ورود / ثبت نام
0
0

دوره های آمادگی آکادمیک (انگلیسی آکادمیک)

1042 بازدید
دوره های آمادگی آکادمیک

دوره های آمادگی آکادمیک (انگلیسی آکادمیک)

Academic Preparation Courses

 

از آنجا که بسیاری از کسانی که زبان انگلیسی می خوانند در انتها قصد دارند در آزمون های زبان انگلیسی همچون آیلتس، تافل، CAE یا PTE شرکت کنند، و قالبا فضای این آزمون ها انگلیسی آکادمیک است، دوره های آمادگی آکادمیک در زبان انگلیسی در آکادمی اکسیر تالیف شده اند که کمک شایانی به میزان موفقیت متقاضیان می کنند. هدف این دوره ها، صرفا موفقیت در آزمون های زبان انگلیسی نیست، بلکه ایجاد مهارت های آکادمیک برای فعالیت در فضاهای آکادمیک مثل دانشگاه هاست؛ پس اگر می خواهید در مقطع Ph.D. یا Post Doc. در هاروارد امریکا ادامه تحصیل داشته باشید، این دوره ها گزینه ی شماست.

 

دوره های آمادگی آکادمیک چه می کنند؟

شاید بتوان گفتاین دوره ها در آکادمی اکسیر همچون پلی هستند که ارتباطی بین زبان انگلیسی عمومی و آزمون های آکادمیک برقرار می کنند. صرف خوب بودن در زبان انگلیسی یا داشتن دانش بالای لغات انگلیسی یا گرامر انگلیسی، یا مکالمه روان برای موفقیت در این آزمون ها کافی نباشد. نیاز هست به شکلی پتانسیل بالقوه شما در فضای آکادمیک بالفعل بشود. این دوره ها قرار است این کار را انجام دهد.

 

در دوره های آمادگی آکادمیک روی چه مباحثی کار می شود؟

  • سه وجه زبانی، یعنی واژگان انگلیسی، گرامر انگلیسی، و تلفظ و لهجه در انگلیسی
  • چهار مهارت ارتباطی زبان انگلیسی یعنی مهارت های گفتاری، شنیداری، نوشتن و خواندن
  • به متقاضیان تمرین هایی داده می شود تا دانش خود را در فضای آکادمیک به کار بگیرند و به درستی و با سرعت مناسب انگلیسی را دریافت کنند (شنیداری و خواندن) و همچنین بتوانند محتوای شفاهی و کتبی (گفتاری و نوشتن) تولید کنند.

 

این دوره ها چه تفاوتی ایجاد می کنند؟

در چند سال گذشته، نتایج تحقیق های ما نشان می دهد که بین عملکرد آن دسته از متقاضیانی که دوره های آکادمیک را گذراندند و آن ها که نگذراندند تفاوت بزرگی در آزمون های آکادمیک مثل آیلتس وجود دارد. این تفاوت ها در زمینه های گیرایی، درک و دریافت، آنالیز و ارزیابی، میزان موفقیت، دانش، قدرت و سرعت بیشتر در عمل و اجرا مشاهده شد. در نتیجه، در آکادمی اکسیر، شرکت در این دوره ها قبل از حضور در دوره های آمادگی آیلتس، تافل یا PTE ضروری است.

 

   دوره‌ی آنلاین زبان 

https://exiracademy.org/?p=19682
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد دوره های آمادگی آکادمیک (انگلیسی آکادمیک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *