سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

عبارات دست و پاگیر انگلیسی در محیط کار 😵🤐

1699 بازدید

عبارات دست و پاگیر انگلیسی در محیط کار

 

گاهی اوقات صحبت های کوچک در یک اداره می تواند روش خوبی برای ایجاد روابط و شناخت همکاران باشد. هرچند، زمان هایی نیز وجود دارد که برای انجام همه کارهایتان باید تا حد امکان کارآمد باشید. در این مطلب با چندتا از عبارات دست و پاگیر انگلیسی در محیط کار آشنا می شوید. همچنین گزینه هایی را که می توان به جای این عبارات از آنها استفاده کرد، برایتان شرح داده ایم.

عبارات دست و پاگیر انگلیسی در محیط کار

 

حالتان چطور است؟ (?How are you)

این یک عبارت عالی برای ایجاد مکالمات کوتاه است. اگرچه این عبارتی است که اگر بخواهید از وقت خود بیشترین استفاده را بکنید، باید از آن اجتناب کنید. داشتن یک همکار یا مشتری که 20 دقیقه است در حال شکایت از این است که قطار خود را از دست داده است یا آنچه را که در آخر هفته انجام داده است، تعریف می کند، یک راه مطمئن برای برهم زدن کارهایی است که شما مشغول آن ها هستید.

 

یک “سلام” کوتاه و پس از آن توجه مستقیم به موضوع، در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد. متناوباً، اگر کسی با شما مکالمه ای را شروع کند، قبل از شروع گپ و گفت، مودبانه با سوال ‘?How can I help you?’ (چگونه می توانم به شما کمک کنم؟) او را ترغیب کنید بیشتر از این که وقت شما را بگیرد، روی آنچه که می خواهد برایش انجام دهید تمرکز کند.

 

من سعی خواهم کرد (I’ll try)

بیشتر اوقات، وقتی مردم می گویند: “They will try and do something” (سعی خواهند کرد کاری را انجام دهند) آن کار هرگز انجام نمی شود. به دیگران به صورت واضح بگویید که چه کاری را می توانید انجام دهید و چه کاری را نمی توانید انجام دهید. اگر موردی وجود دارد که مطمئن نیستید که وقت کافی برای تکمیل آن را دارید یا خیر، با گفتن  ‘I’ll do this if I have time’ (اگر وقت داشته باشم این کار را انجام می‌دهم) به آن ها اطلاع دهید.

 

چه زمانی می خواهید ملاقات کنید؟ (?When do you want to meet)

شما می‌توانید به راحتی زمان زیادی را برای تصمیم گیری در مورد زمان ملاقات با مردم تلف کنید. در نتیجه با ارسال زمان هایی که آزاد هستید و با پرسیدن اینکه کدام یک از این زمان ها برای آنها بهتر است، از ارسال ایمیل های بیشتر از آنچه نیاز دارید خودداری کنید. اگر لازم است مطابق برنامه فرد مقابل باشید، می توانید از او بخواهید که همین کار را کرده و حداقل سه زمان آزادش را به شما اطلاع دهد، بنابراین احتمال زیادتری وجود دارد که بتوانید زمانی را پیدا کنید که هر دو بتوانید ملاقاتی داشته باشد.

 

دفعه دیگر که باید در کار بسیار پربازده باشید،به جای این عبارات دست و پاگیر انگلیسی در محیط کار این سه تغییر ساده را امتحان کنید تا متوجه شوید چقدر موثر هستند. سپس می‌توانید از انجام کار خود با بازدهی بیشتر لذت ببرید. 

تعیین سطح زبان

 

کلاس زبان

 

کلاس آیلتس

 

پکیج زبان

 

5/5 - (2 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29607
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد عبارات دست و پاگیر انگلیسی در محیط کار 😵🤐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.