سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

تقویت تلفظ انگلیسی در یک هفته 🏃🏿‍♀️

1795 بازدید

تقویت تلفظ انگلیسی در یک هفته

برای هر کسی که یک زبان جدید می آموزد، صحبت کردن اغلب دشوارترین مهارت برای تسلط است. فکر می کنید چرا؟ حتی اگر کلمه‌ی درست را بلد باشید، ممکن است از تلفظ اشتباه آن عصبی شوید. در این مطلب با ارائه ی نکاتی به شما نشان خواهیم داد که چگونه فقط با یک تمرین اختصاصی در هفته می توانید تلفظ انگلیسی خود را بهبود دهید.

تقویت تلفظ انگلیسی

 

همه چیز را با صدای بلند بخوانید

عادت دادن دهان به شکل گیری واژگان انگلیسی اولین قدم است. اما اغلب دانستن اینکه چه چیزی را بگویید دشوار است. برای مثال سعی کنید یک مطلب اماده مثل یک خبر آنلاین را با صدای بلند به زبان انگلیسی بخوانید. اینجاست که خواندن با صدای بلند می تواند به درد شما بخورد. حتی وقتی که در حال یادگیری دیگر مهارت ها هستید سعی کنید مکانی آرام پیدا کنید و سپس دستورالعمل ها، پاسخ ها و همه چیز را با صدای بلند به زبان انگلیسی بخوانید. به عنوان یک دستاورد اضافی متوجه خواهید شد که وقتی زمان خود را برای صحبت کردن به صدای بلند اختصاص داده اید، محتوای دروس خود را بهتر به یاد می آورید.

مشاوره ایلتس

در حالی که گوش می دهید نگاه کنید

برای تقویت تلفظ انگلیسی خود فقط گوش ندهید – نگاه کنید! مشاهده کنید که چگونه گویندگان کلمات را با دهان خود شکل می دهند و سعی کنید از آنها تقلید کنید. این نکته‌ی خوبی برای تماشای فیلم های مورد علاقه خود به زبان انگلیسی نیز است.

 

برای تقویت تلفظ انگلیسی تان به ASR عشق بورزید!

نرم افزار Advanced Speech Recognition ممکن است چیزی خارج از یک داستان علمی تخیلی به نظر برسد، اما در واقع یک ابزار بسیار مفید برای بهبود تلفظ است. نرم افزار ASR با تجزیه و تحلیل صدای شما نشان می دهد تلفظ شما چقدر دقیق است. بهترین قسمت، دریافت بازخورد  بدون نیاز به صحبت در مقابل مخاطبان واقعی است.

بهترین موسسات مهاجرتی

به نکاتی که معلمتان ارائه می کند، توجه کنید

هیچ راهی بهتر از یادگیری صحیح انگلیسی به کمک یک معلم متخصص وجود ندارد. یادتان باشد که در کلاس بلند صحبت کنید! معلم شما به شما کمک کرده و راهنماییتان می کند، و می تواند نکاتی مفید در مورد انگلیسی صحبت کردن با اعتماد به نفس بیشتر را به شما ارائه دهد. شما همچنین از دانش آموزان دیگر یاد خواهید گرفت و دیدن اینکه همگی با چالش های یکسانی روبرو هستید دلگرمتان خواهد کرد.

کلاس زبان خصوصی

برای تقویت تلفظ انگلیسی کلاس خصوصی را امتحان کنید

کلاس های خصوصی بهترین راه برای بهبود سریع تلفظ انگلیسی شماست. در این صورت می توانید مبحث کلاس را خودتان تعیین کنید، بنابراین حتماً به معلم خود اطلاع دهید که هدف شما بهبود تلفظ انگلیسی‌تان است. او قادر خواهد بود بازخورد مفید و تمرین گفتاری خوبی ارائه دهد، و شما کلاس را با پیشرفتی بی نظیر در تلفظ انگلیسی خود ترک خواهید کرد.

 

آموزش رایگان آیلتس

 

رزرو ماک آیلتس

 

دوره رایگان جعبه ابزار زبان آموز

 

یادگیری زبان را از کجا شروع کنم؟

 

5/5 - (3 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29266
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تقویت تلفظ انگلیسی در یک هفته 🏃🏿‍♀️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.