کلاس خصوصی PTE (حضوری و آنلاین)

PTE Private Class (Online/In Person)

 

کلاس خصوصی PTE مناسب چه کسانی است؟

چرا دوره خصوصی PTE؟

آیا من نیاز به تدریس خصوصی PTE دارم؟

 

اخیرا با توجه به اینکه شرایط اخذ نمره در آزمون آیلتس کمی اسفناک شده است، بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آزمون امریکایی PTE روی آورده اند. برای آمادگی در آزمون PTE، پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و تعیین سطح مهارت های PTE، و اعلام نمره ی درخواستی هر متقاضی به صورت شفاهی یا در فرم رزرو مشاوره PTE، ما می توانیم پیش بینی کنیم که مدت رسیدن متقاضی PTE به آن نمره درخواستی چقدر است. اگر فرد مذکور عجله داشته باشد و یا نیاز داشته باشد به صورت تنها مورد ارزیابی یک استاد PTE قرار بگیرد، می تواند در دوره خصوصی PTE شرکت کند.

این مطلب رو هم بخوانید  دوره های آمادگی آکادمیک (انگلیسی آکادمیک)

 

کلاس خصوصی PTE حضوری یا آنلاین؟

تدریس خصوصی PTE می تواند به صورت آنلاین (کلاس آنلاین PTE با اسکایپ، ایمو، واتسپ و غیره) و یا حضوری در محل آموزشگاه و یا در محل زبان آموز برگزار گردد. بدیهی است که حضور استاد در منزل هزینه ی جداگانه ای برای رفت و آمد استاد خواهد داشت.

 

هزینه هر جلسه کلاس خصوصی PTE حضوری یا آنلاین چقدر است؟

در دوره خصوصی PTE، هزینه کلاس ها فرقی نداشته و هر جلسه ۹۰ دقیقه ای کلاس های خصوصی PTE در آکادمی اکسیر ۱۳۴.۰۰۰ تومان می باشد. مبلغ ۱.۱۴۰.۰۰۰ تومان برای ده جلسه پیش پرداخت می گردد.

این مطلب رو هم بخوانید  قوانین، مقررات و منشور اخلاقی آکادمی زبان اکسیر

دوره خصوصی PTE یک نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه ۱۵۴.۰۰۰ تومان

دوره خصوصی PTE دو نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۱۸۰.۸۰۰ تومان

دوره خصوصی PTE سه نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۱۹۴.۲۰۰ تومان

دوره خصوصی PTE چهار نفره

دو یا سه جلسه در هفته

هر جلسه، ۲۰۷.۶۰۰ تومان

 

آیا کلاس خصوصی PTE تضمینی است؟

کلاس خصوصی تضمینی PTE برای گرفتن یک نمره ی خاص امکان پذیر نیست و هیچ کس نمی تواند این اطمینان را به شما بدهد که شما در آزمون خود 100% نمره ی خود را خواهید گرفت. آکادمی اکسیر می تواند روی کیفیت آموزش خود تضمین بدهد. همچنین، اگر متقاضی در آزمون های آزمایشی PTE مجموعه نمره مورد نظر را اخذ کرد، قظعا می تواند در آزمون اصلی، همان نمره را با اختلاف کوچکی اخذ کند.

این مطلب رو هم بخوانید  دوره گرامر انگلیسی، iGram

آکادمی اکسیر همچنین تضمین عودت مبلغ جلسات باقی مانده را در قرارداد ذکر کرده و انجام می دهد. چنانچه به هر دلیلی، متقاضی محترم نخواهد به دوره خود ادامه دهد، مبلغ فورا برای ایشان عودت خواهد شد. این می تواند ضمانت خوبی بر کیفیت آموزش، اخلاق حرفه ای و منعطف بودن مجموعه باشد.