سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

نگارش Argumentative Essays – قسمت دوم

3283 بازدید
نگارش Argumentative Essays - قسمت دوم

نگارش Argumentative Essays – قسمت دوم

 

 

برگردیم به بحث اصلی! در قسمت اول مقالات Opinion خوندید که در قسمت Paraphrase صورت سوال، گفتیم که در مدرسه به بچه ها Fighting را یاد ندهیم چرا که باعث اذیت شدنشان می شود. دلیل اول‌مان برای این ادعا چیست؟

 

در Body Paragraph اول می‌گوییم این کار احساسات بچه ها را خراب می کند. در Body Paragraph دوم می‌گوییم این کار باعث ناامنی بچه ها می‌شود. اما در Body Paragraph سوم یک استثنای انکارناپذیر را بیان می کنیم، اینکه جرم وجود دارد و نمی توان به آن بی توجهی کرد. ما قبل از نوشتن Essay ،Outline زیر را کشیدیم. الان می دانیم که می‌خواهیم در هر پاراگراف چه چیزی بنویسیم.

 

طرحِ بدنه مقاله Opinion

It destroys pupils’ feelings Body Paragraph 1 
Attack and defense makes them insecure Body Paragraph 2
We can’t ignore the reality in terms of crimes Body Paragraph 3

 

آموزشگاه زبان

 

اولین پاراگراف بدنه مقاله Opinion

حالا با Body Paragraph اول شروع می کنیم. موضوع را برای مخاطبمان شفاف می کنیم که چرا با آموزش این مسئله در مدرسه مخالفیم. به جدول زیر توجه کنید:

 

 Body Paragraph 1
Topic Sentence Launching such a scheme destroys pupils’ feelings.
  Development While affection and intimacy bring a smile to our faces, presenting the cruel face of the world and how to tackle it absolutely devastates the temperament. Providing that students are to feel how brutal the cosmos is and get to prepare themselves to fight, the notion of friendship and unity becomes absurd and the child loses his/her sentimentality gradually.
Support Studies show that, as a result of playing violent video games, some juveniles show aggressive behaviors and seek battle constantly.

 

در Topic sentence دلیل اول‌مان به صورت Deductively Develop ارائه شده است. دلیل اول‌مان این است که آموزش مبارزه در مدارس باعث می شود احساسات بچه ها خراب شود. معنی این گزاره چیست؟ این را باید در Development شرح بدهیم که شرح آن را در جدول مشاهده می کنید. در این قسمت توضیح داده ایم که: «محبت و صمیمیت لبخند را به چهره های‌مان می‌آورد. اینکه چهره ظالمانه ی دنیا را به بچه ها نشان دهیم و اینکه چگونه با آن رو به رو شوند، قطعا بخش عاطفی شخصیت کودک را تخریب می کند.

 

اگر قرار بر این باشد که دانش آموزان بفهمند دنیا چقدر ظالمانه است و خودشان را برای مبارزه آماده کنند، در این حالت مفهوم دوستی و اتحاد پوچ می شود و کودک به تدریج عواطفش را از دست می دهد.» این توضیحاتی است برای topic sentence ما در Body Paragraph اول. در قسمت Support هم گفته ایم: «مطالعات نشان می دهد کودکانی که بازی های کامپیوتری خشن بازی می کنند، رفتار پرخاشگرانه ای دارند و دائما به دنبال مبارزه هستند.»

 

   دوره‌ی آنلاین زبان       کلاس زبان        آزمون ماک آیلتس        دوره آیلتس

 

دومین پاراگراف بدنه مقاله Opinion

در Body Paragraph دوم به سراغ دلیل دوم می رویم. همان طور که Outline کردیم، در Topic sentence توضیح داده ایم که: «یک وسواس و فکر دائمی نا امنی در کودک ایجاد می شود. کودک دائما نگران است که قرار است یک نفر به او حمله کند و باید مراقب باشد تا از خودش دفاع کند.» این دلیل دوم ماست. در واقع برگزاری این کلاس ها این حالت ها را در کودکان ایجاد می کند. اما باید در قسمت Development توضیح بدهیم که دلیل دوم مان به چه معناست: «بچه ای که در سن یاد گرفتن الفبای زندگیست، به محض اینکه بفهمد اطرافش چه خطراتی تهدیدش می کند، سریعا مضطرب می شود. در نتیجه دائما دلشوره خواهد داشت و متعاقبا تبدیل به کپسول متحرک استرس می شود.»

 

در ادامه دلیل‌ مان را Support می کنیم و از دانش و تجربه شخصی خودمان می نویسیم: «برای مثال همسایه کناری ما، پسرش را در سن خیلی پایین به یک مدرسه هنرهای رزمی فرستاد. در حال حاضر این کودک عصبی، پرخاشگر و ستیزه جوست و تصور می کند همه می‌خواهند به او حمله کنند!»

 

Body Paragraph 2
Topic Sentence Another harm is that talking of attack and defense leaves them with the obsession of insecurity.
 Development A kid, who is at the age of learning life’s fundamentals, becomes stressed out as soon as they become aware of potential hazards around. Eventually, the child starts to have butterflies in his/her stomach constantly and consequently, they turn into walking stress capsules.
Support Our next door neighbor, for example, sent her son to a martial art school at a way early age. The child now is anxious, aggressive and militant and thinks of everyone as an attacker!

اولین پاراگراف بدنه مقاله Opinion

پایان نگارش Argumentative Essays – قسمت دوم

ادامه مقاله در قسمت سوم:

قسمت اول آموزش Argumentative Essays

قسمت دوم آموزش Argumentative Essays

قسمت سوم آموزش Argumentative Essays

 

5/5 - (2 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=22046
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

4 نظر در مورد نگارش Argumentative Essays – قسمت دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام.
  مرسی از زحمات شما
  ویدیو های اموزشی برا رایتینگ دارید؟ زبان اصلی؟
  ادرسش کجاست. پیدا نکردم.
  فقط نوشتاری دیدم

  26