سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

پنج راه برای اتمام ایمیل تجاری به انگلیسی

2269 بازدید

پنج راه اتمام ایمیل تجاری به انگلیسی

 

وقتی صحبت از نوشتن ایمیل به زبان انگلیسی است، به دست آوردن تعادل مناسب بین لحن دوستانه و حرفه ای، خصوصاً در هنگام اتمام ایمیل می تواند کاملاً مشکل باشد. حتما بارها در کلاس زبان رایتینگ های مختلفی را نگارش کرده اید اما ممکن است در خصوص پایان‌بندی ایمیل آن هم ایمیل های تجاری ایراداتی داشته باشید. در این مطلب پنج روش برای پایان دادن به ایمیل های تجاری به زبان انگلیسی آورده شده است.

 

اتمام ایمیل تجاری

اتمام ایمیل تجاری را چگونه انجام بدهیم؟

 

Best regards

Best regards (با احترام) – این یک عبارت رایج به ویژه در انگلستان است. به “s” در پایان regards توجه کنید – نوشتن کلمه‌ی regard اشتباه است.

 

With regards

With regards (با احترام) – این هم عبارت دیگری است که معمولاً در انگلستان استفاده می شود. همچنین می توانید به جای ان “With best wishes” (با بهترین آرزوها) بنویسید.

 

از Sincerely برای اتمام ایمیل تجاری استفاده کنید

Sincerely (با احترام) – این مورد را با اطمینان می‌توانید در بیشتر نامه های تجاری استفاده کنید.

 

Thank you

Thank you (متشکرم) – این مورد در ایالات متحده بسیار رایج است. اگر در ایمیل‌تان سوالی می‌پرسید یا می خواهد کاری انجام شود، این یک عبارت پایانی مناسب است. حتی می توانید از “Thank you for your assistance regarding this matter” (از کمک شما در این زمینه متشکرم) استفاده کنید تا حرفه ای تر به نظر برسد.

 

I hope to hear from you soon

I hope to hear from you soon (امیدوارم که به زودی پاسخی از شما دریافت کنم) – باید کمی مراقب این مورد باشید. این عبارت بعضی اوقات در ایمیل های تجاری استفاده می شود، اما فقط زمانی باید استفاده شود که مدتی است با آن شخص در ارتباط هستید. همچنین، این نحوه‌ی اتمام به این معنی است که شخصی که ایمیل را برای او ارسال کرده اید باید به ایمیل شما پاسخ دهد، بنابراین مطمئن شوید که در مورد شما صدق می‌کند.

قوانین ایمیل با گذشت زمان تکامل می یابند و تغییر می کنند، بنابراین لازم است به یاد داشته باشید ممکن است که برخی از عباراتی قبلا یاد گرفته‌اید دیگر قدیمی شده و مناسب نباشند. مثلا در ایمیل های تجاری، هر عبارت پایانی با “yours…” قدیمی تلقی می‌شود. به عنوان مثال: “Yours sincerely” (با احترام)، “Your faithfully” (با احترام)، یا حتی “yours”. بنابراین سعی کنید از این ها استفاده نکنید.

 

یک نکته دیگر که ممکن است به شما کمک کند این است که به ایمیل هایی که برای شما ارسال شده نگاه کنید. آیا رسمی هستند یا غیر رسمی ؟ اگر در حال پاسخ به یک ایمیل هستید، ایمیل خود را با سبکی مشابه بنویسید.

 

پکیج زبان

 

پکیج آیلتس آکادمیک

 

پکیج گرامر انگلیسی

با رویکرد مفهومی

 

آموزش رایگان لغات انگلیسی

 

5/5 - (1 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=28480
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد پنج راه برای اتمام ایمیل تجاری به انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.