سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

چند نکته ضروری در محیط کار انگلیسی برای شما مبتدیان عزیز!🙋🏼‍♂️😉

1730 بازدید

چند نکته ضروری در محیط کار انگلیسی برای شما مبتدیان عزیز!

 

محیط کاری انگلیسی برای مبتدی ها و کسانی که اولین بار ترسناک به نظر می رسد اما نیازی به وحشت کردن نیست. شما احتمالاً از قبل عبارات بسیاری از انگلیسی عمومی را می دانید که در شرایط انگلیسی کاری و محیط آن واقعاً مناسب خواهند بود. در اینجا چند نکته ضروری در محیط کار انگلیسی برای شما مبتدیان عزیز توضیح داده شده است.محیط کار انگلیسی

در محیط کار انگلیسی به درستی با دیگران سلام و احوالپرسی کنید

برای سلام و احوالپرسی با یک دوست، ممکن است بگویید: “?Hi! How are you” (سلام! چطور هستید؟) با این حال، در تجارت مناسب تر است که با گفتن “.Good morning/Good afternoon/Good evening” (صبح بخیر / بعد از ظهر بخیر / عصر بخیر) به کسی سلام کنید. می‌توانید برای تاثیر بیشتر از نام خانوادگی آنها به همراه عنوان نیز استفاده کنید: برای مثال “.Good morning, Ms. Smith” (صبح بخیر، خانم اسمیت.)

 

از عبارات از قبل تنظیم شده استفاده کنید

در برخی شرایط می توانید از عباراتی که از قبل تنظیم شده‌اند استفاده کنید. یک مثال خوب در این مورد پاسخگویی به تلفن است. بیشتر افراد با استفاده از عبارتی مانند این “?Good morning, English Live, Wil speaking, How can I help you” (صبح بخیر، اینگلیش لایو، ویل صحبت می کنند، چگونه می توانم به شما کمک کنم؟) به تلفن پاسخ می دهند. می توانید در این مثال نام شرکت و نام شخص را تغییر داده و از آن استفاده کنید. به خاطر سپردن عبارات از قبل تنظیم شده به شما کمک می کند با اطمینان خاطر به تلفن پاسخ دهید.

 

در محیط کار انگلیسی درصورت نیاز بگویید “متاسفم”

“متاسفم” یک عبارت ساده است اما می تواند کاربردهای زیادی داشته باشد. به عنوان مثال، اگر پاسخ چیزی را نمی‌دانید، بگویید، “.I’m sorry, I don’t know the answer”(متاسفم ، من جواب را نمی دانم). اما این کافی نیست! میتوانید آن را به این شکل ادامه دهید: “.But I will find out” (اما جوابش را پیدا خواهم کرد.) عبارت “متاسفم” به آن‌ها نشان می‌دهد که شما به نگرانی آنها اهمیت می دهید و “من” به آنها اطمینان می دهد که سعی خواهید کرد که کمک کنید.

 

وقتی می خواهید مردم برای شما کارهایی انجام دهند، مودب باشید

هیچ کس دوست ندارد به آن ها دستور داده شود. درخواست چیزی به شکل سوالی بسیار بهتر از صدور بیانیه است. سوالاتی مثل “?Would you mind looking at this report” (آیا مایل هستید این گزارش را ببینید؟) یا “?Could you take a look at this” (آیا می توانید به این نگاهی بیندازید؟) خیلی مناسب تر از این است که بگویید، “.Look at this report”  (به این گزارش نگاه کنید.) وقتی با حفظ ادب چیزی را درخواست کنید، همکارانتان با خوشحالی درخواست شما را اجابت خواهند کرد!

 

در محیط کار انگلیسی بدون ناراحت کردن دیگران با آن ها مخالفت کنید

در تجارت، هنگام بحث درباره ایده یا پروژه جدید، باید بدانید که چگونه در حالی که مودب هستید اختلاف نظرتان  را عنوان کنید. با گفتن “I understand your point” (من نظر شما را می فهمم) یا “That’s a valid opinion” “این یک نظر با ارزش است” می توانید به مردم اطلاع دهید که به آنها گوش داده اید و سپس از “اما” برای افزودن نظر خود استفاده کنید. این بسیار موثرتر از ارائه نظرتان به صورت مستقیم است، زیرا مردم دوست دارند بدانند که حتی اگر با آنها موافق نباشید، حداقل نظرات آنها را گوش داده اید.

 

همانطور که می بینید، شما احتمالاً از قبل با برخی از این موارد اشنا هستید. مهمترین نکته در مورد محیط کار انگلیسی، مودب و حرفه ای بودن است. این بدان معنی نیست که شما باید از بسیاری از کلمات زیبا و اصطلاحات خاص استفاده کنید، اگرچه اگر واژگان انگلیسی کاری و تجاری زیادی بلد باشید، به شما کمک زیادی می‌کند. از مهارت های انگلیسی که از قبل دارید نهایت استفاده را ببرید، نکات بالا را بخاطر بسپارید و گوش هایتان را برای عبارات جدید انگلیسی تجاری باز نگه دارید. در این صورت متوجه خواهید شد که در هنگام کار به زبان انگلیسی چقدر راحت هستید.

 

دوره رایگان جعبه ابزار زبان آموز

 

یادگیری زبان را از کجا شروع کنم؟

 

کلاس زبان خصوصی

 

کلاس خصوصی آیلتس

 

5/5 - (2 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29723
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چند نکته ضروری در محیط کار انگلیسی برای شما مبتدیان عزیز!🙋🏼‍♂️😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.