پنج دلیل مهم برای یادگیری زبان انگلیسی با دوستان تان

 

اگرچه یادگیری زبان انگلیسی می تواند راهی عالی برای آشنایی با افراد جدید باشد، اما یادگیری زبان انگلیسی با دوستان تان نیز می تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد. به دلایل مختلفی بهتر است همراه دوستان تان به کلاس زبان و موسسات آموزشی انگلیسی رفته و گرامر، مکالمه، لغات انگلیسی و… را بیاموزید. در این مطلب پنج دلیل برای اینکه چرا یادگیری زبان در گروه و همراه دوستان تان به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید را توضیح خواهیم داد.

 

یادگیری انگلیسی با دوستان

 

چرا یادگیری زبان انگلیسی با دوستان تان مفید است؟

 

محرک بودن

وقتی چیزی را به تنهایی یاد می گیرید آسان است که آن را ادامه ندهید. پس از ترک کوتاه مدت آن، ترک همیشگی آن وسوسه انگیز است. ولی وقتی به عنوان بخشی از یک گروه زبان یاد می گیرید، انرژی بیشتری احساس می کنید و اعضای دیگر می توانند به عنوان محرکی باشند که به شما کمک می کنند تا این راه را ادامه دهید.

 

مسئولیت داشتن

بیان اهداف خود در مقابل گروهی از افراد راهی عالی برای کمک به شما در جهت دستیابی به آنها است. ترک یادگیری زبان در شرایطی که احساس می کنید باعث نا امیدی گروهی از مردم خواهد شد بسیار دشوارتر از این است که بتوانید بی سر و صدا و بدون اینکه کسی از آن خبر داشته باشد، آن را ترک کنید.

 

سرگرمی بودن

یادگیری زبان به عنوان بخشی از یک گروه جالب است! شما می توانید ایده های خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید، نگرش مختلفی از چیزهای مختلف پیدا کنید و بدون شک سرگرم شده و جک هایی را به اشتراک بگذارید.

 

در یادگیری زبان انگلیسی با دوستان تان یک جفت گوش اضافی دارید!

تمرین به تنهایی عالی است، اما وقتی صحبت از مکالمه می شود شما واقعاً به دو یا چند نفر نیاز دارید. همچنین هنگام تمرین تلفظ انگلیسی، داشتن شخصی که بتواند نحوه‌ی تلفظ شما را بررسی کند، بسیار مفید است.

 

وقتی با دوستانتان زبان یاد می گیرید، به اشتراک گذاری منابع اتفاق میفتد

حتی اگر برای یادگیری زبان انگلیسی به کتاب های گران قیمت احتیاج نداشته باشید، یافتن بهترین منابع برای یادگیری یکی از دشواری های مسیر است. عضو شدن در یک گروه به این معنی است که می توانید این منابع را به اشتراک بگذارید و زمان بیشتری را صرف تمرین انگلیسی کنید.

 

آیا شما دوستی دارید که در حال یادگیری زبان انگلیسی باشد؟ در این صورت، این مقاله را با آنها در میان بگذارید تا از اهمیت آن مطلع شوند.

 

 پلتفرم تلکس