سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

6 اصطلاح انگلیسی برای حمایت از تیم ورزشی مورد علاقه‌ تان به انگلیسی🏊🏼‍♀️⛹🏼‍♀️

3344 بازدید
6 اصطلاح انگلیسی برای حمایت از تیم ورزشی مورد علاقه‌ تان به انگلیسی

حمایت از تیم ورزشی به انگلیسی

 

رفتن به تماشای ورزش های زنده می تواند سرگرم کننده باشد اما گاهی اوقات ممکن است دانستن اینکه به زبان دوم چه چیزی بگویید دشوار است. اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، این کلمات و اصطلاحات برای کمک به شما در شروع حمایت از تیم های ورزشی مورد علاقه ی خود به زبان انگلیسی مفید خواهند بود.

حمایت از تیم ورزشی به انگلیسی

 

حمایت از تیم ورزشی به انگلیسی با چه کلمات و اصظلاحاتی ممکن است؟

 

(come on (team (زود باش)

فریاد بزنید “come on ” و به دنبال آن نام شخص یا تیمی که از آن حمایت می کنید را برای نشان دادن تشویق صدا بزنید. حروف صدادار نام تیم خود را تا حد ممکن بکشید تا صدایتان شنیده شود. ممکن است کسی بگوید” Come on England ”

کلاس خصوصی ایلتس

(go (team (برو)

مانند “come on”، شما باید “go” را با نام تیم یا شخصی که از او حمایت می کنید، دنبال کنید. مردم تمایل دارند این عبارت را بارها و بارها تکرار کنند نه اینکه فقط نام تیم را طولانی کنند.

 

حمایت از تیم ورزشی به انگلیسی با اصطلاح a die-hard fan (هوادار سرسخت)

“a die-hard fan” کسی است که به شدت از یک تیم حمایت می کند. او تمام بازی ها را در استادیوم یا تلویزیون تماشا میکند و مطمئن می شود که هرگز یک بازی را هم از دست نمی دهند. برای طرفداران سرسخت، تیم آنها مهم تر از کار و دوستانشان است و اغلب می تواند زندگی آنها را تحت کنترل گیرد.

 

a Mexican wave (موج مکزیکی)

موج مکزیکی نام خود را از جام جهانی فیفا 1986 در مکزیکو سیتی گرفته است. هواداران فوتبال در سراسر جهان طرفداران را دیدند که به ترتیب می ایستادند و می نشستند به طوری که شبیه یک موج به نظر می رسیدند که داشت از استادیوم رد می شد. این یک کار پرطرفدار است که اکنون نه فقط در فوتبال، بلکه در ورزش های مختلف انجام می شود.

دوره های انلاین زبان

حمایت از تیم ورزشی به انگلیسی با اصطلاح a streaker

گاهی اوقات هوادار به امید نمایش داده شدن در تلویزیون یا صفحه نمایش بزرگ به داخل زمین می دود. وقتی این شخص هیچ لباسی نپوشیده باشد، می توان او را یک streaker نامید!

 

cheerleaders (تشویق کنندگان)

اگر در زمینه حمایت از تیم ورزشی به انگلیسی به کمک نیاز دارید، می توانید به “cheerleaders” مراجعه کنید تا به شما نشان دهند چه کاری باید انجام دهید. “تشویق کنندگان” برای حمایت از تیم خود می رقصند و شعار می دهند. تماشا کردن برخی از بهترین cheerleaders تقریباً به اندازه تیم هایی که از آنها حمایت می کنید سرگرم کننده است.

 

این عبارات باعث می شوند بتوانید حمایت کردن از تیم مورد علاقه تان را با زبان انگلیسی یاد گرفته و شروع کنید. البته اکثر تیم ها آهنگ ها و شعارهای خاص خود را دارند.

5/5 - (2 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29287
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 6 اصطلاح انگلیسی برای حمایت از تیم ورزشی مورد علاقه‌ تان به انگلیسی🏊🏼‍♀️⛹🏼‍♀️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.