۱۰ موسسه برتر مهاجرتی – بهترین موسسات مهاجرتی ایران – سال ۱۳۹۸

 

مقدمه، مهاجرت به خارج

در سال های اخیر، در ایران شاهد تعدد موسسات مهاجرتی و اعزام دانشجو به خارج بسیاری بوده ایم که نه تنها در تهران، بلکه در شهرستان ها نیز شروع به فعالیت داشته اند. همانطور که می دانید، آکادمی اکسیر همیشه به دنبال کیفیت بوده و در این مقاله نیز سعی شده بهترین موسسات مهاجرتی که برتر هستند و با استانداردهای بالا اقدام به اجرای خدمات مهاجرتی و اعزام دانشجو می کنند معرفی گردند.

متقاضی مهاجرت به خارج، باید هوشمندانه در مسیر خود، اقدام به دریافت کمک کند چرا که پس از شروع و عقد قرارداد مهاجرتی، راه پیش ندارد. این انتخاب باید فوق العاده با تفکر، بررسی دقیق و درایت باشد. آکادمی اکسیر تلاش می کند به شما برای تصمیم گیری موسسه برتر مهاجرتی کمک کند.

البته، موسسات جدیدی نیز همیشه درحال ورود به بازار مهاجرت به خارج می باشند که در بخش تبلیغات این مقاله، فرصتی برای دیده شدن به آن ها داده شده است. تجربه نشان داده است که مراکز جدید، معمولا برای کسب شهرت و گرفتن بازار، در ابتدای کارشان به صورت فوق العاده ای خوب عمل می کنند، به همین جهت، بخش تبلیغات نیز برای ایشان در نظر گرفته شده است. این دسته می توانند برای هماهنگی با ما فرم تبلیغات موسسات مهاجرتی را پر کنند.

متقاضیان مهاجرت به خارج

حوزه فعالیت موسسه های مهاجرتی

موسسات مهاجرتی معمولا در سه زمینه فعالیت دارند:

 • مهاجرت برای تحصیل در خارج از ایران
 • مهاجرت برای کار در خارج از ایران
 • مهاجرت برای زندگی در خارج از ایران

 

شرکت ها و موسسات حقوقی مهاجرتی دقیقا چه کار می کنند؟

این موسسات با استفاده از وکیل هایی که در کشورهای هدف دارند، بدون نیاز به رفت و آمد و هزینه های آن توسط خودِ شخص متقاضی مهاجرت، کار ها را به نیابت انجام داده و بستر را برای مهاجرت آماده می کنند. برای مثال، برای مهاجرت تحصیلی، نیاز به تشکیل پرونده در ادارات مختلف من جمله اداره مهاجرت، دانشگاه، محل سکونت و غیره وجود دارد که همه این ها، بدون نیاز به رفت و آمد و حضور خود آن شخص، با پرداخت هزینه هایی مشخص طبق تعرفه آن موسسه مهاجرتی انجام می شوند. به این شکل، کار مهاجرت شما بسیار ساده می گردد.

درضمن، با توجه به تجربه و آگاهی موسسات مهاجرتی، متقاضی مهاجرت مشاوره هایی دریافت می کند که کمک می کند اقدام اشتباه و بدون پیش بینی درست انجام ندهد. مثلا، ممکن شما بخواهید در چین تحصیل کنید و با قوانین، شرایط و هزینه ها به درستی آشنا نباشید. بعد، بدون دریافت مشاوره، هزینه های گزافی می کنید و در نهایت به هدف خود نرسیده و ناکام می مانید. یک مشاور مهاجرت خوب قطعا می تواند راهنمایی مناسبی برای تصمیم درست به شما بکند.

تقریبا، خیلی کوتاه می توان گفت که مهاجرت بدون کمک یک موسسه مهاجرتی، تقریبا کاری نشدنی یا بسیار سخت است مگر آنکه اقوام شما خودشان مهاجر بوده و به کمک آن ها مسیر مهاجرت شما آغاز گردد، اگرچه که خیلی ها، حتی با داشتن اقوامی در خارج از ایران، باز هم، به توصیه اقوام، از طریق موسسات مهاجرتی برای کار، زندگی یا تحصیل اقدام می کنند.

 

کشورهای مقصد مهاجرتی

بسته به هدف شما از مهاجرت، کشور مقصد متفاوت است. یک سری از کشورها کاملا تحصیلی هستند و می توان گفت امیدی برای زندگی در آن ها نیست. تعدادی از این کشورها عبارتند از چین، ژاپن، امریکا، و شاید آلمان. معمولا پس از تحصیل، نمی توان در این کشور ها اخذ شهروندی تقریبا امکان ناپذیر می باشد مگر با شرایط بسیار ویژه. پس اگر هدف شما از تحصیل، اخذ شهروندی آن کشور است، باید مراقب باشید. اگر فقط می خواهید درس خوانده و سپس به کشور خود بازگردید، با به کشور دیگری مثل کانادا یا استرالیا رفته و شروع به زندگی کنید، شاید چین هم گزینه خوبی برای تحصیل باشد.

اما، اگر می خواهید مهاجرت کاری بکنید، یعنی با توجه به تخصص و رزومه ای که دارید اقدام به مهاجرت کنید، داستان متفاوت است. ازینجا، کشورهای مقصد مهاجرت به دو دسته تقسیم می شوند. آن هایی که برای هر قشری کار وجود دارد و شرایط زندگی برای مهاجران راحت است، و دسته دوم آن هایی که شرایط برای همه محیا نیست و کاملا به تخصص هر فرد بستگی دارد. مثلا اگر شما در زمینه کامپیوتر و برنامه نویسی تخصص دارید، شاید با رزومه ای استثنایی، بتوانید در ایالات متحده نیز کار پیدا کنید و شهروند امریکا شوید. اما ممکن است با همین تخصص، در کشورهای ساده تر هم نتوانید برای خود تشکیل زندگی بدهید.

 

کشورهای مقصد برای تحصیل

کشورهای بسیاری می توانند مقصد مهاجرت تحصیلی شما باشند. تعدادی از این کشورها عبارتند از: ترکیه، فرانسه، آلمان، ایتالیا، انگلستان، کانادا، استارلیا، روسیه، قبرس، چین، اتریش، مجارستان، لهستان، افریقا، ایالات متحده، هلند، سوئد، نروژ، مالزی، هند، … .

اینکه کدام کشور را برای تحصیل انتخاب کنید می تواند دلایل و انگیزه های بسیار مختلفی داشته باشد. برای این بخش در مقاله ای دیگر به تفصیل صحبت می کنیم.

 

کشورهای مقصد برای کار

کار کردن داستانش با مهاجرت تحصیلی متفاوت است و کشورهای متفاوتی می توانند مقصد مهاجرت کاری تخصصی شما باشند. تفاوت عمده این نوع مهاجرت در این است که تقریبا برای تحصیل، به همه جا می تواند مهاجرت کرد ولی برای کار، هر کشوری پذیرای شما نیست، و هر کشوری هم فضای خوبی برای زندگی نیست. تعدادی از این کشورهای مقصد مهاجرت کاری عبارتند از: ترکیه، فرانسه، آلمان، ایتالیا، انگلستان، کانادا، استارلیا، روسیه، قبرس، چین، اتریش، مجارستان، لهستان، افریقا، ایالات متحده، هلند، سوئد، نروژ، مالزی، هند، … .

اینکه کدام کشور را برای کار انتخاب کنید باید مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته و روال آن کندتر از مهاجرت تحصیلی اتفاق می افتد. در مقاله ای دیگر به تفصیل راجع به آن صحبت می کنیم.

 

کشورهای مقصد برای زندگی

گاهی اوقات، متقاضی مهاجرت تصمیم می گیرد بدون اقدام اولیه به صورت تحصیلی یا تخصص، مستقیما برای زندگی و اخذ اقامت در کشور مقصد اقدام کند. در این نوع اقدام، قبل از مباحث تحصیلی، بورسیه، روزمه و فلان شرکت، بحث هایی مثل خرید یا اجاره ملک، ازدواج، امنیت، اقتصاد، بیمه و  خدمات درمانی، دین، سبک زندگی و فرهنگ پیش آمده و فضا تاحدودی متفاوت است اگرچه که مهاجران تحصیلی و کاری نیز مسائلی از قبیل مسکن، بیمه و غیره را نیز دارند.

 

محدوده ی هزینه های مهاجرت

بدیهیست که با توجه به نوع مهاجرت و کشور مقصد مهاجرت، هزینه های مهاجرت متنوع اند. بعضی از کیس ها انقدر متداولند که می توان برای آن ها یک تعرفه ثابت مشخص کرد. اما بعضی دیگر نیازمند بررسی مداوم هستند. مثلا، مهاجرت به کانادا و استرالیا بسیار متداول است چرا که این دو کشور کاملا مهاجر پذیر بوده و اداره مهاجرتشان بسیار فعال است.

هزینه ترجمه مدارک

به کانون رسمی مترجمان مراجعه شود.

بهترین موسسات مهاجرتی

هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی (ECA)

معادل سازی مدارک. هزینه ارزیابی بین 200 تا 275 دلار کانادا به ازای مدارک تحصیلی هر متقاضی متغیر است. اگر در یکی از رشته های پزشکی تحصیل کرده اید، هزینه ارزیابی مدرک پزشکی شما 1820 دلار کاناداست و اگر در رشته داروسازی تحصیل کرده اید این هزینه 665 دلار کاناداست.

هزینه انجام معاینات پزشکی

همان هزینه ‌های عکس برداری، آزمایش ها و ویزیت پزشکی می باشد که معتمد سفارت آن کشور است.

 

هزینه دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

دریافت این گواهی ضروری است.

 

هزینه وکیل مهاجرت

درست مثل بقیه هزینه ها، باید دید می خواهید به کجا مهاجرت کنید و این تعرفه ها متفاوت است. همچنین، میزان این هزینه ها می تواند با توجه به نوع ویزایی که شما می خواهید اخذ کنید متفاوت باشد.

مثلا، ویزای citizenship کانادا، مبلغی حدود 3.500 دلار کانادا و برای Express Entry، حدود 4.000 دلار هزینه دارد.

 

هزینه های سفارت

بسته به نوع برنامه مهاجرتی، هزینه application fee متفاوت است. اقامت دائم، دریافت کارت PR، درخواست پناهندگی، خوداشتغالی، اجازه تحصیل، اجازه کار، و غیره چندی از انواع برنامه های مهاجرتی است.

 

هزینه های اسکان

ممکن است دانشجویی اقدام کنید و بخواهید در خوابگاه اقامت داشته باشید. ممکن از اقدام سرمایه گذاری کرده و بخواهید خانه بخرید.

معمولا، ابتدای سکونت مهاجران، از آنجا که شرایط آن ها هنوز ثابت نشده است، در محلی گذری مثل خانه دوستان و اقوام، یا حتی مسافرخانه می باشد. این هزینه ها کاملا می تواند متفاوت باشد و بستگی به مهاجر دارد.

 

مدارک زبان لازم برای مهاجرت

قطعا برای مهاجرت، اولین زبانی که باید دانست، زبان انگلیسی است. مهم نیست که قرار است به چه زبانی درس بخوانید یا در چه کشوری زندگی می کنید، از آنجا که شما مهاجر هستید و در کشور خود زندگی نمی کنید، باید انگلیسی بدانید؛ البته در ایران هم باید بدانید!

سوای نیاز به دانستن انگلیسی، شما برای مهاجرت قطعا نیازمند اخذ مدارک زبان انگلیسی هستید. تقریبا همه شان نتایجی یکسان به شما می دهند اما سبک و سیاق آن ها با یکدیگر فرق داشته و کشورهای مختلف ممکن است بعضی از آن ها را بخواهند و بعضی دیگر را نپذیرند. برخی از این آزمون های زبان انگلیسی عبارتند از:

 

معمولا مهاجران کانادا ممکن است نیاز پیدا کنند مدرک زبان فرانسه بگیرند. آزمون های معتبر فرانسوی عبارتند از

 • TEF
 • TCF
 • TFI

بهترین موسسات مهاجرتی

Top 10 Immigration Agencies in Iran – 1398

نحوه انتخاب این ۱۰ موسسه برتر مهاجرتی ایران در سال ۱۳۹۸

وقت آن می رسد که به سراغ بهترین موسسات مهاجرتی سال ۱۳۹۸ برویم. این لیست چند بار در سال ویرایش شده و عملکرد این موسسات با توجه به فاکتور های زیر مورد ارزیابی قرار می گیرد:

 

فاکتور اول) تحت نظارت وزارت علوم: لیست موسسات مجاز مهاجرت

هر ساله لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز در سایت وزارت علوم در این لینک منتشر می شود.

بهترین موسسات مهاجرتی | لیست موسسات مجاز مهاجرت

فاکتور دوم) داشتن وکیل دادگستری

مهاجرت بر پایه ی قانون و علم حقوق بنا شده است که کار وکلای دادگستری است. یک دفتر مهاجرتی بدون وکلای دادگستری مثل شیر بی دندان است. آن موسسه حتما باید وکیل مهاجرتی رسمی با پروانه وکالت دادگستری و کد فعالیت داشته باشد و بدون آن، و صرفا ارجاع دهنده بودن معیاری برای اعتماد و درست کاری نیست.

 

فاکتور سوم) داشتن پروانه فعالیت

هر مرکز معتبری در ایران، صرف نظر از خدماتی که ارایه می کند، باید مجوز و پروانه فعالیت حقیقی یا حقوقی داشته باشد و تصویر آن را روی دیوار و در معرض دید همگان قرار دهد. قطعا انجام کاری که تا این حد قانونی است (مهاجرت) بدون ثبت و کسب پروانه های فعالیت امکان پذیر نیست.

فاکتور چهارم) داشتن هویت و برند

مرکز مهاجرتی شما باید مکانی ثابت با تلفن هایی ثابت به همراه وبسایتی معتبر با لوگوهای اعتماد (ساماندهی و ای نماد) داشته باشد. یک موسسه بزرگ مهاجرتی! نمی تواند فقط یک صفحه اینستاگرام با یک تلفن همراه داشته باشد!

 

فاکتور پنجم) به روز بودن

موسسات مهاجرتی بسیاری هستند که سال هاست فعالیت های اعزام دانشجو و مهاجرتی انجام می دهند. صرف قدیمی بودن نمی توان گفت این هادر زمره بهترین موسسات مهاجرتی قرار می گیرند. قوانین و شرایط مهاجرتی، شرایط مردم، اقتصاد، فرهنگ و بسیاری از فاکتورهای دخیل در پروسه مهاجرت روز به روز تغییر کرده و موسسه ای که انتخاب می کنید باید بسیار هوشمندانه، و با آگاهی از اخبار روز دست به راهنمایی شما بزند.

 

فاکتور ششم) صداقت و دادن مشاوره غیرمشروط

قدم اول مهاجرت، بررسی شرایط متقاضی و امکان سنجی توسط یک مشاور مهاجرتی که موسسه برتر مهاجرتی است. این مشاور می تواند هر کسی باشد و این که این مشاوره، تا چه حد درست و اصولی است، به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. مشاور مهاجرت نباید با توجه به صلاح موسسه و منابع مالی خود به شما مشاوره بدهد. مشاوره باید خالص و منطبق با نیازهای متقاضی مهاجرت باشد.

بهترین موسسات مهاجرتی

لیست ۱۰ موسسه برتر مهاجرتی ایران در سال ۱۳۹۸ – بهترین موسسات مهاجرتی

به سراغ بهترین موسسات مهاجرتی سال ۱۳۹۸ می رویم. دو مقاله دیگر برای بهترین موسسات مهاجرت به کانادا و بهترین موسسات مهاجرت به استرالیا نیز به نگارش درآمده اند. آن ها را نیز ببینید. موسسه مهاجرتی مجاز در تهران.

 

رتبه اول بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

کارشناسان حامی مهاجر آماده خدمت رسانی و راهنمایی شما در زمینه مهاجرت هستند، برای اینکه بدانید با شرایط خانوادگی و اقتصادی فعلیتان به کدام کشور ها میتوانید سفر و یا مهاجرت کنید کافیست فرم ارزیابی ما را پر کنید تا پس از برسی کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در این زمینه راهنماییتان کنند.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید.

بهترین موسسات مهاجرتی

رتبه دوم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی MIE

موسسه مشاوره ای MIE که در اتریش ثبت گردیده است، بطور مشخص در زمینه های مختلف نظیر پذیرش، تحصیل در خارج از کشور و انتخاب وکیل و امثالهم مشاوره می دهد.

در موسسه MIE ما بری شما درخصوص نحوه امور و اقدام برای مسائلی نظیر پذیرش، انتخاب دانشگاه، هزینه های زندگی در خارج از کشور، چگونگی اخذ وکیل و امثالهم مشاوره ارائه نموده و در تمام مراحل قدم به قدم در کنار شما عزیزان خواهیم بود. موسسه MIE به دلیل به کار گیری و استفاده از اشخاص خوشنام، وکلا، مشاورین متخصص و بسیار حرفه ای امروزه برای بسیاری از عزیزان، چه در ایران و چه در خارج از کشور مورد شناخت می باشد. ما تمام سعی خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه خدمات مشاوره ای، حتی مشاوره های رایگان، نظیر مشاوره از طریق واتس اپ و مشاوره تلفنی رایگان در کنار شما عزیزان ارائه خدمات بنماییم.

این موسسه امروزه با بیش از 50 دانشگاه، کالج، موسسه علمی و تحقیقاتی در خصوص زبان عقد قرارداد نموده و به عنوان پارتنر یا ایجنت آن ها شناخته می شود. شما می توانید در همین وب سایت و وب سایت های مرتبط با ما مطالب علمی بسیاری را مطالعه بفرمایید، لیکن دقت بفرمایید که ما در تمامی این موارد خدمات نخواهیم داشت، خدمات ما در خصوص مشاوره است و بسیاری از مطالب فقط جهت بالا بردن اطلاعات شما عزیزان ارائه گردیده است.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه MIE مراجعه کنید.

 

رتبه سوم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی ایلیاد بین الملل

در صورتی که مایلید شرایط شما جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور، توسط مشاورین باتجربه و متخصص موسسه «ایلیاد بین‌الملل» ارزشیابی گردد، فرم مشاوره زیر را تکمیل نمایید. پس از دریافت اطلاعات، حداکثر طی دو روز کاری با شما تماس خواهیم گرفت. قابل توجه است که موسسه ایلیاد بین‌الملل دارای مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم ایران می‌باشند.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه ایلیاد مراجعه کنید.

 

رتبه چهارم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی گرین کارت

موسسه بین المللی کارت سبز فرتاک اندیشان با نام تجاری GreenCard (گرین کارت) در زمینه های: مشاوره ‌ و خدمات اعزام دانشجو و اعزام نیروی کار به خارج از کشور، مشاوره امور مهاجرت و اخذ اقامت به روشهای مختلف از قبیل: سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک، اخذ شهروندی و پاسپورت و… و هم چنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی زبان های خارجی فعال می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه گرین کارت مراجعه کنید.

 

رتبه پنجم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی آریانا پارس

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آتیه پردازان و موسسه سفیران حامی موسسه برتر مهاجرتی که دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز ۴۲/۴۸۹۹۸ با نام تجاری آریانا پارس است با سابقه ۷ ساله در امور کاریابی، مهاجرت، اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی، اقامت سرمایه گذاری، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان skilled worker ، برخورداری از تجارب بسیار درخشان در این زمینه، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و انجام امور مهاجرتی به شما هموطنان عزیز می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، این موسسه با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

کلیه فعالیتهای این موسسه تحت مجوزهای صادر شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و علوم، تحقیقات و فناوری بوده و غیر از حیطه فعالیتهای مرتبط با اعزام نیروی کار به خارج از کشور و اخذ پذیرش تحصیلی از کشورهای حوزه فعالیت مجاز، سایر امور دیگر در این موسسه صورت نمی گیرد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه آریاناپارس مراجعه کنید.

 

رتبه ششم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی شادا

مؤسسه مهاجرتی و کاریابی بین المللی شادا، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران می باشد و نمایندگی انحصاری دفتر خدمات مهاجرتی و تحصیلی شادا از کشور استرالیا را بر عهده دارد و با به کارگیری تجربه وکلای رسمی مهاجرت، خدمات خود را منحصراً در زمینه اخذ ویزای دائم و موقت استرالیا ارائه می دهد.

مشخصات مؤسسه در وب سایت “مارا” که اداره ثبت دفاتر وکلای رسمی مهاجرت در استرالیاست و زیر نظر اداره امور مهاجرت استرالیا فعالیت می کند موسسه برتر مهاجرتی به ثبت رسیده است.

چنانچه تصمیم گرفته اید که از خدمات ما برای عزیمت به کشور استرالیا استفاده کنید، مطمئن باشید که ما بهترین شرایط مهاجرتی را هم در زمینه کاری و شغلی و هم در زمینه تحصیلی و مهاجرت به شما پیشنهاد خواهیم داد. مؤسسه شادا تمام تلاش خود را در جهت حفظ منافع و حقوق قانونی موکلین خود همواره به کار گرفته و شما با اطمینان خاطر می توانید رسیدگی به تمامی امور مهاجرتی خود را به ما بسپارید.  ما با توجه به دانش و تجربه ای که در زمینه مهاجرت به استرالیا و مسائل مربوط به آن داریم، قادریم به صورتی کاملا حرفه ای، معضلات و مشکلات مهاجرتی شما را به بهترین شکل و با صرف کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنیم. صداقت و راستگویی در کار، ویژگی بارز ماست. ما تمام مسائل مربوط به مهاجرت را دقیق و کامل به اطلاع شما خواهیم رساند و در هر مرحله شما را از روند کار آگاه خواهیم ساخت و تک تک کارهای انجام شده را، از بزرگ ترین و مهم ترین کارها گرفته تا کوچک ترین و کم اهمیت ترین نکات، به شما اطلاع خواهیم داد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه شادا مراجعه کنید.

 

رتبه هفتم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی آتیس

ماحصل 13 سال سابقه درخشان موسسه آتیس در امر مهاجرت، به نتیجه رساندن تعداد بسیار زیادی پرونده مهاجرتی در زمینه های مهاجرت تحصیلی و مهاجرت غیر تحصیلی در کشورهای آلمان ، اتریش ، ایتالیا ، اسپانیا قبرس و روسیه می باشد.

موسسه مهاجرتی آتیس مفتخر است که در تمامی کشورهای حوزه ی خدماتی خود دارای دفاتر بین المللی بوده و تمامی مراحل پرونده های مهاجرتی متقاضیان توسط وکلای محلی و مجرب تحصیل کرده در هر کشور به صورت تخصصی و حرفه ای به سرانجام می رسد.

وجود دفاتر بین المللی و استفاده از وکلای محلی مربوط به هر کشور سبب گردیده تا منابع اطلاعاتی کارشناسان ما در دفتر تهران کاملا منطبق با قوانین به روز شده مهاجرتی مربوط به هر کشور باشد، که این موضوع منحصر به موسسه مهاجرتی آتیس بوده و متقاضیان میتوانند مطمئن باشند که مشاوره مهاجرت و روش مهاجرتی پیشنهاد شده به ایشان، بهترین و صحیح ترین روش بوده است.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه آتیس مراجعه کنید.

بهترین موسسات مهاجرتی

رتبه هشتم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی مهرپرور

موسسه حقوقی “مهر پرور” با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه امور حقوقی، اعزام دانشجو و تاسیس شرکت و خدمات مهاجرت به اروپا ، تاسیس گردید. این موسسه با تاکید بر حفظ کیفیت خدمات و صداقت در ارائه راهنمایی بیشتر به هموطنان به صورت تخصصی در زمینه های زیر شروع به فعالیت نموده است.

این موسسه قادر به اخذ اقامت کشورهای اروپایی مانند جمهوری چک، اسلواکی، لتونی، لیتوانی، گرجستان و اسلوونی با کمترین هزینه و بالاترین درصد اخذ اقامت می باشد. در این زمینه کلیه خدمات توسط این موسسه با کمک وکلای درجه یک از کشورهای مورد نظر انجام می شود.

موسسه حقوقی مهر پرور موسسه برتر مهاجرتی با کمک وکلای خود قادر به انجام کلیه خدمات حقوقی مانند ملکی، طلاق، مهریه، ارثیه و دیگر خدمات حقوقی مورد نظر هموطنان ایرانی خارج از کشور می باشد.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه مهرپرور مراجعه کنید.

 

رتبه نهم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی رامان

موسسه حقوقی مهاجرتی مهاجران رامان با شماره ثبت 43291 یکی از برترین و معتبرترین موسسات مهاجرتی در سطح کشور می باشد. خدمات ما شامل موارد زیر است:

 • ویزای کار
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای سرمایه گذاری
 • ثبت شرکت در خارج از کشور
 • خدمات ما محدود به موارد گفته شده نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه رامان مراجعه کنید.

 

رتبه دهم بهترین موسسات مهاجرتی) موسسه مهاجرتی iil

برند وکلای مهاجرت ایران IIL همچون ققنوسی تازه نفس به عنوان وکیل مهاجرت در تهران از دل موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به آغوش مردم عزیز کشورمان پر کشیده است. به عبارت دیگر موسسین و مدیران این مجموعه وکلای بین المللی هستند.

ما می خواهیم یک تجربه جدید از وکیل مهاجرت به شما  هدیه دهیم. ما میخواهیم با صدایی رسا به شما یادآوری کنیم که خدمات تخصصی را باید متخصصین ارائه دهند و در مقابل عملکردشان مسئولانه و سینه ستبر بایستند. وکلای مهاجرت ایران که به اختصار از آن بعنوان IIL یاد می کنیم قصد دارد برای اولین بار دید جامع اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، جغرافیایی و سیاسی را با دانش مهاجرت عجین کند و برای اولین بار راهی راهگشا را برای ملت شریف و هموطنان دوست داشتنی ترسیم کند.

IIL به عنوان وکیل مهاجرت در تهران اینگونه می اندیشد که مهاجرت یک کسب و کار نیست که بازار برای آن رقابت کند و نابکاران در جذب مردم از یکدیگر سبقت بگیرند. مهاجرت یک بحران است و باید توسط کار بلدان معرکه مدیریت شود. مخصوصا در روزگار بی رحمی که ایرانیان را از سایرین جدا می کند و ذهنیت دیگری را در مورد آنها روا داشته است. ما می خواهیم با هم و دست در دستان هم پرواز کنیم و خاطرات خوب و بد را با هم ثبت نماییم.

وبگاه وکلای مهاجرت ایران موسسه برتر مهاجرتی نقطه عطفی است بر حقوق مهاجرت و مهاجرین. مهاجرینی که قبل از هر چیز به یک شانه ستبر برای سر گذاشتن نیاز دارند و می خواهند نگرانی های عمیقشان را با تکیه گاهشان شریک شوند.

برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت موسسه iil مراجعه کنید.

 

شما چه فکر می کنید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما در مورد بهترین موسسات مهاجرتی در میان بگذارید.

بهترین موسسات مهاجرت به کانادا 

بهترین موسسات مهاجرت به استرالیا 

پایان مقاله انتقادی تبلیغاتی

 

محتوای این مطلب