جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
 ورود / ثبت نام
جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
0
0

بهترین راه های خوشخط شدن در انگلیسی 📝

213 بازدید

بهترین راه های خوشخط شدن در انگلیسی طی 5 مرحله

 

در دنیای ایمیل و پیام رسانی های فوری، به نظر می رسد اهمیت دست‌خط از هر زمان دیگری کمتر شده است. هر چند کاملا هم به این صورت نیست. یک نامه ی دستنویس می تواند یک جمله ی واقعاً معنی دار برای یک عزیز باشد و نوشتن با دست می تواند به خودی خود یک تفریح لذت بخش باشد. اگر خیلی وقت است که تمرینی ندارید یا فقط می خواهید طوری بنویسید که مرتب تر به نظر بیاید، نگران نباشید. برای تمرین دست خط خود در انگلیسی این نکات ساده را دنبال کنید. خواهید دید که در کمترین زمان دستخط تان زیبا به نظر خواهد رسید.

بهترین راه های خوشخط شدن در انگلیسی

 

بهترین راه های خوشخط شدن در انگلیسی

 

وسایل مورد نیاز را اماده کنید

با داشتن وسایل مناسب، کار نوشتن را برای خود آسانتر کنید. قلمی متناسب با سبک نوشتاری‌تان را انتخاب کنید به طوری که با در دست گرفتن آن احساس راحتی بکنید. تعدادی کاغذ مناسب برای نوشتن انتخاب کنید به طوری که اگر جوهر را با دست لمس کنید به راحتی لک نشود.

چیزی را زیر کاغذ قرار دهید تا در صورت نیاز بتوانید صفحه را فشار دهید و احساس راحتی کنید. اگر در نوشتن روی کاغذهای بدون خط مشکل دارید ، می توانید کاغذهای خط دار را در پشت صفحه ای که می نویسید به عنوان راهنما قرار دهید. به یاد داشته باشید، صرف وقت برای آماده سازی خوب ، بعداً باعث صرفه جویی زمان خواهد شد.

مشاوره زبان

در وضعیت فیزیکی خوبی قرار بگیرید

یکی از بهترین راه های خوشخط شدن در انگلیسی این است که صاف بنشینید و مطمئن شوید که صندلی شما در ارتفاعی قرار دارد که دستانتان در پشت میز احساس راحتی می کنند. شانه های شما باید شل باشند و همچنین باید بتوانید صفحه ای را که در آن می نویسید را ببینید. اگر از عینک استفاده می کنید، حتماً آن را بزنید. با دستی که می نویسید قلم را گرفته و از دست دیگر خود برای ثابت نگه داشتن صفحه استفاده کنید تا حرکت نکند.

 

عجله نکنید

ممکن است عادت داشته باشید که هنگام تایپ کردن، افکار خود را سریع وارد صفحه کنید اما این عادتی است که هنگام نوشتن روی کاغذ زیاد خوب نیست. سرعت خود را کم کنید و از روند کار لذت ببرید. مراقب شکل حروف خود باشید، نه فقط کلماتی که می نویسید.

 

کلاس خصوصی ایلتس

شکل های نوشتاری مختلف را امتحان کنید

فقط به این دلیل که در گذشته به یک سبک خاص می نوشتید به این معنی نیست که این بهترین سبک نوشتاری برای شماست. سبک های مختلف نوشتار را امتحان کنید و سعی کنید از مواردی که دوست دارید کپی کنید. در کل در جوامع آنلاین افراد زیادی وجود دارند که عاشق نوشتن خط هستند، بنابراین در اینترنت به سراغ این افراد رفته و از آن ها الهام بگیرید. نوشتن به سبکی متفاوت با آنچه که قبلاً عادت کرده اید ممکن است در ابتدا مشکل باشد اما با تمرین به زودی عادی خواهد شد.

 

ایلتس فشرده

تمرین کنید

مانند هر مهارت دیگر، با انجام تمرین بیشتر دستخط شما پیشرفت می کند، بنابراین هر روز دلیلی برای نوشتن پیدا کنید. این ممکن است ارسال نامه به یک دوست، شروع یک ژورنال، یا فقط نوشتن یک مقاله کوتاه در مورد چیزی باشد که به آن علاقه دارید. هرچه می نویسید، به دست خط خود توجه کنید و یادداشت کنید که هر بار می توانید برای بهبود آن چه کاری انجام دهید.

 

پلتفرم تلکس

https://exiracademy.org/?p=28820
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین راه های خوشخط شدن در انگلیسی 📝

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.