سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

پکیج اموزشی انگلیسی – یادگیری خودآموز زبان انگلیسی

13291 بازدید
پکیج اموزشی انگلیسی – یادگیری خودآموز زبان انگلیسی

پکیج خوداموز انگلیسی – یادگیری خودآموز زبان انگلیسی

English Packages – Self Study English

 

آیا لازم است از اهمیت دانستن و توانایی استفاده از زبان انگلیسی بگوییم؟ دیگر امروز در سال 2020 بر هیچ کس پوشیده نیست که چقدر این زبان برای زندگی در شرایط امروزه لازم و حیاتی است. از آنجا که این نیاز به قدری زیاد شده است که دیگر نمی توان بدون آن زندگی کرد، و بسیاری از افراد نمی توانند در کلاس های زبان شرکت کنند، قطعا نیاز جدیدی حس می شود که به وسیله آن بتوان خودآموز زبان انگلیسی را یاد گرفت. در این مقاله به معرفی و بررسی خودآموز انگلیسی آکادمی اکسیر ( پکیج خوداموز انگلیسی ) روی پلتفرم TelEx می پردازیم. با اکسیر همراه باشید.

 

آیا می شود زبان انگلیسی را با یک پکیج خوداموز انگلیسی یاد گرفت؟

چه سوال زیبایی! در جواب باید بگوییم هم بله هم خیر! در طول این 14 سال سابقه فعالیت آموزشی تا به امروز (بهمن 1399)، به عینه دیده ایم که آدم ها به دو دسته تقسیم می شوند:

الف) آن ها که هرطور شده زبان انگلیسی را یاد می گیرند؛

ب) آن ها که هرطور شده زبان انگلیسی را یاد نمی گیرند!

 

و پس کاملا بدیهی است که دسته دوم به هیچ صراطی مستقیم نبوده و حتی با بهترین کلاس های خصوصی زبان نیز موفق نمی شوند انگلیسی را یاد بگیرند. اما برای دسته اول، کسانی که نمی خواهند یا نمی توانند در کلاس های گروهی و خصوصی شرکت کنن این بسته های خودآموز انگلیسی می تواند خیلی خیلی مفید باشد. چطور؟ در ادامه برایتان موضوع را روشن می کنیم.

 

پکیج خوداموز انگلیسی اکسیر چطور به من کمک می کند؟

بسته جامع آموزشی خودآموز انگلیسی آکادمی اکسیر کار شما را به شدت تسهیل می کند. بگذارید ببینیم اگر کسی بخواهد زبان را سلف استادی یا خودخوان یاد بگیرد، چه مشکلاتی دارد. طبیعتا، این پکیج تلاش کرده است تمام این مشکلات را برطرف کند:

 • نمی داند باید از کجا شروع کند؛ به عبارتی نمی تواند خودش را دقیق تعیین سطح کند؛
 • منابع خودخوان را به خوبی نمی شناسد؛
 • نمی تواند از بین منابع آموزشی زبان موجود در بازار، ترکیب مناسب خودش را انتخاب کند؛
 • دچار سردرگمی می شود و راهش را گم می کند؛
 • نمی تواند پیشرفت خود را دنبال و ارزیابی کند؛
 • گاهی بی انگیزه می شود و کلا خواندن را رها می کند؛
 • برنامه سلف استادی در اولویتش نیست و کسی هم نیست که پیگیری کند،
 • کتب را باید بخواند ولی ترجیح می دهد آموزش مولتی مدیا و جذاب داشته باشد؛
 • پارتنر و کسی برای تمرین ندارد؛
 • اگر سوالی برایش پیش بیاید، باید کلی جستجو کند تا جواب را پیدا کند، تازه اگر موفق شود؛
 • نمی داند برای تمرین بیشتر روی یک مبحث باید چه کند؛
 • سوالاتی برایش ایجاد می شود که پاسخش ظاهرا هیچ جا نیست؛
 • ممکن است هوش یادگیری اش با دیگران متفاوت باشد؛

و تمامی این مشکلات تنها با تهیه پکیج آموزشی خودآموز اکسیر برطرف می شود. دقت کنید که خودآموز زبان انگلیسی هم به وفور یافت می شود اما “قدر زر، زرگر شناسد” و هرجایی اکسیر نیست.

 

پکیج خوداموز انگلیسی اکسیر چیست؟

همانطور که در پکیج آموزشی زبان آکادمی اکسیر گفته شد، زبان انگلیسی یکی از مجموعه های خودآموز سیستم آموزشی آنلاین اکسیر بر بستر پلتفرم TelEx است. این سیستم با اختلاف پیشروترین، جامع ترین و در یک کلام بهترین پکیج آموزشی انگلیسی است که تلاش دارد زبان آموز را کاملا از کلاس زبان بی نیاز کند؛ به این معنی که تمامی نیازهای او با توجه به آموزش ها و خدمات و پشتیبانی های دپارتمان تلکس برطرف می شود. به لطف دپارتمان TelEx، می توانید زبان انگلیسی را از صفر تا صد بدون نیاز به شرکت در کلاس های حضوری یا آنلاین Live یاد بگیرید و از آن استفاده کنید.

 

پکیج آموزشی انگلیسی اکسیر چه حوزه هایی را شامل می شود؟

وقتی صحبت از زبان عمومی می شود، ما نیاز به دانش انگلیسی در حوزه های تلفظ انگلیسی، گرامر انگلیسی و لغات انگلیسی داریم. به جز این سه مورد، باید بتوانیم از دانش مان برای ارتباط با دیگران استفاده کنیم و این یعنی اسپیکینگ انگلیسی، ریدینگ انگلیسی، لیسنینگ انگلیسی و رایتینگ انگلیسی. خودآموز جامع زبان انگلیسی اکسیر تمام نیاز های شما را برطرف می کند.

طبق مرجع چهارچوب مشترک اروپایی (CEFR)، زبان ها به 6 سطح تقسیم بندی می شوند و خودآموزهای انگلیسی اکسیر نیز درست طبق این استاندارد بین المللی برنامه ریزی شده و اجرا می شوند. از 6 سطح از مبتدی شروع شده و تا حرفه ای ادامه دارد.

 

پل ارتباطی خوداموزها و کلاس های زبان اکادمی اکسیر

خبر خوب این است که اگر در هر زمانی خواستید ادامه مسیر را به صورت حضوری یا انلاین و شرکت در کلاس ها به صورت Live ادامه بدهید، این امکان وجود داشته چرا که طرح درس مشخص و یکی است. پس اگر مثلا تا سطح Pre Intermediate را به صورت خودخوان مطالعه کردید و تمایل داشتید ادامه دوره را حضوری شرکت کنید، و یا برعکس، این امکان در آکادمی اکسیر وجود دارد. طرح درس خوداموزهای اکسیر کاملا منظم و طبق سیلابس درسی دوره های حضوری بوده و کاملا استانداردها رعایت شده است.

 

چه سطوحی از این پکیج خوداموز انگلیسی تهیه شده و در دسترس است؟

تیم دپارتمان تلکس هر روز در حال تهیه و به روز رسانی محتواست. در حال حاضر وضعیت پیشرفت و آمادگی بسته های خودآموز انگلیسی به شرح زیر است:

سطح دوره عکس محصول میزان آمادگی
پکیج Beginner  100%
پکیج Elementary  100%
پکیج Pre Intermediate 100%
پکیج Intermediate  100%

ورود به پکیج آیلتس

یا ادامه دوره

100%
Upper Intermediate 0%
Advanced 0%

 

چرا باور داریم می توان انگلیسی را به صورت خودآموز یاد گرفت؟

زبان انگلیسی، صرف نظر از اینکه به خاطر قدرت سیاسی رفته رفته تبدیل به زبان بین الملل شده است، زبانی ساده و جذاب است. همین سادگی باعث شده روز به روز متکلم بیشتری داشته باشد. در ادامه به تعدادی از سادگی های انگلیسی اشاره می کنیم:

 

 • زبان انگلیسی جنسیتی نیست. شاید بتوان گفت دلیلی اصلی ای که این زبان را عامه پسند تر از زبان های اروپایی همجوارش (فرانسوی و آلمانی) می کند همین است. اسامی در انگلیسی دارای جنسیت نبوده و قواعد لازم جنسیتی اسامی را هم ندارد. این مسئله را به شدت ساده می کند.

 

 • مجبورید از انگلیسی استفاده کنید. البته امروز با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی، خیلی از دستگاه ها نسخه فارسی دارند اما همچنان در بسیاری از مواقع مجبورید از انگلیسی استفاده کنید. اما چون عملکردها و دستورات معمولا با عکس و دیگر راه ها به چشم می خورند، درک ان ها ساده تر می شود. با حضور اینستاگرام، خیلی ساده همه می دانند story به چه معناست.

 

 • چیزی به اسم صرف فعل وجود ندارد. برخلاف زبان های دیگر، مثل فارسی، فرانسوی، عربی و غیره، هیچ نیازی به صرف فعل نیست (البته بجز یکی دو مورد) و این حرف زدن در زمان های مختلف را ساده تر می کند.

 

 • نسخه انگلیسی همه چیز وجود دارد. چه بخواهید چه نخواهید، با در معرض قرار گرفتن، یاد می گیرید! اینکه از همه چیز انگلیسی اش موجود است خیلی خبر خوبی برای زبان اموزان انگلیسی است.

 

 • الفبای لاتین ساده است. این الفبا حتی از فارسی هم ساده تر است و به هم چسبیدن و غیره ندارد. خواندن و نوشتن آن نیز بسیار ساده بوده و یکی از دشواری های بزرگ یادگیری زبان های دیگر مثل چینی، هندی یا روسی را ندارد.

 

 • بهترین منابع از جمله کتب، فیلم ها و آموزش ها به انگلیسی یافت می شوند. از روی علاقه و تفریح، شما فیلم و سریال زیاد تماشا می کنید. حتی اگر با زیرنویس تماشا کنید، به مرور زبان انگلیسی را یاد می گیرید و این در حالی است که هیچ کلاسی نرفته اید. این همه گیر بودن و در همه جا یافت شدن این زبان یادگیری اش را تسهیل می کنید.

 

مشکلات اصلی مخصوصا مشکلات ایرانی ها در این خوداموزهای انگلیسی

زبان آموز ایرانی معمولا مشکلاتی دارد که با مردمان کشورهای دیگر متفاوت است. اکسیر تلاش کرده است این مشکلات را با خودآموز انگلیسی تلکسی برطرف کند:

 

 • تعدد ساختارها و مفاهیم گرامری: یکی از بزرگ ترین مشکلات زبان آموز ایرانی، درک گرامر هاست، حتی ابتدایی ترین زمان ها (Tenses) را سخت متوجه شده و استفاده می کند. دلیل آن این است که این مباحث را حتی در فارسی هم به درستی نمی داند. مثلا درک تفاوت ماضی بعید و ماضی نقلی برای بسیاری از ما سخت است و وقتی می خواهیم آن ها را، هر کدام با 4 مفهوم و کاربرد متفاوت یاد بگیریم، قطعا دچار سردرگمی می شویم. پکیج آموزش زبان انگلیسی اکسیر با شفافیت بخشیدن به موضوع، با یک رویکرد مفهومی، و ایجاد پلی بین فارسی و انگلیسی، مساله را خیلی ساده کرده است.

 

 • گرامر های ناموجود در فارسی: علاوه بر مشکل بالا، درک بعضی ساختارها سخت تر است چرا که اصلا نمی توان پلی ساخت. در این موارد با شرح و توضیح وضعیت، و نشان دادن کاربردهای آن، مسئله را ساده می کنیم.

 

 • الگوهای زبان انگلیسی: یکی از مواردی که زبان اموز ایرانی به ان توجه ندارد، الگوی ترکیب لغات برای ساخت عبارات و جملات است. آموزش های اکسیر تاکید خاصی روی این ترکیب ها دارد و حتی از پایین ترین سطوح همیشه به ریزترین ترکیبات اشاره دارد. مثلا، زبان آموز معمولا توجهی به ترکیب حروف اضافه با اسامی یا افعال ندارد و تقریبا همیشه در تولید محتوای انگلیسی آن ها را اشتباه استفاده می کند.

 

 • تلفظ انگلیسی: صرف نظر از اینکه زبان به لهجه امریکایی، بریتانیایی یا استرالیایی صحبت شود، معمولا توجهی به ظرافت ها و ویژگی های تلفظی نمی شود. ویژگی های تلفظی بسیار مهم بوده و باید روی تک تکشان کار و تمرین کرد تا هم درک بهتری در لیسنینگ ها ایجاد شود و هم صدایی که شنیده می شود به حرف زدن یک Native Speaker نزدیک تر باشد.

 

 

چرا پکیج اینترمدیت و پری اینترمدیت؟

1. استادی که این کتاب رو تدریس می کنه بیش از 16 سال سابقه ی تدریس دارد و صدها بار این کتاب ارزشمند رو در کلاس های گروهی و خصوصی تدریس کرده است.

2. هیچ نکته ای از این کتاب جا نمانده است و تمامی نکات، حتی نکته هایی که به نوعی خارج از کتاب هستند به صورت کامل توضیح داده شده است.

3. با اینکه نکات گرامری را در پکیج iGram آموزش داده ایم، تمامی نکات گرامری این کتاب به طور مفصل و کامل توضیح داده شده است.

4. تمامی فایل های صوتی و تصویری کتاب داخل پکیج موجود است و با این پکیج شما نیاز به خریداری کتاب ندارید. (البته توصیه می شود که کتاب ها همراه پکیج خریداری گردد برای انجام دادن تمرینها داخل کتاب و تسلط بیشتر به روند آموزش پکیج. مخصوصا برای عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند.)

5. تمامی لغت ها، کالوکیشن ها، نکته های گرامری که در قسمت های Reading و Listening این کتاب وجود دارد، به صورت کامل و با دقت فراوان تدریس می شود و روی آن ها تاکید لازم صورت می گیرد.

6. کتاب به صورت کامل مجددا جهت آموزش و با کیفیت بسیار عالی طراحی شده و آموزش از روی عکس کتاب نیست و به مراتب از خود کتاب جذاب تر است.

7. به طور متوسط برای هر یونیت کتاب 2 ساعت زمان آموزش است که نسبت به پکیج های زبان دیگر بالای 5 برابر است.

8. قسمت هایی که نیاز به پاسخ دارد (گرامر، لغات، چک کردن تلفظ ها، تمرین های داخل کتاب، …) به صورت واضح در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است.

9. در پکیج خوداموز انگلیسی اکسیر هر یونیت دارای Preview است که برای آماده کردن ذهنی زبان آموزان برای پذیرش مطالب درسی ایجاد شده است. (warm up)

10. تمامی نکات درس که نیاز به تکرار دارد یا باید روی آن تاکید شود در پکیج آموزشی مرور شده است.

11. همه ی آهنگ های کتاب (songs)، به همراه متن کامل آن برای تمرین هر چه بیشتر زبان آموزان در پکیج وجود دارد.

12. برای هر یونیت از دو کتاب دیگر برای تقویت مهارتهای GRAMMAR & LISTENING مشق داده شده است.

13. توضیحات کامل در مورد نحوه ی تمرین این پکیج به صورت کامل در اختیار زبان آموزان قرار گرفته خواهد گرفت.

14. دادن برنامه ریزی برای متقاضیانی که به صورت استاندارد میخواهند یا عزیزانی که به صورت فشرده میخواهند.

15. تمامی پکیج ها دارای پشتیبانی (باید خریداری شوند) هستند.

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر، صفحه مشاوره زبان را ببینید.

 

نمونه هایی از خودآموز انگلیسی آکادمی اکسیر


 

 

4.6/5 - (20 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=27605
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

38 نظر در مورد پکیج اموزشی انگلیسی – یادگیری خودآموز زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام
  خسته نباشید
  من میخوام تو سه یا چهارسال آینده از ایران مهاجرت کنم میخواستم ببینم با پکیج های شما چقد طول می کشه که بتوانم محاوره روه خوب یاد بگیرم
  با تشکر

  34

  1. دوست عزیز سلام.
   در وسط این صفحه نوشتیم که به صورت استاندارد و به صورت فشرده چقدر زمان بر هست.
   در ابتدا باید تعیین سطح انجام بدیم و بعد هدف گذاری دقیق کنیم.
   لطفا با ما تماس بگیرید.

   38

 2. به شخصه من فکر نمی کنم که این بسته های خودآموز برای من خیلی تاثیر مثبتی داشته باشه و اصلا قابل مقایسه با کلاس های حضوری نیستن.چون زمانی که در کلاس هستی حتی شده برای رقابت با همکلاسی ها سطح خودت را ارتقا میدی و همچنین در کلاس استاد بچه هارو مجبور به صحبت کردن می کنه و اینطوری اعتماد به نفست هم افزایش پیدا می کنه اما با این بسته های خودآموز همه چیز دست خودت هست و خطر رها کردن یادگیری خیلی زیاده.

  41

  1. آقا یاسین عزیز سلام،
   آدم ها سیستم های یادگیری متفاوتی دارن. بعضی ها به صورت خودخوان خیلی بهتر و با سرعت مد نظرشون پیشروی می کنن. بعضی ها برنامه های کاری خاصی دارن و مثلا یک هفته شیفت هستن و یک هفته آزاد و در نتیجه توی هیچ کلاسی نمیتونن شرکت کنن. درضمن پکیج ها پشتیبانی داره و پشتیبان شما مثل معلم سر کلاس پاسخگوی سوالات شماست، بهتون کمک میکنه، رفع اشکال میکنه، تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ میکنه و در کل هیچ کمبودی توی سیستم پکیج ها نیست.
   ما همه مدل خدمات رو ارائه می کنیم و هر کس حسب نیاز خودش میتونه ازشون استفاده کنه.
   اگر مشاوره خواستین حتما با ما تماس بگیرین.

   40

 3. سلام. پکیج صفر تا صد آموزش انگلیسی چقدر هزینه داره؟ پکیج ها به چه صورت هستن؟ آنلاین هستن یا به صورت دی وی دی ارسال میکنید.؟ پکیج های خود آموز هم دارید که تو خونه خودم یاد بگیرم؟

  38

  1. آقا علیرضای عزیز سلام،
   از نظر ما صد معنا نداره. باید هدف رو دقیق تر مشخص کرد. پکیج ها ویدیویی هستن، خودآموز هستن و با کلاس آنلاین فرق دارن.
   برای بررسی دقیق تر با ما تماس بگیرید.

   41

 4. سلام پکیج ایلتس برای چه سطحی مناسبه میشه یه مبتدی از این پکیج شروع کنه یا باید اول بسته های بگینر و … رو بخونه بعد برسه به پکیج ایلتس

  40

  1. اقا امید عزیز سلام،
   برای نمره 5.5، باید انتهای سطح پری اینتر و برای 7، انتهای اینتر باشید.
   اگر زبانتون خوب نیست، این بسته به دردتون نمیخوره.

   37

 5. سلام، میخواستم بدونم تفاوت زمان گرفتن ایلتس ۵ تا ۵،۵ و ایلتس ۶،۵ تا ۷،۵ در حالت فشرده ۳۰ روزه؟
  و در صفحه پکیج های اکسیر ایلتس در قسمت هدیه ۳ نوشته شده که ۵۵،۰۰۰ لغت اموزش داده میشه ولی در صفحه هر پکیج اکسیر ایلتس که میریم و تعداد لغات اونهارو جمع میکنیم میشه حدود ۱۸،۰۰۰ کدوم درسته؟
  و میخواستم بدونم که مطالعه روزی ۹تا ۱۰ ساعت از سطح مبتدی تا ایلتس ۷ چقدر طور میکشه؟
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  37

  1. آقا کامیار عزیز سلام،
   لطفا مورد مرتبط با آیلتس رو در صفحه خودش بپرسین.
   مدت زمان با توجه به سطح شما و تایمی که روزانه برای تمرین میذارید برمیگرده. به صورت فشرده از انتهای سط متوسط برای نمره 7 حدود 3 ماه زمان احتیاجه.
   اول تعیین سطح رو بزنید و بعد با ما تماس بگیرین تا در جلسه مشاوره درخدمتتون باشیم.

   37

  1. دوست عزیز سلام،
   تقریبا اماده هست. تا یک الی دو هفته دیگه بارگزاری میشه.
   میتونین الان با تخفیف پیش خرید کنین.

   37

  1. زهره خانم عزیز سلام،
   در برنامه آموزشی هست اما نه به زودی. احتمالا برای انتهای سال آماده میشه.

   37

  1. اقا سینای عزیز سلام،
   تا خرداد مجموعه تکمیل خواهد شد. میتونین از الان پیش خرید کنین.

   37

 6. سلام لهجه اصلی این پکیج چیه؟
  و اینکه ما میتونیم در انتهای دوره مثل یک native speaker حرف بزنیم همونطور که فارسی رو سریع حرف میزنیم؟

  38

  1. ناشناس عزیز سلام،
   کورس انگلیش فایل هست و به لهجه بریتیش کار شده اما استاد با لهجه امریکن درس میدن اما نکات هردو رو در بخش های تلفظ میگن.

   37

  1. یاسمین خانم عزیز سلام،
   بله پکیج های زبان عمومی از سطح المنتری تا اینترمدیت و پکیج آیلتس اماده هستند.

   36

  1. نسرین خانم عزیز سلام،
   در حال حاضر فقط پکیج انگلیسی و آیلتس ما حاضر هست. بزودی زبان های دیگه هم اضافه میشه.

   34

  1. لیلا خانم عزیز سلام،
   صفحه در حال بروز رسانی هست. اما شما میتونید بالای سایت وارد لینک جشنواره بشید و قیمت هارو مشاهده کنید و یا با ما تماس بگیرید.

   38

 7. سلام شماره تماس برای خرید پکیج خود اموز با کجا باید تماس بگیرم شماره بهم بدید تشکر

  33

  1. علی آقای عزیز سلام،
   لطفا یا شماره تون رو بذارید یا با ما تماس بگیرید.

   38

 8. من سطحم پرینترمدیتم کتاب همراه دی وی دی هاتون هست یا جدا باید بخرم ؟؟؟

  34

  1. آقا بهروز عزیز سلام،
   هم میتونید نسخه دانلود، هم نسخه فقط آموزش، و هم نسخه همراه با کتب رو بگیرید. با ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم.

   33

  1. فائزه خانم عزیز سلام،
   وسط این مقاله لینک خرید هست. بزرگ نوشته شده و قیمت هم زیرش برای هم نسخه دانلودی و هم نسخه فیزیکی نوشته شده.
   بعلاوه میتونین تماس بگیرین و شماره کارت هم دریافت کنین.

   38