برنامه دوره های آمادگی PTE در آکادمی اکسیر

PTE Preparation Courses Schedule in Exir Academy

دوره آمادگی PTE از سطح Upper-intermediate آغاز شده و تا سطح Proficiency ادامه می یابند. در ابتدا، این کلاس های پی تی ای PTE نمره ی PTE Academic 35 تا PTE Academic 55 در چهار دوره ی آموزشی پی تی ای PTE پوشش می دهند. سپس، متقاضیان نمرات بالاتر وارد کارگاه های تخصصی پی تی ای PTE می شوند.

برنامه کلی دوره های آمادگی پی تی ای PTE در آکادمی اکسیر

اطلاعات برگزاری دوره های پی تی ای PTE را می توانید در جدول زیر ببینید.

نام دورهنام دورهنام دورهنام دوره
 iPTE 4iPTE 3 iPTE 2iPTE 1
مدت و مجموع ساعات دورهمدت و مجموع ساعات دورهمدت و مجموع ساعات دورهمدت و مجموع ساعات دوره
  ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته  ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته  ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته  ۵ هفته، ۱۰ جلسه ۲ ساعته
هزینه ی دوره (تومان)هزینه ی دوره (تومان)هزینه ی دوره (تومان)هزینه ی دوره (تومان)
 ۸۷۰.۰۰۰ ۸۷۰.۰۰۰ ۸۷۰.۰۰۰  ۸۷۰.۰۰۰

…..

طرح درس کارگاه های PTE در آکادمی اکسیر

اطلاعات برگزاری کارگاه های PTE را می توانید در جدول زیر ببینید.

نام کارگاهنام کارگاهنام کارگاهنام کارگاه
PTE Speaking ElixirshopPTE Writing ElixirshopPTE Reading ElixirshopPTE Listening Elixirshop

 

سوالات متداول در مورد دوره های آمادگی PTE

  • اکسیر PTE یعنی چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی PTE به همراه تجربه ی چندین ساله اساتید PTE و کسانی که در آزمون نمراتی بالای ۸۵ گرفتند.
  • کل چهار دوره آمادگی PTE آکادمیک پنج ماه طول کشیده و خروجی دوره نمره ۶۵ الی ۷۹ معدل با توجه به میزان تلاش متقاضیان است.
  • در پایان هر دوره iPTE، یک آزمون آزمایشی PTE وجود دارد که نشان می دهد سطح متقاضیان چیست. چنانچه نیاز بود به دوره خود با وضعیت مشخص تری ادامه می دهند و یا اینکه اگر نمره کنونی مورد نظر بود می توانند در آزمون رسمی PTE امتحان دهند.
  • کسانی که با آزمون PTE آشنا نیستند دوره های ترمیک PTE برایشان مناسب است.
  • متقاضیانی که قبلا دوره PTE خصوصی یا گروهی گذرانده اند و تنها در یک یا چند مهارت ضعف دارند می توانند در کارگاه های تخصصی PTE شرکت کنند.
  • در دوره های PTE  آکادمیِ خیلی خوبِ اکسیر 🙂 تعداد زیادی اسلاید آموزشی جذاب با استفاده از پروژکتور یا LED نمایش داده شده و متقاضیان PTE در کلاس های ما، نکات را داخل کتب اکسیر PTE شان یادداشت می کنند. با این کار، انسجام در یادگیری ایجاد شده و طبق تحقیقات اکسیر راندمان یادگیری و اثربخشی مفاهیم و جزئیات تا 36% افزایش می یابد.
  • برای ثبت نام، متقاضیان گرامی می توانند با ثبت نام در پرتال اکسیر، در آزمون زبان انگلیسی عمومی شرکت کرده و سپس برای جلسه مصاحبه شفاهی و دریافت مشاوره با آکادمی تماس بگیرند. تعیین سطح و مشاوره در آکادمی اکسیر بسیار دقیق و موشکافانه انجام شده و با صداقت کامل هزینه ها و مدت زمانی که برای اخذ نمره مورد نظر لازم است اعلام می گردد. خدمات مشاوره کاملا رایگان انجام می شود.
  • متقاضیانی که پس از تعیین سطح زبان عمومی در سطح لازم برای شرکت در دوره های PTE قرار ندارند می توانند ابتدا در دوره های زبان عمومی یا مکالمه انگلیسی (کلاس زبان انگلیسی) اکسیر شرکت کنند.
  • زبان آموزان عزیزی که ساکن تهران نیستند می توانند در دوره های آنلاین PTE یا کلاس خصوصی آنلاین PTE آکادمی اکسیر شرکت کنند.