سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

اسرار انگلیسی درباره چیزهایی که در 20 سال آینده به انگلیسی نخواهیم گفت!😲

2138 بازدید

اسرار انگلیسی درباره ی چیزهایی که در 20 سال آینده به انگلیسی نخواهیم گفت!

پیش بینی آنچه در آینده اتفاق می افتد همیشه سرگرم کننده است. گاهی اوقات وقتی به زبانی که اکنون در حال یادگیری در آموزشگاه یا کلاس زبان هستیم فکر می کنیم، جالب است که به این فکر کنیم که آیا افراد گذشته کلمات جدیدی را که طی 20 سال گذشته وارد زبان انگلیسی شده اند حدس می زنند یا خیر. کلماتی مثل Emoticons «شکلک ها» و status «وضعیت» همانطور که در شبکه های اجتماعی استفاده می شود و حتی tablet «رایانه لوحی» همگی کلماتی هستند که کسی پیش از اختراع این فناوری، پیش بینی رایج شدن آن ها را در زبان انگلیسی نمی کرد.

در مورد 20 سال آینده چطور؟ پیش بینی عبارات جدید بدون دسترسی به ماشین زمان دشوار است. با این حال می‌توان برخی از انواع و اشکال کلمات را که تا آن زمان استفاده نخواهند شد، پیش بینی کرد.

اسرار انگلیسی

اسرار انگلیسی راجع به تکنولوژی

فناوری همیشه در حال تغییر است. ما همیشه برای صحبت در مورد اختراعات جدید به واژگان انگلیسی جدیدی نیاز داریم و تکنولوژی‎ای را که دیگر استفاده نمی کنیم فراموش می کنیم. امروزه بسیاری از جوانان نمی دانند که floppy disk “فلاپی دیسک” چیست. از آنجایی که صفحه های لمسی به محبوب ترین روش کنترل رایانه تبدیل شده‌اند، وقتی افراد در مورد استفاده از کامپیوتر صحبت می کنند، چه مدت دیگر از کلمه “ماوس” استفاده خواهند کرد؟

چند تا از اسرار انگلیسی درباره اصطلاحات عامیانه

اصطلاحات عامیانه بخش دیگری از زبان است که همیشه تغییر می کند. از آنجا که معمولاً مختص یک گروه اجتماعی خاص است و غالباً از روند مد پیروی می کند، به سرعت قدیمی می شود و افراد دیگر از آن استفاده نمی کنند. به عنوان مثال ، کسی که در دهه 1930 hep cat (کسی که تابع مد روز است) بود می تواند امروزه به عنوان hipster توصیف شود اما چه کسی می داند در آینده چه نامیده می شود؟

به محبوب ترین عبارات عامیانه ای که ستاره های پاپ در حال حاضر از آن استفاده می کنند، فکر کنید و یک لیست تهیه کنید بیشتر این عبارات در مدت 20 سال آینده استفاده نخواهند شد.

کلمات مبتنی بر نام‌های تجاری

در انگلیسی، موارد خاصی وجود دارد که ما در مورد آن‌ها با استفاده از نام تجاری به جای نام واقعی آن شی صحبت می‌کنیم. به عنوان مثال، بسیاری از افراد در انگلیس جارو برقی را hoover می نامند حتی اگر جارو برقی آنها با مارک دیگری داشته باشد. به همین ترتیب، مردم اغلب در مورد googling چیزی صحبت می کنند به جای گفتن جستجو در اینترنت. کلماتی از این دست احتمالاً در آینده تغییر خواهند کرد زیرا مارک های بیشتری برای رقابت وجود خواهند داشت و برخی شرکت ها به برندهای محبوب بازار تبدیل خواهند شد.

وجه التزامی

وجه التزامی یک ساختار گرامری است تا یک نوع واژگان. متداول ترین کاربردش در جملات شرطی برای صحبت در مورد وقایع فرضی است نه واقعی، به عنوان مثال ‘If I were taller, I would better at basketball’ (اگر بلندتر بودم، در بسکتبال موفق می شدم) نشان دهنده‌ی آن است که من قد بلندی ندارم و در بسکتبال نیز مهارت ندارم.

استفاده از گذشته ساده در این شرایط به ویژه در صحبت کردن در حال معمول و رایج شدن است، بنابراین امروزه به احتمال زیاد شما می شنوید که مردم می‌گویند ‘.If I was taller, I would be better at basketball’ با رایج شدن و پذیرفتن این مورد بسیاری از مردم تصور می کنند که وجه التزامی در انگلیسی گفتاری دارد از بین می‌رود.

شما راجع به این موضوع چه فکر می‌کنید؟ آیا عباراتی وجود دارد که فکر می‌کنید در آینده از آن به زبان انگلیسی استفاده نخواهد شد؟ اگر چنین است آن ها را یادداشت کنید، همه ما 20 سال دیگر نگاهی خواهیم انداخت تا ببینیم آیا حق با ما بود! 

آموزش رایگان آیلتس

 

رزرو ماک آیلتس

 

دوره رایگان جعبه ابزار زبان آموز

 

یادگیری زبان را از کجا شروع کنم؟

 

5/5 - (2 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=29601
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد اسرار انگلیسی درباره چیزهایی که در 20 سال آینده به انگلیسی نخواهیم گفت!😲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.