سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

چگونه انگلیسی به زبان جهانی تبدیل شد؟🌍

1908 بازدید

  زبان جهانی انگلیسی

 

مردم اغلب در مورد انگلیسی به عنوان یک زبان جهانی یا بین المللی صحبت می کنند. بیش از 350 میلیون نفر در سراسر جهان انگلیسی را به عنوان زبان اول و بیش از 430 میلیون نفر به عنوان زبان دوم صحبت می كنند. در بیشتر كشورهای جهان انگلیسی زبان وجود دارد. با این وجود چرا انگلیسی بسیار محبوب است؟ و چرا زبان جهانی انگلیسی است؟

چگونه انگلیسی به زبان جهانی تبدیل شد

مردم اغلب انگلیسی را زبان بین المللی کاری می نامند و این امر هرچه تجارت بین المللی گسترش می‌یابد و کشورهای جدید وارد تجارت جهانی می شوند، معنای بیشتری پیدا می‌کند. بسیاری از بهترین برنامه های MBA به زبان انگلیسی تدریس می شوند، بنابراین دانستنن انگلیسی می تواند شما را در موقعیتی قرار دهد که بهترین آموزش و مدارک را کسب کنید. بیشتر شرکت های چند ملیتی به درجه‌ی خاصی از مهارت انگلیسی در کارمندانشان نیاز دارند، بنابراین برای کسب موقعیت برتر در یک شرکت، افراد بیشتری انگلیسی می آموزند.

 

اگر جاه طلبی های شما در علوم یا پزشکی است، نمی توانید از زبان انگلیسی غافل شوید. بیشتر اصطلاحات فنی بر اساس کلمات انگلیسی است و اگر می خواهید در مورد آخرین پیشرفت ها و اکتشافات از سراسر جهان اطلاعات کسب کنید، در مورد آن ها در مجلات و گزارش های تحقیقاتی منتشر شده به زبان انگلیسی مطلب پیدا خواهید کرد، مهم نیست که دانشمندانی که آن مقالات را تحریر کردند از چین یا نروژ هستند. و البته، با سطحی خوب در مکالمات انگلیسی، شما می توانید به صورت آنلاین در کنفرانس ها و سمینارها شرکت کنید.

 

انگلیسی؛ دروازه‌ی دانشگاه های جهان!

این زبان درهای دانشگاهی را باز می کند. مطمئناً اگر رشد در رشته‌ی شما در یک کشور انگلیسی زبان باشد، انگلیسی این امکان را به شما می دهد که با دانشمندان عالی رتبه تحصیل کنید. دانشگاه های غربی روز به روز دانشمندان، دانشجویان و اساتید بیشتری را از سراسر جهان جذب می کنند و زبان کار مشترک آنها انگلیسی است. علاوه بر مطالعه و تدریس، حضور در کنفرانس های بین المللی و انتشار مقالات در مجلات خارجی از مهمترین مراحل موفقیت در دانشگاه است. برای سخنرانی در این کنفرانس ها و یا انتشار مقالات در این مجلات، داشتن زبان انگلیسی سطح بالا ضروری است.

 

امروزه روزنامه نگاران و نویسندگان در سراسر جهان تسلط کامل به انگلیسی را به عنوان یک مهارت مفید در حرفه‌ی خود یافته اند. حتی اگر مقالاتتان را به زبان محلی می نویسید و به زبان خود مصاحبه می کنید، با زبان انگلیسی خوب می توانید از مطالب مقالات و مجلات از سراسر جهان استفاده کنید. می توانید با بازرگانان، دیپلمات های خارجی مصاحبه کرده و حتی ممکن است برای پوشش اخبار خارج از کشور اعزام شوید. مهارت خوب انگلیسی به این معنی است که شما به مترجم نیاز نداشته و می توانید با منابع اطلاعاتی به انگلیسی به صورت سریع و دقیق کار کنید.

 

اگر سفر کاری در پیش دارید، دانستن انگلیسی کاملا ضروری است. به عنوان مثال زبان بین المللی هواپیمایی، خلبانان و خدمه کابین همگی انگلیسی است. البته این مسئله فقط به هواپیما ختم نمی شود، صحبت کردن به انگلیسی به شما اطمینان می دهد که قادر به برقراری ارتباط با مشتریان و تامین کنندگان در سراسر جهان باشید.

 

همین حالا شروع کنید!

بنابراین، چه چیزی مانع شما از یادگیری این زبان می شود؟ با وجود تمام منابع انگلیسی موجود در اینترنت و بسیاری دیگر از انگلیسی زبانان در سراسر جهان برای تمرین، هرگز زمان بهتری از این برای شروع یادگیری انگلیسی نبوده است. شما می توانید از مشاوره زبان در اکسیر بهره ببرید، کتابی را انتخاب کنید، چند کلمه بیاموزید، یا حتی امروز کلاس زبان را شروع کنید و اولین قدم های خود را برای رسیدن به یکی از نزدیک به 800 میلیون انگلیسی زبان در جهان بردارید.

هدایای اکسیر

 

تعیین سطح زبان

 

کلاس زبان

 

کلاس آیلتس

 

4.7/5 - (4 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29891
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چگونه انگلیسی به زبان جهانی تبدیل شد؟🌍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.