جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
 ورود / ثبت نام
جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
0
0

تقویت مهارت نوشتاری یا رایتینگ در زبان انگلیسی ✍🏻📝

405 بازدید

تقویت مهارت نوشتاری یا رایتینگ در زبان انگلیسی

How to Improve Your Writing in English

 

از اهمیت نوشتار واضح و صحیح انگلیسی نمی توان چشم پوشی کرد. دانشجویان و متخصصان امروزی دائماً در حال نوشتن هستند – از ایمیل گرفته تا متن و سخنرانی. اهداف تسلط به زبان انگلیسی شما هر چه که باشد، توانایی بیان خود در یک نوشته یک مهارت ارزشمند است.

 

به عنوان مثال، یک نامه ی عالی می تواند فرصت شما را برای مصاحبه در یک شرکت انگلیسی زبان را ایجاد یا از بین ببرد. برای دانشجویانی که قصد دارند در دانشگاه های برتر انگلستان یا ایالات متحده تحصیل کنند، از انگلیسی نوشتاری قوی گرفته تا آزمون های ورودی و پایان نامه های طولانی ضروری است. حتی اگر در محل کار یا تحصیل خود از انگلیسی استفاده نکنید، توانایی نوشتن به انگلیسی یک مزیت بزرگ است. شاید بخواهید یک نامه به دوست قدیمی خود بنویسید یا به سادگی به هتلی که رزرو کرده اید ایمیل ارسال کنید. این ها همه نوشتن به انگلیسی را ایجاب می کنند.

 

اگر به دنبال روش های ساده ای برای تقویت مهارت نوشتاری یا رایتینگ در زبان انگلیسی خود هستید، نکات زیر را دنبال کنید تا به سرعت مهارت نوشتن انگلیسی خود را تقویت کنید.

تقویت مهارت نوشتاری یا رایتینگ در زبان انگلیسی

ازمون ماک ایلتس

برای تقویت مهارت نوشتاری یا رایتینگ در زبان انگلیسی به طور گسترده مطالعه کنید

اغلب اوقات ، بهترین نویسندگان مشتاقترین خوانندگان هستند. این موضوع نه تنها در مورد نویسندگان مشهور ، بلکه در مورد شما به عنوان یک دانشجوی انگلیسی نیز می تواند صادق باشد. با خواندن مطالب در سطح خود ، خواه یک داستان کودکان باشد یا یک روزنامه آنلاین انگلیسی ، شروع کنید و سپس هر هفته با خواندن مطالب جدید خود را به چالش بکشید. به ساختارها دقت کنید و توجه داشته باشید که نوشتن عالی نیازی به پیچیده بودن ندارد.

ایلتس فشرده

لیست واژگان تهیه کنید

همانطور که می خوانید، واژگان مفید موجود در متن را یادداشت کنید. آن ها می توانند صفات جالب یا کلمات ناآشنای جدیدی باشند که می خواهید به لیست واژگان خود اضافه کنید. این موارد را با یک تعریف انگلیسی توضیح  و آنها را برای فعالیت نوشتاری بعدی خود نگه دارید. افزودن کلمات جدید و صفتهای توصیفی عالی به پیچیدگی و جذابیت نوشتار شما کمک می کنند.

 

برای تقویت مهارت نوشتاری یا رایتینگ در زبان انگلیسی به دستور زبان توجه کنید

این یک حقیقت کسل کننده و بزرگترین بار برای هر زبان آموز است، اما متأسفانه دستور زبان اهمیت دارد. پس از تسلط بر یک درس دستور زبان جدید یا صرف فعل، سعی کنید از آن در نوشتار خود استفاده کنید. این موضوع کمک می کند تا درک شما از آن ساختار را تقویت کرده و نوشتار خود را روشن، صحیح و روانتر کنید.

از یک انگلیسی زبان بومی (Native Speaker) بازخورد بگیرید

انگلیسی زبان بومی می توانند برای بهبود نوشتار شما بازخوردی بسیار ارزشمند ارائه دهند.

وارد شبکه های اجتماعی شوید

یک روش سرگرم کننده برای تمرین و بهبود مهارت نوشتار انگلیسی استفاده از شبکه های اجتماعی است. توییت کنید، از فیس بوک یا وبلاگ به انگلیسی استفاده کنید. این یک روش عالی برای تمرین نوشتن است و می تواند به شما کمک کند اصطلاحات جدید را هنگام ارتباط با سایر انگلیسی زبانان و زبان آموزان یاد بگیرید.

 

https://exiracademy.org/?p=29251
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تقویت مهارت نوشتاری یا رایتینگ در زبان انگلیسی ✍🏻📝

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.