جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
 ورود / ثبت نام
جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
0
0

نوشتن نامه قدردانی به انگلیسی برای مصاحبه کننده‌ی شغلی‌تان 📝 🙏🏿

526 بازدید

نوشتن نامه قدردانی به انگلیسی

 

وقتی به نامه های حاوی جملات تشکر و قدردانی فکر می کنید، اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند اغلب یادداشت هایی است که برای هدیه دادن به دوستان و خانواده خود می فرستید.

نامه های قدردانی در حال تبدیل شدن به یک بخش رایج در کار هستند- به خصوص در روند مصاحبه. در یک بازار کار که به طور فزاینده ای رقابت وجود دارد، ایجاد یک احساس خوب در طرف مقابلتان مهم است و ارسال یک نامه قدردانی می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. نوشتن نامه قدردانی به انگلیسی ممکن است کار دشواری به نظر برسد اما اگر این مراحل ساده را دنبال کنید اینگونه نیست.

 

نوشتن نامه قدردانی به انگلیسی

 

مراحل نوشتن نامه قدردانی به انگلیسی

 

نامه قدردانی را کوتاه کنید

به احتمال زیاد مصاحبه کننده‌ی شما فردی پرمشغله است. بنابراین نامه خود را کوتاه و مودب بنویسید. اگر چیزی را از طریق پست ارسال می کنید، بهتر است از کارت به جای نامه استفاده کنید. در این صورت فضای محدود کارت شما را مجبور به کوتاه نویسی می کند. اگر در حال ارسال ایمیل هستید، برای اینکه اطمینان حاصل کنید ایمیل شما خوانده خواهد شد، آن را به چند خط محدود کنید.

بهترین موسسات مهاجرتی

از مصاحبه کننده برای وقتی که برایتان گذاشته تشکر کنید

یک جمله ساده ” Thanks for sparing the time to interview me last week ” (از اینکه هفته گذشته وقت خود را برای مصاحبه با من صرف کردید متشکرم) به طور معمول در اینجا کافی است. برای تشکر کردن زیاده روی نکنید – آن را صادقانه و اصیل بیان کنید.

دوره های انلاین زبان

برای نوشتن نامه قدردانی به انگلیسی یک مورد خاص از مصاحبه را ذکر کنید

برای اینکه نشان دهید به نامه توجه داشته و شخصی سازیش کرده‌اید، به یکی از موارد مورد علاقه خود در مصاحبه یا یک توصیه مفید که مصاحبه کننده به شما داده است، اشاره کنید.

 

به موضوعی که در مصاحبه عنوان شده بود، علاقه نشان دهید و اقدامی را که در راجع به آن انجام داده اید، ذکر کنید

اکنون که نشان داده اید به مصاحبه توجه داشته اید، نشان دهید که شما فردی فعال هستید و می توانید طبق توصیه عمل کنید. اگر مصاحبه گر مطالب، مقالات یا عناوین جالبی را در مصاحبه ذکر کرده است، مقدماتی را در مورد موضوع بخوانید و آن را در ایمیلتان عنوان کنید.

 

البته چیزی نگویید که باعث جر و بحث شود – در عوض چیزی را ذکر کنید که از آنچه در مصاحبه گفته شده پشتیبانی می کند. به عنوان مثال: ” It was really interesting that you mentioned language learning in a knowledge economy. I read another article on it in the business news today ” ( واقعاً جالب بود که شما به یادگیری زبان در اقتصاد اشاره کردید. امروز مقاله دیگری درباره ی آن در اخبار کسب و کار خواندم).

 

مشاوره زبان

ابراز امیدواری کنید اما فرضیه نسازید

نامه‌ی خود را با یک تشکر سریع دیگر به پایان برسانید و ذکر کنید که هنوز مشتاق کار پیشنهادی هستید. البته روی این موضوع زیاد فشار نیاورید. چیزی ساده ی مانند ” Anyway, thanks again for your time and I hope to hear from you once you’ve made your decision on the position ” (به هر حال ، مجدداً برای وقتتان متشکرم و امیدوارم تصمیم تان را درباره این موقعیت کاری بدانم) کافی است.

 

نیازی نیست نامه های قدردانی را فقط به مصاحبه محدود کنید

این یک روش عالی برای پیگیری مخاطبان جدید یا افرادی است که در شبکه های اجتماعی ملاقات می کنید. از ساختارهای ساده بالا استفاده کرده و آن را متناسب با شرایط تنظیم کنید. با ارسال نامه ی قدردانی به انگلیسی می توانید از مزایای اضافی ایجاد یک احساس خوب بهره مند شوید.

 

پلتفرم تلکس

https://exiracademy.org/?p=28801
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد نوشتن نامه قدردانی به انگلیسی برای مصاحبه کننده‌ی شغلی‌تان 📝 🙏🏿

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.