سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

SCHWA در تلفظ انگلیسی 🤔🧐

2976 بازدید
SCHWA-در-تلفظ-انگلیسی

 SCHWA در تلفظ انگلیسی

آیا می توانید حدس بزنید رایج ترین صدا در زبان انگلیسی چیست؟ در واقع، این صدایی است که ما آن را “schwa” می نامیم. در نمودار تلفظ واجی که بسیاری از موسسات انگلیسی از آن استفاده می کنند، با نماد / ə / نشان داده می شود. صدای schwa مانند “a” در “about” است.

schwa به دو دلیل در زبان انگلیسی مهم است. در مرحله اول، این رایج ترین صدا است که به طور طبیعی صحبت می شود، شما باید بتوانید آن را به درستی تلفظ کنید. ثانیا، در بسیاری از کلمات استفاده می شود که شما انتظار آن را ندارید. فقط با خواندن حروف در یک کلمه، تشخیص اینکه کدام یک از صدای schwa استفاده می کنند دشوار است.

مشاوره زبان

 SCHWA در تلفظ انگلیسی

SCHWA در تلفظ انگلیسی

برخی از حروف وجود دارند که اغلب به عنوان schwa تلفظ می شوند. آنها معمولاً هجاها یا کلماتی ضعیف هستند که مانند حروف ربط، تحت فشار قرار نمی گیرند. در انگلیسی بریتانیایی، ما اغلب از کلمات schwa برای کلماتی که به «er» ختم می شوند استفاده می کنیم، با این حال در ایالات متحده، مردم ترجیح می دهند در پایان صدای «r» را تلفظ کنند.

یادگیری استفاده صحیح از صدای schwa باعث می شود که گفتارتان طبیعی تر به نظر برسد و نقطه شروع خوبی برای جنبه های پیشرفته تر تلفظ انگلیسی مانند صداهای متصل یا اصواتی است که هنگام صحبت سریع افراد از بین می رود. سعی کنید به یک فردی با زبان انگلیسی مادری گوش دهید و ببینید که او چند بار از صدای schwa استفاده می کند.

کلماتی که در آن استفاده شده را نیز یادداشت کنید. وقتی به آن توجه کنید، کلمات زیادی خواهید شنید که انتظار آن را نداشتید. از همه مهم تر، اگر سعی کنید آن را در صحبت های دیگران بشنوید، خودتان نیز می توانید از آن استفاده کنید تا انگلیسی شما طبیعی تر و روان تر به نظر برسد.

کلاس آیلتس

 

پکیج زبان

 

پکیج آیلتس آکادمیک

 

پکیج گرامر انگلیسی

با رویکرد مفهومی

 

آموزش رایگان لغات انگلیسی

 

آموزش رایگان تلفظ انگلیسی

 

5/5 - (1 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=32148
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد SCHWA در تلفظ انگلیسی 🤔🧐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.