چند بازی برتر برای افزایش سرعت یادگیری انگلیسی

 

در این مطلب یه سراغ چند بازی برتر برای افزایش سرعت یادگیری انگلیسی می رویم. یادگیری انگلیسی با یک روش ثابت می تواند خسته کننده باشد. با تنوع بخشیدن به روش هایی که برای یادگیری از آن ها استفاده می کنید شما می توانید:

 

  • انگلیسی را سریعتر یاد بگیرید.
  • انگیزه و علاقه تان را بیشتر کنید.
  • از مطالعه ی خود بیشتر لذت ببرید.

 

بازی های سرگرم کننده زیادی وجود دارد که می تواند به شما در تقویت یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. حتی خود انگلیسی زبان ها نیز دوست دارند مهارت های زبانی خود را تقویت کنند. تمامی بازی های معرفی شده در این مقاله، بازی هایی هستند که انگلیسی زبان ها در تمام کشورهای دنیا، از انجامشان لذت می برند. بعضی از این بازی ها را می توان به تنهایی و برخی دیگر را می توان به طور گروهی انجام داد. این بازی ها نه تنها سرگرم کننده هستند بلکه باعث می شوند مهارت های مختلفی از زبان، مانند لغت انگلیسی تا درک مطلب را نیز به کمک آن ها تقویت کرد.

 

چند بازی برتر برای افزایش سرعت یادگیری انگلیسی

 

Scrabble

دو یا چند شرکت کننده.

این بازی یک بازی تست لغت و تلفظ به شمار می آید. Scrabble بازی ای است که بازیکنان با قرار دادن تکه هایی با حروف الفبا روی صفحه بازی برای ساخت کلمات، امتیاز کسب می کنند. هر بازیکن هر بار هفت تکه از حروف را دارد که باید با آنها بازی کند. حروفی که در انگلیسی کمتر استفاده می شوند، مانند x z و k دارای امتیاز بیشتری نسبت به حروف معمول مانند e ،a و i هستند.

 

با افزودن حروف به کلمات موجود در صفحه می توانید کلمات جدیدی ایجاد کنید که این خود روش خوبی برای یاد گرفتن پیشوندها و پسوندهایی مانند –ing یا -un است که باعث درازتر شدن کلمه می شوند. Scrabble یک بازی بسیار محبوب در سراسر جهان است و علاوه بر انگلیسی به زبان های مختلفی نیز وجود دارد. شما می توانید به باشگاه های Scrabble بپیوندید؛ مسابقات قهرمانی جهان Scrabble نیز از سال 1991 هر دو سال یکبار برگزار می شود.

 

علاوه بر نسخه بازی رومیزی سنتی scrabble، نسخه های دیجیتالی و آنلاین این بازی را هم از طریق سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و همچنین برنامه های قابل اجرای آن را برای بازی در موبایل خود می توانید پیدا کنید. Scrabble امروزه بازی است که شما در همه جا می توانید به آن دسترسی داشته باشید و هر جا که باشید، این بازی روشی سرگرم کننده برای تقویت واژگان انگلیسی است.

 

Crosswords

مناسب برای یک نفر

این بازی سنتی انگلیسی روشی سرگرم کننده برای تقویت درک مطلب و مهارت های ارتباطی شماست. هر بازیکن کارتی را برمی دارد که روی آن نام کتاب، فیلم، نمایش تلویزیونی، آهنگ، کلمه، یا عبارتی وجود دارد که او باید با نشان دادن عملی آن کلمه، به دیگر بازیکنان کمک کند تا نام آن را حدس بزنند؛ بازیکنان می توانند کلماتی به غیر از چیزهای نوشته شده روی کارت ها را نیز انتخاب کنند.

 

پس از آن بازیکن باید بدون صحبت کردن، کلمه را اجرا کند. این بازی است که شما را مجبور می کند در مورد زبان و معنا فکر کنید. شما می توانید کلمات را به هجا تقسیم کنید و هر هجا را بازی کنید و می توانید کلماتی را بسازید که شبیه کلمات و عبارات موجود در سرنخی است که می خواهید آن را اجرا کنید.

 

Quizzes

Quizzes یکی از چند بازی برتر برای افزایش سرعت یادگیری انگلیسی است. این بازی مناسب برای یک فرد است.

با این روش می توانید از انگلیسی پایه ای گرفته تا انگلیسی کاربردی را تمرین کرده و مهارت های یادگیری انگلیسی خود را تقویت و ارزیابی کنید. دوباره و دوباره یک Quizzes را انجام داده و میزان پیشرفت زبان انگلیسی خود را بررسی کنید.

 

محتوای این مطلب