ورود / ثبت نام
0
0

برنامه دوره های آمادگی تافل در آکادمی اکسیر

860 بازدید
دوره آمادگی تافل

برنامه دوره های آمادگی تافل در آکادمی اکسیر

TOEFL ibt Preparation Courses Schedule in Exir Academy

دوره آمادگی تافل TOEFL از سطح Upper-intermediate آغاز شده و تا سطح Proficiency ادامه می یابند. در ابتدا، این کلاس های تافل TOEFL نمره ی TOEFL ibt 50 تا TOEFL ibt 85 در چهار دوره ی آموزشی TOEFL پوشش می دهند. سپس، متقاضیان نمرات بالاتر وارد کارگاه های تخصصی تافل TOEFL می شوند.

برنامه کلی دوره آمادگی تافل TOEFL ibt در آکادمی اکسیر

اطلاعات برگزاری دوره های تافل TOEFL را می توانید در جدول زیر ببینید.

نام دوره نام دوره نام دوره نام دوره
iTOEFL 4 iTOEFL 3 iTOEFL 2 iTOEFL 1
مدت و مجموع ساعات دوره مدت و مجموع ساعات دوره مدت و مجموع ساعات دوره مدت و مجموع ساعات دوره
۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته
هزینه ی دوره (تومان) هزینه ی دوره (تومان) هزینه ی دوره (تومان) هزینه ی دوره (تومان)
 ۸۷۰.۰۰۰  ۸۷۰.۰۰۰  ۸۷۰.۰۰۰  ۸۷۰.۰۰۰

…..

طرح درس کارگاه های TOEFL ibt در آکادمی اکسیر

اطلاعات برگزاری کارگاه های TOEFL ibt را می توانید در جدول زیر ببینید.

نام کارگاه نام کارگاه نام کارگاه نام کارگاه
TOEFL IibtBT Speaking Elixirshop TOEFL ibt Writing Elixirshop TOEFL ibt Reading Elixirshop TOEFL ibt Listening Elixirshop

 

سوالات متداول در مورد دوره های آمادگی TOEFL IBT

 • اکسیر TOEFL ibt یعنی چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی TOEFL IBT به همراه تجربه ی چندین ساله اساتید TOEFL IBT و کسانی که در آزمون نمراتی بالای ۱۱۰ گرفتند.
 • کل چهار دوره آمادگی TOEFL ibt پنج ماه طول کشیده و خروجی دوره نمره ۹۰ الی ۱۱۰ معدل با توجه به میزان تلاش متقاضیان است.
 • در پایان هر دوره TOEFL ibt، یک آزمون آزمایشی TOEFL ibt وجود دارد که نشان می دهد سطح متقاضیان چیست. چنانچه نیاز بود به دوره خود با وضعیت مشخص تری ادامه می دهند و یا اینکه اگر نمره کنونی مورد نظر بود می توانند در آزمون رسمی TOEFL IBT امتحان دهند.
 • کسانی که با آزمون TOEFL ibt آشنا نیستند دوره های ترمیک TOEFL ibt برایشان مناسب است.
 • متقاضیانی که قبلا دوره TOEFL خصوصی یا گروهی گذرانده اند و تنها در یک یا چند مهارت ضعف دارند می توانند در کارگاه های تخصصی TOEFL IBT شرکت کنند.
 • در دوره های تافل آکادمیِ خیلی خوبِ اکسیر 🙂 تعداد زیادی اسلاید آموزشی جذاب با استفاده از پروژکتور یا LED نمایش داده شده و متقاضیان TOEFL IBT در کلاس های ما، نکات را داخل کتب اکسیر تافل شان یادداشت می کنند. با این کار، انسجام در یادگیری ایجاد شده و طبق تحقیقات اکسیر راندمان یادگیری و اثربخشی مفاهیم و جزئیات تا 36% افزایش می یابد.
 • برای ثبت نام، متقاضیان گرامی می توانند با ثبت نام در پرتال اکسیر، در آزمون زبان انگلیسی عمومی شرکت کرده و سپس برای جلسه مصاحبه شفاهی و دریافت مشاوره با آکادمی تماس بگیرند. تعیین سطح و مشاوره در آکادمی اکسیر بسیار دقیق و موشکافانه انجام شده و با صداقت کامل هزینه ها و مدت زمانی که برای اخذ نمره مورد نظر لازم است اعلام می گردد. خدمات مشاوره کاملا رایگان انجام می شود.
 • متقاضیانی که پس از تعیین سطح زبان عمومی در سطح لازم برای شرکت در دوره های TOEFL IBT قرار ندارند می توانند ابتدا در دوره های زبان عمومی یا مکالمه انگلیسی (کلاس زبان انگلیسی) اکسیر شرکت کنند.
 • زبان آموزان عزیزی که ساکن تهران نیستند می توانند در دوره های آنلاین TOEFL IBT یا کلاس خصوصی آنلاین TOEFL IBT آکادمی اکسیر شرکت کنند.

 

https://exiracademy.org/?p=18836
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

4 نظر در مورد برنامه دوره های آمادگی تافل در آکادمی اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام خسته نباشید کلاس های تافل به صورت انلاین هستند یا بسته اموزشی چه سنین می توانند درکلاس های تافل شرکت کنند باتشکر

  لایک

  1. هادی عزیز سلام،
   به خاطر اتفاقات اخیر، متقاضیان کم شده و متقاضیان تافل کمتر از بقیه آزمون ها. به همین خاطر الان فقط کلاس خصوصی تافل داریم.

   1

 2. یکی از دوستام پیش یکی از استادای شما کلاس آنلاین داشت و خیلی راضی بود. منم به فکر رفتنم و احتمالا 6 برام کافی باشه. اگر به این نتیجه رسیدم که باید حتما برم قطعا برای آمادگی آیلتس میام اونجا.

  لایک