جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
 ورود / ثبت نام
جشنواره قربان تا غدیر! از دستش ندی! ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان به جای ۵.۴۳۲.۰۰۰ تومان! جشنواره
0
0

یادگیری زبان همراه با ورزش 🤸🏽‍♀️🚵🏽‍♀️🏊🏽⛹🏽

338 بازدید

5 راه سرگرم کننده برای بهبود و یادگیری زبان همراه با ورزش

 

هر ژانویه، میلیون ها نفر در سراسر جهان تصمیم به کاهش وزن می گیرند. این موضوع یکی از محبوب ترین قطعنامه های سال نوست. کاهش وزن به تعهد و تلاش زیادی نیاز دارد، به حدی که در زندگی غالباً زمان زیادی برای سرگرمی های دیگر باقی نمی ماند. در مورد یادگیری انگلیسی چطور؟ می دانید که صرفا رفتن به آموزشگاه و شرکت در کلاس های زبان کافی نیست و برای یادگیری زبان باید تمرین کرد. اگر تصمیم شما امسال کاهش وزنتان است و می خواهید زبان انگلیسی خود را نیز بهبود ببخشید، در اینجا پنج روش ساده وجود دارد که می توانید هم‌زمان هر دو را انجام دهید.

یادگیری زبان همراه با ورزش

 

یادگیری زبان همراه با ورزش چطور ممکن است؟

 

در ورزشگاه یاد بگیرید

رکاب زدن با دوچرخه، ثابت ماندن یا دویدن روی تردمیل می تواند کسل کننده باشد. نگران نباشید، می توانید با تماشای فیلم های انگلیسی مورد علاقه خود در تلفن همراه‌‍تان هنگام تمرین، از این زمان برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید. برای تمرین گوش دادن به زبان انگلیسی، چیزی الهام بخش مانند فیلم های راکی ​​انتخاب کنید و به خود انگیزه دهید تا هم‌زمان تمرین بیشتری داشته باشید.

 

برای یادگیری زبان همراه با ورزش به پادکست گوش دهید

اگر در خیابان می دوید، تماشای فیلم گزینه مناسبی نیست. شما باید بتوانید ببینید کجا می روید و به محیط اطراف خود توجه داشته باشید. هنگام دویدن سعی کنید به پادکست گوش دهید. می توانید مواردی را که به طور خاص برای اموزش زبان انگلیسی تولید شده اند یا مواردی مرتبط با کار خود انتخاب کنید. سعی کنید بیش از یک بار به پادکست گوش دهید تا تمام واژگان انگلیسی جالب موجود در آن را یاد بگیرید.

 

برای یادگیری زبان همراه با ورزش با یک مربی انگلیسی تمرین کنید

برای تمرین زبان انگلیسی نیازی به حضور در یک کشور انگلیسی زبان نیست. یک فیلم تمرینی را به انگلیسی بخرید و در خانه تمرین کنید. حتی می توانید دستورالعمل های داده شده توسط مربی را برای تمرین تلفظ انگلیسی خود در حالی که مشغول انجام آن هستید، تکرار کنید.

 

به یک تیم ورزشی انگلیسی زبان بپیوندید

اگر در یک کشور انگلیسی زبان هستید، این کار یک روش عالی برای ملاقات افراد جدید برای تمرین است. حتی اگر در کشوری نباشید که انگلیسی زبان اصلی آن است، ممکن است یک باشگاه ورزشی پیدا کنید که انگلیسی زبانان خارج از کشور با هم تمرین می کنند. با آن ها همراه شده و با چند دوست انگلیسی زبان جدید آشنا شوید تا با هم ورزش کرده و هم‌زمان انگلیسی‌تان را تقویت کنید.

 

به انگلیسی رژیم بگیرید

هر چقدر هم که ورزش کنید، اگر واقعاً می خواهید بدنی متناسب داشته باشد باید رژیم مناسبی بگیرید. همچنین می توانید از این فرصت برای تمرین مهارت خواندن انگلیسی خود استفاده کنید. دستور پخت غذاهای سالم را به انگلیسی جستجو کرده و طبق دستورالعمل ها عمل کنید تا وعده غذایی سالم شما مزه ای عالی داشته باشد.

بنابراین میتوانید از این روش های ساده برای یادگیری انگلیسی در حالی که لاغر می شوید، استفاده کنید. از همین امروز شروع کنید تا بینید کدام راهکار باعث بهبود بیشتر انگلیسی و تناسب اندامتان می شود.

پلتفرم تلکس

 

https://exiracademy.org/?p=28808
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد یادگیری زبان همراه با ورزش 🤸🏽‍♀️🚵🏽‍♀️🏊🏽⛹🏽

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.