ورود / ثبت نام
0
0

چهار موضوع برای شروع یک مکالمه انگلیسی عالی 🤭

86 بازدید

شروع یک مکالمه انگلیسی عالی

آیا تاکنون کسی را ملاقات کرده اید که برای گفتوگو با او نتوانید موضوع خاصی را پیدا کنید؟ امروز، ما در مورد برخی از موضوعات ابتدایی عالی صحبت خواهیم کرد که در هنگام ملاقات با افراد جدید می توانید از آنها استفاده کنید. این مباحث را می توان در جلسات کاری یا به سادگی در یک گپ دوستانه با یک آشنای جدید به کار برد.

مکالمه انگلیسی عالی

 

Weather (آب و هوا) – صحبت در مورد آب و هوا یک مکالمه ی مطمئن برای هر موقعیتی است. خواه در یک رستوران نشسته اید و می خواهید با شخصی که در کنار شماست سر صحبت را باز کنید، یا اینکه به تازگی با رئیس شرکت وارد اتاق جلسات شده اید، یک اظهار نظر سریع در مورد شرایط فعلی آب و هوا روش خوبی برای شروع مکالمه است.

کلاس زبان خصوصی

Sports (ورزش ها) – آیا آخر هفته یک بازی مهم روی داد؟ اگر چنین است، آن را مطرح کرده و در مورد آن صحبت کنید. مثلا می توانید از هم صحبت خود بپرسید چه احساسی نسبت به بازی دارد. یا می توانید بپرسید “?Did you support a particular team”(آیا شما از تیم خاصی حمایت کردید؟) “?Have you ever played that sport yourself” (آیا شما تا به حال خوتان آن ورزش را انجام داده اید؟)

ازمون ماک ایلتس

The weekend (آخر هفته) – آیا دوشنبه است؟ یا جمعه است؟ اگر آخر هفته به سرعت در حال نزدیک شدن است، می توانید از هم صحبت خود در مورد برنامه های آخر هفته شان سوال کنید. اگر دوشنبه باشد، می توانید بپرسید: “?Did you have a good weekend” (آیا آخر هفته خوبی داشتید؟) اگر اواخر هفته است، سعی کنید بپرسید: “?Any big plans for the weekend” (آیا برنامه های خاصی برای آخر هفته دارید؟)

آموزش گرامر انگلیسی

Movies (فیلم ها) – فیلم ها یک موضوع بسیار خوب برای گفت و گو  و شروع یک مکالمه انگلیسی عالی هستند. صحبت های زیادی در مورد فیلم ها می تواند در بین مردم رد و بدل شود زیرا افراد علاقه مند به سینما همیشه مایلند در مورد فیلم هایی که تماشا کرده اند یا دوست دارند صحبت کنند. مثلا شما می توانید بپرسید: “What types of movies do you like” (چه نوع فیلم هایی را دوست دارید؟) یا “What was the last movie you saw?” (آخرین فیلمی که دیدید چه بود؟) این سوالات می تواند به بحث های شگفت انگیزی منجر شود.

اکنون شما چند موضوع عالی برای مکالمات خود با دیگران دارید. معمولا افراد به ندرت دچار سوتفاهم در مورد این موضوعات عمومی می شوند و حتی اگر شما یک زبان آموز مبتدی باشید به دلیل سادگی این موضوعات می توانید به راحتی در مورد آن ها صحبت کنید پس بیرون بروید و با افراد جدید ملاقات کنید و چند دوست جدید پیدا کنید. موفق باشید!

https://exiracademy.org/?p=32506
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چهار موضوع برای شروع یک مکالمه انگلیسی عالی 🤭

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.