سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

5 روش برای تشکر کردن به انگلیسی 🙏🏼🙏🏼

2573 بازدید

 تشکر کردن به انگلیسی

 

“متشکرم” یکی از اولین عباراتی است که مردم هنگام شروع فراگیری انگلیسی در کلاس زبان یاد می گیرند. هر چند گاهی اوقات، فقط یک “تشکر” ساده برای نشان دادن قدردانی شما کافی نیست. شما می‌توانید از این پنج روش برای تشکر کردن به انگلیسی استفاده کنید تا به دوستان خود نشان دهید واقعاً چقدر سپاسگزار هستید. در این مطلب تشکر کردن به انگلیسی را با پنج روش مختلف یاد می گیرید.

 تشکر کردن به انگلیسی

 

I couldn’t have done it without you (بدون تو نمی توانستم این کار را انجام دهم)

اگر کسی در کمک به شما برای دستیابی به چیزی نقشی حیاتی داشته، به او بگویید که چقدر این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. گفتن این موضوع به دیگران در آن ها احساس خوبی ایجاد می کند و به آنها اعلام می کند که سعی نمی کنید خودتان همه‌ی اعتبار را به دست آورده و زحمات او را نادیده بگیرید.

مشاوره زبان

Thanks for having my back (ممنون که هوام رو داشتی)

وقتی کسی به طور کلی در زمان سختی به شما کمک کرده باشد، می توانید این عبارت را بگویید. عبارتی مشابه که می توانید استفاده کنید عبارت “.Thanks for looking out for me” است.  هر دو این عبارات برای تشکر از افرادی که در طی یک دوره طولانی از زندگی شما را حمایت کرده اند مفید است.

کلاس خصوصی ایلتس

I owe you! (مدیونت هستم.)

وقتی کسی به شما کمک می کند، بسیار خوب است که به او بگویید اگر مشکلی داشته باشد به او کمک خواهید کرد. با گفتن ” I owe you one” (من به تو یکی مدیونم) به دوست خود نشان دهید که در بعضی از مراحل آینده مهربانی و لطف آنها را باز خواهید گرداند.

 

Thanks for being such a star (ممنون که چنین ستاره ای هستی)

هنگامی که شخصی در یک شرایط واقعاً دشوار به شما کمک کرده است، به ویژه اینکه  از یک مهارت خاص یا ویژگی شخصیتی خاصش استفاده کرده است می توانید از این عبارت استفاده کنید. یک ستاره شخصی بسیار خاص و یا شگفت انگیز است، بنابراین فقط درصورتی که واقعا همین طور بوده از این عبارت استفاده کنید!

تعیین سطح زبان انگلیسی

This means a lot to me (این برای من ارزش زیادی دارد)

هنگامی که دیگران به شما کمک می کنند، اگر چه ممکن است آنچه که آن ها انجام داده‌اند برای آنها یک کار ساده به نظر برسد ولی واقعاً می تواند تغییر بزرگی برای شما ایجاد کند. اگر این مورد برایتان پیش آمده است، با گفتن این جمله که برای من اهمیت زیادی دارد به او یادآوری کنید که کمک او چقدر مهم بوده است.

بنابراین، دفعه دیگر که کسی به شما کمک کرد، در مورد آنچه که می خواهید به او بگویید فکر کنید و اطمینان حاصل کنید که قدردانی خود را به درستی نشان دهید.

آموزش رایگان لغات انگلیسی

 

آموزش رایگان تلفظ انگلیسی

 

آموزش رایگان گرامر انگلیسی

 

آموزش رایگان انگلیسی

 

5/5 - (2 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29975
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 5 روش برای تشکر کردن به انگلیسی 🙏🏼🙏🏼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.