سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0

تماس تلفنی از ۱۲:۰۰ الی ۲0:۰۰

0

تماس تلفنی از ۱۲:۰۰ الی ۲0:۰۰

سطح بندی کتاب های family and friends

8787 بازدید
سطح بندی کتاب های family and friends

سطح بندی کتاب های family and friends

سطح بندی کتاب های family and friends

کتاب‌های فمیلی از سطح Starter شروع می شوند و در ادامه شماره‌های 1 2 3 4 5 6 سطح های بعدی را شامل می شوند که در مجموع هفت جلد می شوند. سطح استارتر فمیلی فرندز چون بسیار ابتدایی‌ست روی لهجه تمرکزی ندارد اما از سطح 1 به بعد کتاب‌ها با دو لهجه امریکایی و بریتیش چاپ شده اند

کتاب‌های family and friends بر روی چهار مهارت اصلی شامل: ریدینگ، اسپیکینگ، لیسینینگ و رایتینگ به دقت متمرکز هستند. در ادامه به بررسی کتاب family and friendsخواهیم پرداخت.

کتاب فمیلی اند فرندز استارتر

کتاب Family and Friends Starter اولین سطح این مجموعه است. فمیلی فرندز به عنوان یکی از محبوب‌ترین منابع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان است که خیلی از آن نتایج مثبت و رضایت بخشی را کسب کرده اند.

کتاب فمیلی اند فرندز تمام نیاز زبان آموزان کوچک در یادگیری نیاز دارند را کاربردی در قالب تمرین های متنوع به زبان آموزان آموزش می دهد. از دیگر مزایای فمیلی فرندز استار این است که اعتماد به نفس را افزایش می دهد تا در تمام موقعیت های زندگی روزمره از کلمات و نکات روزمره به طور صحیح در ارتباط با دیگران استفاده کنند.

برای خرید کتاب های فمیلی فرندز از کتابانه کلیک کنید!

کتاب فمیلی اند فرندز 1

کتاب Family and Friends 1 پس از سطح Starter، نخستین جلد از مجموعه کتاب های فمیلی فرندز است. مجموعه کتاب فمیلی اند فرندز توسط Noami Simmos نوشته شده است. در کتاب فمیلی اند فرندز 1 کودکان با حروف الفبا آشنا می شوند و مثال های فراوان را به آسانی فرا خواهند گرفت.

 

لازم به ذکر است که این سری با بکارگیری قوی ترین متد های آموزشی سعی در آموزش از طریق روش TPR (روش فیزیکی) را دارد که تمرکز ویژه ای بر روی تکرار یک عمل و یادگیری از طریق تکرار منظم آن دارد. در ضمن در کتاب امریکن فمیلی اند فرندز یک بدلیل داشتن تنوع وسیعی از رنگ ها، کتاب موردنظر موجب ایجاد علاقه و انگیزه در نوآموزان زبان نیز می شود، از این رو از عوامل تاثیر گذار در افزایش انگیزه زبان آموزان کودک و نوجوان موضوعات جذابی هستند

کتاب فمیلی اند فرندز 2

کتاب Family and Friends 2 که دومین کتاب از مجموعه کتاب های سطح بندی شده Family and Friends است یک رویکرد دقیق و درجه بندی شده برای خواندن، نوشتن و مکالمه به زبان انگلیسی را به زبان آموزان کم سن ارائه می دهد.

کتاب فمیلی فمیلی فرندز 3

کتاب Family and Friends 3 از یک برنامه درسی مبتنی بر گرامر در کنار آموزش مهارت های زبانی و آوایی بهره می گیرد. کودکان گرامر زبان انگلیسی را از طریق طیف وسیعی از فعالیت های گفتاری و نوشتاری تمرین می کنند.

کتاب فمیلی فرندز 4

از جمله ویژگی های بارز کتاب فمیلی فرندز 4 پوشش تمامی مهارت های زبان انگلیسی از جمله اسپیکینگ،‌لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ می باشد و زبان آموزان را از پایه با این مهارت ها به خوبی آشنا کرده و آن ها را برای ورود به دوره های دیگر آماده خواهد کرد

کتاب فمیلی فرندز 5

کتاب American Family and Friends 5 2nd Edition شامل دوازده Unit است که در قالب چهار Chapter موضوعی ارائه‌شده‌اند تفاوت اصلی ویرایش جدید با نسخه‌ی قبل، اضافه شدن بخش Fluency Time! در انتهای هر Chapter است. این بخش در کتاب Student book زمان بیشتری برای تقویت مکالمه محیا کرده و در کتاب Workbook سؤالاتی برای مرور مطالب هر Chapter در نظر گرفته است.

کتاب فمیلی فرندز 6

کتاب فمیلی اند فرندز 6 به دلیل روش آموزشی جذابی که دارد مورد توجه بسیاری از موسسات آموزشی داخلی و خارجی قرار گرفته است. در این کتاب به تقویت مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ پرداخته می شود، همچنین در این مجموعه نکات گرامری و توضیحات درک مطلب به شکل گام به گام و نکته به نکته آموزش داده شده است

بعد از Family And Friends چه کتابی است؟

اگر به دنبال این هستید که بدانید پس از کتاب فمیلی اند فرندز چه کتابی است، با ما همراه باشید تا با معرفی چند منبع آموزش زبان انگلیسی، شما بتوانید درست ترین انتخاب منبع آموزشی را داشته باشید تا بهترین لحظات، برای کودکان شما خلق شود.

پیشنهاد ما به شما موارد زیر است:

  1. مجموعه کتاب های connect
  2. مجموعه کتاب‌های project

  3. مجموعه کتاب ‌های Got It

پایان رپورتاژ آگهی

4.8/5 - (10 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=51355
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد سطح بندی کتاب های family and friends

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.