خرید مدرک آیلتس تضمینی با استعلام! آیلتس پولی خرید و فروش مدرک IELTS

 

لطفا این مقاله را بخوانید و زنگ هم نزنید!

 

آیلتس 7 حراجش کردم، بدو بیا اینور بازار! از اکسیر بگیر ارزون تره! آیلتس 8 هم داریم اگه خواستی! … نمی تونی 2 ماهه آیلتس 7 بگیری؟ الان سطحت 5.5 عه؟ پروسه مهاجرتت خراب میشه؟ مهلتت تموم میشه؟ یه چهل ملیون جور کن بیا بخر خودتو راحت کن!”

این بخشی از تبلیغاتیست که کلاهبردارانی سودجو برای گرفتن مدرک آیلتس بدون زحمت و تلاش و با پرداخت پول، با دادن تضمین و وعده های دروغ، در داخل ایران و دیگر کشورها انجام می دهند. اما واقعا امکان خرید مدرک آیلتس و پایان دادن به این کابوس زندگی تان وجود دارد؟

خرید مدرک آیلتس، تضمینی با استعلام

 

روال خرید مدرک آیلتس، یا پول خود را هوا دادن!

به شما می گویند که 50% مبلغ را در ابتدا پرداخت کنید و وقتی مدرک را تحویل گرفتید بقیه مبلغ را واریز کنید. می توانید مبلغ را به حسابشان بریزید و رسید را برایشان بفرستید. کاملا منطقی به نظر می رسد، درست است؟

سپس، از شما می خواهند که اطلاعات هویتی خود و پاسپورت یا کپی آن را در اختیارشان قرار دهید.

حال، یک درصد تصور کنید که این کار کلاهبرداری باشد و بخواهید پول خود را پس بگیرید یا اینکه شکایت کنید. آیا می توانید در کاری که خودتان می دانستید غیرقانونی و جرم است شکایت کنید؟ پای خودتان گیر است!

در نتیجه، هیچ وقت هیچ مدرک آیلتس پولی ای صادر نمی شود و فقط خودتان را به دردسر می اندازید.

راه های بهتری هم برای هدر دادن پول وجود دارد!

 

دسترسی به فروشندگان مدرک آیلتس

طبیعتا، هیچ کدام از این افراد دسترسی مستقیمی ندارند. نه شماره ای برای تماس مستقیم به شما می دهند و نه عکسی از ایشان دارید. اگر هم باشد، قطعا فکرش را کرده اند که چطور بگریزند.

 

چرا خرید مدرک آیلتس اینقدر همه گیر شده است؟

کاملا واضح است که برای رسیدن به اهداف بزرگ، و تنبلی متقاضی آیلتس برای آماده کردن خودش برای اخذ این نمره، و تمایل به خرید آن، یعنی تقاضای بسیار، کسانی نیز دست به عرضه به این نیاز می زنند.

 

اصلا خرید مدرک آیلتس آن هم با قابلیت استعلام امکان پذیر است؟

مسئله این است که چنین چیزی اصلا امکان پذیر نیست چرا که سیستم هویتی و امنیتی آیلتس بسیار حرفه ای است تا آنجا که از متقاضیان اثر انگشت می گیرند. کلاهبرداران چطور می خواهند با پرداخت پول چنین کاری بکنند؟ فایل های آرشیو را چطور بسازند؟ امکان پذیر نیست. حتی اگر هم پرونده سازی هایی انجام شود، از آنجا که متقاضی قرار است از این مدرک برای سال ها استفاده کند، بالاخره در جایی گیر خواهد کرد.

 

چرا به سراغ خرید مدرک آیلتس جعلی تضمینی و با قابلیت استعلام نرویم؟

  • چونکه نمی خواهیم پولمان را هدر بدهیم،
  • چونکه نمی خواهیم مورد دزدی قرار بگیریم،
  • چونکه اصلا خرید آیلتس امکان پذیر نبوده و یک افسانه است،
  • چونکه اگر هم بشود، در مراحل بعدی مصاحبات گیر خواهیم کرد،
  • چونکه ممکن است در لیست سیاه سازمان های مهاجرتی و دانشگاه ها و سفارت ها برویم،
  • چونکه ممکن است کلاهبرداران ما را تهدید کرده و سواستفاده های بیشتری بکنند،
  • چونکه کلا نمی خواهیم با سادگی و عدم آگاهی، خودمان را به فنا بدهیم!

 

پس چکار کنیم؟ نیاز به آیلتس داریم و حاضریم پول هم بدهیم!

تنها راه موفقیت در آیلتس، صراط مستقیم و راه درست و اصولی آن است: یادگیری، تمرین و ایجاد مهارت. سالیانه چندصد نفر متقاضی آیلتس به کمک آکادمی زبان اکسیر می توانند در این مسیر موفق شوند و نمره دلخواهشان را به دست بیاورند.

 

دوست عزیزم، تو هم می تونی! فقط تصمیم بگیر و بخواه؛ اکسیر به تو کمک می کنه 🙂

 

برای دریافت مشاوره تخصصی زبان انگلیسی، مشاوره زبان را ببینید. جالب است بدانید آموزش زبان در آکادمی زبان اکسیر به صورت غیر حضوری هم برگزار می شود. در این بار به شما توصیه می کنیم دوره‌ی آنلاین زبان را هم مشاهده بفرمایید!

 

مدرک آیلتس پولی