ورود / ثبت نام
0
0

چگونه با یادگیری زبان انگلیسی ثروتمند شویم!؟ 💸💵

57 بازدید

ثروتمند شدن با انگلیسی

روند یادگیری زبان انگلیسی هزینه های زیادی دارد که شامل هزینه دوره های آموزشی، کتاب ها و گاهی سفرهای خارجی است. بنابر باور متخصصین مختلف در دنیا در این زمینه، هزینه هایی که برای یادگیری زبان انگلیسی پرداخت می کنید، شاید بتوان به نوعی گفت بزرگترین سرمایه گذاری به شمار می آید که می توانید انجام دهید.

ثروتمند شدن با انگلیسی

ثروتمند شدن با انگلیسی چطور ممکن است؟

تقریباً در همه کشورها و در بخش های مختلف اقتصادی، ارتقای مهارت استفاده از زبان انگلیسی یکی از بهترین راه های پیدا کردن شغل است. زبان انگلیسی نه تنها به شما کمک می کند تا شغل خوبی را به دست بیاورید، بلکه اگر می خواهید در شرکتی که شاغل هستید ارتقا درجه و مقام بیابید، بسیار ضروری است. بررسی های متعدد نشان داده است کارمندانی که از مهارت زبان انگلیسی خوبی برخوردار هستند معمولا انتظار میرود 25-35٪ درآمد بیشتری نسبت به افرادی که این مهارت را ندارد، کسب کنند، بنابراین شما از طریق ارتقای مهارت زبان انگلیسی خود خیلی سریع سرمایه ای را که صرف اموزش ان کرده اید را بازیابی خواهید کرد!

تمام شرکت های چند ملیتی حتی شرکت هایی که در کشورهای غیر انگلیسی زبان قرار دارند، برای توسعه ی موفقیت های بیشتر و ارتقای سطح ارتباطات شرکت خود به طور فزاینده ای از زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک در سطح کاری استفاده می کنند. امروزه بسیاری از شرکت های اروپایی و آسیایی نیز انگلیسی را به عنوان زبان کاری خود به منظور انجام فعالیت های بین المللی خود به کار می برند. از آنجایی که تسلط تنها بر این یک زبان به عنوان زبان بین المللی به شما امکان برقراری ارتباط با دیگر شرکت های جهان را می دهد، این مسئله میتواند در جهت پیشرفت و بهبود کاری کاملا به نفع شماست.

تسلط به زبان چطور می تواند به ثروتمند شدن با انگلیسی کمک کند؟

تسلط به زبان انگلیسی نه تنها مهارتی ضروری برای کار در اکثر شرکت های جهانی است، بلکه دانستن این زبان اغلب می تواند به شما در یافتن موقعیت های شغلی مورد نظرتان نیز کمک کننده باشد. در دنیای امروز بسیاری از آگهی ها و وب سایت های استخدامی به زبان انگلیسی هستند و تسلط به زبان انگلیسی در سطح گفتاری خوب برای کارهای مربوط به شبکه های کاری و مصاحبه های شغلی مناسب است. همچنین بیشتر روزنامه های برتر تجاری جهان به زبان انگلیسی هستند پس در نتیجه، توانایی خواندن روزنامه هایی مثل Financial Times و Wall Street Journal به شما این امکان را می دهد تا بیشترین و به روزترین اطلاعات را در رابطه با فرصت های جدید کسب و کار و مشاغل مختلف را مطالعه کنید.

 

از طرفی حتی اگر در حال حاضر شما در شرکتی کار می کنید که بیشتر کار آن در داخل کشور انجام می گیرد، و روابط بین المللی گسترده ای ندارد همچنان نمی توانید پیش بینی کنید که چه زمانی تسلط به مهارت انگلیسی به کارتان خواهد امد، به خصوص که در عصر حاضر اقتصاد جهانی به طور روز افزون و پیوسته ای در حال رشد و گسترش است.

شرکت ها روز به روز بیشتر به سمت جهانی شدن پیش می روند

با گذشت زمان بسیاری از شرکت هایی که برای چندین دهه به صورت محلی و محدود فعالیت می کردند، اخیراً به اعضای اصلی شرکت های جهانی تبدیل شده اند. از این رو با ارتقا ان ها در سطح جهانی کارمندان انگلیسی زبان این شرکت ها بخاطر این مهارت شان معمولا می توانند در بخش های جدید بین المللی شرکت به سرعت پیشرفت کنند.

از طرفی، ممکن است شرکت شما در نهایت توسط یک شرکت خارجی خریداری شود و آن ها مطمئنا به دنبال افراد انگلیسی زبانی هستند که بتوانند با آنها همکاری کنند. حتی اگر که بیشتر افراد در شرکت شما انگلیسی صحبت نمی کنند، اما حضور شما به عنوان “اشخاصی مسلط به زبان انگلیسی” باعث می شود که شرکت شما برای دست یابی به هر فرصت جدیدی از جمله کار با مشتریان خارجی یا رفتن به خارج از کشور، به خوبی آمادگی داشته باشد. بنابراین در حال حاضر در جهان امروز مهم نیست که در کجا هستید و در چه مرحله ای از شغل و حرفه خود قرار گرفته اید، در هر صورت تسلط به زبان انگلیسی می تواند به شما در مسیر رسیدن به اوج و پیشرفت کمک کند!

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://exiracademy.org/?p=31865
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چگونه با یادگیری زبان انگلیسی ثروتمند شویم!؟ 💸💵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.