سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

یادگیری ترسناک زبان انگلیسی!

2522 بازدید

بهبود بخشیدن انگلیسی‌تان از طریق یادگیری ترسناک زبان 

 

یادگیری یک زبان گاهی ترسناک به نظر می رسد. در حقیقت چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. بعید به نظر می رسد که مردم متوجه بسیاری از اشتباهات کوچکی شوند که هنگام صحبت کردن نگران آن ها هستید. زیرا آنها بیش از حد مشغول تمرکز بر مکالمه‌ی جالب شما هستند. فقط دانستن این مسئله می تواند تا حدودی اعتماد به نفس شما را بیافزاید. اما اگر واقعاً می خواهید بر ترس از صحبت کردن غلبه کنید و زبان انگلیسی خود را سریعتر بهبود ببخشید، چه کاری می توانید انجام دهید؟

یادگیری ترسناک زبان

یادگیری ترسناک زبان انگلیسی!

بسیاری از افراد موفق در مورد مزایای انجام کارهایی که به نظر شما ترسناک هستند صحبت کرده اند تا بتوانید خود را ارتقا دهید. در واقع، این ایده به فلسفه رواقی و شاید حتی قبل تر از آن بر می‌گردد. بنابراین، این امر چگونه در مورد یادگیری زبان انگلیسی صدق می کند؟

 

معلمان خوب باید تمام تلاش خود را بکنند تا کلاس به مکانی راحت تبدیل شود و این قسمت مهمی از یادگیری است. اما اگر می خواهید مهارت های خود را در دنیای واقعی اعمال کنید اغلب کمی ناراحتی لازم است و بهترین راه برای رفع شکاف در مراحل کوچک است.

به عنوان مثال، اگر احساس می کنید در کلاس در گروه های کوچک خوب انگلیسی صحبت می کنید اما در دنیای واقعی اعتماد به نفس ندارید، سعی کنید کاری انجام دهید که باعث ناراحتی شما شود اما در یک محیط کنترل شده، به عنوان مثال بایستید و چیزی در کلاس ارائه بدهید.

 

با چیزهای کوچک شروع کنید. در اینجا لیستی از ایده ها برای شروع وجود دارد. به یاد داشته باشید، چیزی که شما ان را آسان می دانید ممکن است برای دیگران ترسناک باشد.

_به آموزشگاه و کلاس زبان انگلیسی بپیوندید.

_در کلاس ارائه دهید.

_خود را به یک همکار انگلیسی زبان معرفی کنید.

_خود را به یک غریبه معرفی کنید.

_در یک کنفرانس صحبت کنید.

_مقاله ای به انگلیسی منتشر کنید.

اگر یکی از این موارد را انجام دهید در کمترین زمان به اهداف بزرگتر خود خواهید رسید. بنابراین، چه چیز ترسناکی قصد دارید این هفته را انجام دهید تا به بهبود زبان انگلیسی‌تان کمک کند؟

 

 پلتفرم تلکس 

هدایای اکسیر

 

تعیین سطح زبان

 

کلاس زبان

 

کلاس آیلتس

 

5/5 - (4 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=28578
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد یادگیری ترسناک زبان انگلیسی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.