کلاس زبان مخصوص شاغلین

 

خیلی از متقاضیان یادگیری مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، کلاس گرامر انگلیسی، کلاس ایلتس و درکل زبان، به خاطر شاغل بودنشان، نمی توانند در کلاس های عادی زبان شرکت کنند و به دنبال کلاسی برای شاغلین می گردند. آکادمی زبان اکسیر طرح ها و کلاس های ویژه شاغلین را برای آموزش زبان به شاغلین در برنامه آموزشی خود دارد. آموزشگاه زبان برای شاغلین.

 

کلاس زبان مخصوص شاغلین – کلاس های آخر هفته

معمولا کلاس های زبان آخر هفته یک گزینه خوب برای شاغلین است. کلاس های آخر هفته در اکسیر پنجشنبه ها و جمعه ها برگزار می شود.

 

کلاس زبان پنجشنبه جمعه

خیلی از متقاضیان یادگیری و اموزش زبان انگلیسی به طور کلی به دنبال کلاس های آخرهفته هستند، علی رغم آنکه می دانند می توانند در طول هفته نیز کلاس بیایند. کلاس های زبان پنجشنبه جمعه مناسب کسانی است که به هیچ عنوان نمی توانند در طول هفته کلاس داشته باشند. 

 

کلاس زبان یک روز در هفته

به جای شرکت در کلاس های ترمیک دو یا سه روز در هفته، آکادمی اکسیر کلاس های یک‌روز در هفته را نیز برای آموزش زبان به شاغلین برگزار می کند. کلاس های زبان یک روز در هفته اکسیر به صورت کلاس دابل (دو کلاس پشت سر هم یعنی در مجموعه چهار ساعت) هم اکنون دوشنبه ها ، پنجشنبه ها و جمعه ها برگزار می شود.

 

کلاس زبان عصرها

خیلی از شاغلین عزیز تا ساعت 15 در محل کار خود هستند. این دسته از عزیزان می توانند در کلاس های 4.30 الی 6.30 عصر آکادمی اکسیر شرکت کنند. دسته ی دیگر شاغلین تا حدود ساعت 18 درحال فعالیت هستند. این دسته از افراد هم می توانند در کلاس های زبان 6.30 الی 8.30 آکادمی اکسیر شرکت کنند.

 

اگر هم تا 9 یا 10 شب سرکار هستید، احتمالا صبح شما خالی است. می توانید در کلاس های صبح ما شرکت کنید.

 

کلاس زبان صبح ها برای شاغلین شیفت بعدازظهر / خانه داران / محصلان

در آکادمی اکسیر هم اکنون کلاس های صبح از ساعت 8 الی 12 شنبه الی چهارشنبه، به صورت فوق فشرده برگزار می شود. ممکن است این دوره ها هم برای شما مناسب باشد. اطلاعات بیشتر را در کلاس زبان فشرده ببینید. 

 

شرکت در دوره های آنلاین ویژه شاغلین

اگر شاغل هستید، الزاما نیازی نیست در کلاس زبان حضوری شرکت کنید؛ می توانید در دوره های آنلاین زبان اکسیر بر روی پلتفرم تلکس TelEx شرکت کنید. این دوره ها چندرسانه ای هستند و نیاز به حضور در کلاس در زمانی مشخص ندارند. شما شاید بخواهید ساعت شش صبح یک درس را ببینید، یا شاید هم یازده شب. شاید بخواهید در محل کارتان آموزش ها را تماشا کنید، شاید هم بخواهید در منزل ببینید. انتخاب با شماست. با ثبت نام در این دوره های آنلاین، و داشتن سرویس پشتیبانی لایف تایم اکسیر، حالِ خوب دوره های آنلاین زبان را تجربه کنید.

 

پکیج های آموزشی زبان با کتاب و DVD های آموزشی برای شاغلین

محتوایی که در کلاس های زبان اکادمی اکسیر درس داده می شود به صورت پکیج آموزشی هاردکپی نیز ارائه می شوند. با خرید این پکیج ها، و داشتن سرویس پشتیبانی لایف تایم اکسیر، حالِ خوب یادگیری زبان بدون کلاس را تجربه کنید. توضیحات بیشتر را در پکیج آموزشی زبان و پکیج آموزشی آیلتس ببینید.

 

کلاس زبان ویژه شاغلین

کلاس خصوصی آنلاین برای شاغلین

با تماس اسکایپ یا واتسپ، کلاس خصوصی آنلاین زبان با آکادمی اکسیر امکان پذیر است. با انتخاب کلاس خصوصی آنلاین نیز دیگر شاغلین می توانند هم به کار و حرفه شان برسند و هم زبان یاد بگیرند.

 

شاغل هستم و نیاز به زبان دارم. نمی دانم چکار کنم.

ما نمی توانیم برای همه یک حکم یکسان صادر کنیم. برای بررسی وضعیت شما و رسیدن به یک انتخاب درست، می توانید مشاوره زبان دریافت کنید.

 

   دوره‌ های آنلاین زبان

آموزش آیلتس | آموزشگاه زبان | خودآموز آیلتس | منابع آیلتس | آموزش انگلیسی

کلاس زبان مخصوص شاغلین