سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

لغات جایگزین برای گفتن راه رفتن به انگیسی 🚶🏾‍♀️ 🚶🏾

2380 بازدید

راه رفتن به انگیسی

 

نحوه راه رفتن ما اغلب به احساس ما بستگی دارد. ما وقتی که خسته، شاد یا غمگین، یا پر از انرژی هستیم، یا وقتی که ترسیده‌ایم، متفاوت راه می رویم و کلماتی که برای راه رفتن استفاده می کنیم اغلب احساس‌مان را که در آن زمان داشتیم نشان می دهد. کلمات انگلیسی برای راه رفتن به انگیسی هم می توانند چیزهایی فراتر از عمل فیزیکی راه رفتن را توصیف کنند، همچنین می توانند احساسات و روحیه یک صحنه را نیز توصیف کنند.

در این مطلب برخی از مواردی آورده شده است که روش های عالی را برای توصیف بیشتر در مکالمات انگلیسی و همچنین نوشتن به شما ارائه می دهند. دفعه‌ی بعدی که چیزی به انگلیسی نوشتید یا با یک انگلیسی زبان صحبت کردید، از امتحان کردن این موارد نترسید.

راه رفتن به انگلیسی

Swagger برای بیان راه رفتن به انگیسی

این کلمه به معنای بسیار مطمئن و متکبرانه راه رفتن است در حالی که خود را آدم مهمی فرض کرده و غالباً شانه ها را به صورت اغراق آمیز به جلو و عقب تاب می‌دهید. در اصطلاح عامیانه، swagger در این روزها علاوه بر پیاده روی معنای دیگری به خود گرفته است و برای صحبت کردن در مورد روشی که فرد به طور کلی با اعتماد به نفس زیاد نه تنها در راه رفتن بلکه به طور کلی تصویری که از خودبه دنیا ارائه می دهد، به کار می‌رود.

منابع ایلتس

Stagger  

فقط تغییر یک حرف در یک کلمه باعث تغییر کلی معنی آن می‌شود! آیا عاشق این ویژگی زبان انگلیسی نشده‌اید؟ وقتی Swagger به Stagger تبدیل می‌شود به این معنی است که با سختی زیاد راه می روید، تقریباً دارید به هنگام راه رفتن روی زمین می افتید. گفته می شود افراد مست، یا شخصی که چیز بسیار سنگینی را حمل می‌کند ممکن است تلو تلو بخورد و یا اگر کسی پای خود را زخمی کرده باشد نیز ممکن است به این حالت راه رود.

مشاوره زبان

Strut

در اینجا اصطلاح دیگری برای پیاده روی و راه رفتن به انگیسی وجود دارد که از داشتن اعتماد به نفس در راه رفتن نشات می‌گیرد. Strut به معنای سفت و سخت، قائم، و به روشی متکبرانه راه رفتن است که اغلب برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران استفاده می‌شود. به احتمال زیاد سوپرمدل ها را این گونه در حال راه رفتن دیده باشید، و یا مردمی را که اغلب احساس اعتماد به نفس و جذابیت می کنند و در حال قدم زدن در خیابان هستند. گفته شده است که طاووس ها هم به این شکل راه می‌روند.

کلاس خصوصی ایلتس

Waddle برای گفتن راه رفتن به انگیسی

این واژه یعنی راه رفتن ناپایدار و ناشیانه، با استفاده از گام های کوتاه و تاب خوردن از این طرف به آن طرف. می توان این گونه راه رفتن را به کسی که خیلی اضافه وزن داشته باشد اطلاق کرد. البته این فقط در مورد مردم استفاده نمی‌شود، می‌توان گفت هر چیزی را که حرکتی آهسته و لرزشی دارد را می توان با این کلمه توصیف کرد. معمولا اردک ها به این شکل راه می‌روند.

نمره ایلتس

Amble

اگر در حال پیاده روی به این شکل هستید، مطمئناً هنگام راه رفتن احساس آرامش می کنید. این کلمه به معنای پیاده روی با سرعت بسیار آرام و ریلکس است، همانطور که ممکن است در یک روز تعطیل در پارک یا شهر قدم بزنید.

آموزشگاه تخصصی آیلتس

راه رفتن به انگیسی با واژه Limp 

قدم زدن در حالی که می لنگید قطعا خوشایند نیست. اگر کسی لنگ می زند، به احتمال زیاد آسیب دیده است. لنگیدن به معنای راه رفتنی است که توسط برخی از محدودیت های جسمی یا آسیب ایجاد می‌شود. بنابراین اگر تا به حال مچ پای خود را پیچانده اید و سپس سعی کرده اید راه بروید، می دانید که لنگیدن دقیقاً چیست. هر چیزی را که فاقد استحکام و سختی باشد می توان لنگ نیز توصیف کرد، مانند “limp handshake” (دست دادن سست.)

 

دوره های انلاین زبان

Stroll 

این کلمه برای راه رفتن از تمام مثال های دیگر ما متفاوت است، زیرا به طور معمول هم به عنوان اسم و هم به عنوان فعل استفاده می شود. به عنوان یک فعل به معنای راه رفتن با به شکلی آرام است، به عنوان مثال: .I strolled around the lake (من در اطراف دریاچه قدم زدم). به عنوان یک اسم، نامی است که به یک پیاده روی کوتاه و آرام داده می شود، به عنوان مثال: .I took a stroll around the lake (من به یک پیاده روی اطرف دریاچه رفتم).

 

آیا برای پیاده روی و راه رفتن به انگیسی دیگری برخورد کرده اید که دوستشان دارید یا جالب یا غیرمعمول به نظر می‌رسند؟ ما دوست داریم که در مورد آنها بشنویم، بنابراین در کامنت ها ما را هم در جریان بگذارید!

 

هدایای اکسیر

 

تعیین سطح زبان

 

کلاس زبان

 

کلاس آیلتس

  

5/5 - (2 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29979
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد لغات جایگزین برای گفتن راه رفتن به انگیسی 🚶🏾‍♀️ 🚶🏾

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.