سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

5 مورد ضروری برای عنوان کردن در انگیزه نامه انگلیسی شما📝

1809 بازدید

5 مورد ضروری برای عنوان کردن در انگیزه نامه انگلیسی شما

 

هنگامی که برای شغل رویایی خود متقاضی می شوید، صرف داشتن یک رزومه کامل به زبان انگلیسی کافی نیست. برای اینکه مورد توجه قرار گرفته و برای مصاحبه دعوت شوید، به یک نامه‌ی عالی نیز نیاز دارید. این نامه یعنی انگیزه نامه انگلیسی شما اولین چیزی است که یک استخدام کننده در مورد شما می خواند، بنابراین برای اطمینان از اینکه مورد توجه قرار خواهد گرفت، حتماً این موارد را به آن اضافه کنید.

 

انگیزه نامه انگلیسی شما

 

انگیزه نامه انگلیسی شما با اطلاعات خاصی داشته باشد

بسیاری از مردم نامه های استاندارد و عمومی را برای کارفرمایان ارسال می کنند. با این حال، چنین نامه ای به شما کمک نمی کند تا از بین جمعیت متمایز شوید. وقتی متقاضیان زیادی برای یک کار وجود دارد، شما باید بسیار متمایز باشید و واقعاً نشان دهید که چرا بهترین کاندیدا برای این موقعیت خاص هستید. وقت گذاشتن برای درج اطلاعات خاص به استخدام کننده نشان می دهد که شما واقعاً به این موقعیت اهمیت می دهید.

ایلتس فشرده

کسب اطلاعات در مورد آگهی استخدام

از اطلاعات آگهی شغلی استفاده کنید تا نشان دهید چه تطابق کاملی با این شغل دارید. شما همچنین می توانید در اینجا نشان دهید چرا یک کاندیدای مناسب برای این موقعیت شغلی هستید. به عنوان مثال، اگر آگهی نوع خاصی از تجربه را بخواهد، آن تجربه‌ای است که باید در نامه خود ذکر کنید.

 

نقاط قوت خود را در انگیزه نامه انگلیسی تان برجسته کنید 

همیشه نقاط قوت خود را برجسته کنید. نقاط قوت خود را دقیق بیان کرده و عنوان کنید چرا و چگونه در این موقعیت مفید خواهند بود. کسی نمیخواهد نظر دیگران را به نقاط ضعف خود معطوف کند. با این حال، اگر چیز غیرمعمولی در تجربه شما وجود دارد یا شما در حال ترک شغل سابق خود هستید، باید از این فرصت برای توضیح مختصر این موارد به شکل مثبت استفاده کنید.

 

چگونه به نفع شرکت خواهید بود

نشان دهید که چقدر برای موقعیت مناسب هستید و شرکت از به کارگیری شما سود می برد. هرگونه اطلاعات در مورد میزان نیاز شما به این شغل بی ربط است و تاثیر خوبی ایجاد نخواهد کرد. عالی است که به این کار علاقه مند باشید اما نباید ناامید به نظر برسید.

دوره های انلاین زبان

اطلاعات تماس

اگرچه اطلاعات تماس شما روی رزومه شما است، اما باید این اطلاعات را به طور خلاصه در نامه خود وارد کنید. اگر چندین شماره تلفن دارید، حتماً بنویسید در کدام ساعت از روز با کدام یک از آنها در دسترس هستید. شما باید یافتن این اطلاعات و تماس را برای استخدام کننده تا حد ممکن آسان کنید.

 

دفعه دیگر که چنین نامه‌ای را می‌نویسید، به یاد داشته باشید که آن را بخوانید و این موارد را بررسی کنید. اینها می‌توانند تفاوت بین نادیده گرفته شدن و یا دعوت به مصاحبه را ایجاد کنند.

 

هدایای اکسیر

 

تعیین سطح زبان

 

کلاس زبان

 

کلاس آیلتس

 

5/5 - (2 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29716
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 5 مورد ضروری برای عنوان کردن در انگیزه نامه انگلیسی شما📝

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.