کلاس خصوصی PTE (حضوری و آنلاین)

PTE Private Class (Online/In Person)

 

کلاس خصوصی PTE مناسب چه کسانی است؟

چرا دوره خصوصی PTE؟

آیا من نیاز به تدریس خصوصی PTE دارم؟

 

اخیرا با توجه به اینکه شرایط اخذ نمره در آزمون آیلتس کمی اسفناک شده است، بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آزمون امریکایی PTE روی آورده اند. برای آمادگی در آزمون PTE، پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و تعیین سطح مهارت های PTE، و اعلام نمره ی درخواستی هر متقاضی به صورت شفاهی یا در فرم رزرو مشاوره PTE، ما می توانیم پیش بینی کنیم که مدت رسیدن متقاضی PTE به آن نمره درخواستی چقدر است. اگر فرد مذکور عجله داشته باشد و یا نیاز داشته باشد به صورت تنها مورد ارزیابی یک استاد PTE قرار بگیرد، می تواند در دوره خصوصی PTE شرکت کند.

 

کلاس خصوصی PTE حضوری یا آنلاین؟

تدریس خصوصی PTE می تواند به صورت آنلاین (کلاس آنلاین PTE با اسکایپ، ایمو، واتسپ و غیره) و یا حضوری در محل آموزشگاه و یا در محل زبان آموز برگزار گردد. بدیهی است که حضور استاد در منزل هزینه ی جداگانه ای برای رفت و آمد استاد خواهد داشت.

 

هزینه کلاس خصوصی PTE حضوری یا آنلاین

در دوره خصوصی PTE، هزینه کلاس ها فرقی نداشته و هر جلسه ۹۰ دقیقه ای کلاس های خصوصی PTE در آکادمی اکسیر ۱۷۴.۰۰۰ تومان می باشد. مبلغ ۱.۷۴۰.۰۰۰ تومان برای ده جلسه پیش پرداخت می گردد.

دوره خصوصی PTE یک نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه ۱۷۴.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی PTE دو نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۰۸.۸۰۰ تومان

دوره خصوصی PTE سه نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۴۳.۶۰۰ تومان

دوره خصوصی PTE چهار نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۷۸.۰۰۰ تومان

 

آیا کلاس خصوصی پی تی ای تضمینی است؟

کلاس خصوصی تضمینی PTE برای گرفتن یک نمره‌ی خاص امکان پذیر نیست و هیچ کس نمی تواند این اطمینان را به شما بدهد که شما در آزمون خود 100% نمره ی خود را خواهید گرفت. آکادمی اکسیر می تواند کیفیت آموزش خود را تضمین کند. همچنین، اگر متقاضی در آزمون های آزمایشی PTE مجموعه نمره مورد نظر را اخذ کرد، قظعا می تواند در آزمون اصلی، همان نمره را با اختلاف کوچکی اخذ کند.

آکادمی اکسیر همچنین تضمین عودت مبلغ جلسات باقی مانده را در قرارداد ذکر کرده و انجام می دهد. چنانچه به هر دلیلی، متقاضی محترم نخواهد به دوره خود ادامه دهد، مبلغ فورا برای ایشان عودت خواهد شد. این می تواند ضمانت خوبی بر کیفیت آموزش، اخلاق حرفه ای و منعطف بودن مجموعه‌ی ما باشد.