کلاس خصوصی تافل آی بی تی (حضوری و آنلاین)

TOEFL ibt Private Class (Online/In Person)

 

کلاس خصوصی TOEFL مناسب چه کسانی است؟

چرا کلاس خصوصی تافل؟

آیا من نیاز به تدریس خصوصی TOEFL ibt دارم؟

 

تافل ibt پس از نسخه های قبلی آن یعنی TOEFL Pbt یا paper-based و TOEFL Cbt یا Computer-based امروزه از شهرت بزرگی برخوردار است. تافل رقیب سخت آزمون های آیلتس و PTE بوده و گاهی برای آمادگی در این آزمون، بعضی از متقاضیان محترم نیاز به کلاس خصوصی دارند. برای شروع کلاس خصوصی تافل، پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و تعیین سطح تافل، و اعلام نمره ی درخواستی به صورت شفاهی یا پر کردن فرم رزرو مشاوره تافل، مشخص خواهد شد که هزینه مدت زمان رسیدن به نمره دلخواه هر کس در این آزمون چقدر است. اگر متقاضی فرصت زیادی نداشته باشد و یا نیاز داشته باشد به صورت تنها مورد ارزیابی یک استاد تافل قرار بگیرد، می تواند در دوره خصوصی تافل ثبت نام کند.

 

کلاس خصوصی TOEFL حضوری یا آنلاین؟

تدریس خصوصی  تافل TOEFL ibt می تواند حضوری در محل زبان آموز، در محل آموزشگاه  و یا به صورت غیرحضوری (کلاس آنلاین تافل با اسکایپ، ایمو، واتسپ و غیره) برگزار شود.

 

هزینه هر جلسه کلاس خصوصی حضوری یا آنلاین چقدر است؟

درست مثل دیگر دوره های خصوصی آکادمی اکسیر، هزینه هر جلسه ۹۰ دقیقه ای این کلاس های خصوصی در آکادمی اکسیر ۱۷۴.۰۰۰ تومان بوده و پیش پرداخت ها ۱۰ جلسه ای می باشند.

 

دوره خصوصی TOEFL یک نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه ۱۷۴.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی TOEFL دو نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۰۸.۸۰۰ تومان

دوره خصوصی TOEFL سه نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۴۳.۲۰۰ تومان

دوره خصوصی TOEFL چهار نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۷۸.۰۰۰ تومان

 

آیا تضمینی برای کلاس خصوصی TOEFL می باشد؟

کلاس خصوصی تضمینی تافل TOEFL ibt یک لطیفه ی خنده دار است. چطور ممکن است کسی بتواند تضمین کند که دیگری سر آزمونی استاندارد نمره ای که می خواهد را خواهد گرفت؟ هیچ تضمینی نیست! نمی توان معجزه کرد. کلاس خصوصی TOEFL

اما، قطعا در آکادمی اکسیر، بر کیفیت آموزش تضمین وجود دارد و اگر به هر دلیلی، اعم از کیفیت، اخلاق، مدیریت و غیره، کم کاری از سوی آکادمی اکسیر دیده شود، متقاضیان محترم می توانند مبلغ جلسات باقی مانده را فورا دریافت کنند. این می تواند بر کیفیت آموزش، اخلاق و واقع بینی این مجموعه صحه بگذارد. هرکسی قطعا می تواند در یک الی دو جلسه، درک کند که آیا این مجموعه، به آنچه قول می دهد وفادار است یا خیر. در قرارداد شما، سه جلسه مدت تست وجود دارد تا خودتان صحت مساله را بررسی کنید.

 

دوره گروهی تافل هم دارید؟

بله :). برنامه دوره تافل کلاس تافل رو ببینید.