آزمون آیلتس برای مهاجرت

IELTS for Migration

 

پذیرفته شده توسط استرالیا، کانادا، نیوزلند و بریتانیا

 

آیلتس و استرالیا

آزمون آیلتس برای انواع متفاوتی از ویزاهای استرالیا همچون اقامت دائم پذیرفته می شود. آزمون ایلتس IELTS همچنین برای اعتباربخشی و دریافت اعتبار برای چندین سازمان حرفه ای استرالیایی مورد نیاز است.

برای مهاجرت به استرالیا، مطلب آیلتس و استرالیا را بخوانید.

 

آیلتس و کانادا

اگر برای ویزای کاری یا سکونت دائم در کانادا، و یا برای دریافت مدارک معتبر بین المللی می خواهید به کانادا مهاجرت کنید، نیاز پیدا می کنید مدرکی برای اثبات توانایی زبانی خود ارائه کنید. ماژول General Training آزمون آیلتس تنها مدرک معتبر پذیرفته شده در سطح بین الملل است که مورد تایید و قابل پذیرش اداره‎ی مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC: Immigration, Refugees and Citizenship Canada) است.

درهای کانادا با خواندن مطلب آیلتس و کانادا به روی شما باز می شود.

    آزمون ماک آیلتس        دوره آیلتس

 

آیلتس و نیوزلند

برای کار کردن در نیوزلند در زمینه های سرمایه گذاری، کارآفرینی، تخصص و مهارت خاص، خویشاوندان و والدین و غیره، دولت نیوزلند از متقاضیان درخواست می کند تا برای اخذ ویزا در بسیاری از زمینه ها مدرکی برای اثبات توانایی هایشان ارائه کنند.

سفر شما به سمت نیوزلند، با خواندن مطلب آیلتس و نیوزلند آغاز می شود.

آیلتس و بریتانیا (The UK)

برای اقامت دائم در United Kingdom، تحت عنوان های “اقامت بلند مدت – Long residence” و یا “اقامت دائم – Leave to remain”، از متقاضیان یک مدرک که نشان دهنده ی توانایی زبان انگلیسی آنها باشد، درخواست می شود. آزمون آیلتس بهترین گزینه است. بریتانیا مجموع کشورهای انگلستان – England، اسکاتلند – Scotland، ویلز – Wales و شمال ایرلند – Northern Ireland است.

 

برای ادامه تحصیل، کار یا زندگی در بریتانیا، با مطلب آیلتس و بریتانیا شروع کنید.

 

 

 دوره‌ های آنلاین زبان

آموزش آیلتس | آموزشگاه زبان | خودآموز آیلتس | منابع آیلتس | آموزش انگلیسی