهی موسسات مهاجرتی، متقاضی مهاجرت مشاوره هایی دریافت می کند که کمک می کند اشتباه نکند و منابعش را هدر ندهد. مثلا، ممکن شما بخواهید در کانادا تحصیل کنید و با قوانین، شرایط و هزینه ها به درستی آشنا نباشید. بعد، بدون دریافت مشاوره، هزینه های گزافی می کنید و در نهایت به هدف خود نرسیده و ناکام می مانید. یک مشاور مهاجرت خوب قطعا می تواند راهنمایی مناسبی برای تصمیم درست به شما بکند.

تقریبا، خیلی کوتاه می توان گفت که مهاجرت به کانادا بدون کمک یک موسسه مهاجرتی کانادا، تقریبا انجام شدنی نیست مگر آنکه اقوام شما خودشان مهاجرِ ساکنِ کانادا بوده و به کمک آن ها مسیر مهاجرت شما آغاز گردد، اگرچه که خیلی ها، حتی با داشتن دوستان، آشنایان و اقوامی در کانادا، باز هم، به توصیه شان، از طریق موسسات مهاجرت به کانادا برای کار، زندگی یا تحصیل اقدام می کنند.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا، تحصیلی، کاری یا برای زندگی؟

مهاجرت تحصیلی به کانادا (اخذ ویزای دانشجویی)

مهاجرت دانشجویی به کانادا نیاز به داشتن ویزای تحصیلی کانادا می باشد و متقاضیان تحصیل در کانادا که می خواهند در این کشور پهناور ادامه تحصیل دهند باید قبل از اقدام برای اخذ ویزای دانشجویی، نامه پذیرش از دانشگاه ها یا آموزشگاه های DLI: designated learning institution  بگیرند.

مجوز تحصیل در کانادا یک مجوز کتبی است که توسط افسر مربوطه برای متقاضیان تحصیل در کانادا صادر شده و به دانشجویان ویزای تحصیلی کانادا داده می شود. اعتبار مجوز تحصیل 90 روز بعد از اتمام دوره تحصیلی پایان می یابد و پس از آن ویزای تحصیلی دانشجو نیز منقضی می گردد.

متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا همچنین باید مدارک مورد نیاز این برنامه مهاجرتی کانادا را جهت اخذ مجوز تحصیلی کانادا (ویزای دانشجویی کانادا) داشته باشند.

 

مهاجرت کاری به کانادا

سیستم جدیدی به نام Express Entry در دستور کار مهاجرت به کانادا وجود دارد که اداره ی شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) برنامه ی مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر فدرال (FSWP) را می پذیرد. در صورت پذیرفته شدن، متقاضی مهاجرت کاری شش ماهه وارد خاک کانادا می شود. هم اکنون برخلاف گذشته دیگر امکان اقدام مستقیم مهاجرت کاری مهاجرت به کانادا از طریق تخصص از طریق روش فدرال وجود ندارد.

این برنامه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ،برای زندگی در استان کبک نمی باشد و درخواست کنندگانیکه تصمیم به زندگی در استان کبک را دارند باید از طریق برنامه مهاجرتی مخصوص استان کبک Quebec Selected Skill Workers اقدام نمایند.

 

انواع مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت از طریق اخذ پیشنهاد کار:

مهندسی عمران، معماری، مکانیک، برق و کامپیوتر، و همچنین تکنسین های فنی، مشاغل مهارتی نظیر جوشکاری، تعمیرات، لوله کشی، کاشی کاری، آشپزی، کشاورزی و غیره می توانند از طریق اخذ پیشنهاد کار و با دانش ابتدایی زبان (معادل IELTS 5)، برای خود و خانوادشان اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند.

مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص فدرال

Federal Skilled Worker – –  مهاجرت به کانادا ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یک سال و دانش زبان.

مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص کبک

Quebec Skilled Worker –  – مهاجرت به استان کبک در کانادا ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از شش ماه و برای برخی از رشته ها بدون نیاز به دانش زبان انگلیسی و فرانسه.

مهاجرت به کانادا از روش تخصصی نووااسکوشیا

Nova Scotia Skilled Worker –  – مهاجرت ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یکسال بدون نیاز به داشتن پیشنهاد کار از کارفرمایی در کانادا.

مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری کبک

Quebec Investor –  – مهاجرت به کانادا ویژه مدیران و کارفرمایان با سرمایه بیش از ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا

مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی فدرال

Federal Self-Employed –  – ویژه مترجمان، گرافیست ها، هنرمندان، نویسندگان و بسیاری از مشاغل دیگر بدون نیاز به دانش زبان

مهاجرت از روش کارآفرینی کبک

Quebec Entrepreneur –  – روش مهاجرتی ویژه کارفرمایان و صاحبان بیزینس با دارایی بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا

مهاجرت از روش خوداشتغالی کبک – (در حال حاضر این روش تکمیل ظرفیت می باشد)

Quebec Self-Employed –  – ویژه افراد تحصیل کرده و یا بیزینس های کوچک که فقط توسط شخص متقاضی اداره می گردد.

 

محدوده ی هزینه های مهاجرت به کانادا

تحقیق راجع به هزینه های زندگی در کانادا یکی از ضروریاتی است  که اگر قبل از تصمیم گیری به خوبی بررسی نشود پیشمانی نتیجه عمل خواهد بود. یک عالم هزینه و تلاش برای اخذ پذیرش، ویزا و غیره می کنید و بعد که ساکن شدید، می بینید که نمی توانید از پس هزینه ها برآیید و برمی گردید ایران! این یعنی فاجعه! با یک جستجوی ساده در گوگل در می یابیم که در سه سال اخیر بیشترین مقصد مهاجرتی برای ایرانیان، کشور کانادا بوده است.

کانادا از جمله کشورهای پهناور و کم جمعیت در جهان است و این فضا اجازه می دهد که مهاجرپذیری خوبی داشته باشد و با توجه به مزیت های فراوان خود، نظر بسیاری از افراد را برای مهاجرت جلب کرده است.

حتما قبل از شروع و اقدام به هر کاری برای مهاجرت به کانادا، این سوالات را از خودتان بپرسید:

 1. درآمد در کانادا به چه نحوی است؟
 2. قیمت اجاره خانه در کانادا چقدر است؟
 3. هزینه زندگی دانشجویی در کانادا چقدر است؟
 4. هزینه غذا و خورد و خوراک و پوشاک و حمل و نقل در کانادا چقدر است؟
 5. هزینه های تحصیل در کشور کانادا چگونه محاسبه می شود؟
 6. مشکلات زندگی در کانادا چیست؟

 

مدارک زبان لازم برای مهاجرت به کانادا

قطعا برای مهاجرت به کانادا، شنیده ایم که به دو زبان انگلیسی و فرانسوی احتیاج داریم. با وجود اینکه همه دانشگاه های کانادایی نمره زبان ۶.۵ آیلتس آکادمیک یا معادل آن در آزمون های CAEL, CELPIP, TOEFL iBT یا PTE Academic را برای ورود مستقیم به دوره های خود نیاز دارند اما روش‌هایی برای تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان یا با مدرک زبان پایین تر از نمره مورد نظر که بتوانند به صورت مشروط پذیرفته شود وجود دارد. منظور از مشروط این است که دانشجو در دوره آکادمیک دانشگاه یا کالج پذیرفته شده ولی شرط ورود به آن دوره ها، داشتن سطح یا نمره زبان مورد نظر دانشگاه است.

آزمون انگلیسی IELTS

اگر نیازمند اخذ مدارک زبان انگلیسی هستید، برخی از آزمون های زبان انگلیسی  مورد تایید کانادا عبارتند از:

معمولا مهاجران کانادا ممکن است نیاز پیدا کنند مدرک زبان فرانسه بگیرند. آزمون های معتبر فرانسوی عبارتند از

 • TEF
 • TCF
 • TFI

مهاجرت به کانادا

 

نحوه انتخاب بهترین موسسات مهاجرت به کانادا در ایران در سال ۱۳۹۹

به سراغ بهترین موسسات مهاجرتی کانادا سال ۱۳۹۹ می رویم. این لیست چند بار در سال ویرایش شده و عملکرد این موسسات با توجه به فاکتور های زیر مورد ارزیابی قرار می گیرد:

 

فاکتور اول) تحت نظارت وزارت علوم

هر ساله لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز در سایت وزارت علوم در این لینک منتشر می شود.

فاکتور دوم) داشتن وکلای مجاز

مهاجرت بر پایه ی قانون و علم حقوق بنا شده است که کار وکلای دادگستری است.

 • وکلای مجاز به فعالیت و عضو انجمن  Canadian Provincial and territorial law society در کشور کانادا (وکلای کشورهای غیر از کانادا این اجازه را ندارند).
 • اعضای نوتری Notary در استان کبک کانادا که عضو Chambre des Notaire du Quebec هستند.
 • مشاورین عضو شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا ICCRC.

 

فاکتور سوم) داشتن پروانه فعالیت

هر موسسه، شرکت یا سازمان معتبر در هرجای دنیا، صرف نظر از کیفیت اجرائی اش، باید مجوز و پروانه فعالیت حقیقی یا حقوقی داشته باشد و تصویر آن را روی دیوار و در معرض دید همگان قرار دهد. قطعا انجام کاری که تا این حد قانونی است (مهاجرت به کانادا) بدون ثبت و کسب پروانه های فعالیت امکان پذیر نیست.

فاکتور چهارم) داشتن هویت و برند

مرکز مهاجرتی شما باید مکانی ثابت با تلفن هایی ثابت به همراه وبسایتی معتبر با لوگوهای اعتماد (ساماندهی و ای نماد) داشته باشد. یک موسسه بزرگ مهاجرت به کانادا! نمی تواند فقط یک صفحه اینستاگرام با یک تلفن همراه داشته باشد!

 

فاکتور پنجم) به روز بودن

موسسات مهاجرت به کانادا بسیاری هستند که سال هاست فعالیت های اعزام دانشجو و مهاجرتی انجام می دهند. صرف قدیمی بودن نمی توان گفت این موسسات در زمره بهترین قرار می گیرند. قوانین و شرایط مهاجرتی، شرایط مردم، اقتصاد، فرهنگ و بسیاری از فاکتورهای دخیل در پروسه مهاجرت روز به روز تغییر کرده و موسسه ای که انتخاب می کنید باید بسیار هوشمندانه، و با آگاهی از اخبار روز دست به راهنمایی شما بزند.

 

فاکتور ششم) صداقت و دادن مشاوره غیرمشروط

قدم اول در تصمیم گیری مهاجرت به کانادا، بررسی شرایط متقاضی و امکان سنجی توسط یک مشاور مهاجرتی است. این مشاور می تواند هر کسی باشد و این که این مشاوره، تا چه حد درست و اصولی است، به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. مشاور مهاجرت نباید با توجه به صلاح موسسه و منابع مالی خود به شما مشاوره بدهد. مشاوره باید خالص و منطبق با نیازهای متقاضی مهاجرت باشد.

 

فاکتور هفتم) تخصص در مهاجرت به کانادا

موسسات مهاجرتی بسیاری وجود دارند که به تمام کشورهای دنیا مهاجر و دانشجو اعزام می کنند. قاعدتا، کسی که می خواهد به کانادا مهاجرت کند، بهتر است با یک متخصص مهاجرت به کشور کانادا که فقط کانادا کار می کند صحبت و مشورت کند.

 

متقاضی مهاجرت به کانادا

لیست ۱۰ موسسه برتر مهاجرت به کانادا در ایران – آپدیت سال ۱۳۹۹

به سراغ بهترین موسسات مهاجرتی کانادا سال ۱۳۹۹ می رویم.

 

 

رتبه اول) موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر

از مهم‌ترین دلایل برتری موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر (که با شماره 45574 نزد اداره ثبت شرکت‌ها و با شماره 9801 نزد کانون وکلای دادگستری فارس به ثبت قانونی رسیده است) آن است که علاوه بر تمام معیارهایی که بر شمردیم، وکلای رسمی و فعالی در کشورهای مختلف، بویژه کانادا و استرالیا دارد.

بعلاوه، این موسسه (و تمام شعبات آن در سراسر کشور) که تحت مدیریت آقای دکتر غلامرضا سلطانفر، وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه اداره می‌شود، خدمتی انحصاری به کلاینت‌های خود می‌دهد که بی‌رقیب است: خدماتِ پس از مهاجرت به کانادا، یعنی پس از اولین ورود شما به خاک کانادا، همکاران موسسه رهپویان مهاجر (که سیتیزن و ساکن کانادا هستند) جدای از مشاوره‌هایی درباره‌ی شرایط کار و زندگی روزمره در شهر جدید، به صورت حضوری، در تمام امور مربوط به خرید یا اجاره خانه، امور بیمه، افتتاح حساب بانکی، دریافت کارت PR، ثبت‌نام فرزندان در مهد و مدرسه، و… نیز  کلاینت‌های خود را همراهی خواهند نمود.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر مراجعه کنید.

 

دفترتهران: خیابان فرشته -خیابان بیدار – نبش کوچه مریم غربی – پلاک ۲/۱ – واحد ۴

تلفن دفتر تهران: 09120973437 – 02122055621

 

دفتر شیراز (مرکزی): معالی آباد – نبش خیابان بهاران – مجتمع اداری آرین – طبقه ۳ واحد ۴

تلفن دفتر مرکزی – شیراز: 071-36383392 – 09120973437

موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر

 

رتبه دوم) موسسه مهاجرت به کانادا کنپارس

شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس (Canpars Immigration Services Inc)، شرکتی است کانادایی که بر اساس مقررات دولت فدرال کانادا و نیز دولت استان کبک ثبت شده است و با مدیریت آقای علی مختاری عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضوکانون وکلای دادگستری تهران برای خدمات رسانی به هموطنان ایرانی و دیگر متقاضیان مهاجرت اداره می شود. نام شرکت در تاریخ 5 اپریل 2019 به شرکت خدمات حرفه‌ای کنپارس(Canpars Professional Services Inc) تغییر کرده است. کنپارس با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت در زمینه دریافت انواع ویزاهای اقامت دایم و موقت فعالیت می کند.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه کنپارس مراجعه کنید.

 

رتبه سوم) موسسه مهاجرتی ویستا

ویستا آریان ایرانیان با تجربه بیش از ده سال در امور مهاجرت و اخذ بورسیه های تحصیلی و برخورداری از تیمی کارآمد و مجرب از وکلا و مشاورین مهاجرت جهت دریافت انواع ویزاها از جمله: اقامت دایم و موقت از کشورهای کانادا،آمریکا،دانمارک،استرالیا،آلمان و کشورهای مختلف دیگر فعال است. ویستا آریان ایرانیان با فعالیت های متفاوت در حوزه مهاجرت و تاکید بربا اطلاعات کامل  کوشش فراوانی در بهبود فرهنگ مهاجرت انجام داده و تا میزان فراوانی در این امر موفق بوده است.

از سوی دیگر ویستا آریان همیشه خود را مدافع حقوق ایرانیان متقاضی مهاجرت دانسته وفعالیت های مفصلی در این زمینه انجام داده که شرح آنها را میتوانید از مشاوران ما بخواهید.

ویستا آریان ایرانیان پس از ورود به کشورهای مقصد نیز تلاش داشته است خدمات کارآمدی به مشتریان خود ارایه کند. در دسترس قرار دادن خدمات گوناگون زندگی و رفاهی پس از ورود با قیمت بسیار عالی و نیز تلاش فراوان برای آگاهی بیشتر در مورد کار و زندگی درمحل زندگی جدید مشتریان از اقدامات دیگر ویستا آریان است.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه ویستا مراجعه کنید.

 

رتبه چهارم) موسسه مهاجرت به کانادا حلوی

موسسه مهاجرتی حلوی با 11 سال سابقه در زمینه مهاجرت به کانادا، یکی از با سابقه‌ترین موسسات مهاجرتی است که سال‌ها بصورت تخصصی در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت داشته.
شرکت اصلی این مجموعه در کشور کانادا با نامUNICAN IMMIGRATION به ثبت رسیده و مجوز فعالیت دریافت نموده است. بنیانگذار این مجموعه، آقای مهران حلوی، کارشناس رسمی کانون مهاجران کانادا با شماره عضویت R506545 می‌باشد، که یکی از شناخته شده‌ترین و با سابقه‌ترین وکلای فعال در زمینه مهاجرت به کانادا هستند.
خدمات این مجموعه عبارتند از:
خدمات مهاجرتی از روش های استارتاپ، سرمایه گذاری و خرید بیزنس، جاب آفر و روشهای شغلی استانی، ساسکاچوان، کارآفرینی، خوداشتغالی، اسپانسرشیپ همسر یا والدین، تحصیلی، ویزای مولتی و غیره.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه حلوی مراجعه کنید.

دفتر تهران: خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج ملت | 02191300022
دفتر ونکوور: ۲۰۳-۱۵۹۰ Bellevue Ave WestVancouver, British Columbia, Canada V7V1A7

 

 

رتبه پنجم) موسسه مهاجرت به کانادا ویزا موندیال

ویزا موندیال یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان کبک کانادا به ثبت رسیده است. این بهترین موسسات مهاجرتی کانادا در راستای ارائه خدمات کاریابی بین المللی و بورس های تحصیلی فعالیت دارد. متخصصین این شرکت در اکثر مقاصد متقاضیان، حضور داشته و با سطح بالایی از توانایی و دانش فنی آماده به ارائه خدمات می باشند. این شرکت علاوه بر اعزام دانشجو از اکثر نقاط دنیا در خصوص کاریابی و ثبت نام متقاضیان در دانشگاه های خارج از کشور نیز فعال بوده و با برخی موسسات ایرانی همکاری نزدیکی دارد. فعالیت های این شرکت در حال حاضر به متقاضیان در کشورهای هند و ترکیه و نپال و ایتالیا و کانادا و ایران قابل ارائه می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه ویزا موندیال مراجعه کنید.

 

رتبه پنجم) موسسه مهاجرت به کانادا گنجی

آقای گنجی وکیل رسمی مهاجرت کانادا مدیرعامل و رئیس سازمان مهاجرتی گنجی می باشند، که دارای پرونده های موفق مهاجرت به کانادا می باشند. ایشان عضو سازمان مهاجرت کانادا و دارای شرکت ثبت شده در ایران و استان کبک کانادا هستند.

مدارک سازمان مهاجرتی گنجی بهترین موسسات مهاجرتی کانادا

 • عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R508225
 • همچنین دارای شرکت ثبت شده مهاجرت در استان کبک
 • فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت با رتبه اول از کانادا
 • نماینده رسمی بزرگترین شرکت سرمایه گذاری کانادا Arton Capital
 • دارای لیسانس و فوق لیسانس رشته زبان و ادبیات انگلیسی
 • دارای مقاله های متعدد در زمینه مهاجرت و حقوق بشر و زندگی در خانه دوم

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه گنجی مراجعه کنید.

 

رتبه ششم) موسسه مهاجرت به کانادا ادیسه

گروه مهاجرتی ادیسهWest Coast Odyssey Enterprise Inc  با بهره مندی از مشاوران مهاجرتی و حقوقی متخصص و وکلای رسمی عضو انجمن مهاجرت کانادا ICCRC، در سال 2004 با افتتاح دفتر ونکوور، به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه مشاوره امور مهاجرت و توسعه تجارت در کشور کانادا آغازنمود. در همین سال به منظور سهولت ارائه خدمات و تسریع پروسه های مهاجرتی و پس از اخذ مجوز کاریابی بین المللی دفتر تهران نیز افتتاح گردید. در سالیان اخیر با تاسیس دفاتر تورنتو، آمریکا، دبی ، مشهد، شیراز، اصفهان و افزوده شدن خدمات مهاجرتی به کشورهایی نظیر آمریکا، استرالیا، آلمان، مجارستان، یونان و … گروه مهاجرتی ادیسه به یکی از بزرگترین موسسات مهاجرتی خاورمیانه تبدیل شده و افتخار اجرای بیش از 1100 پرونده موفق را در کارنامه خود ثبت نموده است.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه ادیسه مراجعه کنید.

 

رتبه هفتم) موسسه مهاجرت به کانادا ITC

شرکت خدمات مهاجرتی آی تی سی یکی از موسسات بسیار فعال و با سابقه در زمینه مهاجرت به کانادا و همچنین اخذ اقامت و پاسپورت از طرق برنامه های متعدد سرمایه گذاری از کشورهای مختلف می باشد.

آی تی سی درسال ۱۹۹۸ در شهر تورنتو تاسیس گردید و مفتخر است که طی نزدیک دو دهه فعالیت مستمر و موفق از جمله فعالترین دفاتر مهاجرت در ارایه خدمات به متقاضیان مهاجرت از ملل گوناگون به طور عام و برای هموطنان عزیز ایرانی به طور خاص میباشد. کارشناسان و همکاران تیم آی تی سی همگی دارای تخصص و تجربه فراوان در رسیدگی به انواع پرونده های مهاجرتی میباشند.

آی تی سی همچنین از معدود شرکت های کانادایی – ایرانی میباشد که در ایران نیز بصورت قانونی و رسمی جهت ارائه خدمات مهاجرت کانادا به ثبت رسیده و مشغول به فعالیت میباشد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه ITC مراجعه کنید.

 

رتبه هشتم) موسسه مهاجرت به کانادا ایلیا

ایلیا با بهره مندی از تیم خبره مهاجرتی خود سالهاست که بصورت قانونی در ایران و  کانادا فعالیت دارد.در حال حاضر ایلیا تحت مجوز رسمی از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی درایران مشغول به کار است. همچنین اقای علی یمینی مشاوررسمی مهاجرت و عضو شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاورین رسمی کانادا(ICCRC) و با کد R512859 بصورت قانونی و تحت قوانین اداره مهاجرت کانادا مشغول به خدمت رسانی به هموطنان و متقاضیان محترم می باشد.


خدمات ایلیا (بخش کاری و تحصیلی)

ایلیا با توجه به دانش، تخصص و تجربه بلند مدت خود قادر است که در اسرع وقت، متقاضیان کار و تحصیل در خارج از کشور را تا رسیدن به مقصد و در تمامی مراحل همراهی کند. تخصص ایلیا کمک به متقاضیان کار برای رسیدن به کار مورد نظرشان با حقوق مناسب و همچنین اخذ پذیرش تحصیلی از بهترین دانشگاههای دنیا برای دانشجویان عزیز است.

خدمات ایلیا ( بخش سرمایه گذاری و کارآفرینی )

بسیاری از متقاضیان مهاجرتی در این دسته، برای انجام امور خود نیازمند به انجام امور پیچیده و دشوار حسابرسی و حسابداری هستند. متأسفانه در ایران، این امر به دلیل دانش کم از قوانین حسابرسی کشورهای دیگر به سختی و با اشکالات فراوان همراه است. به همین دلیل تعداد پرونده های رد شده در این بخش برای ایرانی ها در مقایسه با بسیاری از کشورها بالاتر می باشد. در همین راستا ایلیا مفتخر است اعلام کند تاکنون هیچ پرونده ناموفقی در این زمینه در طول این سالها نداشته است. این امر با کمک تیم حسابداری و بازاریابی ایلیا و توسط متخصصینی انجام میگیرد که تحصیلات  عالیه خود را در بهترین دانشگاههای کانادا به پایان رسانیده اند. در همین راستا ایلیا کلیه امور مرتبط با حسابرسی، نرتیو، طرح توجیهی (Business Plan ) و … را با بالاترین کیفیت و به دو زبان انگلیسی و فارسی را به متقاضیان مهاجرتی ارائه می دهد. همچنین تیم های ترجمه و ارزیابی املاک ایلیا با داشتن پروانه رسمی فعالیت از کانون های خود و نیز دادگستری ایران، با سال ها تجربه در امر مهاجرت، بهترین کیفیت، نازلترین قیمت و سرعت بالا آماده خدمت رسانی به متقاضیان گرامی میباشند.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه ایلیا مراجعه کنید.

 

رتبه نهم) موسسه مهاجرت به کانادا پاد

موسسه پاد با سالها تجربه و تخصص شما عزیزان را از طریق مشاوره صحیح و ارایه کلیه خدمات مهاجرتی (مهاجرت به کانادا) توسط وکلای برجسته مهاجرت در خدمت شما عزیزان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه پاد مراجعه کنید.

 

رتبه دهم) موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

۲۰ دلیل برای انتخاب ما به عنوان بهترین موسسات مهاجرتی کانادا

 • اخذ ویزا و اقامت کانادا مطابق با شرایط شما
 • قرارداد رسمی حقوقی با وکلای کانادایی
 • برخورداری از تیم وکلای متخصص مهاجرت کانادایی
 • عقد قرارداد ۳ جانبه (موسسه حقوقی دادگران حق و عدالت) + مشتری + وکیل مهاجرتی مقیم کانادا)
 • عدم وجود شرایط سنی
 • پذیرش حتی با مدرک دیپلم
 • دریافت ویزا در حداقل زمان
 • اخذ PR با توجه به شرایط شما
 • حضور در سفارت بدون نوبت و منتظر ماندن در صف های طولانی
 • اجاره ی خانه و ماشین قبل از ورود به خاک کانادا
 • ارتقا و تقویت رزومه مهاجرتی شما
 • ثبت نام مدارس کودکان و نوجوانان
 • پشتیبانی در ۷روز هفته بصورت ۲۴ ساعته
 • عودت وجه در صورت عدم ویزا شدن
 • ترجمه مدارک مورد نیاز
 • گرفتن وقت سفارت
 • رزرو هتل
 • اخذ بلیط رفت و برگشت و ترانسفر هتل ، فرودگاه، سفارت
 • مشاوره در زمینه مدیریت هزینه های زندگی
 • مشاوره در زمینه انتخاب شهر و محل سکونت

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه پارسی کانادا مراجعه کنید.

 

شما چه فکر می کنید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

بهترین موسسات مهاجرتی

بهترین موسسات مهاجرت به استرالیا

پایان مقاله انتقادی تبلیغاتی

 

محتوای این مطلب

نظرات

22 نظر در مورد بهترین موسسات مهاجرتی کانادا در سال ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام
  من ویزا موندیال رفتم اصلا خوب نبست نرید
  درست جواب نمیدن سرشون شلوغه شکم سیری عمل‌میکنن

  1

 2. سلام دوستان موسسه مهاجرتی ایران کانادا در تهران با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و 100 ها پرونده موفق در اخذ ویزای کانادا آماده ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان ویزای کانادا بخصوص ویزای تحصیلی و ویزای کاری می باشد. شما می توانیداز طریق سایت موسسه مهاجرتی ایران کانادا با ما در ارتباط باشید.

  2

 3. با سلام من ٢٠١۶ کار وکالتم رو کنپارس بعده گرفت ولی بعد از کلی خرج روی دستمان گذاشتن و وقتمان رو هدر دادن نتونست کارو درست انجام دهد و ریجکت شدیم ضمنا تیم حسابدارو ارزیاب بسیار ضعیف بودند

  لایک

 4. سلام
  ضمن تشکر از اطلاعات گردآوری شده، در این مقاله فاکتور اول را تحت نظارت وزارت علوم بودن قرار داده اید، درحالیکه به نظر می رسد این موضوع فقط برای موسسات اعزام دانشجو به خارج دارای اهمیت می باشد.
  موسسات مهاجرتی که از طرق دیگر مثلا از طریق ویزای کار و … اقدام می کنند باید مجوز از کجا داشته باشند؟

  لایک

  1. نگار خانم عزیز سلام،
   مساله تاحدودی تخصصی هست و همینطور که شما می فرمایین باید باشه. احتمالا باید مجوز فعالیت در اون کشور رو داشته باشن و وکیل رسمی دادگستری باشن. تحقیق بیشتری انجام بدین.

   1

 5. موسسه مهاجرت به کانادا ITC از موسسات غیرمجاز شناخته شده بعد شما تو رتبه ششم قرارش دادید!!!
  براساس چه مواردی شما رتبه ششم و وزارت علوم غیرمجاز معرفیش کرده؟؟

  لایک

  1. آرش عزیز سلام،
   از طرف چه سازمانی غیرمجاز شناخته شده؟ لطفا منبع بزارید.

   1

 6. سلام خسته نباشید!
  ما دو نفر زن و شوهر هستیم و من از دانشکده دولتی دندانپزشکی افغانستان فارغ التحصیل شده ام و شوهرم از دانشکده ی حقوق فارغ التحصیل شده میخواهیم به کانادا مهاجرت نمائیم لطفا راهنمایی مان کنید. ممنون منتظرم

  1

  1. فائقه عزیز سلام،
   این رتبه بندی توسط تیم پژوهشی اکادمی اکسیر در زمستان 98 انجام شده. در صورتی که اطلاعاتی برای بروز کردن و تکمیل کردنش دارید به ما بگید.

   لایک

 7. من واسه مهاجرت نیاز به مشاوره داشتم.
  رفتم دفتر پارسی کانادا و خیلی واسم جالب بود
  چیزایی که داشتم رو بررسی کردن و بهم چند تا حالت رو پیشنهاد کردن
  در کل بخوام بگم هم اطلاعاتشون قوی و خوب بود و هم رفتارشون خیلی محترمانه بود

  1

  1. هدیه عزیز سلام،
   ممنون که تجربه مهاجرتی تون رو با ما برای بهترین دفاتر خدمات مهاجرتی به کانادا به اشتراک گذاشتید. برای آپدیت بعدی ممکنه این موسسه نیز وارد لیست بشن.
   موفق باشید.

   1