سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

نگارش Argumentative Essays – قسمت اول

5834 بازدید
نگارش Argumentative Essays - قسمت اول

در این اکسیر می خواهیم به شما یاد بدهیم چگونه یک Argumentative Essay را از صفر تا صد، یعنی از ابتدا تا انتها به نگارش در بیاورید. این مقاله قسمت اول نگارش مقالات یک سوالی Opinion است. نگارش Argumentative Essays – قسمت اول

 

یک صورت سوال مقاله Argumentative

  • Some people believe that schools should teach students how to fight and physically defend themselves while others think it causes many problems for the youth. What is your opinion?

همانطور که قبلا گفته شد، ویژگی یک Argumentative Essay چیست؟ کلمه Opinion.Essay های Argumentative دو حالت دارند. یا One-sided هستند یا Two-sided. اگر One-sided باشند، یک جبهه را معرفی می کنند و شما با آن جبهه موافقت یا مخالفت می کنید. اما مدل دیگری هم مثل جدول زیر وجود دارد که دو جبهه را معرفی می کند. در این حالت شما باید با یکی از این جبهه ها موافقت کنید. در واقع دو جبهه برای ما تعریف شده است. جبهه ای که این خانم در آن قرار دارد و جبهه ی مقابل آن که این آقاست! تصمیمتان را بگیرید! باید با یکی از این دو جبهه موافق باشید و بعد توضیح بدهید که چرا با این جبهه موافق هستید.

Teaching students how to fight and physically defend themselves causes many problems for the youth!

Schools should teach students how to fight and physically defend themselves!

نظر یک آقا نظر یک خانم

نوشتن پاراگراف مقدمه مقاله Argumentative

با پاراگراف Introduction شروع می کنیم. اگر یادتان باشد پاراگراف Introduction سه بخش داشت :اول Opening statement، دوم Thesis statement و بعد .Outlineکه بخش Opening statement وThesis statement در یک Argumentative Essay ضروری است. Opening statement در واقع Paraphrase صورت سوال است.

 

بازنویسی یا Paraphrase صورت سوال بالا:

It is believed that school is the place to teach children to defend themselves physically and fight back but some people are against this and consider this problem making for them.

در ادامه علاوه بر بازنویسی، Thesis statement هم به پاراگراف Introduction اضافه شده است:

It is believed that school is the place to teach children to defend themselves physically and fight back but some people are against this and consider this problem making for them. I agree with the latter group.

مامور کلیشه نویسی

همان طور که قبلا توضیح دادیم، این ایموجی نشان دهنده کلیشه ای بودن نوشته است! اگر پاراگراف Introduction شما دارای عباراتی مثل It is believed that، یا Some people believed that یا I agree with و جملات اینچنینی باشد، یعنی نوشته ی شما دارای یک فرم کاملا کلیشه ایست. سال‌هاست متقاضیان بسیاری رایتینگشان را به این صورت نوشته اند اما شما نباید این ‌کار را بکنید! حتما می پرسید چه کار باید بکنیم؟ این جملات را با هم ترکیب کرده و فرم های کلیشه ای را حذف می کنیم.

پاراگراف مقدمه غیر کلیشه ای:

While it is, for some cases, necessary that schools teach our children skills to protect themselves against bullies and be able to fight back, this education, I believe, can harm them in some ways.

۴ راه برای دریافت نسخه کامل این اکسیر آموزشی دارید:

۱) این ویدیو را بخرید؛

۲) در دوره های حضوری یا آنلاین اکسیر شرکت کنید؛

۳) پکیج های آموزشی اکسیر را بخرید؛

۴) در صف دانلود رایگان اکسیر قرار بگیرید.

 

نگارش Argumentative Essays – قسمت اول

نوشتن پاراگراف های بدنه مقاله Argumentative

حال به سراغ نوشتن پاراگراف های بدنه یا Body paragraphs می رویم. همانطور که قبلا گفتیم پاراگراف های بدنه ما در Argumentative Essays، عموما به شکل Extended Definition نوشته می شوند. اگر Extended Definition ما به صورت Deductively نوشته شده باشد، ابتدا Topic Sentence می آید.

Body paragraph اول دلیل اول موافقت یا مخالفت ماست. در ادامه توضیح می دهیم که این دلیل ما به چه معناست؟ یعنی نیاز به Develop دارد،

و در نهایت بخش Support را داریم که بعدا با بررسی بیشتری در موردش بحث خواهیم کرد اما در تعریف هر کدام از این بخش ها در جدول زیر توضیح کوتاهی داده شده است:

طرح پاراگراف بدنه نوع Extended Definition

Topic Sentence

Generally state what the paragraph is going to be about.

In Argumentative Essays, it is the first reason why you (dis)agree with the idea.

Development

Develop your topic to the point where the reader can understand fully. Make attempt to make your ‘main idea’ crystal clear to the reader.

Support

Simply make examples from your own knowledge or experience to make your point understood for the reader. You can also write quotations, proverbs or give statistics.

 ضرورت طرح نوشته یا Outline

قبل از اینکه نگارش را شروع کنیم، باید بدانید که Outline کردن بسیار ضروری است! یکی از مشکلات متقاضیان آیلتس این است که شروع به نوشتن می کنند و ما‌بین رایتینگ‌شان نمی دانند دارند چکار می کنند! مدام می نویسند و پاک می کنند و نهایتا یک Essay بهم ریخته و سازماندهی نشده تحویل می دهند.

برای اینکه چنین اتفاقی نیفتد، شما باید قبل از شروع نگارش یک Outline یا یک فرم کلی از نوشته ای که قرار است بنویسید، بکشید. قبلا گفتیم در یک Argumentative Essay، درBody Paragraph اول دلیل اول و در Body Paragraph دوم دلیل دوم را توضیح می دهید. نوشتن دلیل سوم اختیاری است و اگر خواستید دلیل سوم یا استثنائات انکارناپذیری را توضیح دهید، می توانید آن را در Body Paragraph سوم بنویسید.

پایان نگارش Argumentative Essays – قسمت اول

ادامه مقاله در قسمت دوم:

قسمت اول آموزش Argumentative Essays

قسمت دوم آموزش Argumentative Essays

قسمت سوم آموزش Argumentative Essays

 

5/5 - (1 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=22034
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

2 نظر در مورد نگارش Argumentative Essays – قسمت اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *