سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

5 راه سریع برای بهبود نمره TOEFL 👩🏼‍🎓

2171 بازدید

5 راه سریع برای بهبود نمره  TOEFL

 

اگر آرزوی تحصیل در امریکا را دارید، تافل می تواند بلیط موفقیت شما باشد. مانند هر امتحان دیگر، داشتن مهارت در تکنیک آزمون به اندازه توانایی انگلیسی شما مهم است و می تواند تفاوت بین کسب نمره مورد نیاز برای تحصیل در آمریکا و از دست دادن آن باشد. این امر به ویژه برای آزمون تافل مبتنی بر اینترنت بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که با این نکات فوق العاده در مورد آزمون تافل، نمره ای را که شایسته آن هستید راکسب کنید.

 

در این مطلب برای شما 5 راه سریع برای بهبود نمره TOEFL را توضیح داده ایم.

بهبود نمره TOEFL

 

 

5 راه سریع برای بهبود نمره TOEFL

 

1.برای بهبود نمره TOEFL مهارت های کامپیوتری خود را ارتقا دهید

امروزه iBT  (تافل مبتنی بر اینترنت) معمول ترین شکل برگزاری آزمون تافل است و ضعف در مهارت های کامپیوتری می تواند شما را عصبی، کُند و بی دقت کند. با آشنایی با کامپیوتر و آموزش کامل استفاده از آن پیش ازآزمون، شانس موفقیت خود را بهبود ببخشید. یادگیری دستورالعمل های بخش های مختلف قبل از موعد نیز ضروری است، به طوری که در هنگام امتحان گیج نشوید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

 

2.با دقت سوال‌ها را بررسی کنید

به نظر واضح است، اما هر سوال و جواب را با دقت بخوانید و در انتخاب ها محتاط باشید. شایدگزینه هایی که ممکن است در نگاه اول درست به نظر برسند، اشتباه باشند. در آخر، مطمئن شوید که قبل از کلیک کردن، انتخاب خود را دوباره بررسی کنید تا از پاسخ خود مطمعن شوید و سپس ادامه دهید.

 

3.مهارت های حافظه خود را بهبود دهید

می توانید در بخش لیسینینگ یادداشت برداری کنید، اما با این وجود گوش دادن به مکالمه های طولانی تر و به خاطر سپردن جزئیات کلیدی مهم است. کل بخش مهارت شنیداری 40 تا 60 دقیقه به طول می انجامد، اگر تا این میزان تمرین نکرده باشید ممکن است برایتان طولانی و خسته کننده باشد. در خانه و تحت شرایط آزمون واقعی تمرین کنید تا شانس موفقیت خود را در آزمون به حداکثر برسانید.

 

4.در بخش نوشتن مقاله موفقیت کسب کنید

در iBT، شما باید یک مقاله در مورد یک موضوع اختصاص داده شده بنویسید. به یاد داشته باشید که محتوای مقاله ایده و سازمان دهی آن به همان اندازه‌ی انگلیسی صحیح در مقاله شما مهم است. نه تنها نوشتن مقالات کوتاه 30 دقیقه‌ای، بلکه توسعه ایده های پشتیبانی کننده برای یک موضوع و طرح مطالب سریع و موثر را نیز تمرین کنید.

برای تمرین بیشتر، از کلاس های بهبود مهارت نوشتاری به انگلیسی استفاده کنید، و از معلمانی که به شما در مورد مقاله های شما بازخورد می دهند و به شما کمک می کنند مهارت های خود را تقویت کنید استفاده کنید.

 

5. برای بهبود نمره TOEFL وقت خود را مدیریت کنید

بسیاری از سوالات باعث به هدر رفتن زمان شما می‌شوند، بنابراین قبل از شروع هر بخش، با تعیین محدودیت دقیق زمانی برای هر سوال، از به هدر دادن آن خودداری کنید. همچنین تکنیک های تندخوانی مانند Skimming و Scanning را تمرین کنید. شما برای پاسخ های نادرست امتیاز از دست نمی‌دهید، بنابراین حتی اگر مطمئن نیستید حدس بزنید.

 

بنابراین، قبل از آزمون این نکات را امتحان کنید، در دوره‌ی آمادگی آزمون تافل شرکت کرده، مشاوره زبان دریافت کرده  و نمره ی خود را به سطح بالاتری برسانید!

 

هدایای اکسیر

 

تعیین سطح زبان

 

کلاس زبان

 

کلاس آیلتس

  

5/5 - (3 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29724
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 5 راه سریع برای بهبود نمره TOEFL 👩🏼‍🎓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.