سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

تفاوت بین Tall و High 🤔

3078 بازدید
تفاوت-بین-Tall-و-High

تفاوت بین Tall و High

یکی از مواردی که حین یادگیری زبان انگلیسی معمولا زبان آموزان در آن دچار سردرگمی و اشتباه می شوند، بیان قد یا ارتفاع در انگلیسی است. به عنوان مثال، دانش آموزی ممکن است بگوید: “I am five high”، که از نظر دستوری جمله ای نادرست است. همین نکته باعث شد تا در این مطلب درباره تفاوت کلمات صحبت کنیم. احتمالا شما هم بارها در آموزشگاه یا کلاس زبان در این خصوص اشتباه کرده باشید. با خواندن این چند نکته، این مشکل برای همیشه حل می شود.

  • Tall قد بلند – قد بلند یا بالاتر از حد متوسط قد کسی یا چیزی
  • High زیاد – مرتفع یا بسیار عمودی

تفاوت بین Tall و High

حتی با وجود این تعاریف هم تشخیص تفاوت بین Tall و High خارج از متن موردنظر، دشوار به نظر می رسد. پس برای روشن شدن بهتر این تفاوت، موارد دیگری را هم بررسی می کنیم که می توانند به ما کمک کنند کلمه صحیح را انتخاب کنیم.

وقتی صحبت از قد یک شخص است، همیشه باید از کلمه “tall” استفاده کنیم. در واقع، هر زمان که ما در مورد یک موجود زنده صحبت می کنیم، به طور کلی از کلمه ” tall” استفاده می کنیم. در مقابل به هر چیزی که رشد نکند یعنی زندگی نداشته باشد، به طور کلی کلمه ” high” را به کار می بریم. کلمه tall را برای مواردی که باریک یا نازک هستند هم می توان استفاده کرد ولی در مقابل، برای چیزهایی که عریض و گسترده هستند، از “high” استفاده می شود. آخرین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که اگر ارتفاع چیزی بالاتر از سطح دریا بود، برای توصیف آن از کلمه “high” استفاده کنید.

 

هدایای اکسیر

 

تعیین سطح زبان

 

کلاس زبان

 

کلاس آیلتس

 

پکیج زبان

 

5/5 - (1 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=31950
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تفاوت بین Tall و High 🤔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.