جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
 ورود / ثبت نام
جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
0
0

۱۲ تا از بهترین موسسات مهاجرتی ایران سال ۱۴۰۰

۱۲ موسسه برتر مهاجرتی + ۹ (اخذ اقامت دائم / بورسیه تحصیلی) 

بهترین موسسات مهاجرتی ایران – بهترین آژانس های مهاجرتی سال

خرداد ۱۴۰۰ – May 2021

 

مقدمه، مهاجرت به خارج

در سال های اخیر، در ایران شاهد تعدد آژانس ها و موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو به خارج بسیاری بوده ایم که نه تنها در تهران، بلکه در شهرستان ها نیز شروع به فعالیت داشته اند. همانطور که می دانید، آکادمی اکسیر همیشه به دنبال کیفیت بوده و در این مقاله نیز سعی شده بهترین موسسات مهاجرتی که برتر هستند و با استانداردهای بالا اقدام به اجرای خدمات مهاجرتی و اعزام دانشجو می کنند معرفی گردند.

متقاضی مهاجرت به خارج، باید هوشمندانه در مسیر خود، اقدام به دریافت کمک کند چرا که پس از شروع و عقد قرارداد مهاجرتی، راه پیش ندارد. این انتخاب باید فوق العاده با تفکر، بررسی دقیق و درایت باشد. آکادمی اکسیر تلاش می کند به شما برای تصمیم گیری موسسه برتر مهاجرتی کمک کند.

البته، موسسات جدیدی نیز همیشه درحال ورود به بازار مهاجرت به خارج می باشند که در بخش تبلیغات این مقاله، فرصتی برای دیده شدن به آن ها داده شده است. تجربه نشان داده است که مراکز جدید، معمولا برای کسب شهرت و گرفتن بازار، در ابتدای کارشان به صورت فوق العاده ای خوب عمل می کنند، به همین جهت، بخش تبلیغات نیز برای ایشان در نظر گرفته شده است. این دسته می توانند برای هماهنگی با ما فرم تبلیغات موسسات مهاجرتی را پر کنند.

 

متقاضیان مهاجرت به خارج

حوزه فعالیت موسسه های مهاجرتی

موسسات مهاجرتی معمولا در سه زمینه فعالیت دارند:

 • مهاجرت برای تحصیل در خارج از ایران
 • مهاجرت برای کار در خارج از ایران
 • مهاجرت برای زندگی در خارج از ایران

 

در کل می توان گفت برای اخذ اقامت دائم و یا برای دریافت ویزای تحصیلی به متقاضیان کمک می کنند.

 

شرکت ها و موسسات حقوقی مهاجرتی دقیقا چه کار می کنند؟

این آژانس های مهاجرتی با استفاده از وکیل هایی که در کشورهای هدف دارند، بدون نیاز به رفت و آمد و هزینه های آن توسط خودِ شخص متقاضی مهاجرت، کار ها را به نیابت انجام داده و بستر را برای مهاجرت آماده می کنند. برای مثال، برای مهاجرت تحصیلی، نیاز به تشکیل پرونده در ادارات مختلف من جمله اداره مهاجرت، دانشگاه، محل سکونت و غیره وجود دارد که همه این ها، بدون نیاز به رفت و آمد و حضور خود آن شخص، با پرداخت هزینه هایی مشخص طبق تعرفه آن موسسه مهاجرتی انجام می شوند. به این شکل، کار مهاجرت شما بسیار ساده می گردد.

درضمن، با توجه به تجربه و آگاهی موسسات مهاجرتی، متقاضی مهاجرت مشاوره هایی دریافت می کند که کمک می کند اقدام اشتباه و بدون پیش بینی درست انجام ندهد. مثلا، ممکن شما بخواهید در چین تحصیل کنید و با قوانین، شرایط و هزینه ها به درستی آشنا نباشید. بعد، بدون دریافت مشاوره، هزینه های گزافی می کنید و در نهایت به هدف خود نرسیده و ناکام می مانید. یک مشاور مهاجرت خوب قطعا می تواند راهنمایی مناسبی برای تصمیم درست به شما بکند.

تقریبا، خیلی کوتاه می توان گفت که مهاجرت بدون کمک یک دفتر خدمات مهاجرتی، تقریبا کاری نشدنی یا بسیار سخت است مگر آنکه اقوام شما خودشان مهاجر بوده و به کمک آن ها مسیر مهاجرت شما آغاز گردد، اگرچه که خیلی ها، حتی با داشتن اقوامی در خارج از ایران، باز هم، به توصیه اقوام، از طریق موسسات مهاجرتی برای کار، زندگی یا تحصیل اقدام می کنند.

 

کشورهای مقصد مهاجرتی

بسته به هدف شما از مهاجرت، کشور مقصد متفاوت است. یک سری از کشورها کاملا تحصیلی هستند و می توان گفت امیدی برای زندگی در آن ها نیست. تعدادی از این کشورها عبارتند از چین، ژاپن، امریکا، و شاید آلمان. معمولا پس از تحصیل، نمی توان در این کشور ها اخذ شهروندی تقریبا امکان ناپذیر می باشد مگر با شرایط بسیار ویژه. پس اگر هدف شما از تحصیل، اخذ شهروندی آن کشور است، باید مراقب باشید. اگر فقط می خواهید درس خوانده و سپس به کشور خود بازگردید، با به کشور دیگری مثل کانادا یا استرالیا رفته و شروع به زندگی کنید، شاید چین هم گزینه خوبی برای تحصیل باشد.

اما، اگر می خواهید مهاجرت کاری بکنید، یعنی با توجه به تخصص و رزومه ای که دارید اقدام به مهاجرت کنید، داستان متفاوت است. ازینجا، کشورهای مقصد مهاجرت به دو دسته تقسیم می شوند. آن هایی که برای هر قشری کار وجود دارد و شرایط زندگی برای مهاجران راحت است، و دسته دوم آن هایی که شرایط برای همه محیا نیست و کاملا به تخصص هر فرد بستگی دارد. مثلا اگر شما در زمینه کامپیوتر و برنامه نویسی تخصص دارید، شاید با رزومه ای استثنایی، بتوانید در ایالات متحده نیز کار پیدا کنید و شهروند امریکا شوید. اما ممکن است با همین تخصص، در کشورهای ساده تر هم نتوانید برای خود تشکیل زندگی بدهید.

بهترین موسسات مهاجرتی

 

بهترین موسسات مهاجرت به خارج

کشورهای مقصد برای تحصیل

کشورهای بسیاری می توانند مقصد مهاجرت تحصیلی شما باشند. تعدادی از این کشورها عبارتند از: ترکیه، فرانسه، آلمان، ایتالیا، انگلستان، کانادا، استارلیا، روسیه، قبرس، چین، اتریش، مجارستان، لهستان، افریقا، ایالات متحده، هلند، سوئد، نروژ، مالزی، هند، … .

اینکه کدام کشور را برای تحصیل انتخاب کنید می تواند دلایل و انگیزه های بسیار مختلفی داشته باشد. برای این بخش در مقاله ای دیگر به تفصیل صحبت می کنیم.

 

کشورهای مقصد برای کار

کار کردن داستانش با مهاجرت تحصیلی متفاوت است و کشورهای متفاوتی می توانند مقصد مهاجرت کاری تخصصی شما باشند. تفاوت عمده این نوع مهاجرت در این است که تقریبا برای تحصیل، به همه جا می تواند مهاجرت کرد ولی برای کار، هر کشوری پذیرای شما نیست، و هر کشوری هم فضای خوبی برای زندگی نیست. تعدادی از این کشورهای مقصد مهاجرت کاری عبارتند از: ترکیه، فرانسه، آلمان، ایتالیا، انگلستان، کانادا، استارلیا، روسیه، قبرس، چین، اتریش، مجارستان، لهستان، افریقا، ایالات متحده، هلند، سوئد، نروژ، مالزی، هند، … .

اینکه کدام کشور را برای کار انتخاب کنید باید مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته و روال آن کندتر از مهاجرت تحصیلی اتفاق می افتد. در مقاله ای دیگر به تفصیل راجع به آن صحبت می کنیم.

 

کشورهای مقصد برای زندگی

گاهی اوقات، متقاضی مهاجرت تصمیم می گیرد بدون اقدام اولیه به صورت تحصیلی یا تخصص، مستقیما برای زندگی و اخذ اقامت در کشور مقصد اقدام کند. در این نوع اقدام، قبل از مباحث تحصیلی، بورسیه، روزمه و فلان شرکت، بحث هایی مثل خرید یا اجاره ملک، ازدواج، امنیت، اقتصاد، بیمه و  خدمات درمانی، دین، سبک زندگی و فرهنگ پیش آمده و فضا تاحدودی متفاوت است اگرچه که مهاجران تحصیلی و کاری نیز مسائلی از قبیل مسکن، بیمه و غیره را نیز دارند.

 

محدوده ی هزینه های مهاجرت

بدیهیست که با توجه به نوع مهاجرت و کشور مقصد مهاجرت، هزینه های مهاجرت متنوع اند. بعضی از کیس ها انقدر متداولند که می توان برای آن ها یک تعرفه ثابت مشخص کرد. اما بعضی دیگر نیازمند بررسی مداوم هستند. مثلا، مهاجرت به کانادا و استرالیا بسیار متداول است چرا که این دو کشور کاملا مهاجر پذیر بوده و اداره مهاجرتشان بسیار فعال است.

بهترین دفاتر خدمات مهاجرتی برترین آژانس های مهاجرتی

هزینه ترجمه مدارک

به کانون رسمی مترجمان مراجعه شود.

بهترین موسسات مهاجرتی

هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی (ECA)

معادل سازی مدارک. هزینه ارزیابی بین 200 تا 275 دلار کانادا به ازای مدارک تحصیلی هر متقاضی متغیر است. اگر در یکی از رشته های پزشکی تحصیل کرده اید، هزینه ارزیابی مدرک پزشکی شما 1820 دلار کاناداست و اگر در رشته داروسازی تحصیل کرده اید این هزینه 665 دلار کاناداست.

هزینه انجام معاینات پزشکی

همان هزینه ‌های عکس برداری، آزمایش ها و ویزیت پزشکی می باشد که معتمد سفارت آن کشور است.

 

هزینه دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

دریافت این گواهی ضروری است.

 

هزینه وکیل مهاجرت

درست مثل بقیه هزینه ها، باید دید می خواهید به کجا مهاجرت کنید و این تعرفه ها متفاوت است. همچنین، میزان این هزینه ها می تواند با توجه به نوع ویزایی که شما می خواهید اخذ کنید متفاوت باشد.

مثلا، ویزای citizenship کانادا، مبلغی حدود 3.500 دلار کانادا و برای Express Entry، حدود 4.000 دلار هزینه دارد.

 

هزینه های سفارت

بسته به نوع برنامه مهاجرتی، هزینه application fee متفاوت است. اقامت دائم، دریافت کارت PR، درخواست پناهندگی، خوداشتغالی، اجازه تحصیل، اجازه کار، و غیره چندی از انواع برنامه های مهاجرتی است.

 

هزینه های اسکان

ممکن است دانشجویی اقدام کنید و بخواهید در خوابگاه اقامت داشته باشید. ممکن از اقدام سرمایه گذاری کرده و بخواهید خانه بخرید.

معمولا، ابتدای سکونت مهاجران، از آنجا که شرایط آن ها هنوز ثابت نشده است، در محلی گذری مثل خانه دوستان و اقوام، یا حتی مسافرخانه می باشد. این هزینه ها کاملا می تواند متفاوت باشد و بستگی به مهاجر دارد.

 

مدارک زبان لازم برای مهاجرت

قطعا برای مهاجرت، اولین زبانی که باید دانست، زبان انگلیسی است. مهم نیست که قرار است به چه زبانی درس بخوانید یا در چه کشوری زندگی می کنید، از آنجا که شما مهاجر هستید و در کشور خود زندگی نمی کنید، باید انگلیسی بدانید؛ البته در ایران هم باید بدانید!

سوای نیاز به دانستن انگلیسی، شما برای مهاجرت قطعا نیازمند اخذ مدارک زبان انگلیسی هستید. تقریبا همه شان نتایجی یکسان به شما می دهند اما سبک و سیاق آن ها با یکدیگر فرق داشته و کشورهای مختلف ممکن است بعضی از آن ها را بخواهند و بعضی دیگر را نپذیرند. برخی از این آزمون های زبان انگلیسی عبارتند از:

اکسیر آیلتس

اکسیر آیلتس، راه حلی بهتر برای آیلتس

پکیج آموزش آیلتس

 

معمولا مهاجران کانادا ممکن است نیاز پیدا کنند مدرک زبان فرانسه بگیرند. آزمون های معتبر فرانسوی عبارتند از

 • TEF
 • TCF
 • TFI

بهترین موسسات مهاجرتی

Top 10 Immigration Agencies in Iran – 1400

نحوه انتخاب این ۱۰ موسسه برتر مهاجرتی ایران در سال ۱۴۰۰

وقت آن می رسد که به سراغ بهترین موسسات مهاجرتی سال ۱۴۰۰ برویم. این لیست چند بار در سال ویرایش شده و عملکرد این موسسات با توجه به فاکتور های زیر مورد ارزیابی قرار می گیرد:

 

فاکتور اول) تحت نظارت وزارت علوم: لیست موسسات مجاز مهاجرت

هر ساله لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز در سایت وزارت علوم در این لینک منتشر می شود. شایان ذکر است که این لیست فقط شامل موسساتی می شود که برای اخذ ویزای تحصیلی مجاز به بفعالیت هستند و موسسات فعال در زمینه اخذ اقامت نیازی برای حضور در این لیست ندارند.

بهترین موسسات مهاجرتی | لیست موسسات مجاز مهاجرت

فاکتور دوم) داشتن وکیل دادگستری

مهاجرت بر پایه ی قانون و علم حقوق بنا شده است که کار وکلای دادگستری است. یک دفتر مهاجرتی بدون وکلای دادگستری مثل شیر بی دندان است. آن موسسه حتما باید وکیل مهاجرتی رسمی با پروانه وکالت دادگستری و کد فعالیت داشته باشد و بدون آن، و صرفا ارجاع دهنده بودن معیاری برای اعتماد و درست کاری نیست.

 

فاکتور سوم) داشتن پروانه فعالیت

هر مرکز معتبری در ایران، صرف نظر از خدماتی که ارایه می کند، باید مجوز و پروانه فعالیت حقیقی یا حقوقی داشته باشد و تصویر آن را روی دیوار و در معرض دید همگان قرار دهد. قطعا انجام کاری که تا این حد قانونی است (مهاجرت) بدون ثبت و کسب پروانه های فعالیت امکان پذیر نیست.

فاکتور چهارم) داشتن هویت و برند

مرکز مهاجرتی شما باید مکانی ثابت با تلفن هایی ثابت به همراه وبسایتی معتبر با لوگوهای اعتماد (ساماندهی و ای نماد) داشته باشد. یک موسسه بزرگ مهاجرتی! نمی تواند فقط یک صفحه اینستاگرام با یک تلفن همراه داشته باشد!

 

فاکتور پنجم) به روز بودن

موسسات مهاجرتی بسیاری هستند که سال هاست فعالیت های اعزام دانشجو و مهاجرتی انجام می دهند. صرف قدیمی بودن نمی توان گفت این هادر زمره بهترین موسسات مهاجرتی قرار می گیرند. قوانین و شرایط مهاجرتی، شرایط مردم، اقتصاد، فرهنگ و بسیاری از فاکتورهای دخیل در پروسه مهاجرت روز به روز تغییر کرده و موسسه ای که انتخاب می کنید باید بسیار هوشمندانه، و با آگاهی از اخبار روز دست به راهنمایی شما بزند.

 

فاکتور ششم) صداقت و دادن مشاوره غیرمشروط

قدم اول مهاجرت، بررسی شرایط متقاضی و امکان سنجی توسط یک مشاور مهاجرتی که موسسه برتر مهاجرتی است. این مشاور می تواند هر کسی باشد و این که این مشاوره، تا چه حد درست و اصولی است، به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. مشاور مهاجرت نباید با توجه به صلاح موسسه و منابع مالی خود به شما مشاوره بدهد. مشاوره باید خالص و منطبق با نیازهای متقاضی مهاجرت باشد.

بهترین موسسات مهاجرتی

لیست ۱۰ موسسه برتر مهاجرتی ایران در سال ۱۴۰۰ – بهترین موسسات مهاجرتی

به سراغ بهترین موسسات مهاجرتی سال ۱۴۰۰ می رویم. دو مقاله دیگر برای بهترین موسسات مهاجرت به کانادا و بهترین موسسات مهاجرت به استرالیا نیز به نگارش درآمده اند. آن ها را نیز ببینید. موسسه مهاجرتی مجاز در تهران.

 

دسته اول، موسسات مهاجرتی برای اخذ اقامت دائم

 

رتبه اول بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر

از مهم‌ترین دلایل برتری موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر (که با شماره 45574 نزد اداره ثبت شرکت‌ها و با شماره 9801 نزد کانون وکلای دادگستری فارس به ثبت قانونی رسیده است) آن است که علاوه بر تمام معیارهایی که بر شمردیم، وکلای رسمی و فعالی در کشورهای مختلف، بویژه کانادا و استرالیا دارد.

بعلاوه، این موسسه (و تمام شعبات آن در سراسر کشور) که تحت مدیریت آقای دکتر غلامرضا سلطانفر، وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه اداره می‌شود، خدمتی انحصاری به کلاینت‌های خود می‌دهد که بی‌رقیب است: خدماتِ پس از مهاجرت به کانادا ، یعنی پس از اولین ورود شما به خاک کانادا، همکاران موسسه رهپویان مهاجر (که سیتیزن و ساکن کانادا هستند) جدای از مشاوره‌هایی درباره‌ی شرایط کار و زندگی روزمره در شهر جدید، به صورت حضوری، در تمام امور مربوط به خرید یا اجاره خانه، امور بیمه، افتتاح حساب بانکی، دریافت کارت PR، ثبت‌نام فرزندان در مهد و مدرسه، و… نیز  کلاینت‌های خود را همراهی خواهند نمود.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر

و همچنین صفحه اینستاگرام موسسه رهپویان مهاجر مراجعه کنید.

 

دفترتهران: خیابان فرشته -خیابان بیدار – نبش کوچه مریم غربی – پلاک ۲/۱ – واحد ۴

تلفن دفتر تهران: 09120973437 – 02122055621

 

دفتر شیراز (مرکزی): معالی آباد – نبش خیابان بهاران – مجتمع اداری آرین – طبقه ۳ واحد ۴

تلفن دفتر مرکزی – شیراز: 071-36383392 – 09120973437

موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر

 

رتبه دوم برترین آژانس های مهاجرتی) موسسه مهاجرتی حلوی

موسسه مهاجرتی حلوی (ایرانتو سابق) با بیش از 11 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه مهاجرت به کانادا، یکی از با سابقه‌ترین موسسات مهاجرتی در زمینه مهاجرت به کانادا است. شرکت اصلی این موسسه در کشور کانادا با نام UNICAN IMMIGRATION به ثبت رسیده و دفتر اصلی آن در شهر ونکوور قرار دارد. موسس این شرکت آقای مهران حلوی، عضو رسمی انجمن نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R506545 می‌باشد. لازم به ذکر است که برخی از دفاتر مهاجرتی در سایر استان‌ها در همکاری با این موسسه هستند و کلیه فعالیت‌های موسسه مهاجرتی حلوی در ایران زیر نظر شرکت Unican Immigration و مطابق با قوانین هر دو کشور ایران و کاناداست.
برخی خدمات این موسسه عبارتند از:
خدمات مهاجرتی از روش های استارتاپ، سرمایه گذاری و خرید بیزنس، جاب آفر و روشهای شغلی استانی، ساسکاچوان، کارآفرینی، خوداشتغالی، اسپانسرشیپ همسر یا والدین، تحصیلی، ویزای مولتی و غیره.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه حلوی

و همچنین صفحه اینستاگرام موسسه حلوی مراجعه کنید.

 

دفتر تهران: خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج ملت | 02191300022
دفتر ونکوور: ۲۰۳-۱۵۹۰ Bellevue Ave WestVancouver, British Columbia, Canada V7V1A7

موسسه مهاجرتی حلوی | LinkedIn

 

رتبه سوم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی آریانا پارس

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آتیه پردازان و موسسه سفیران حامی موسسه برتر مهاجرتی که دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز ۴۲/۴۸۹۹۸ با نام تجاری آریانا پارس است با سابقه ۷ ساله در امور کاریابی، مهاجرت، اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی، اقامت سرمایه گذاری، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان skilled worker ، برخورداری از تجارب بسیار درخشان در این زمینه، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و انجام امور مهاجرتی به شما هموطنان عزیز می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، این موسسه با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

کلیه فعالیتهای این موسسه تحت مجوزهای صادر شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و علوم، تحقیقات و فناوری بوده و غیر از حیطه فعالیتهای مرتبط با اعزام نیروی کار به خارج از کشور و اخذ پذیرش تحصیلی از کشورهای حوزه فعالیت مجاز، سایر امور دیگر در این موسسه صورت نمی گیرد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه آریاناپارس

و همچنین صفحه اینستاگرام موسسه آریاناپارس مراجعه کنید.

 

دفتر لاله: اتوبان ستاری جنوب بعد از همت ، بلوار لاله، بین ستاری و پژوهنده، پلاک ۲۰

#۰۲۱-۴۴۶۲۶۴۱۵ ۰۲۱-۴۴۶۲۶۴۱۸ # ۰۲۱-۴۴۶۱۴۱۲۵

 دفتر هفت تیر: #۰۲۱-۸۸۴۹۳۱۱۷ ۰۲۱-۸۸۸۳۸۲۹۸ ۰۲۱-۸۸۴۹۳۲۹۷ ۰۲۱-۸۸۴۹۳۳۴۶

 info@arianaabroad.com

 

بهترین موسسات مهاجرتی

 

رتبه چهارم برترین آژانس های مهاجرتی) موسسه مهاجرتی آتیس

ماحصل 13 سال سابقه درخشان موسسه آتیس در امر مهاجرت، به نتیجه رساندن تعداد بسیار زیادی پرونده مهاجرتی در زمینه های مهاجرت تحصیلی و مهاجرت غیر تحصیلی در کشورهای آلمان ، اتریش ، ایتالیا ، اسپانیا قبرس و روسیه می باشد.

موسسه مهاجرتی آتیس مفتخر است که در تمامی کشورهای حوزه ی خدماتی خود دارای دفاتر بین المللی بوده و تمامی مراحل پرونده های مهاجرتی متقاضیان توسط وکلای محلی و مجرب تحصیل کرده در هر کشور به صورت تخصصی و حرفه ای به سرانجام می رسد.

وجود دفاتر بین المللی و استفاده از وکلای محلی مربوط به هر کشور سبب گردیده تا منابع اطلاعاتی کارشناسان ما در دفتر تهران کاملا منطبق با قوانین به روز شده مهاجرتی مربوط به هر کشور باشد، که این موضوع منحصر به موسسه مهاجرتی آتیس بوده و متقاضیان میتوانند مطمئن باشند که مشاوره مهاجرت و روش مهاجرتی پیشنهاد شده به ایشان، بهترین و صحیح ترین روش بوده است.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه آتیس

و همچنین صفحه اینستاگرام موسسه آتیس مراجعه کنید.

 

دفتر تهران، خیابان شریعتی، خیابان خاقانی، نبش بیمارستان جواهری،

02122632664 – 02122631915 – 02122633565

09123727499 | تلگرام و واتساپ

atisvisa@gmail.com

شنبه تا چهارشنبه ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰

پنجشنبه ۱۰:۰۰ الی ۱۵:۰۰

 

 

 

رتبه پنجم برترین آژانس های مهاجرتی) موسسه مهاجرتی گرین کارت

موسسه بین المللی کارت سبز فرتاک اندیشان با نام تجاری GreenCard (گرین کارت) در زمینه های: مشاوره ‌ و خدمات اعزام دانشجو و اعزام نیروی کار به خارج از کشور، مشاوره امور مهاجرت و اخذ اقامت به روشهای مختلف از قبیل: سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک، اخذ شهروندی و پاسپورت و… و هم چنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی زبان های خارجی فعال می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه گرین کارت مراجعه کنید.

 تهران: بلوار میرداماد، روبروی مسجد الغدیر، خیابان انوار، پلاک 12، واحد 10

 02126421612
09100909930
info@greencard4visa.com

شیراز: معالی آباد، روبروی ایستگاه مترو شریعتی، نبش کوچه 13، ساختمان سیمرغ، طبقه پنجم، واحد 19
07136251420
09174418108
Sepantagreencard@gmail.com

 

 

رتبه ششم بهترین آژانس های مهاجرتی) موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

کارشناسان حامی مهاجر آماده خدمت رسانی و راهنمایی شما در زمینه مهاجرت هستند، برای اینکه بدانید با شرایط خانوادگی و اقتصادی فعلیتان به کدام کشور ها میتوانید سفر و یا مهاجرت کنید کافیست فرم ارزیابی ما را پر کنید تا پس از برسی کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در این زمینه راهنماییتان کنند.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید.

دفتر مرکزی :  تهران، خیابان مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه یازدهم شمالی، واحد 1103
دفتر ترکیه : Levels 5 & 6, Louis Vuitton Orjin Building, Abdi Ipekci Cd, Nisantasi Istanbul 34367

021-48000969 ( خط ویژه )  – ساعات پاسخگویی 9 الی 18

لوگو حامی

 

رتبه هفتم برترین آژانس های مهاجرتی) موسسه مهاجرتی شادا

مؤسسه مهاجرتی و کاریابی بین المللی شادا، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران می باشد و نمایندگی انحصاری دفتر خدمات مهاجرتی و تحصیلی شادا از کشور استرالیا را بر عهده دارد و با به کارگیری تجربه وکلای رسمی مهاجرت، خدمات خود را منحصراً در زمینه اخذ ویزای دائم و موقت استرالیا ارائه می دهد.

مشخصات مؤسسه در وب سایت “مارا” که اداره ثبت دفاتر وکلای رسمی مهاجرت در استرالیاست و زیر نظر اداره امور مهاجرت استرالیا فعالیت می کند موسسه برتر مهاجرتی به ثبت رسیده است.

چنانچه تصمیم گرفته اید که از خدمات ما برای عزیمت به کشور استرالیا استفاده کنید، مطمئن باشید که ما بهترین شرایط مهاجرتی را هم در زمینه کاری و شغلی و هم در زمینه تحصیلی و مهاجرت به شما پیشنهاد خواهیم داد. مؤسسه شادا تمام تلاش خود را در جهت حفظ منافع و حقوق قانونی موکلین خود همواره به کار گرفته و شما با اطمینان خاطر می توانید رسیدگی به تمامی امور مهاجرتی خود را به ما بسپارید.  ما با توجه به دانش و تجربه ای که در زمینه مهاجرت به استرالیا و مسائل مربوط به آن داریم، قادریم به صورتی کاملا حرفه ای، معضلات و مشکلات مهاجرتی شما را به بهترین شکل و با صرف کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنیم. صداقت و راستگویی در کار، ویژگی بارز ماست. ما تمام مسائل مربوط به مهاجرت را دقیق و کامل به اطلاع شما خواهیم رساند و در هر مرحله شما را از روند کار آگاه خواهیم ساخت و تک تک کارهای انجام شده را، از بزرگ ترین و مهم ترین کارها گرفته تا کوچک ترین و کم اهمیت ترین نکات، به شما اطلاع خواهیم داد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه شادا مراجعه کنید.

شریعتی، بالاتر از باغ سفارت انگلیس، ساختمان سفیران، طبقه ششم، واحد B6

021-91009946 – ایمیل : info@shadavisa.com

ساعات کاری مجموعه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 5 بعداز ظهر و پنج شنبه از ساعت 9 صبح الی 2 بعد از ظهر می باشد.

دفتر سیدنی: Address: Suite 70 / 48-50 George St. Parramatta, NSW 2150 Australia

Phone: (+61) (02) 9002 5511

Email: info@shada.com.au

Website: www.shada.com.au

رتبه هشتم بهترین آژانس های مهاجرتی) موسسه مهاجرتی

 

بهترین موسسات مهاجرتی

رتبه نهم برترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی مهرپرور

موسسه حقوقی “مهر پرور” با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه امور حقوقی، اعزام دانشجو و تاسیس شرکت و خدمات مهاجرت به اروپا ، تاسیس گردید. این موسسه با تاکید بر حفظ کیفیت خدمات و صداقت در ارائه راهنمایی بیشتر به هموطنان به صورت تخصصی در زمینه های زیر شروع به فعالیت نموده است.

این موسسه قادر به اخذ اقامت کشورهای اروپایی مانند جمهوری چک، اسلواکی، لتونی، لیتوانی، گرجستان و اسلوونی با کمترین هزینه و بالاترین درصد اخذ اقامت می باشد. در این زمینه کلیه خدمات توسط این موسسه با کمک وکلای درجه یک از کشورهای مورد نظر انجام می شود.

موسسه حقوقی مهر پرور موسسه برتر مهاجرتی با کمک وکلای خود قادر به انجام کلیه خدمات حقوقی مانند ملکی، طلاق، مهریه، ارثیه و دیگر خدمات حقوقی مورد نظر هموطنان ایرانی خارج از کشور می باشد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه مهرپرور مراجعه کنید.

آدرس: تهران ، شریعتی، بالاتر از مطهری، خیابان اندیشه نهم، پلاک 13، واحد 5

تلفن : 88442442-88442552

آدرس ۲: عراق ، سلیمانیه ، بازار مولوی – تلفن: 9647701920271+

آدرس ۳: الخویر، خیابان الکولیه، خیابان 4143، نبش 4146، ساختمان 624، طبقه 4، واحد 402

تلفن: 0096822345699 موبایل: 0096879645678

 

رتبه دهم بهترین موسسات مهاجرت) موسسه مهاجرتی iil

برند وکلای مهاجرت ایران IIL همچون ققنوسی تازه نفس به عنوان وکیل مهاجرت

در تهران از دل موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به آغوش مردم عزیز کشورمان پر کشیده است. به عبارت دیگر موسسین و مدیران این مجموعه وکلای بین المللی هستند.

ما می خواهیم یک تجربه جدید از وکیل مهاجرت به شما  هدیه دهیم. ما میخواهیم با صدایی رسا به شما یادآوری کنیم که خدمات تخصصی را باید متخصصین ارائه دهند و در مقابل عملکردشان مسئولانه و سینه ستبر بایستند. وکلای مهاجرت ایران که به اختصار از آن بعنوان IIL یاد می کنیم قصد دارد برای اولین بار دید جامع اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، جغرافیایی و سیاسی را با دانش مهاجرت عجین کند و برای اولین بار راهی راهگشا را برای ملت شریف و هموطنان دوست داشتنی ترسیم کند.

IIL به عنوان وکیل مهاجرت در تهران اینگونه می اندیشد که مهاجرت یک کسب و کار نیست که بازار برای آن رقابت کند و نابکاران در جذب مردم از یکدیگر سبقت بگیرند. مهاجرت یک بحران است و باید توسط کار بلدان معرکه مدیریت شود. مخصوصا در روزگار بی رحمی که ایرانیان را از سایرین جدا می کند و ذهنیت دیگری را در مورد آنها روا داشته است. ما می خواهیم با هم و دست در دستان هم پرواز کنیم و خاطرات خوب و بد را با هم ثبت نماییم.

وبگاه وکلای مهاجرت ایران موسسه برتر مهاجرتی نقطه عطفی است بر حقوق مهاجرت و مهاجرین. مهاجرینی که قبل از هر چیز به یک شانه ستبر برای سر گذاشتن نیاز دارند و می خواهند نگرانی های عمیقشان را با تکیه گاهشان شریک شوند.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه iil مراجعه کنید.

 نشانی دفتر مرکزی IIL: تهران ، جردن ، نبش خیابان طاهری ،‌برج مرکز تجارت ایران ( برج مشکی) ، طبقه ۱۴- واحد ۱

26215224– 021 – 26214957 – 021

 

دسته دوم، موسسات مهاجرتی برای اعزام دانشجو و اخذ ویزای تحصیلی

 

رتبه اول بهترین آژانس های مهاجرت) موسسه مهاجرتی GotoTR

«گوهران تیام آرتا»
مهاجرت، سرمایه گذاری، مسافرت و تحصیل در خارج از کشور، موضوعاتی هستند که این روزها به شنیدنشان عادت کرده ایم، اما متاسفانه کمتر مجموعه ای تخصص لازم و کافی را جهت ارائه خدمات شایان در این زمینه دارد. از این رو با توجه به سابقه ی چندین ساله ی مان و با امید هموار کردن این مسیر پر پیچ و خم، قدم در این مسیر نهاده ایم.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه GotoTR مراجعه کنید.

 

بهترین موسسات مهاجرتی

 

رتبه دوم بهترین آژانس های مهاجرت) موسسه مهاجرتی رامان

موسسه حقوقی مهاجرتی مهاجران رامان با شماره ثبت 43291 یکی از برترین و معتبرترین موسسات مهاجرتی در سطح کشور می باشد. خدمات ما شامل موارد زیر است:

 • ویزای کار
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای سرمایه گذاری
 • ثبت شرکت در خارج از کشور
 • خدمات ما محدود به موارد گفته شده نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه رامان مراجعه کنید.

021-22654650       20 خط

 

رتبه سوم بهترین آژانس های مهاجرت) موسسه مهاجرتی سیم آخر

بعد از سال ها تجربه در حوزه مشاوره تحصیلی و مدیریت آموزش، اقدام به فعالیت در زمینهٔ ”مشاوره تحصیل در خارج از کشور“ و ”اعزام دانشجو“ نمود. شناخت سیستم آموزشی کشور و آشنایی با نیاز ها و دغدغه های دانشجویان، دانش‌آموزان، اولیاء و اعتماد آنان به مجموعه، انگیزه اصلی برای فعالیت جدید محسوب می شد. اعضای سیم‌آخر، چه در تیم پذیرش و چه در بخش ویزا و مهاجرت، همگی در جایگاه خود با تجربه و دلسوز بوده و رویکرد سیم آخر کماکان فرهنگی است.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه سیم آخر مراجعه کنید.

021-41405           20 خط

 

دسته سوم، موسسات مهاجرتی برای کشورهای خاص (تحصیلی)

 

آژانس مهاجرتی برای مهاجرت به ایتالیا: یگانه سفیران دانش

ورود به وبسایت موسسه مهاجرتی یگانه سفیران دانش

 

آژانس مهاجرتی برای مهاجرت به اسپانیا: همای دانش ایرانیان

ورود به وبسایت موسسه مهاجرتی همای دانش ایرانیان

 

آژانس مهاجرتی برای مهاجرت به مالزی: نهضت پیشگام پاسارگارد

ورود به وبسایت موسسه مهاجرتی نهضت پیشگاه پاسارگاد

 

آژانس مهاجرتی برای مهاجرت به اکراین و جمهوری چک: علم و دانش

ورود به وبسایت موسسه مهاجرتی علم و دانش

 

آژانس مهاجرتی برای مهاجرت به هند و روسیه: بنیاد جهانی پَژوها

ورود به وبسایت موسسه مهاجرتی بنیاد جهانی پژوها

 

آژانس مهاجرتی برای مهاجرت به سوئیس و امریکا: سپهر دانائی

ورود به وبسایت موسسه مهاجرتی سپهر دانایی

 

بهترین موسسات مهاجرتی

 

بهترین موسسات مهاجرتی در استان های مختلف ایران

بسیاری از موسسات و آژانس های مهاجرتی در شهرستان ها بوده و در تهران شعبه ندارند. بسیاری نیز در تهران هم شعبه دارند اما خدمات مهاجرت به خارح آن ها در شعبه های شهرستانشان نیز بسیار عالی است. در این قسمت به بهترین شعبات موسسات مهاجرتی در شهرستان های شیراز، اصفهان، کرمان، مشهد، خراسان شمالی و جنوبی، هرمزگان، لرستان، سمنان، اردبیل، ایلام، قم، گلستان، گیلان، مازندران، زنجان، کردستان، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمانشاه، مرکزی، همدان، فارس، استان البرز و شهر کرج، و همچنین تهران بزرگ اشاره می کنیم. (به زودی)

 

بهترین موسسات مهاجرتی در شیراز

 

بهترین موسسات مهاجرتی در اصفهان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در کرمان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در مشهد

 

بهترین موسسات مهاجرتی در خراسان (شمالی و جنوبی)

 

بهترین موسسات مهاجرتی در هرمزگان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در لرستان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در سمنان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در اردبیل

 

بهترین موسسات مهاجرتی در ایلام

 

بهترین موسسات مهاجرتی در قم

 

بهترین موسسات مهاجرتی در گلستان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در گیلان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در مازندران

 

بهترین موسسات مهاجرتی در زنجان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در کردستان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در سیستان و بلوچستان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در یزد

 

بهترین موسسات مهاجرتی در کرمانشاه

 

بهترین موسسات مهاجرتی در مرکزی

 

بهترین موسسات مهاجرتی در همدان

 

بهترین موسسات مهاجرتی در فارس

 

بهترین موسسات مهاجرتی در البرز (کرج)

 

بهترین موسسات مهاجرتی در تهران بزرگ

 

 

بهترین موسسات مهاجرتی

 

سخن آخر

هرکس باید با توجه به نیاز و موقعیت خود، و بسته به مشاوره ای که از هر کدام از این موسسات دریافت می کند تصمیم گیری کند و آکادمی اکسیر هیچ تضمینی بابت کیفیت هیچ موسسه ای نمی دهد.

 

شما چه فکر می کنید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما در مورد بهترین موسسات مهاجرتی در میان بگذارید.

بهترین موسسات مهاجرت به کانادا

بهترین موسسات مهاجرت به استرالیا

پایان مقاله انتقادی تبلیغاتی

 

 

 

محتوای این مطلب

نظرات

250 نظر در مورد ۱۲ تا از بهترین موسسات مهاجرتی ایران سال ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. با سلام
  کسی از دوستان در مورد شرکت ویزا آتلانتیس چیزی میدونه؟
  تجربه کار باهاشون رو داشتید؟
  ادعای این شرکت اینه که کل مبلغ رو آخر کار میگیره
  آیا ویزا ها قائل استعلام هستند؟

  لایک

 2. با عرض سلام
  دوستان بزرگوار، کسی تجربه عقد قرار داد و پیشبرد کار مهاجرت را از شرکت رهپویان مهاجر و شرکت ایلیا را دارد.
  لطفا اگر اطلاعات دارید به اشتراک بگذارید، می خواهم فرار داد ببندم و در تصمیم گیری ماندم….

  2

  1. اتفاقا ما هم در مورد شرکت رهپویان داریم تحقیق میکنیم
   اگر کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه

   2

 3. با عرض سلام و خسته نباشید.
  بنده 8 ماه پیش با شرکت … و شخص آقای ش… قرارداد بستم برای کانادا. مبنای قرارداد اخذ جاب آفر از کارفرمای کانادایی است.قبل از قرارداد با 5 تا از کلاینتهای قبلیشون صحبت کردم البته از طریق تلگرام.همشون روش و منش ایشون رو تایید کردند.دوستانی که تمایل دارند میتونند از طریق ایمیل با من تماس داشته باشند تا از صحت و سلامت کار شرکت ویزا نیو مطلع بشن.

  2

  1. اقا مجتبی عزیز سلام،
   خود شرکت مورد نظر شما اجازه انتشار هر موردی با اسم شون رو در این صفحه نمیدن و طی تماس هایی درخواست کردن تمام مطالب مرتبط از جمله کامنت ها با این شرکت حذف بشه و شد.

   لایک

   1. سلام و وقت بخیر، میشه بفرمایید چرا شرکت مهاجرتی ای که معتبر هست و در کارشون به گفته خیلی از دوستان حرفه ای هستن باید درخواست بدن مطالبی که راجبشون گذاشته میشه حذف بشه؟! مگر اینکه غیر از این باشه! به هر حال با بیان دیدگاهها به نحوی به همه کمک میشه در غیر اینصورت بخش نظرات از سایتتون حذف بشه منطقی تره.

    1

   2. ببخشید ولی انگار نمی خوان کسی از سابقه کاریشون چه خوب چه بد مطلع بشه به نظر من شرکت اگه صادق باشه تو کاراش ترسی نباید داشته باشه شما هم لطف کنید کمک مردم باشید که فریب نخورند با تشکر

    2

  2. مجتبی عزیز:
   امکانش هست یه ایمیل به آدرس من

   بفرستین با هم در ارتباط باشیم؟؟

   (آدرس ایمیل توسط هرزنامه سایت حذف شد)

   2

 4. سلام ، بچه ها کسی با شرکت پارسی کانادا و یا حلوی کار کرده ؟! می خوام قرار داد بندم خیلی می ترسم 🥺🥺🥺

  1

 5. سلام کسی در مورد موسسه … چیزی میدونه تا چه حد قابل اعتماد هستند؟ چون اصلا جواب های شفافی برای سوالات نمیدن!!!!!!!!

  2

  1. به همون نسبت که درست جواب نمیدن و شفاف نمیکنن به همون نسبت هم قابل اعتماد نیستن.

   2

  1. نرگس خانم عزیز سلام،
   موسسه مهاجرتی ای که نام بردین و بخشیش رو پاک کردیم به شدت حساس هست که در این صفحه چیزی راجع بهش گفته بشه. لطفا با خودشون تماس بگیرید یا جای دیگه ای به دنبال تحقیق در موردشون باشید.

   لایک

 6. سلام . به نظرم تا زمانیکه اسم موسسات مطرح نشه این مطالب به هیچ دردی نمیخوره . الان فقط شک مون نسبت به قبل به همه موسسات بیشتر شد . واقعا از توی این همه مطلب هیچ نتیجه گیری ای نتونستم بکنم .
  بازم دوستان اگر اطلاعاتی درباره موسسه ویزا موندیال دارن بگید لطفا .ممنون

  2

 7. سلام
  کسی درباره موسسه آتی نگر یا رهاپویان اطلاعاتی داره؟؟؟
  یا کسی هست که باهاشون کار کرده باشه؟؟؟
  ممنون میشم کمک کنین

  2

  1. ما هم به دنبال مدارک مستند کارهایی که خودشون میگن موفقه هستیم و به دنبال یک وکیل مهاجرتی هستم باهاشون مشورت کنم

   1

 8. سلام دوستان ….
  کسی تجربه ی کار با شرکت ویزا … رو داره؟ …
  چه جور شرکتیه ؟ قابل اعتماد هست؟…
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  2

 9. درود بر شما. بله متاسفانه از این وضعیت مردم خیلی سوئ استفاده میکنند. البته فکر میکنم شما هم باید عنوان این تاپیک را عوض کنید چون شاید باعث اعتماد بدون دلیل به یک سری از این شرکت ها بشه. مطلبی که من نوشتم دقیقا در مورد یکی از این شرکت ها که اتفاقا اخیرا خیلی م=هم تبلیغات میکنه صادقه. جالبه طرف میگه مدرک شما نیاز به آزادسازی نداره میگم چرا میگه چون میره ترکیه ترجمه میشه. این رو برای این میگن که شما به بهمنه اینکه میری مدرکت را ترجمه و آزاد کنی چند ماه زمان میگذرونی و تا اون موقع ممکنه اینا بخوان کرکره را بدن پایین و فلنگو ببندن مشتری از دستشون در رفته.
  این هم یه دروغ دیگه هست دوستان. اگر بهتون گفتن مدرک نیاز به آزادسازی و ترجمه رسمی نداره بدونید قطعا در معرض کلاهبرداری هستید.

  2

  1. خواهشا مستدل و مستند حرف بزنید. متهم کردن دیگران که بدون دلیل و مدرک کاری نداره. خیلی ها تو همین ایران هم مدرکشون از دانشگاه دولتی آزاد نشده و مدتهاست دارن با همون مدرک موقت کار میکنن. ترجمه مدرک هم ربطی به آزاد سازی مدرک اصلی نداره. شما اگر تجربه واقعی ناموفقی با موسسه ای داشتین میتونید اعلام کنید مثلا موسسه ای از شما پول گرفته باشه و نتونسته باشه برای شما ویزا اخذ کنه. همینطور یادتون باشه بی مایه فطیره هیچ کاری بدون پیش پرداخت و پول امکان نداره انجام بشه حتی وکلای معتبری که توی همین تهران هم دفتر دارن و آوازشون گوش فلک رو کر کرده بدون پیش پرداخت حتی برای شما تشکیل پرونده هم نمیدن و خیلیهاشون حتی مشاوره رایگان هم ندارن و از همون اول شما رو شارژ میکنن.

   لایک

   1. دقیقا مستند و مستدل حرف میزنم دوست من. داخل کشور که قرار نبوده شما مدرک را آزاد کنی- ترجمه مدرک آزاد نشده امکان پذیر نیست. مدرک بدون مهر و ترجمه رسمی به درد هیچ کجای دنیا نمیخوره-

    لایک

 10. سلام. دوست عزیز هر کس که راجع به ویزای کار به شما میگه تضمینی دروغ میگه.
  یه نکته ای دوستان… خواهشا توجه کنید. اگر برای شما جاب آفر واقعی بخوان بگیرن اولین مرحله مصاحبه با کارفماست. این که شما بیا پول بده ما شغل را گرفتیم بعد 8 ماه بیا مصاحبه یه دروغ بزرگه. هیچ کارفرمایی مصاحبه نکرده استخدام نمیکنه شما رو.
  مگر نمیگن باید بره دولت کانادا را راضی کنه برای استخدام نیروی خارجی که شما باشین؟ یعنی کارفرما اولش نمیخواد بدونه کیو داره استخدام میکنه؟

  لایک

  1. امیر عزیز سلام،
   کو گوش شنوا؟ برای مردمی که دنبال سفینه ی نجات دهنده ای هستن تا تموم بار مسئولیت رو از دوششون خالی کنن؟ انقدر گفتیم زبونمون مو درآورد اما هر روز بیشتر و بیشتر شاهد این اتفاقات هستیم. خدا هدایتمون کنه…

   1

  2. سلام یکی از دفاتر مهاجرتی که توی این پیج هم نام برده شده توی ۳قسط به صورت مرحله ای پروسه جاب افرو انجام میدن و تضمینشون برگشت پول در صورت ویزا نشدن هست. این تضمین منطقی به نظر میاد و اینکه مدعی هستن پرونده های موفق زیادی از این روش داشتن ولی به شخصه تا به الان کسی رو ندیدم که از این طریق کارش اوکی شده باشه یا تبلیغاتی ازشون بکنه که ایجاد اعتماد بیشتری بکنه.

   1

   1. من ازشون مدارک خواستم. مدارکی که برای بنده فرستادن هیچ کدوم قابل تایید یا پیگیری نبودن- چند تا شماره هم برام فرستادن که مثلا کیس های موفق قبلی بودند .. با اون شماره ها تماس گرفتم. اینقدر تناقض بود تو صحبتاشون راستش بیشتر مطمئن شدم که داستان فیکه .

    2

    1. سلام، میشه بگید چرا اینکارو میکنن، این کلاه برداری نیست؟ یعنی بعدا نمیشه ازشون شکایت کرد؟ در نهایت چطور از زیر بار مسیولیت قرار دادی که باهات میبندن در میرن؟ یعنی کسی تاحالا برای عدم موفقیت پروندش ازشون شکایت نکرده؟!!!!!!

     1

   2. اگر تضمین کارشون انقدر قویه چرا پولو از اول میگیرند که بعدا اگه نشد برگردونن خوب یه کم بیشتر بگیرن ولی هر وقت ویزا رو اوکی کردن همشو بگیرن

    لایک

    1. دوست عزیز اگر طرف دست آخر پشیمون شد از رفتن و هیچ پولی به موسسه نداد اونوقت ضرور و زیان موسسه مهاجرتی رو چه کسی جبران میکنه ؟ اصلا کدوم موسسه حتی معتبری رو شما سراغ دارید که بدون پول و پیش پرداخت کار کنه ؟

     لایک

 11. دوستانی که با شرکت fic و سیتاول قرارداد دارند و جوابی دریافت نمیکنند و هنوز تا این تاریخ یعنی یازدهم اردیبهشت ١۴٠٠ سردرگم هستند در پاسخ به این پیام بنده اگر تمایل دارید آیدی اینستاگرام یا شماره تماسشون رو بزارید جهت اطلاعات بیشتر.

  لایک

  1. دوست عزیز سیتاول یک کلاه برداری بزرگ
   که توسط آقایی به نام محمد رضا موئذی
   میلیارد ها تومن پول مردم رو بالا کشیدن
   که یکیشون بنده بودم که 300. میلیون پولمو خوردند یه آبم روش
   الانم دادگاه میگه 300 نفر شاکی داره

   دوستان در انتخاب موسسه مهاجرتی بسیار دقت کنید.
   یه سری دیگه از موسسات یکسال شمارو سرکار میزارن بعدش میگن ویزا جور نشد.
   از این ور با پول شما و امثال شما در این یک سال چه سود های کلانی از تجارتهاشو به دس میارن
   موفق و سربلد باشید

   لایک

 12. سلام خواهش میکنم اگر کسی باقضیه کلاهبرداری مهاجرتی اشناست جوابم رابده این شرکت ficکلاهبردار از اب در امده که جواب متقاضیان را ده روزه نمیده

  لایک

 13. سلام..من با این شرکت fic قرداد بستم ..متآسفانه دیگه جوابی نمیدن..ادرسی چیزی از این به اصطلاح شرکت دارین..یا چجوری میتونم پیگیری کنم که بتونم پولمو برگردونم..ممنونم میشم راهنماییم کنین

  لایک

 14. دوستان کسی در مورد دفتر مهاجرتی ویز… تجربه ای داره؟ طبق گفته خودشون یکساله تضمینی ویزای کار میگیرن چطور میشه بهشون اعتماد کرد؟

  لایک

  1. سلام. دوست عزیز هر کس که راجع به ویزای کار به شما میگه تضمینی دروغ میگه.
   یه نکته ای دوستان… خواهشا توجه کنید. اگر برای شما جاب آفر واقعی بخوان بگیرن اولین مرحله مصاحبه با کارفماست. این که شما بیا پول بده ما شغل را گرفتیم بعد 8 ماه بیا مصاحبه یه دروغ بزرگه. هیچ کارفرمایی مصاحبه نکرده استخدام نمیکنه شما رو.
   مگر نمیگن باید بره دولت کانادا را راضی کنه برای استخدام نیروی خارجی که شما باشین؟ یعنی کارفرما اولش نمیخواد بدونه کیو داره استخدام میکنه؟
   خواهشا گول نخورید. بعضی از این شرکت ها که توی همین لیست هم هستن خیلی شیک و مجلسی دارن 5000 دلاار و 10000 دلار از دست شما میگیرن به اسم جاب آفر تضمینی و همگی هم کلاهبردارن

   لایک

   1. شما از کجا میدونی که کلاهبردارن ؟ سند و مدرک دارید ؟ چرا بیخودی اتهام میزنید؟ من افراد زیادی رو میشناسم که از طریق همین شرکتی که شما میفرمایید رفتن. ضمنا شما اگر در مصاحبه قبول نشین یعنی کارفرما شما رو رد کنه قادر به اخذ LMIA و نهایتا ویزای کار نخواهید بود.لفظ تضمینی به این معنی هست که اگر شرکت موفق به اخذ ویزای کار برای شما نشه کل پولتون رو برمیگردونه. دوست عزیز کسی بخواد کرکره رو بده پایین فلنگو ببنده این کار رو در عرض دو سه ماه انجام میده 3 سال نمیشینه سر جاش به کارش ادامه بده. ضمنا نیرویی که کارفرمای کانادایی میگیره نیروی خیلی با تجربه سینیور لول نیست که انتظار خیلی بالایی ازش داشته باشه. همین که صحت ادعاش در خصوص تحصیلات و تجربه کاریش ثابت بشه ( که اونهم راستی آزماییش با توجه به مدارکی که از شما میخوان کار سختی نیست) و اینکه بتونه مسئولیتش رو در حد یک مهندس مبتدی انجام بده و بتونه به راحتی به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنه براش کافیه. به هر حال هر بیزینس موفقی یک سری دوست و دشمن داره که شما هم معلوم نیست از چه قشری هستی و از کجا خوردی که اینجا بی دلیل شرکتی رو متهم به کلاهبرداری میکنی نمیدونم.

    لایک

   1. شما اصلا چنین موسسه ای پیدا نمیکنید که بعد از گرفتن ویزا کل پول رو از شما بگیره !! همون اول که قرارداد میبندید مقداری از مبلغ رو از شما میگیرن که از قصد و نیت شما اطمینان حاصل کنن. شاید طرف وسط کار پشیمون شد….ضرر و زیان موسسه رو چه کسی تقبل میکنه ؟؟!!! شما ظاهرا تو خواب رو رویا سیر میکنی که این حرف رو میزنی دوست عزیز و کلا با پروسه های مهاجرت هم هیچ آشنایی ندارید. الان یه مشاوره ساده بیست دقیقه ای با نمایندگی یه شرکت مهاجرتی معتبر توی تهران داشته باشید حداقل 100 تومن همون اول کار شارژتون میکنن

    لایک

 15. سلام
  من باخانواده م از طریق استارت اپ براى کانادا داریم اقدام میکنیم .از موسسه ملک پور مشاوره گرفتم و رزومه فرستادم اما به خاطر تخفیفى که الان گذاشتن یکم نگران شدم .اگر کسى تجربه اى در رابطه با این شرکت داره خیلى ممنون میشم به اشتراک بگذاره .

  لایک

 16. سلام دوستان وقتتون بخیر
  کسی هست اینجا درباره موسسه دانش گستر آدینه که توی کرمانشاه هستش اطلاعاتی داشته باشه؟
  یا اگه موسسه معتبر دیگه ای رو توی کرمانشاه میشناسه معرفی کنه
  ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره جواب بده

  لایک

 17. سلام دوستان
  من به تازگی با موسسه حق و عدالت (هولدینگ پارس پندار نهاد) آشنا شدم با وعده های فراوان آیا کسی از دوستان با این موسسه مهاجرت کرده؟ لطفا کمکم کنید پول کمی نیست اگز از دست بدم

  لایک

  1. من از بهمن ماه 99 باهاشون آشنا شدم و دوبار هم قرار حضوری رفتم دفتر تهران و اصفهانشون . آخر فروردین ماه قراردادم رو نهایی کردم

   لایک

  2. من موسسه…. را میشناسم مشکلی توی کارشون نیست خیالتون راحت باشه. یکی از دوستام بهمن ماه باهاشون قرارداد مهاجرتی بست تا به اینجا که کاراش داره خوب پیش میره

   لایک

  1. این موسسه آتلانتیس رو من تلفنی باهاشون صحبت کردم. ادعا می کنن از طریق دوره های کارآموزی ویزای کار اروپا و کانادا رو «تضمینی» می گیرن و پول رو بعد از ویزا می گیرن. بعدش میگن باید قبلش مشاوره کنی و صد هزار تومن هم حق مشاوره ات میشه ! کاملاً مشخصه که کلاهبردارن و فقط منظورشون گرفتن همین صد تومن حق مشاوره است و بعدش هم طرف و می پیچونن. گول این آژانسها رو نخورین. اروپا و کانادا و استرالیا همین افغانستان بغل دست ما نیست که بشه به راحتی ویزای کار و اقامتشو گرفت.

   لایک

  1. من میشناسمشون یکی از دوستام رفته بود پیششون و الان داره کاراشو پیش میبره واسه کانادا من هم باهاشون قرار گذاشتم به سفارش دوستم ولی هنوز حضوری ملاقاتی نداشتم و تلفنی بوده

   لایک

 18. با سلام بنده میخواستم مهاجرت کنم آما متاسفانه جای موسسه حمایت و همکاری نمی کنه چه جوری میشه اقامت گرفت اینم شماره واتساپ ۰۹۹۰۷۹۱۳۷۶۸

  لایک

 19. سلام وقت بخیر درمورد موسسه پارسی کانادا. که ظاهرا یه هلدینگ هستن چی؟! من باهاشون مشاوره رفتم ولی حرف هاشون خیلی باگ داشت. قابل اعتماد هستند آیا؟!

  لایک

 20. سلام،من با دوتا از موسسات مهاجرتی توی لیست شما حرف زدم در مورد اخذ ویزای آمریکا که نظرشون ۱۸۰ درجه با هم فرق داشت،الان نمی‌دونم به کدومشون اعتماد کنم؟اصلا میشه تو این کشور به کسی اعتماد کرد؟

  لایک

  1. سارو خانم عزیز سلام،
   بیشتر تحقیق کنید و تا میتونید اطلاعاتتون رو زیاد کنین.
   در نهایت، روشی که با وضعیت شما مطابق تره رو انتخاب کنین.

   لایک

   1. سلام مجدد،وقتتون بخیر،راستش سارو اسم مردانه ست،😅😅
    حقیقتش به حدی تحقیق کردم و شرکتهای مختلف حرفهای متناقض زدن میخوام از خیر خارج رفتن بگذرم
    با اکثر شرکتهای توی لیست شما حرف زدم و هر کدومشون یه چیزی گفتن که بیشتر سردرگمم کرد.

    لایک

    1. خخخخ ببخشید اسمتون خیلی خارجی هست.
     نرفتن حذف صورت مساله ست. الزاما نیاز نیست از طریق موسسات اقدام کنید. میتونین راتون رو به شکل دیگه ای پیدا کنین. مثلا اگر رزومه قوی ای دارین، در لینکداین فعال باشین تا بتونین از طرف یک شرکت خارجی درخواست استخدام بگیرید.

     لایک

     1. سلام.
      وبسایت LinkedIn یک شبکه اجتماعی برای شبکه ها و روابط کاری و تخصصی هست. میتونید اونجا، مثل اینستاگرام که مردم فعالیت های مختلف رو نشون میدن، فعالیت های کاری تون بعلاوه روزمه تون رو بذارید و با افراد دیگه در ارتباط باشید.
      نه ما اطلاعاتی راجع به قوانین مهاجرتی نداریم و هیچ فعالیتی هم نداریم.

      لایک

  1. سلام سیت… و ic.. اصلا شرکت مهاجرتی نیستن چه رسه به اعتبارشون. همین … (بخونید دزداول) یه دفتر صوری فاقد صلاحیت رسمی و مجوز قانونی هست در جردن با یه تعداد دزد و کلاهبردار که با شیادی تمام داره خودشو نماینده شرکت … امارات جا میزنه. آژانس مسافرتی ورشکسته سخاوت … با مجوزی که سال ۹۶ باطل شده به اسم شرکت قلابی اماراتی … که اصلا سابقه ای در حوزه ویزا نداره یه دفتر زده با چندتا کارمند شیاد و زبون باز‌ که شمارو به دام بندازن. به این جونورای کثیف از خدا بی خبر مطلقا اعتماد نکنید و قرارداد نبندید که پولتون رو بالا میکشن. رضا م…، محمدرضا م … یا ما…، سعاد … و یه بازاریاب موذی کثیف به اسم خانم ر … همگی شیاد و کلاهبردارن. تبلیغات گسترده و ادعاهای کاملا کذب و بی اساس میکنن برای ویزای کاری قانونی و معتبر و تضمینی و فوری کانادا و استرالیا اونم بدون مدرک زبان با دستمزد بالاتر از حداقل ایالت های اون کشور و مسکن از طرف کارفرما در کمتر از 8 ماه با شرایط کرونا و بسته بودن مرزها. چنینی ویزایی مطلقا وجود نداره. هیچ اطلاعاتی در مورد کارفرما و کاری که باید انجام بدین بهتون نمیدن. این رو از موسسات معتبر و وکلای رسمی مهاجرت در ایران و کانادا تحقیق کنید متوجه میشین با شیادی میخوان پولتونو بالا بکشن. تاکید میکنم وعده ویزای تضمینی از نظر قوانین کشور کانادا جرمه. این تبلیغات و ویدئوهای رنگارنگ موذیانه برای غارت سرمایه شماست. تمام کامنت های تعریف و تمجید زیر پستاشون فیک هست. با اطلاع کامل میگم کسایی که با این شرکت قرارداد بستن و پول به حسابشون پرداخت کردن این حروم زاده های …. دیگه هیچ پاسخ درست و شفافی در مورد پرونده شما در اختیارتون نمیذارن و بیچارتون میکنن. ان شاء الله به زودی این ملعونها دستگیر بشن.

   لایک

 21. سلام من برای جاب آفر با موسسه ک— که مجوز وزارت کار را دارد ۱۰ ماه پیش اقدام کردم. کار تکمیل مدارکم تا مرداد طول کشید البته خودم دو ماه تاخیر داشتم. الان یک فرصت شغلی توی تورنتو برام گرفتند. مدیر موسسه بسیار انسان خوش فکر، منصف، بدون دریغ همه راه ها رو پیش روتون میذاره و بالاخره راهی رو براتون پیدا میکنه. مسیر یک مقدار طولانی و خسته کننده است، اما به نظرم موسسه خوبی هست.

  لایک

  1. سلام ببخشید کدوم موسسه کار مهجرتیتون ر انجام دادن و به چه روش ممنون میشم اسم موسسه یا شرکت مهاجرتی که کارتون رو انجام لادن رو ررام بفرستین ممنون

   لایک

 22. سلام وقت بخیر- من ۲۹سالمه ، متاهل و دارای ۲فرزند. مدرکم کارشناس حسابداری علمی-کاربردی هست اما میخوام با مدرک دیپلم اقدام کنم- تخصصی هم ندارم در حد یک کارمند متوسط . به نظرتون ب کدوم کشور میتونم مهاجرت کنم ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  لایک

  1. بهترین روش ررای شما ویزای جاب آفر هست،
   و از سایت اداره کار رفاه تعاون شرکتهای داری مجوز معتبر اعزام نیروی کار به خارج رو که از رو جاب آفر اقدام و اعزام میکنن مخصوصا به کانادا بریتانیا آلمان اروپا اقدام کنین
   که امسال ۱۳۹۹ مدرک زبان آیلتط با نمره پابین ۴ میخواد کانادا،
   بهترین روش اینه کا مستقیما سر کار بری، اونم روش جاب آفره که کانادا امسال ۹۹ با آیلتس پایین نمره ۴ نیرو میگیره.
   در کامنتها هم اون شرکت مهاجرتی معتبر دارای مجوز در سایت اداره کار وزارت کار که اکثرا اون رو تایید میکنن بی شک بهترین و کارآمدترین شرکت مهاجرتی هست، 👍👍👍👍👍👍

   لایک

 23. موسسه حقوقی و بین المللی سام فوق العاده با تجربه هستند و نمونه کارهای انجام شده بالایی دارند از سایت میتونید اطلاعات کسب کنید

  لایک

 24. سلام و عرض ادب دوستان عزیز فقط یک نکته مهم رو فراموش نکنید موسسه‌های مهاجرتی در زمینه مهاجرت کاری باید از وزارت کار و در زمینه مهاجرت تحصیلی باید از وزارت علوم مجوز داشته باشن اسامی همشون هم در سایت هاشون موجوده موفق باشید

  لایک

 25. از مدیریت سایت متشکرم بابت نکاتی که اشاره فرمودین🙏 اگر طبق گفته خودتون این امکان رو فراهم کنید که بخش تالار گفتگویی داخل سایت قرار بدین خیلی کمک کننده خواهد بود. قطعا که برای اقدام مهاجرتی فقط با دیدن نظرات مثبت یا منفی دیگران نمیشه تصمیم صد در صد درستی رو گرفت! به هر حال هر کدام از دوستان نظرات خودشون رو با توجه به شرایط و تجربیاتشون بیان میکنن.

  لایک

 26. با سلام و احترام . من هم با نظر خانم هلیا محمدی موافقم. به نظرم بخش نظرات این پست میتونه بستر مناسبی برای تبادل اطلاعات برای کسانی باشه که قصد مهاجرت دارن تا بتونن از تجربیات هم استفاده کنن. یا اینکه حداقل اینکه یک تالار گفتگویی در سایت شما ایجاد بشه جهت بحث و تبادل نظر و به نظر من وجود چنین چیزی واقعا لازم هست چون در حال حاضر هیچ مرجعی برای ارزیابی صحت و سقم عملکرد موسسات مهاجرتی نیست. البته شما زحمت کشیدید و نام چندید موسسه مهاجرتی معتبر رو آوردید ولی همونطور که میدونید موسسات مهاجرتی به همین چند مورد محدود نمیشن و با توجه به خدماتی که ارائه میدن طیف وسیعی از برند ها رو در بر میگیرند.البته که امکان تخریب موسساتی که خدمات خوبی هم ارائه میدن توسط کاربرها وجود داره منتهی باید ساز و کاری باشه که نظرات فیک و بی پایه و اساس چه در راستای تایید و چه رد عملکرد یک سازمان مهاجرتی رو مشخص کنه یا اجازه انتشار نداشته باشن. من دیدم که اخیرا نام یک موسسه مهاجرتی رو که من خودم هم باهاشون قرارداد دارم حذف کردین در صورتیکه به جز یک مورد نظر منفی خاصی در خصوص این موسسه نوشته نشده بود ( حتی اون یک نظر منفی هم میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و به قول شما شاید خود موکل به وظایف و تعهداتش عمل نکرده باشه ) و قطعا کسی که به دنبال یک وکیل و موسسه مهاجرتی خوب میگرده تا انجام خدمات امور مهاجرتی خودش رو به اون موسسه بسپره به یک یا چند مورد تعریف و تمجید و یا تخریب اکتفا نمیکنه و خود فرد تحقیقات گسترده ای رو انجام میده. ولی نهایتا ازتون خواهش دارم در صورت امکان در خصوص عملکرد موسسات دیگه ای که غیر از موارد نام بده شده در این پست هست و به کرات به اونها در قسمت نظرات اشاره میشه تحقیق و بررسی بفرمایید و نظر خودتون رو اعلام کنید. مطمئنا این کار هم آمار بازدیدکنندگان سایت شما رو افزایش خواهد داد و با توجه به خدماتی که در خصوص آموزش و آزمونهای زبان انگلیسی ارائه میدید قطعا به نفع شما هم خواهد بود. قبلا از توجه شما سپاسگذارم.

  لایک

  1. حسین آقای عزیز سلام،
   بله در حال ایجاد زیرساخت های تالار گفتگو هستیم ولی قطعا قوانینی خواهد بود و در کل نیت ما راهنمایی و روشنگری برای تصمیم گیری بهتره.
   در پناه حق

   لایک

 27. لطفا اگر کسی با ویزای جدید قرارداد داره و موفق به ویزا شده بقیه را هم در جریان بزاره چون ما هم یکساله قرارداد بستیم و نگرانیم

  لایک

 28. از مدیریت سایت تقاضا دارم اسامی دفاتر مهاجرتی که دوستان اعلام ‌میکنن حذف نکنید تا بتونیم از اطلاعات مهاجرتی شفاف توسط دوستان بهره مند بشیم و به نحوی به همه دوستان کمک بشه🙏

  لایک

  1. هلیا خانم عزیز سلام،
   نظر شما و بقیه عزیزان رو به نکاتی مهم جلب می کنیم.

   1) خیلی از کسانی که کامنت میذارن صرفا قصد تخریب موسسات دیگه رو دارن و هیچ راهی برای اثبات اصلیت کامنت هاشون نیست.
   2) خیلی از متقاضیان با فراهم نکردن شرایط لازم، فرافکنی می کنن و تقصیر رو گردن وکلا می ندازن، در صورتی که خودشون نتونستن مدارک لازم رو در زمان مورد نظر آماده کنن.
   3) خیلی از موسسات با روش های غیر اخلاقی کار می کنن، مثلا میگن برو سه ماهه آیلتس 8 بگیر! بعد همون دوستان میان و موسسه شون رو تبلیغ می کنن.
   4) کامنت هایی که علیه موسسات هست، صاحبان موسسات از ما میخوان که اون هارو حذف کنیم. ما هم که دادستان و قاضی نیستیم که حکم صادر کنیم، پس این حق رو نداریم و اگر خدای ناکرده اطلاعات غلطی منتشر بشه، ما مسئول هستیم. پس اسم موسساتی که اعلام کنن رو حذف می کنیم.
   5) در نهایت، پیشنهاد می کنیم برای اشتراک تجربیاتتون بهتره گوگل ریویو بذارید که دست کسی نیست و اینکه این مقاله کاملا انتقادی تبلیغاتی هست و هر کس برای خودش باید طبق راهنمایی هایی که شد تحقیقات کافی انجام بده و به هیچ وجه چشم بسته قرار داد نبندید. به عبارتی، نسپارید! یاد بگیرید که مسئولیت همچین تصمیم بزرگی از مرحله اول روی دوش خودتونه. اگر مشاور مهاجرت بهت میگه آیلتس 8 رو سه ماهه میتونی بگیری، شما باید چنتا مشاوره آیلتس بری ببینی اصلا همچین چیزی میشه.

   راهتون روشن.

   لایک

 29. آقای محمد صالح لطفا توضیح مختصری بدین که در چه مرحله از اقدام مهاجرتیتون هستین؟ به نتیجه رسیدین یا در پروسه هستین همچنان؟ چقدر کارتون زمان برده؟

  لایک

 30. من در حال حاظر با itc immigration برای جاب آفر قرارداد دارم و همزمان برای دانشجویی هم می خوام اقدام کنم. ممنون میشم دوستانی که قبلا با این موسسه کار کردند، در مورد عملکرد این شرکت، تجربیات و اطلاعاتشون بهم بگن.

  لایک

 31. موسسه — واقعا یک کلاهبردار واقعی هست و خواهشا کسی بهشون اعتماد نکنه، فقط کلاینت هایی که بصورت پیش فرض خودشان شانس بالایی دارند رو ممکنه به عنوان موفقیت های خودش تبلغ کنه. 2 سال پیش من و همسرم تحت تاثیر تبلیغ های زیاد در اینستا با هزینه زیاد 300 یورو، ازشون وقت مشاوره گرفتم و با بی ادبی تمام تو اسکایپ و در حال مشاوره داشتن مرغ سوخاری می خوردن و انگشتاشون رو لیس می زدن و بعدش هم هرچقدر تماس و ایمیل زدیم اصلا جواب ندادن. با همین کلاهبرداری های 300 و 500 یورویی درآمد دارند و اصلا پیگیر نیستند.

  لایک

 32. سلام ممنون بابت اطلاعات خوبتون من تو این مدت با خیلی از موسسات ارتباط گرفتم حرفا و قیمتا خیلی متناقضه متاسفانه اگه کسی از دوستان هس که موسسه ای میشناسه که کارشو انجام داده لطفا معرفی کنه …هم از طریق سرمایه گذاری هم جاب آفری

  لایک

  1. پریسا خانم عزیز سلام،
   هیچ موسسه ای رو نمیشه گفت قابل اعتماد هست یا نیست و حکم صادر کرد. باید تحقیق کنین و با آگاهی اقدام به عقد قرارداد کنین. خیلی ها بخاطر عدم آگاهی مناسب درگیر میشن و این میتونه بخاطر نگرفتن مشاوره درست باشه یا شایدم خودشون در ارائه مستندات کم کاری می کنن. دنبال این نگردین که کسی بهتون بگه خیالت تخت برو فلان جا. همچین چیزی اصلا درست نیست.

   لایک

 33. شما – رو بعنوان موسسه نوشتید درصورتیکه به وضوح داخل لیست وزارت علوم نوشته لغو مجوز شدند. چرا واقعا اینکارو میکنید

  لایک

 34. اسمشونو همه اوردن دیدم یه نفر منفی نوشته در صورتیکه من از … خیلی راضی بودم و هستم . پسر عموی من با همین …اقدام کرده الان کاناداست . چرا پشت سر موسسه درست حسابی حرف میزنید . بعد جالبه اینجا اسم یه موسسه بزرگو دیدم اوردن همه میدونن کلاهبرداره ها بازم ازش تعریف کردن

  لایک

 35. من جاب افر اقدام کردم اسم موسسشونو نمیارم ولی کارشون درسته هرچند کار سختیه ولی من که اقدام کردم فهمیدم غیر ممکن نیست خیلی سخته ولی غیر ممکن نیست . نمیتونم اسمشونو بزارم ولی بگردید توی نت هستند . منم دم در سفارتم الان هرچند به خاطر کرونا طول کشیده ولی اینا کارشونو کردند .

  لایک

  1. با سلام
   جناب محمدصالح خوب چرا اسم موسسه رو نمیگید که لااقل بقیه هم بتونن استفاده کنند؟ من نوعی که بدنبال راستی آزمایی موسسات مختلف دارم این سایتها رو میگردم خوب با دیدن پیامهای شما دوستان که این راه رو طی کردید و به نتیجه رسیده میتونم به جمع بندی برسم.

   لایک

 36. سلام، در مورد موسسات مهاجرتی بنده هم در حال تحقیق هستم و ممنون میشم اگر دوستانی هستن که از طریق این شرکت شدن یا در مرحله ویزا شدن هستن نظر خودشونو بدن. یکی از آشنایان ما با این شرکت قرارداد بستن و حدود ۷ماه از قراردادشون میگذره منتظر مصاحبه کاری با کارفرما هستن. به گفته خودشون کرونا مقداری تاخیر در روند این پروسه ایجاد کرده.

  لایک

 37. علیرضا جان میتونی تجربه و اطلاعاتت در مورد آژانس مهاجرتی رو به من بگی. منم اقدام کردم برام دوتا موقعیت شغلی پیدا کردن ولی شک دارم قرارداد ببندم یا نه.
  لطفا توی دایرکت اینستاگرام برام پیام بده.

  لایک

 38. آقای علیرضا لطف کنید تجربه تون رو با شرکت با من هم در میون بگذارید چون به من هم گفتن می تونن ویزای کار بگیرن ولی نمی دونم قابل اعتماد هستن یا نه. لطفا از طریق

  لایک

 39. سلام، اسم موسسه مهاجرتی چند بار آورده شده. من خودم تمای گرفتم و بعد ارسال رزومه ۳ موقعیت شغلی به من معرفی کردن. الان هم بیا برای رای عقد قرارداد. ولی دارم تحقیق میکنم. هرجا گشتم جایی نگفتن کلاهبرداره یا مشکلی پیش اومده برلی مشتریاشون اما افرادی رو هم ندیدم که تاییدشون کنن یا بگم ویزا گرفتن براشون. ولی هنوز نتونستم تصمیم گیری کنم، انقدر که کلاهبرداری زیاد شده اطمینان کردن خیلی سخت شده.
  همچنان میگردم تو گوگل و وب سایت های مختلف و اینکه حتما حضوری میرم تا هم دفترشون رو ببینم و هم مشخصات وکیل هاشون و کد وکالت ایران و کانادا چک کنم.
  اگه کسی اطلاعات بیشتری ازشون داره یا تجره کار باهاشون داره به اشتراک بزاره. ممنون

  لایک

 40. سلام ممنون بابت اطلاع رسانی عالیتون و نمیدونم واقعا میشه اعتماد کرد؟ من میخوام برنامه بزارم و اقدام کنم واسه مهاجرت کاری به کانادا ولی میترسم.کارشناس حسابداری دارم ،مجردم،36 سالمه ،10سال سابقه کار دارم ولی زبانم متوسط که باید برنامه ریزی کنم براش.بازم سپاس از شما

  لایک

 41. سلام محمد عزیز
  یه آدرس ایمیل یا شماره تماس بده که گرفتاریهایی که موسسه مهاجرتی … سر من آورده رو کاملا واست توضیح بدم. علیرضا

  لایک

  1. دوست عزیز سلام،
   یک اپیدمی در اذهان عمومی هست که به صورت صفر و یک آدم ها و سازمان هارو یا کار درست میدونن یا کلاهبردار و این بیشتر هم به سمت کلاهبرداری مایله. اگر شما در ارائه تعهدات خودتون نتونید عملکرد درستی داشته باشید، این دلیل بر این نیست که فلان موسسه یا آدم معروف به صورت علنی یا غیرعلنی کلاهبرداره. اگر سازمانی به این بزرگی (موسسه مهاجرتی) بخواد کلاهبردار باشه، بنظرتون چه مدت میتونه دوام بیاره؟
   لطفا از این الفاظ و نگرش ها استفاده نکنید. با این تصور، شما همچنین این اتفاقات رو برای خودتون جذب می کنید.

   لایک

 42. اقای علیرضا که گفتین با قرارداد بستین و براتون کاری انجام ندادن، منم میخواستم باهاشون قرارداد ببندم، برام دو تا پیشنهاد کار توی کانادا پیدا کردن و گفتن یک ساله میفرستیمت اونجا. الان نمیدونم میشه اعتماد کرد یا نه؟ میشه توضیح بدی چقدر پول دادی و چندتا پیشنهاد کار برات پیدا کردن و الان به چه مشکلی برخوردی

  لایک

 43. سلام و خدا قوت
  به نظرم داخل موسسه ها اسم موسسه مهاجرتی ملک پور رو جا انداختین
  هم مشاوره کاملا رایگان داره
  اول شرایطتون رو بررسی میکنه اگه میشه نتیجه گرفت قرارداد میبنده
  اگر موفق به دریافت ویزا نشدین هزینه ایی نمیدین
  برخوردشون هم عالیه

  لایک

  1. سلام
   عزیزم اون مشاوره ای که شما میفرمایید رایگانه توسط مشاوران جوان ارائه میشه که مسلط به جزئیات نیستند. جهت مشاوره با مدیر موسسه حداقل ۱۰۰۰ یورو پیاده میکنن و با آب و تاپ شما رو مجاب به عقد یک قرارداد یکطرفه می کنند و برعکس چیزی که شما عنوان کرده اید در صورت ویزا نشدن حداقل نصف پرداختیتون رو از دست میدید.
   ختم کلام مراقب باشید کلاه نره سرتون

   لایک

 44. سلام و وقت بخیر
  من برای ویزای کاری کانادا با موسسه ای قرارداد بستم و مبلغ اولیه رو پرداخت کردم
  چند ماهه هیچ کاری برام انجام ندادن هر وقت هم تماس می گیرم جواب سربالا میدن

  لایک

 45. باسلام خسته نباشید .من با یکی از شرکتهای مهاجرتی بنام میراث تیراژه کار میکنم وهمسرم به قصد کار میخواد بره کانادا شرکت فوق میخواد برمون ویزای ( ورک پرمیت ) بگیره اول گفتند که نامه انگشنت نگاری امده ولی بخاطره کرونا منتظر موندیم حالا میگن تائیدیه ی ویزا امده و قراره انگشت نگاری آنلاین بشه و مبلغی هم از ما گرفتن میخواستم ببینم میشه نامه ی انگشت نگاری و تائیدیه ی ویزا رو استعلام کنیم و یا شما میتوانید صحت نامه را تشخیص دهید ویا شرکت مورد نظر واقعی هست ممنون میشم که راهنمایی کنید

  لایک

  1. سلام نگران شدم واقعا،
   روال ویزای وورک پرمیت:
   سن زیر ۳۷ یا ۳۹ سال( دقیقشو نمیدونم)
   ۲- داشتن حداقل مدرک دیپلم و یا نهصد ساعت دوره فنی حرفه ای ،
   ۳- صدور تایدیه مدرک دیپلم یو فنی ح فه ای توسط کشور ارمنستان یا ترکیه،
   ۴- تایدیه سلامت جسمانی ، بدنی توسط پزشک معتمد همون کارفرمای مقصد د ارمنستان یا ترکیه،
   ۵- صدور و عقد قرارداد کار توسط کارفرمای مقصد کا معمولا کانادا هست با متقاضی، و بعد عقد قرار داد و صدور دعوتنامه توسط کارفرماز کانادایی، صدور ویزا توسط کشور مقصد،
   جون برای ویزای وورک پرمیت، اولا مدارک فنی حرفه ای و دیپلم متقاضی باید در دانشگاه ملی یا مدرسه ملی ارمنستان و یا در ترکیه( اسم دانشگاه یا موسیه ش رو نمیدونم، مورد تایید قرار بکیره و مدرکشون مدرد تایید و اعتبار جهانی قرار میگیره،
   و بعدش با همین مدرک صادره ارمنستان یا ترکیه ، و لیست مدارکشون رو برای کارفرمای خارجی میفرستن و وقتی اون تایید کرد، تاییدیه سلامت بدنی و پزشکی و …..رو باید رر هم ن ارمنستان یا ترکیه از پزشک معتمد این کشورها بگیرین، و بعدش قرار داد کاری رو همون کارفرمای خارجی برای همون شرکتی که برای شما اقدام کرده میفرسته، و بعدش قرارداد رو که بستین، اون ویزای وورک پرمیت رو که معمولا دولت کانادا ثادر میکنه، براتون میتد و تمام
   و معمولا قرارداد کاری وورک پرمیت کانادا زیر دوسال هست که منجر به اقامت کانادا نشه،

   لایک

 46. با سلام، من کارشناسی حقوق دارم و برای ادامه تحصیل میخوام به خارج از کشور برم میشه بگید از کجا شروع کنم؟ لطفا خیلی سردرگم هستم

  لایک

 47. با سلام. من از طریق موسسه ای برای ویزای کار کانادا اقدام کردم. البته هنوز در مرحله مصاحبه با کارفرما هستم. ولی به دوستان توصیه میکنم این موسسه رو. تنها موسسه ای در ایران هستند که بصورت حرفه ای کاریابی در خارج از کشور شامل کانادا و اتحادیه اروپا رو بر اساس رزومه متقاضی انجام میدن و همه مراحل اعم از گرفتن LMIA و هماهنگی با کارفرما و … رو خودشون انجام میدن. ضمنا قیمتشون هم خیلی معقول و منصفانه هست.

  لایک

  1. حسین آقای عزیز سلام،
   متشکر از تبلیغات غیر مستقیمتون.
   برای تبلیغات مستقیم با ما تماس بگیرید.

   لایک

   1. با سلام .با شرکت ویزا قرداد بستم .کسی هست که با اون ها رفته باشه.خودشون میگن تعداد زیادی رو تو می می خوایم بفرستیم سفارت انگشت نگاری.کسی جز این افراد هست؟

    لایک

 48. سلام وقت بخیر.
  موسسه مهاجرتی معتبر در زمینه ویزای جستجوی کار در آلمان برای همسرم میخواستم، کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

  لایک

  1. نگین خانم عزیز سلام،
   بله قبول هست.
   برای جزئیات باید تشکیل پرونده براتون انجام بشه. با یک موسسه مهاجرتی در ارتباط باشید.

   لایک

 49. با سلام
  میشه بگید چطوری اعتماد کنیم؟
  هرکی اومده یه دفتر مهاجرتی زده مووسسه مهاجرتی شلقم آریان مهاجر، پرنده ی پیازمهاجر، خیار زیردریایی، ققنوس مهاجر بین الملل!
  همشونم کلاه بردارن خداروشکر
  جایی هست تضمین بده؟

  لایک

  1. دوست عزیز سلام،
   دوتا نکته قابل تامل:
   1) تحقیقات فراوان کنین تا بتونین با آگاهی تصمیم بگیرید.
   2) کاملا هم نگرش منفی نداشته باشید. بلخره بعضی جاها باید بعد از تحقیق، چشم هارو بست و اعتماد کرد.

   لایک

 50. دفتر ترجمه رسمی و غیر رسمی 1059- دارالترجمه یونیورسال
  021-22867980
  021-22868595
  09101449090
  ترجمه به کلیه زبانها در کمترین زمان با اخذ تاییدیه از دادگستری و خارجه

  لایک

 51. ممنون از مطالب خوبتون
  من دختر خواهرم از طریق موسسه مهاجرتی برای ویزای کار اقدام کرد. یک ماهه براش کار پیدا کردن… طبق همونی که گفته بودن هم یک ساله ویزاش درومد. الان کاناداس…. خودمم رزومه فرستادم چن روز پیش براشون. منتظرم برام کار پیدا شه. خواستم بهتون معرفی شون کنم. کارشون خوبه

  لایک

 52. سلام.میخواستم بدونم که، اگه اسم موسسه ای در لیست مجاز وزارت علوم و حتی در لیست غیر مجاز وزارت علوم نباشد،چطور باید فهمید که این موسسه مهاجرتی کلاهبردار یا قانونی؟اسم موسسه مهاجرتی که من باهاش در ارتباط هستم:سفیران سروش سعادت است.آیا این موسسه مهاجرتی کلاهبردار است یا قانونی؟لطفا راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.

  لایک

  1. اقا ابراهیم عزیز سلام،
   فقط موسسات اعزام دانشجو در اون لیست هستن و موسساتی که برای اخذ اقامت هستن نیازی ندارن که توی اون لیست باشن.

   لایک

 53. با سلام و خسته نباشید
  برای مهاجرت به هندوستان برای زندگی و مهاجرت به امارات متحده عرب برای کار چه موسسه ای رو پیشنهاد میکنید؟

  لایک

 54. سلام میخواستم کمی در مورد موسسه آریا ویزا برامون بگین که بهترین موسسه تحصیلی ایران هست الان فکرکنم می خواستم عضوش بشم کمی به اطلاعات نیاز دارم ممنون

  لایک

 55. سلام وقتتون بخیر،من رزومه خودمو برای یک شرکت مهاجرتی در تهران ارسال کردم واسه ی کار در کانادا به عنوان آتش نشان بعد از گذشت۲۰ روز جواب بهم دادان که رزومه شما مورد قبول ۲شهر کانادا قرار گرفته،و باید برم واسه بستن قرار داد و پرداخت ۱۰۰۰دلار به عنوان پیش پرداخت.از کجا باید بهشون اعتماد بکنم لطفا راهنماییم کنین ممنونم

  لایک

  1. اقا محمدحسین عزیز سلام،
   کلا این کار بسیار کار سختیه. چند مشاوره در چند موسسه دریافت کنید. با بقیه مشتری هاشون صحبت کنین تا بتونین به مرحله اعتماد برسید.

   لایک

 56. عرض سلام و ادب
  برخی از موسساتی که اسمشون داخل لیست شما هست توی لیست موسسات مجاز وزارت علوم وجود ندارن (برای مثال موسسه ی رهپویان مهاجر که به طور اتفاق رتبه ی اول رو در لیست شما داره)
  لطفا راهنمایی کنید آیا میشه به اونها اطمینان کرد ؟

  لایک

  1. اقا عرفان عزیز سلام،
   لیست وزارت علوم برای موسساتی هست که اعزام دانشجو کار می کنن و به عبارتی مستقیما برای دریافت بورسیه و دریافت ویزای تحصیلی اقدام می کنن. اما برخی موسسات مهاجرت هایی رو کار می کنن که منتهی به دریافت اقامت دائم میشه. این موسسات اسمشون داخل اون لیست نیست چرا که ربطی به وزارت علوم ندارن.
   برای اطلاعات بیشتر با خود موسسات در تماس باشید.

   لایک

  1. اصلا وکیل رسمی مهاجرت با مجوز IRCC نیستن. اومده دفتر باز کرده با چند تا بازاریاب و کارچاق کن شیاد که خودشون رو مشاور جا میزنن با زبون بازی مشتری به دام بیندازن و ادمین از خدا بی خبرش از اون طرف آب (امارات) داره سابقه اعتبار 20 ساله و تبلیغات گسترده میکنه برای ویزای کاری قانونی و معتبر و تضمینی و فوری کانادا و استرالیا اونم کمتر از 8 ماه با شرایط کرونا و بسته بودن مرزها. چنینی ویزایی مطلقا وجود نداره. تاکید میکنم وعده ویزای تضمینی از نظر قوانین کشور کانادا جرمه. صدها میلیون تومان ازتون پول میگیرن و دیگه جوابتون رو نخواهند داد. اینا از بی اطلاعی و تقاضای مردم نهایت سوء استفاده رو میکنن. تمام کامنت های تعریف و تمجید زیر پستاشون فیک هست. با اطلاع کامل میگم کسایی که با این شرکت قرارداد بستن الان اصلا پاسخگو نیستن و هیچ پیشرفتی در کارشون حاصل نشده گول این دزدای فریبکاران رو نخورید دیگه خود دانید.

   لایک

  2. سلام دزد و کلاهبردارن مطلقا بهشون اعتماد نکنید و قرارداد نبندید که پولتون رو بالا میکشن. تبلیغات گسترده و ادعاهای کاملا کدب و بی اساس میکنن برای ویزای کاری قانونی و معتبر و تضمینی و فوری کانادا و استرالیا اونم بدون مدرک زبان با دستمزد بالاتر از حداقل ایالت های اون کشور و مسکن از طرف کارفرما در کمتر از 8 ماه با شرایط کرونا و بسته بودن مرزها. چنینی ویزایی مطلقا وجود نداره. این رو از موسسات معتبر و وکلای رسمی مهاجرت در ایران و کانادا تحقیق کنید متوجه میشین با چه شگرد کثیفی میخوان پولتونو بالا بکشن. تاکید میکنم وعده ویزای تضمینی از نظر قوانین کشور کانادا جرمه. این تبلیغات و ویدئوهای رنگارنگ موذیانه برای غارت سرمایه شماست. تمام کامنت های تعریف و تمجید زیر پستاشون فیک هست. شما یه کامنت بزار ازشون انتقاد کن یا اینا رو ببر زیر سئوال به جای پاسخ کامنت شما رو حذف و بلاکت می کنن. با اطلاع کامل میگم کسایی که با این شرکت قرارداد بستن الان پاسخگو نیستن و هیچ پیشرفتی در کارشون حاصل نشده و وعده سرخرمن میدن

   لایک

 57. لطفاً در مورد اعتبار شرکت کنپارس کانادا معلومات دهیدمن تازه وقت مشاوره رزرو کردم لطفاً در مورد اعتبار آن معلومات دهید ممنون

  لایک

  1. سلام، مطلقا بهشون اعتماد نکنید و قرارداد نبندید که پولتون رو بالا میکشن. تبلیغات گسترده و ادعاهای کاملا کدب و بی اساس میکنن برای ویزای کاری قانونی و معتبر و تضمینی و فوری کانادا و استرالیا اونم بدون مدرک زبان با دستمزد بالاتر از حداقل ایالت های اون کشور و مسکن از طرف کارفرما در کمتر از 8 ماه با شرایط کرونا و بسته بودن مرزها. چنینی ویزایی مطلقا وجود نداره. این رو از موسسات معتبر و وکلای رسمی مهاجرت در ایران و کانادا تحقیق کنید متوجه میشین با چه شگرد کثیفی میخوان پولتونو بالا بکشن. تاکید میکنم وعده ویزای تضمینی از نظر قوانین کشور کانادا جرمه. این تبلیغات و ویدئوهای رنگارنگ موذیانه برای غارت سرمایه شماست. تمام کامنت های تعریف و تمجید زیر پستاشون فیک هست. شما یه کامنت بزار ازشون انتقاد کن یا اینا رو ببر زیر سئوال به جای پاسخ کامنت شما رو حذف و بلاکت می کنن. با اطلاع کامل میگم کسایی که با این شرکتا قرارداد بستن الان پاسخگو نیستن و هیچ پیشرفتی در کارشون حاصل نشده و وعده سرخرمن میدن

   لایک

 58. دفــتــر تــرجــمــه رســمــی 1059
  ‎ترجمه ناتی
  ‎‏‎تـرجـمـه فـوری
  ‎‏‎ترجمه رسمی و غیر رسمی به کلیه زبانها (انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، اسپانیولی، چینی، ترکی استانبولی، عربی، فرانسوی، سوئدی، ژاپنی، …)
  ‎‏‎اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه
  ‎‏‎اخذ تاییدیه کلیه سفارتها
  ‎‏‎اخذ تاییدیه های وزارت علوم، بهداشت، آموزش و پرورش، پیشخوان دولت جهت مدارک تحصیلی
  ‎‏‎ترجمه حتی در روزهای تعطیل با هماهنگی قبلی
  ‎‏‎تـخـفـیـف ویـژه دانـشـجـویـی
  ‎ترجمه رسمی انواع مدارک شخصی، شغلی، شرکتی، مالی، تحصیلی، پزشکی و .. به کلیه زبانها
  ‎ترجمه غیررسمی انواع مقالات، پایان نامه، رزومه، بروشور، کاتالوگ، سایت
  ‎امکان ارسال و دریافت مدارک با پیک
  021-22867980
  021-22868595
  09101449090
  پاسداران – بین دشتستان 7 و 8 ساختمان سینا ط اول واحد11

  لایک

 59. من موسسه حلوی زنگ زدم بد نبودن حالا نمیدونم قرارداد ببندم یا نه. خیلی سوال دارم باید برم مشاوره بگیرم. ز اونورم شنیدم که خیلی روش های کلاه برداری دارن موسسات نمیدونتم چطور مطئمن شوم

  لایک

 60. سلام من یکسالی میشه به دنبال مهاجرت به استرالیا هستم
  شرکت سلکت ویزا با اختلاف بهترین وبزرگترین شرکت مهاجرتی برای استرالیا هستش که به صورت تخصصی رو استرالیا کار میکنه تعجب می کنم چرا اسمش اینجا نیست

  لایک

 61. سلام، من با ۱۲ سال سابقه کار در نفت و مدرک مهندسی مکانیک با چه روش مناسبی میتوانم برای مهاجرت کانادا اقدام کنم.

  لایک

  1. دوست عزیز سلام،
   در میانه ی مقاله، به شش فاکتور برای انتخاب این موسسات اشاره کردیم. شما هم مطالعه و تحقیق بفرمایید و اگر موضوعی به ذهنتون رسید مارو در بروز کردن این مقاله کمک کنین.

   لایک

 62. سلام من ارشد فیزیولوژِی ورزشی میخونم چطور میتونم برا مقطع دکترا به کشور دیگه ای برا ادامه تحصیل بدم و هدفمم اقامت هست؟

  لایک

 63. با عرض سلام
  من آگهی تبلیغی یکی از موسسات مهاجرتی را در صفحه یکی از بازیگران مشهور دیدم و با آن شرکت تماس گرفتم ولی به دلیل اینکه کمی میترسم از اینکه اول باید از اعتبار آن شرکت مطمئن شوم، میخواستم اگر امکان دارد از شما بپرسم. من چگونه میتوانم از اعتبار یک شرکت مهاجرتی در ایران مطلع شوم؟ شرکت مهاجرتی مورد نظر من “تابا هلدینگ ” است که آدرس وبسایت آنها : taba.international/ میباشد.
  خیلی خیلی ممنون میشوم اگر در اسرع وقت من را راهنمایی کنید.
  با احترام

  لایک

 64. سلام ممنون از معرفی بهترین موسسات مهاجرت من با چنتا از این اژانس ها صحبت کردم ولی خطرناکه باید اگاه باشی وگرنه ممکنه پول زیادی از دست بدی. سعی کنین خودتون راتجع به پروسه مهاجرتت اول مطالعه کنین بعد باهاشون قرارداد امضا کنین /

  لایک

 65. سلام وقت بخیر. به نظر شما کدامیک از این موسسات مهاجرتی از اعتبار بیشتری برخوردارند؟ من قصد گرفتم اقامت کانادا رو دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  لایک

 66. سلام .سوال اولم اینه که بنظر شما موسسه داخلی بهتره؟ فکر میکنم هزینه موسسه داخای کمتر باشه درسته ؟ لطفا یک موسسه مجاز مهاجرتی بهم معرفی کنید مازندران هستم میخواهم کمی نزدیک باشه . در حوزه کاریابی کانادا ماهر باشند . ممنون

  لایک

 67. سلام.
  بیشتر موسساتی که نام بردید زیاد شناخته شده نبودند. با سرچ به این موسسات بر نخوردیم ولی موسسات دیگری با تبلیغات بسیار هستند که در انتخاب سر در گم می شویم. نظرتون در مورد این موسسات چیه معتبرند؟ یورولایف، ملک پور و سام. البته دو سه تا سام هست منظورم اینه: samvisa.com/

  لایک

  1. ما از جایی این محتوا رو کپی نزدیم، ما یک هفته تحقیق و بررسی کردیم و این لیست رو بدست آوردیم. بیشتر موسسات رو از جستجوی گوگل پیدا کردیم.

   لایک

 68. سلام. ممنون از پاسخگویی شما
  این لینک تمامی موسسه های اعزام دانشجو بودن. اگر میشه راهنمایی کنین تا موسسات اعزام کاری رو هم بتونیم پیگیر باشیم. مثلا میگن شماره ثبتی دارن چجوری میشه شماره ثبت رو پیگیر شد تا اصالت موسسه رو متوجه شد

  لایک

  1. دوست عزیز سلام،
   خیلی از این موسسات برای مهاجرت کاری و غیرتحصیلی هم اقدام می کنن. فقط کافیه توی وبسایتشون دنبال عبارت “مهاجرت کاری” یا “مهاجرت غیرتحصیلی” بگردین.

   لایک

 69. میخواستم بدونم کسی هست که هولدینگ پارس پندار رو بشناسه که یک دفتر در تهران و دفتر مرکزی در اصفهان داره. راهنمایی کنید برای مهاجرت کاری

  لایک

 70. سلام یک سوال داشتم
  من کامپیوتر میخونم (امنیت و شبکه) خیلی سخته بخوام از اینجا مدارک بین‌المللی بگیرم چون خیلی هیزنه داره و تحریمیم. میخوام مهاجرت کنم به استرلیا به این عنوان که اونجا یه رستورانی چیزی کار کنم و خودسر (دانشگاه نمیخوام برم) درس کامپیوتر تموم کنم و ازمون های بین المللیش و بگیرم قاعدتا تا بگیرم زمان میبره و مجبورم همون کار رستوران بکنم حدود ۲۰٫۰۰۰ دلار استرالیا هم دارم ۱۹ سالمم هست برای ۲ سال دیگه قصد رفتن دارم میخوام کمی پول جمع کنم حالا سوال اینجاست که با چه عنوانی باید برم، چون نه مدرک دارم که به عنوان کار برم نه میخوام برم دانشگاه که به عنوان تحصیل برم
  اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

  لایک

 71. در زمینه اقامت اروپا بهترین موسسه ای که دیدم موسسه حقوقی سام هست. مشاوره رایگان و کامل میدن و هیچ پولی نمی خوان تا زمان تصمیم گیری و قرارداد. مثل خیلی موسسه های دیگه که فقط از حرف پول میگیرن نیستن. کسی که بلد باشه کار رو انجام بده از عملش پول در میاره نه از حرف.
  نمونه کار هم زیاد داشتن و خوب وقت میذارن
  با آرزوی موفقیت برای همه مهاجرای عزیز
  سایتشون هم اینه:
  https:// samvisa.com

  لایک

 72. سلام
  خواهش میکنم راهنمایم کنید من یه موسسه مطمعن وخوب وبرای پذیرش تحصیلی از آلمان میخوام .
  فعلا از ملک پور مشاوره گرفتم قابل اعتماد هست؟ کسی تجربه ش رو داره ؟

  لایک

 73. با درود به مردم شریف ایران خواستم تجربه تلخ مهاجرت خو را به کانادا بنویسم تا بلکه فریب نخورید شرکت مها ران کانادا پارسای معروف به علیرضای پارسای در اوایل کار شرکت خود با همدستی برادرش با مشاوره نادرست خود من و بیش از ده ها خانواده را تحت عنوان خود اشتغالی که ویژه افراد خاص و بین اللملی است فریب داده و به خاطرسه هزار دلار دستمزد بی انکه وکیل رسمی و حقوقدان باشند به پروسه طویل و عریض مهاجرت و پرونده با بیش از سی میلیون هزینه ترجمه مدارک و…کشانید و در انتها بیش از صد خانواده را (که من با آنها آشنا شدم) به بد بختی کشانید با تشکر امیدوارم بدون تحقیق گرفتار تاجر نماها که وکالت واقعی ندارند نشوید این افراد مشاور هستند نه حقوقدان

  لایک

 74. دوستان بزارید خیالتون رو راحت کنم. اگر موسسه ای مجوز وزارت علوم رو نداشته باشه، فقط کارش کلاهبرداریه. به مطلب این سایت هم امیدی نیست چون ممکنه فقط تبلیغات باشه. بهتره خودتون توی سایت وزارت علوم سرچ کنید تا اگر بعدا مشکلی پیش اومد، حداقل دستتون به جایی برسه.

  لایک

 75. موسسه mie یا همون ملک پور ، فقط وقتتو میکشن و تیغت میزنن. خدارو خوش نمیاد اینجا تبلیغش کردی ادمین ، دو بار مشاوره گرفتم هر دوبار بی نتیجه فقط پولم رفت .هزینه مشاورشونم بالاس.درامدشون از پشت تلفن موندن های بخود طولانی و همین هزینه های مشاوره الکیه .فقط بلدن حرف مفت بزنن ، خواستم بقیه اشتباه منو انجام ندن وبرن سراغ موسسات درس درمون.

  لایک

 76. بنده هم میخواستم تجربه خودم را خدمت هموطنان عزیزم عرض کنم: موسسه مهاجریار سینا در ارومیه فقط کارش پیچوند می باشد و در تمامی یپرونده ها اخر سر تقصیر را گردن متقاضی می اندازد و از زیر کار در می رود. دوستان لطفا به هر کسی اعتماد نکنید و با موسسه های معتبر قرارداد ببندید.
  به هر حال خواستم دیگران اشتباه مرا تکرار نکنند.

  لایک

 77. موسسات مهاجرتی اکثرا کلاه بردارن و نمیشه بهشون اعتماد کرد چونکه تمام اطلاعات رو بهت نمی دن و کم کم بهت میگن و وقتی گیر کردی راه پس و پیش نداری در موقعیت انجام شده قرارت می دن و تیغت میزنن خیلی عوضی عن همشون
  من توصیه می کنم پیش جایی برین که حتما طرف ثابقه خوبی توی صداقت داشته باشه و دروغ نگه

  لایک

 78. درود از دفتر دارالترجمه رسمی زبان روسی به مدیریت اقای کریم قربانزاده نخستین مترجم زبان روسی بعداز فروپاشی شوروی سابق با بیش از 26 سال سابقه فعالیت حرفه ای پیام میدم خدمتتون باتوجه به فعالیت شما در زمینه اعزام دانشجو و امورمهاجرت میتونیم در خدمتتون باشیم سایر زبانهای دیگر از جمله زبان المانی انگایسی و عربی بخشی از فعالیت ماست شماره تماس دفترما :02188100476و 09121904937 از طریق تماس و واتساپ در خدمت شما هستیم.

  لایک