یادداشت های روزانه انگلیسی

 

نوشتن یادداشت های روزانه انگلیسی روش خوبی برای تمرین مهارت های زبانی شماست تا در یادگیری خود متمرکز شده و اشتیاق خود را برای یادگیری بیشتر کنید. اگر چه ممکن است این کار، زمان بر به نظر بیاید. اگر با نوشتن یادداشت های روزانه خود به انگلیسی درگیر هستید، به توصیه های زیر عمل کنید.

یادداشت های روزانه انگلیسی

برای نوشتن یادداشت های روزانه انگلیسی زمان مناسبی را انتخاب کنید

بیشتر مردم فکر می کنند روزنگار همان نوشته هایی است که باید عصر آن ها را یادداشت کنید. در حالی که هیچ ضرورتی ندارد که حتما در آن زمان نوشته شود. یادداشت های خود را زمانی بنویسید که برایتان مناسب است، این زمان می تواند هنگامی که خانه در سکوت و آرامش است باشد یا صبح یا عصر به هنگام رفت و آمدتان. بهتر است زمان انتخابی شما موقعی باشد که بتوانید به خوبی فکر کنید و درباره ی آن روز تامل کنید.

منابع ایلتس

به طور روزانه عمل کنید

تاثیر یادداشت های روزانه زمانی بیشتر است که تبدیل به یک عادت شود. وقتی زمان مناسب نگارش روزنگارتان را پیدا کردید باید هر روز آن را بنویسید و این کار را به مدت یک ماه ادامه دهید. اگر فقط برای یک روز فرصتی برای نوشتن روزنگار نداشتید مشکلی ندارد اما سعی کنید تعداد این روزها بیشتر نشود، چرا که در این صورت عادت شما به خوبی شکل نمی گیرد.

 

یادداشت های روزانه انگلیسی را بیش از اندازه ننویسید و تلاش نکنید

نوشتن در یک صفحه سفید خالی شاید برای اولین بار ترسناک به نظر برسد، پس بهتر است با صفحه ی کوچکتری شروع کنید. دفتر روزنگاری انتخاب کنید که در یک صفحه ی آن روزهای هفته نوشته شده باشد و صفحه ی دیگر خالی باشد؛ در این صورت لزومی ندارد که هروز حتما یادداشت های زیادی در آن بنویسید و اگر نیاز به توضیحات اضافی بیشتر بود، در صفحه ی خالی آن ها را ثبت کنید.

بهترین موسسات مهاجرتی

تنها بر یک موضوع متمرکز شوید

نوشتن راجع به تمام اتفاقات یک روز می تواند خسته کننده باشد. بهترین موضوع درباره ی نوشتن این است که راجع به چیزی بنویسید که در حال تقویت کردن آن هستید، مثلا می توانید درباره ی کلاس زبان تان یا تمرین های آن بنویسید. ایده ی خوب دیگر برای نوشتن این است که اتفاقات خوش و موفقیت هایتان را در روزنگارتان ثبت کنید تا وقتی آخر سال دفتر خود را ورق می زنید با موضوعات مثبتی رو به رو شوید.

 

کلاس زبان خصوصی

به دنبال انگیزه باشید

در یادداشت نویسی نه تنها نوشتن، بلکه خواندن نیز اهمیت زیادی دارد. نوشته های هفته های قبل را مرور کنید تا بدانید در چه بخش هایی مهارت شما تقویت شده است و همچنین می توانید روند پیشرفت خود را نیز بببیند. دیدن پیشرفت شما، می تواند انگیزه ای عالی باشد و دقت و تمرکز بر یادگیری در زندگی، ابزاری قدرتمند به شمار می آید.

حال چه چیزی مانع شما می شود؟ نوشتن روزنگار راهی ارزان و آسان است. و با این توصیه ها شما در آن موفق خواهید شد. اولین قدم را امروز بردارید و روزنگاری خود را شروع کنید.