ورود / ثبت نام
0
0

تبدیل شدن به یک ‘Stoic’ (رواقی) چطور به بهبود انگلیسی کمک می کند؟

50 بازدید

بهبود انگلیسی با رواقی شدن

‘Stoic’ کلمه ای جالب در انگلیسی است. ما اغلب از آن برای گفتگو درمورد افرادی که بسیار مصمم هستند، و هنگام انجام کاری واقعاً سخت کوش هستند استفاده می کنیم. ما می توانیم از کلمه ‘stoicism’ برای صحبت در مورد این گونه افراد و با این شناسه استفاده کنیم. اگرچه ‘Stoic’ حتی معنای خاص تری نسبت به این معنای عمومی دارد. بهبود انگلیسی با رواقی شدن چطور ممکن است!؟ 

Stoics (رواقیون) گروهی از فلاسفه بودند که برای غلبه بر احساسات مخرب از کنترل نفس استفاده می کردند. ایده کلی این بود که احساسات مخرب مانع تبدیل شدن به یک فرد بهتر و دستیابی به چیزهای بزرگ می شود. بنابراین آن ها برای غلبه بر این احساسات مخرب، خود را مجبور به انجام کارهای سخت می کردند. به عنوان مثال، کسی که احساس می کند بیش از حد حریص است ممکن است خودش را مجبور کند برای مدتی با پول و دارایی اندک زندگی کند تا سعی کند بر حرص و طمع خود غلبه کند.

البته در حال حاضر کنار گذاشتن تمام پول خود و رفتن به زندگی در بالای کوه، باعث بهبودی در زبان انگلیسی شما نخواهد شد، اما چیز مهمی برای یادگیری از این مثال ها وجود دارد. در زندگی، اغلب چیزها سخت به نظر می رسند، فقط به این دلیل که ما از آنها می ترسیم. وقتی دیگر از انجام کاری نترسیم، کار بسیار آسان تر می شود. بنابراین، چگونه بر این ترس غلبه کنیم؟ وقت مقابله با آن ها است.

بهبود انگلیسی با رواقی شدن

چه باید کرد!؟

اگر از صحبت کردن به انگلیسی احساس خجالت می کنید، تمرین کردن در خانه به شما کمک نمی کند تا بر ترس خود غلبه کنید. وقت آن است که بیرون بروید و خود را مجبور کنید با یک غریبه به زبان انگلیسی صحبت کنید. نیازی به هیچ چیز پیچیده ای نیست، فقط می توانید با سلام گفتن به یک همکار خارجی یا خرید چیزی از مغازه ای با استفاده از زبان انگلیسی شروع کنید. همین که این کار را چند بار انجام دادید، متوجه خواهید شد که دیگر چیزی برای ترسیدن وجود ندارد و می توانید به یک کار بزرگتر مانند سخنرانی برای گروهی از افراد فکر کنید!

در واقع شما تنها زمانی دست به انجام کاری میزنید که مطمعن شوید چیزی برای ترسیدن وجود ندارد بنابراین می توانید برای رسیدن به هدفی سخت تر احساس اطمینان کنید. پس اکنون لیستی از کارهایی که از انجام آنها می ترسید را به زبان انگلیسی تهیه کنید و با شروع از کوچکترین آنها سعی کنید مثل یک رواقی ترس خود را تسخیر کنید و سپس بیرون بروید و آنها را انجام دهید!

https://exiracademy.org/?p=32515
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تبدیل شدن به یک ‘Stoic’ (رواقی) چطور به بهبود انگلیسی کمک می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.